Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika glena

glena

#6397510 Napisano: 31.08.2017 22:50:49 w SZUKAM....
Niebieska_Laguna napisał(a):

Szukam dobrej (smakowo i jakościowo) herbatki na zbliżające się jesienne wieczory  emotka  Może są tu jacyś smakosze tego trunku i coś polecą? Może być dobry gatunek białej lub żółtej, albo niespodziewane mieszanki owocowe, a może ziołowe? Tak żeby można było się rozkoszować tym smakiem i aromatem. 

Ja jestem fanką herbat Yogi-Tea. Są do kupienia w necie i w eko-sklepach. Jest mnóstwo rodzajów - ja bardzo lubię Rose, Black Chai (pikantna i rozgrzewająca) i Breathe Deep. Nie są tanie, ale dla mnie warte wyższej ceny. Tu można zobaczyć jakie rodzaje są w ofercie http://www.yogitea.com/pl/  Wyświetl w wątku >>

glena

#6397194 Napisano: 31.08.2017 15:33:15 w moje dzisiejsze wygrane :)
O matko, mało zawału nie dostałam, jak zobaczyłam że SMOLAR do mnie smsuje - ale to XL tygodniowa emotka   Wyświetl w wątku >>

glena

#6397022 Napisano: 31.08.2017 12:14:07 w Kupię...
Kupię damski zegarek g-shock. Proszę o oferty z kolorem, modelem i ceną na PW.
NIEAKTUALNE Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6396883 Napisano: 31.08.2017 09:17:16 w Smolar
delvitto napisał(a):

kermit napisał(a):

mika0103 napisał(a):

nkba napisał(a):

Agnes napisał(a):

to i ja trzymam kciuki za siebiei za 21 kolejnych zwycięzców emotka

kolejnych dwudziestu emotka

chyba dziewiętnastu emotka

O rany! Zapisy? Dobrze, że zdążyłam emotka  Czyli osiemnastu emotka

siedemnastu zostało  emotka

a, to jak jeszcze są, to mogę wziąć jedno emotka  szesnaście do wzięcia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6395279 Napisano: 26.08.2017 22:08:28 w Oddam za darmo
trojan napisał(a):

LechX4TR3R2N

Tradycyjnie podziękuję w imieniu osoby, dla której to był za duży wysiłek. Ten powyżej też już został wykorzystany.  Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6395151 Napisano: 26.08.2017 10:12:58 w Auchan
Domino123 napisał(a):

Wiecie czy książki dla dzieci zaliczą do działu dziecięcego czy muszą być stricte zabawki?

Ja pytałam w BOK-u i Pani powiedziała, że to jest dział Kultura/Biuro i się nie zaliczają.  Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6394603 Napisano: 24.08.2017 22:32:12 w Czy informują/ informowali?
Czy Karlsbad z Jacobsa w Tesco dzwonił jeszcze dzisiaj? Mam z wczoraj nieodebrane połączenie z prywatnego numeru i nadzieję, że to było z tego konkursu właśnie. Czy oni na nieodebrane dzwonią tego samego dnia? Bo ja wczoraj podróżowałam pociągiem i najpierw nie słyszałam telefonu, a potem gubił mi zasięg co chwilę, więc jeśli dzwonią tego samego dnia, to może być już pozamiatane emotka  Ktoś wie, jaka u nich jest procedura? Bo z regulaminu to jasno nie wynika, przynajmniej dla mnie. Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6394601 Napisano: 24.08.2017 22:24:02 w Dyskusje o wynikach konkursu
basku napisał(a):

A CZY WY widzicie tych 100 laureatow?? u mnie sie wyswietla 40 laureatow emotka emotka chodzi mi o żywca, czy ktos moze tu ewentualnie skopiowac te 100 imion emotka

Nie ma 100, bo kolejni laureaci pojawiają się na bieżąco - po tym, jak odpowiedzą na maila z informacją, że wygrali i potwierdzą dane. Czy co tam innego ci szczęściarze mają zrobić emotka   Wyświetl w wątku >>
1 basku 0

glena

#6392369 Napisano: 21.08.2017 08:16:30 w Auchan
nique napisał(a):

jaki termin ważności mają te bony?

do 30.09.2017 Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6392050 Napisano: 20.08.2017 09:06:01 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
mariolakal napisał(a):

Czy można gdzieś dorwać nałęczowiankę gazowaną 0,5 l i w jakiej cenie ? Nie spotkałam w żadnym markecie... 

W Żabce jest, i gazowana i tą lekko gazowana. Gazowana 0,5 kosztowała 1,79
Aha - paragon z gazowaną dobrze opisany (woda naleczow. 0,5l gaz ) Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

glena

#6391752 Napisano: 19.08.2017 09:02:33 w Carrefour konkursy
jokan napisał(a):

jakie mlekolaki mozna kupic na konkurs? w regulaminie nie jest to uzupelnione....czy sa wogole 250 gram ale te nie slodkie, czyli nie z miodem i nie czekoladowe?

https://www.lubel...aki.pl/produkty.html myślę, że tylko któreś z tych, lubella ma też np. płatki jęczmienne czy corn flakesy, ale nie są to mlekołaki Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6391628 Napisano: 18.08.2017 20:56:47 w Popraw sobie humor...
W zasadzie to mogłoby iść do "wkurza mnie", ale w sumie to się sama sobą rozbawiłam, więc się podzielę: Kupiłam masło roślinne na loterię w C4, ale że mi nie posmakowało, a wyrzucić szkoda (jak wiadomo "lepiej zjeść i odchorować niżby miało się zmarnować"), to szukam w necie przepisów na wypieki z tym produktem. Znalazłam różne, ale do jednego mi się szczególnie oczy zaświeciły, bo to coś a la sernikobrownie z serkami śmietankowymi. Więc w geniuszu swoim uznałam, że będzie to fantastyczna okazja by kupić almette, którego normalnie nie jadam. Nabyłam cztery serki. Przy odpakowywaniu przetargałam kod na jednym wieczku emotka  ale nie martwię się, mam jeszcze trzy. Zrobiłam masę kakaową, biorę się za serową, ucieram jajka z cukrem, dodaję serki... no... wszyscy już pewnie teraz wiedzą, co nastąpiło... tak, serki są solone...  Wyświetl w wątku >>

glena

#6391595 Napisano: 18.08.2017 19:57:46 w SZUKAM....
cherry_coke napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

Czy ktoś z Was użytkuje świece Yankee Candle i może potwierdzić, że są warte "świeczki" emotka  czyli swojej wysokiej ceny?

Ogólnie świeczki są wysokiej jakości. Yankee i Kringle mają najpiękniejsze zapachy z jakimi się spotkałam. Jednak ja - jako osoba raczej oszczędna uważam, że cena jest zaporowa. Przy dużych słojach musisz również liczyć się z tym, że potrzebne będąnożyce do knota, gasidła i inne takie. Zdecydowanie bardziej polecam kupić sobie kominek od yankee i woski palić. Ich kominki mają dużą powierzchnię nagrzewania, zapachy równie intensywne jak ze szkła i masz większe możliwości zapachowe.

Miałam taki duży słój Yankee i muszę powiedzieć, że był kłopotliwy rzeczywiście, knot a to ćmił, a to się przytapiał i po jakimś czasie mam wrażenie, że zapach stracił na jakości, mimo, że zamykałam słoik. Woski są lepszym rozwiązaniem, pachną bardzo intensywnie, ja mam akurat bardzo mały kominek i łamię tą "babeczkę" na 3 części, tym bardziej, że lubię zmieniać zapachy, a one nie wietrzeją długo po rozpakowaniu (zwykle jak zaczynam jakiś nowy zapach, to resztę wosku wkładam do szafy, albo szuflad - lepsze niż te saszetki wszelkie zapachowe). Kringle też są super, mają taką fajną serię zapachów a la męskie perfumy - dla mnie rewelacja.  Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6389954 Napisano: 15.08.2017 14:51:09 w Oddam za darmo
grzanka napisał(a):

Kody Lech:CLT3XX3U
7UN5L5WD
N3VUTW6R

Wykorzystałam ostatni - dziękuję! Wyświetl w wątku >>
1 grzanka 0

glena

#6389181 Napisano: 13.08.2017 08:28:18 w Giełda Kodów ; )
mariolakal napisał(a):

glena napisał(a):

Chętnie zafunduję komuś Lays Maxx - proponuję 3,5 za kod. Ewentualnie jeśli ktoś zainteresowany, to mogę się wymienić za kody Coca-cola. PW

Znaczy się, że Ty chcesz komuś zafundować te lay'sy czy odwrotnie ?  emotka PS. Po północy robię się zgryźliwa i nie mogłam się powstrzymać od komentarza... emotka
 

Tak, ja zafunduję (w sensie, że zapłacę komuś, żeby sobie kupił chipsy) - w zamian za kod. Mogę też w zamian za kod lays maxx dać kody z coca-coli. Czyli, jeszcze raz, żeby była jasność - chcę kody z laysów. Sorry, myślałam, że jak piszę, że funduję laysy to jest zrozumiałe. Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6389169 Napisano: 12.08.2017 23:34:46 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
luckyluk34 napisał(a):

Gdzie można kupić tanio Lays Maxx ?W biedronce już koniec promocji w Auchan tez

wczoraj w Lewiatanie były za 3,99 Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6389168 Napisano: 12.08.2017 23:32:09 w Giełda Kodów ; )
Chętnie zafunduję komuś Lays Maxx - proponuję 3,5 za kod. Ewentualnie jeśli ktoś zainteresowany, to mogę się wymienić za kody Coca-cola. PW Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6389166 Napisano: 12.08.2017 23:28:56 w Pomocy!!!!
bruce napisał(a):

glena napisał(a):

Zbierałam się już długo, żeby zapytać dlaczego "budżet"... Dziękuję! Z takich "małych zagadek" dla początkującego jeszcze konkursowicza, to też jakiś czas mi zajęło dochodzenie, kto to jest "Lidka", o której wszyscy piszą... #wiemżenicniewiem emotka

emotka Już tu kiedyś pisałam na forum, że ja z kolei mam dreszcze przerażenia emotka , kiedy widzę top: "Na co czekamy" - podziwiam Wpisujących, ale skróty typu: C4, Kauf, Oszołom, Henio, budżet (właśnie), Biedra, ross, polo, ITM itp. totalnie mnie kiedyś rozwalały. Normalnie, jakbym chińszczyznę czytała.  emotka emotka

C4 też mi trochę zajęło, ale jak w końcu zajarzyłam to mi było wstyd, bo to jednak oczywiste emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

glena

#6389164 Napisano: 12.08.2017 23:17:25 w Pomocy!!!!
bruce napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć na czym polega, lub wysłać link do jakże enigmatycznego dla mnie hasła "Kaufland Budżet"  emotka Dziękuję emotka

Kiedyś tytuły tych konkursów zaczynały się nieodmiennie od słów: "Troszczymy się o Twój domowy/rodzinny/wiosenny/śmaki-i-owaki budżet..." emotka  i stąd ta skrócona nazwa tutejsza. Też długo do tego dochodziłam. emotka

Zbierałam się już długo, żeby zapytać dlaczego "budżet"... Dziękuję! Z takich "małych zagadek" dla początkującego jeszcze konkursowicza, to też jakiś czas mi zajęło dochodzenie, kto to jest "Lidka", o której wszyscy piszą... #wiemżenicniewiem emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

glena

#6388979 Napisano: 11.08.2017 23:04:42 w Oddam za darmo
burza64 napisał(a):

heinekenD8HDJHK37N8T2P4T
J24N37YD2KJ73YDW

Dziękuję w imieniu osoby, która wykorzystała, ale podziękować zapomniała... Wyświetl w wątku >>
2 mia, brucee 0