Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika glena

glena

#7092612 Napisano: 10.05.2023 21:10:03 w Udane wymiany - polecane nicki:)
uzuri
Dzięki, też polecam:) Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7089870 Napisano: 24.04.2023 21:13:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosia46 napisał(a):

banka-manka napisał(a):

gosia46 napisał(a):

Aktywowałam ten voucher z wafli Familijne . Czy ktoś wie czemu na moim koncie widnieje data 24.05.2023 jako najbliższa data rozliczenia? Czy ja mam ten canal + na rok czy miesiąc 🤔

Też tak mam. 
Tam jest podana kwota przy tej dacie 0 zł.
A jak spojrzysz na mejla potwierdzającego aktywowanie vouchera to jest podana data do kiedy ważny jest pakiet i od kiedy będzie pobierana opłata 34 zł (nie zaznaczyłam zgód marketingowych)  emotka  

U mnie problem, bo Samsung nie obsługuje tej aplikacji emotka
A wcale nie jest taki stary.

Dziękuję.🙂 Po chwili paniki na spokojnie wszystko przeczytałam i zgadza się. 🙂 Tylko nie można odpiąć karty przed upływem 12 miesięcy bo wyłączą pakiet. 🙄

Właśnie dla mnie to nie jest jasne (trochę się gubię w tych definicjach okresu korzystania, okresu rozliczeniowego itp.), a wolałabym odpiąć kartę szybciej, bo pewnie zapomnę potem (starość nie radość)
Może ktoś jednak sprawdzał to empirycznie? Odpiął kartę i wie, że pakiet wyłączą dopiero po roku? Tak było np. z voucherem z playera Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7080415 Napisano: 18.02.2023 18:59:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Emememe napisał(a):

ch_magd napisał(a):

Z innejbeczki. Czy ktos z Was realizowalkod do sklepu Matejko z Kubusia? Czy byly jakies problemy?


Siostra robiła zamówienie i było bezproblemowo emotka M Z tego co pamietam, to te bony były ważne do końca 2022 roku.

My zamawialiśmy w styczniu - kilka dni trwało i wszystkie maile od nich lądowały mi w spamie. Bony są jeszcze ważne. W mailu jak je przesyłali było: 
W związku z wygraną w loterii „Kubusiowi Pasjonauci” w załączeniu przesyłamy bon upominkowy o wartości 100 zł na zakupy w sklepie Matejko.
Bon jest ważny przez 6 miesięcy od dnia 19.10.2022. Wyświetl w wątku >>
1 ch_magd 0

glena

#7078484 Napisano: 06.02.2023 17:24:36 w SZUKAM....
pioge7 napisał(a):

Szukam jakiś fajnych gier planszowych na myślenie. 
Coś w stylu Dobble, rummikub czy scrabble. 
Możecie coś polecić, żeby grali i dzieci i dorośli? Nie skomplikowane zasady ale tak, żeby można było trochę pomyśleć emotka  

nie wiem, w jakim wieku te dzieci, ale graliśmy z 10latką w "daję słowo" i "sabotażystę" i dawała sobie radę - obie gry bardzo fajne też dla dorosłych
no i Ubongo - tam są różne stopnie trudności Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

glena

#7078022 Napisano: 03.02.2023 13:36:07 w Wkurza mnie...
[quote=

atyde25]Brak konsekwencji nic nie kupię te wszystkie agencję mnie denerwują.
I co idę i wracam z Grześkami,drogim Merci mimo,że nawet po pierwszej próbie grania nie mam maila z potwierdzeniem,oreo,kubuś
A i znowu Kinder po kilku porażkach.Coś jest nie tak ale nie umiem się powstrzymać jak już w sklepie jestem.Jak lew na łowach:(
Najważniejsze parówki których nie lubię bo mi nie smakują to już odjazd.

atyde25 napisał(a):

Wkurza mnie ,że mam już blisko pół wieku i nawet nie mam 100 tys by przelać oszustowi podającemu się na amerykańskiego żołnierza.Jak można być tak odrealnionym i otumanionym by się dać nabrać na takie coś ręce opadają:(
I teraz nie wiem co mnie bardziej wkurza,że nawet bym nie miała co przelać czy ,że nie jestem już naiwna hahahh:P

Jak popatrzeć na Twoje dwa wpisy, to jest tu pewna logiczna konsekwencja emotka  Ale chyba lepiej już wydawaj na te parówy, niż oszczędzaj dla żołnierza xD
I w ogóle to łączę się w bólu - też nie jestem łakomym kąskiem dla naciągaczy, niestety. A tak bym chciała brawurowo zdemaskować jakąś szajkę... Wyświetl w wątku >>

glena

#7072951 Napisano: 06.01.2023 16:49:40 w Moje konkursowe początki...
O, ale fajnie czytać takie historie.
Ja w zasadzie gram tyle, ile jestem na forum, choć jako dziecko (czyli daaawno temu, wczesne ejtisy) wysłałam raz kartkę do jakiegoś programu dla dzieci i dostałam zwrotnie pocztówkę z bohaterami tego programu i pieczątką tv (ale nijak nie mogę sobie przypomnieć co to było, jakieś takie dwie kukiełki rozczochrane). Ale czy to na 100% był konkurs, to nie wiem.
Potem raz jakoś w liceum wygrałam kosmetyki z Twojego Stylu (pamiętam, że były tam perfumy Kookai, jakaś kredka do oczu itp.), ale to jakoś mnie nie zmotywowało do grania.
No i w okresie studiów poznałam chłopaka (pracowaliśmy razem w wakacje), który był konkursowym maniakiem i miał już na koncie wygraną w RMF wycieczkę dookoła świata (pamiętam, że musiał zapłacić jakiś podatek od tej wygranej), a w tym czasie kiedy pracowaliśmy razem wygrał jakąś kolejną. Wtedy się tak trochę otarłam o temat, ale bardziej na zasadzie, że ciekawa postać, niż żeby samej się zainteresować. To było jakoś koło 2000 roku, potem nie mieliśmy kontaktu. Kilkanaście lat później spotkałam przypadkiem inną osobę z tej wakacyjnej pracy i naszło mnie na wspomnienia, więc zaczęłam przeglądać na fb profile tych osób, które z tamtej pracy zapamiętałam i trafiłam też na tego konkursowicza. Oczywiście wszystko, co miał widoczne na profilu dotyczyło konkursów i tym razem jakoś mnie to jednak zajawiło, zaczęłam przeglądać w sieci informacje dotyczące "branży", artykuły o graczach itp., a stąd był już tylko krok do trafienia tutaj. Najpierw tak podczytywałam forum zaciekawiona tematem, a potem powolutku sama zaczęłam wysyłać zgłoszenia i wpadłam na dobre. Pierwsza moja nagroda, to była paczka-sprzątaczka xD Potem właśnie jakieś rossnety, książki z różnych portali itp.
Co prawda chwilowo myślę o przerwie na jakiś czas (mam wrażenie, że potrzebuję resetu), ale myślę, że konkursy to coś, co chciałabym, żeby zostało w moim życiu, bo bardzo to lubię i daje mi to sporo satysfakcji, a też dobrze się wpasowuje w moje możliwości. Wyświetl w wątku >>

glena

#7072099 Napisano: 02.01.2023 21:20:01 w co chcielibyście wygrać?
Ja poproszę ekspres do kawy, oczyszczacz, nawilżacz (albo oczyszczacz z nawilżaczem xD), odkurzacz pionowy i dużo książek.  Wyświetl w wątku >>

glena

#7071143 Napisano: 28.12.2022 21:33:16 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy Heineken wysyła coś na nr telefonu czy tylko powiadomienie mailowe? Bo nie wiem, czy maila Szwagra dobrze podałam, a ich nie ma teraz aż do Nowego Roku, więc nawet przekierować nie ma jak emotka  A do mnie przyszło tylko mailowo info.
Edit: chodzi o piwa z konkursu z życzeniami Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7069249 Napisano: 19.12.2022 14:48:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jagodzianka napisał(a):

Dzis doszła nagroda z konkursu tymbark ogólny, nagroda był blender i karta inwrsport, w paczce był sam blender, czy ktoś już tez odbierał nagrodę z tego konkursu , obi ślą na raty te nagrody?

Karta podarunkowa INTERSPORT – do wykorzystania w salonach INTERSPORT w Polsce oraz na www.intersport.pl do maksymalnej kwoty odpowiadającej wartości nominalnej karty podarunkowej. Wydana zostanie drogą elektroniczną w postaci kodu alfanumerycznego załączonego do wiadomości przesłanej na adres podany w Zgłoszeniu i potwierdzony w Oświadczeniu 1 w terminie 15 dni kalendarzowych licząc od dnia otrzymania dokumentów, o których mowa w pkt 12.8. Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7064050 Napisano: 28.11.2022 13:20:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jagodzianka napisał(a):

Czy kody garmin kinder miały jakaś ważność? Próbuje dziś zrealizować i wyskakuje ze kod już wykorzystany informacja albo nieporawny

mi się tak działo, jak chciałam zrobić zakupy za kwotę niższą niż wartość bonu Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7061642 Napisano: 18.11.2022 13:34:59 w WC - rozmowy o wszystkim
asantesana napisał(a):

Czy ktoś ma wiedzę na temat wysyłki na Litwę z Vinted? Mam pytanie od klientki czy wyślę produkt na Litwę, muszę coś ustawić, zadeklarować, czy sprzedaję "z automatu"? Nie widze w ustawieniach takich opcji.

ja sprzedałam ostatnio Węgierce - nic nie zmieniałam wcześniej w ustawieniach, ona normalnie opłaciła nadanie, wydrukowałam etykietę, nadałam, wszystko ok. Trochę byłam zestresowana bo etykieta inPost była inna niż te "krajowe", ale wszystko inne było jak zwykle Wyświetl w wątku >>

glena

#7058957 Napisano: 08.11.2022 12:04:04 w moje dzisiejsze wygrane :)
po północy kod Apex z Monstera. Chce ktoś? edit: oddany Wyświetl w wątku >>

glena

#7056709 Napisano: 29.10.2022 23:42:05 w SZUKAM....
visserarthur napisał(a):

Szukam loterii/ konkursu ze "zwykłym" piwem (nie 0%, nie smakowe), poza zawleczkowymi/ kapslowymi akcjami emotka ...

https://www.e-kon...urs-zatecky-zabka-18 Wyświetl w wątku >>

glena

#7056694 Napisano: 29.10.2022 21:04:45 w PODZIĘKOWANIA

glena

#7055411 Napisano: 24.10.2022 08:17:13 w Dziś cieszę się z.....
moskala22 napisał(a):

glena napisał(a):

glena napisał(a):

glena napisał(a):

glena napisał(a):

glena napisał(a):

Dziś mija drugi rok odkąd rzuciłam palenie - to moja najdłuższa przerwa.A dodatkowo cieszy mnie, że z tej okazji dostałam prezent od mojego dziesięcioletniego Syna - książkę Jamiego Oliviera, którą kupił za własne pieniądze, przemycił do domu, schował i wręczył mi dzisiaj pękając z dumy. Ja pękłam ze wzruszenia.

A dziś bardzo się cieszę bo i do końca trzeciego roku dociągnęłam emotka  choć śnią mi się czasem papierosy...

I zrobiłam cztery emotka  Idę se kupić Ferrero w nagrodę emotka

Jest i pięć! emotka  ten rok jakoś łatwo przeszedł, bez większych pokus emotka

dobiłam do szóstki, choć ostatnio kusiło, by sprawdzić jak by to było wypalić sobie z jednego malboraska...

Gratulacje, u męża minął 4 rok i powoli też wspomina o paleniu. Ciągnie go przez stres w pracy emotka

trzymam kciuki, żeby wytrwał!  Wyświetl w wątku >>

glena

#7055405 Napisano: 24.10.2022 07:35:19 w Dziś cieszę się z.....
glena napisał(a):

glena napisał(a):

glena napisał(a):

glena napisał(a):

Dziś mija drugi rok odkąd rzuciłam palenie - to moja najdłuższa przerwa.A dodatkowo cieszy mnie, że z tej okazji dostałam prezent od mojego dziesięcioletniego Syna - książkę Jamiego Oliviera, którą kupił za własne pieniądze, przemycił do domu, schował i wręczył mi dzisiaj pękając z dumy. Ja pękłam ze wzruszenia.

A dziś bardzo się cieszę bo i do końca trzeciego roku dociągnęłam emotka  choć śnią mi się czasem papierosy...

I zrobiłam cztery emotka  Idę se kupić Ferrero w nagrodę emotka

Jest i pięć! emotka  ten rok jakoś łatwo przeszedł, bez większych pokus emotka

dobiłam do szóstki, choć ostatnio kusiło, by sprawdzić jak by to było wypalić sobie z jednego malboraska... Wyświetl w wątku >>

glena

#7054702 Napisano: 20.10.2022 11:50:52 w Oddam za darmo
oddam kod na odbiór za 1gr toniku uzdrovisco z quizu w Hebe, bo w moim Hebe brak. Odebrać trzeba dzisiaj
NIEAKTUALNE Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7054279 Napisano: 18.10.2022 18:14:01 w Pomocy!!!!
rare85 napisał(a):

Nie, nie przestanie... Wyświetlają mi się tam osoby, których nawet już nie kojarzę z imienia i nazwiska, bo tak dawno miałam jakąś "wspólną" sprawę z nimi. I właśnie, tak jak cb656, też mnie to irytuje, bo chciałabym żeby wyświetlały mi się osoby wyłącznie ze znajomych. Nie wiem czy w ogóle można coś z tym zrobić czy pozostaje ignorowanie tego emotka

i ograniczenie tych osób nie podziałało? Bo mi się ograniczone osoby nie wyświetlają... jakkolwiek to brzmi  Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7054274 Napisano: 18.10.2022 18:00:15 w Pomocy!!!!
cb656 napisał(a):

madllen napisał(a):

Chyba wystarczy kliknąć na daną konwersacje, przytrzymać i wtedy pojawia się okno wyboru jest tam m.in. usuń 

Nie do końca chodzi mi o istniejące konwersacje hihi emotka Istniejące czaty umiem usuwać, ale dzięki emotka
Chodzi mi o ekran główny, na którym u góry, nim jeszcze zacznę rozmowę z kimkolwiek, pojawiają się ikonki osób, które są online. Taka zachęta jakby, coś w rodzaju "a może zagadasz do znajomych, którzy właśnie są na żywo?"
Taaa... rzecz w tym, że to NIE SĄ OSOBY Z LISTY MOICH ZNAJOMYCH!! emotka
Po prostu ktoś kiedyś mnie zaczepił, ja odpisałem, okazał się burakiem, czat skasowany, osobnik zablokowany, a mimo to się pojawia i drażni. Chciałbym, by się nie pojawiał. Jak to zrobić, nie wiem...

u mnie podziałało ograniczenie w opcjach czatu danej osoby (czyli wejdź w profil danej osoby na mess, w prawym górnym rogu otwórz informacje i ogranicz delikwenta)
zgłębiałam kiedyś temat, bo mnie też denerwowało pojawianie tych "główek" i doszukałam się gdzieś informacji, że po jakimś czasie bez kontaktu taka osoba się przestanie wyświetlać, ale nie wiem, czy to prawda i ile to "jakiś czas" (tak, wiem, to pomocne xD) Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

glena

#7051155 Napisano: 04.10.2022 23:45:21 w Avanti
iwona0103 napisał(a):

glamlady88 napisał(a):

nelunia napisał(a):

cleo25 napisał(a):

glena napisał(a):

Ja w ogóle mam wrażenie, że Avanti zmienił się gust - dawniej sporo u nich wyrywałam, teraz nawet jak wysyłam "pewniaka" (oczywiście w subiektywnej ocenie, ale kiedyś moja ocena miała pokrycie w przyznanych nagrodach), to jest lipa totalna. Ma ktoś też takie odczucia? Czy po prostu się wypaliłam i czas na urlop zdrowotny xD?

Mam to samo. Wygrałam kiedyś u nich wiele fajnych nagród. Od jakiegoś czasu nijak nie mogę się wstrzelić, chociaż wydaje mi się, że taki dobry tekst napisałam. Już mi nawet przez głowę przeleciało czy mnie nie poblokowali. 

Uff dobrze, że nie jestem osamotniona. Wiadomo, teksty piszemy raz na główną, innym razem na mniejszą nagrodę. Ale żeby od kilku konkursów nic nie potrafić wygrać? emotka
Również mam takie przemyślenia. Od początku roku wygrałam u nich tylko 2 razy (nie licząc frytek z KFC emotka ) a wysłałam pewnie z 50 zgłoszeń. Coś nie halo...

My również z jedna konkursowa koleżanka mamy teorie, że może na potrzeby Laysow zatrudnili dodatkowe osoby (bo tak wiele zgłoszeń), które nie nagradzają tych super tekstów z jajem i pomysłem, co zawsze. Obydwie wygrałyśmy raz 500 dość przeciętnymi, mało zaskakującymi tekstami. Ten styl, co kiedyś u nich wygrywał w ogóle nie wpisuje się w ramy tego jury. 

Potwierdzam, mam więcej paragonów niż zwykle (normalnie wysyłam 1 lub 2 zgłoszenia w całym konkursie), więc postanowiłam zaryzykować i wysłać bardzo słabe zgłoszenie, chyba nigdy takiego nigdzie nie wysłałam, specjalnie pisane tak, żeby było bardzo słabo... skoro tych super nie nagrodzili... i wpadło wczoraj 500 emotka

też już próbowałam tej metody - poszły i rymy częstochowskie, i jakieś chaotyczne historie nie wiadomo o czym, i nic dalej. Teraz jedyne co mi pozostało, to przetestowanie hipotezy, że to nie o zgłoszenie chodzi, a o dane. Ale to też kompletnie nie w stylu Avanti (przynajmniej dawnego), żeby banowali nazwiska... Wyświetl w wątku >>
0 0