Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika glena

glena

#7051123 Napisano: 04.10.2022 20:36:59 w Avanti
Ja w ogóle mam wrażenie, że Avanti zmienił się gust - dawniej sporo u nich wyrywałam, teraz nawet jak wysyłam "pewniaka" (oczywiście w subiektywnej ocenie, ale kiedyś moja ocena miała pokrycie w przyznanych nagrodach), to jest lipa totalna. Ma ktoś też takie odczucia? Czy po prostu się wypaliłam i czas na urlop zdrowotny xD? Wyświetl w wątku >>

glena

#7050891 Napisano: 03.10.2022 20:24:21 w WC - rozmowy o wszystkim
nanajka81 napisał(a):

glena napisał(a):

Emememe napisał(a):

glena napisał(a):

Hej - czy ktoś może polecić jakiś dobry odkurzacz, który poradzi sobie z psią sierścią? Czy ma sens kupowanie pionowego bezprzewodowego? Bo tak na razie jak czytam, to jednak mają one zwykle mniejszą moc (a te z większą są drogie). I czy warto kupić taki, który też myje? Przeprowadzam się właśnie do mieszkania, w którym są dwa psy i ta sierść jest w dużych ilościach. Do tego mieszkanie jest na parterze i przynależy do niego ogródek, do którego wychodzi się bezpośrednio z pokoju, więc i psy i ludzie wnoszą do środka błoto, wiatr wwiewa liście i w ogóle się mocno kurzy. Sprzątanie tego wszystkiego raczej będzie moją domeną, bo reszta domowników ma inne potrzeby w tej kwestii, więc chciałabym jakoś sobie to uprościć. Ktoś coś poradzi w kwestii odkurzacza, albo jacyś psiarze coś ogólnie doradzą?


U mnie sprawdza się Karcher WD3, wciągnie każdą ilość sierści 😀 Mój pies ma krótka sierść, która wbija się w sofę czy inne meble a ten odkurzacz wyczyści dosłownie wszystko.
Też mam mieszkanie na parterze z ogródkiem i dodatkowo moge Ci polecić zakup robota sprzątającego (ja akurat mam Xiaomi Mi robot vacuum mop pro), pomoże w ogarnięciu na bieżąco brudów przynoszonych z ogródka emotka

dzięki, zaraz będę obczajać oba sprzęty emotka

Ręczne bezprzewodowe mają mniejszą moc niż tradycyjne. Mam pionowy xiaomi, sierść kota zbiera, kurz i śmieci również. Jest rewelacyjny do codziennego odkurzania schodów, kuchni i przedpokoju. Bardzo praktyczna rzecz, nie wiem jak mogłam bez niej żyć bo u nas kurz mocno się niesie a używanie kabelkowego odkurzacza było męczące i nikomu się nie chciało. Teraz ja prawie co dzień bezprzewodowego używam. Co do odkurzacza jeżdżącego samodzielnie to też fajne rozwiązanie (mam proste xiaomi z mopowaniem ale mopowania nie uzywam bo to taki trochę pic na wodę a i ja używam go głównie na dywanach), kurz zbiera spoko, córki włosy również, niespecjalnie ma większą moc niż ten bezprzewodowy ale również się sprawdza.   Jedna uwaga - w czerwcu do wygrania był w Eurosklepie odkurzacz Tefala. Siostrze go wygrałam. Porównywałam go z moim i szczerze to jednak czuć cenową różnice. Niby u Tefala dłuzej na baterii jeździ, niby wygodniej się trzyma (od mojego xiaomi ręka boli), niby ma światełko ale ssanie ma kiepskie i jakoś tak nie bardzo mi się podoba.

Dzięki emotka  a napiszesz jeszcze jaki dokładnie model tego pionowego? Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7050876 Napisano: 03.10.2022 19:34:31 w WC - rozmowy o wszystkim
Emememe napisał(a):

glena napisał(a):

Hej - czy ktoś może polecić jakiś dobry odkurzacz, który poradzi sobie z psią sierścią? Czy ma sens kupowanie pionowego bezprzewodowego? Bo tak na razie jak czytam, to jednak mają one zwykle mniejszą moc (a te z większą są drogie). I czy warto kupić taki, który też myje? Przeprowadzam się właśnie do mieszkania, w którym są dwa psy i ta sierść jest w dużych ilościach. Do tego mieszkanie jest na parterze i przynależy do niego ogródek, do którego wychodzi się bezpośrednio z pokoju, więc i psy i ludzie wnoszą do środka błoto, wiatr wwiewa liście i w ogóle się mocno kurzy. Sprzątanie tego wszystkiego raczej będzie moją domeną, bo reszta domowników ma inne potrzeby w tej kwestii, więc chciałabym jakoś sobie to uprościć. Ktoś coś poradzi w kwestii odkurzacza, albo jacyś psiarze coś ogólnie doradzą?


U mnie sprawdza się Karcher WD3, wciągnie każdą ilość sierści 😀 Mój pies ma krótka sierść, która wbija się w sofę czy inne meble a ten odkurzacz wyczyści dosłownie wszystko.
Też mam mieszkanie na parterze z ogródkiem i dodatkowo moge Ci polecić zakup robota sprzątającego (ja akurat mam Xiaomi Mi robot vacuum mop pro), pomoże w ogarnięciu na bieżąco brudów przynoszonych z ogródka emotka

dzięki, zaraz będę obczajać oba sprzęty emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7050870 Napisano: 03.10.2022 19:17:02 w WC - rozmowy o wszystkim
Hej - czy ktoś może polecić jakiś dobry odkurzacz, który poradzi sobie z psią sierścią? Czy ma sens kupowanie pionowego bezprzewodowego? Bo tak na razie jak czytam, to jednak mają one zwykle mniejszą moc (a te z większą są drogie). I czy warto kupić taki, który też myje? Przeprowadzam się właśnie do mieszkania, w którym są dwa psy i ta sierść jest w dużych ilościach. Do tego mieszkanie jest na parterze i przynależy do niego ogródek, do którego wychodzi się bezpośrednio z pokoju, więc i psy i ludzie wnoszą do środka błoto, wiatr wwiewa liście i w ogóle się mocno kurzy. Sprzątanie tego wszystkiego raczej będzie moją domeną, bo reszta domowników ma inne potrzeby w tej kwestii, więc chciałabym jakoś sobie to uprościć. Ktoś coś poradzi w kwestii odkurzacza, albo jacyś psiarze coś ogólnie doradzą? Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7050816 Napisano: 03.10.2022 16:25:40 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
adamo86 napisał(a):

glena napisał(a):

adamo86 napisał(a):

paulaaa napisał(a):

Bony od Unique One z konkursu Nałęczowianki w C4.
Kurier FedEx, protokół odbioru do  podpisania

u mnie też. Ciekawe czy aktywne emotka

to papierowe bony, więc tak emotka  ważne do grudnia 2024

W sobotę były wpisy, że bony C4 z loterii Coli są nieaktywne emotka

emotka  pierwszy raz coś takiego widzę, żeby papierowe bony były nieaktywne. Czy to tylko jedna osoba miała taką sytuację? Bo zerknęłam na sobotnie wpisy, ale nie wiem, czy wszystkie wyczaiłam. Może to jakiś błąd w konkretnym sklepie? Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#7050809 Napisano: 03.10.2022 16:12:42 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
adamo86 napisał(a):

paulaaa napisał(a):

Bony od Unique One z konkursu Nałęczowianki w C4.
Kurier FedEx, protokół odbioru do  podpisania

u mnie też. Ciekawe czy aktywne emotka

to papierowe bony, więc tak emotka  ważne do grudnia 2024 Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

glena

#7048891 Napisano: 23.09.2022 21:01:47 w Udane wymiany - polecane nicki:)
agadawid
dzięki - miło się z Tobą robi interesy emotka Wyświetl w wątku >>
1 agadawid 0

glena

#7048009 Napisano: 20.09.2022 12:56:46 w PODZIĘKOWANIA
FBadam10
dzięki - wszystko na medal:) Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6990276 Napisano: 11.09.2022 22:02:04 w Smolar
netka2000 napisał(a):

glena napisał(a):

netka2000 napisał(a):

kerocna napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

Z Żywca macie już wszystkie przelewy?

Nie mam jednej jedynej 50 zl, ktora wygralam. Widocznie coś źle zrobiłam, jakoś przeboleje brak 50 zl

A przysłali pozytywną weryfikację?

Czas trwania loterii – loteria zaczyna się w dniu 01.06.2022 r. a kończy w dniu30.09.2022 r.
Pod koniec września należy spodziewać wygranej

3 Nagrody tygodniowe oraz nagrody natychmiastowe zostaną przekazane najpóźniej do dnia 02.09.2022 r. na numery rachunków bankowych prowadzonych przez banki z siedzibą na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej wskazane przez laureatów w formularzu zgodnie z pkt. 16.4 lub pkt. 17.3 regulaminu. Ww. nagrody będą przekazane wyłącznie na numery rachunków bankowych, których posiadaczami są laureaci. Za datę przelewu uznaje się datę obciążenia rachunku organizatora.

Czas trwania loterii to nie to samo, co czas na przekazanie nagród. Tym bardziej, że dzień zakończenie loterii, to ostatni dzień na składanie reklamacji

Zgadza się. Tyko, że organizator wyśle przelew gdy otrzyma pieniądze od sponsora nagród. Ostatnio dotarł do mnie przelew w przedostatnim dniu trwania loterii.

Tylko, że tu już były przelewy, więc jeśli ktoś nie otrzymał, to znaczy, że coś jest nie tak Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6990232 Napisano: 11.09.2022 19:15:42 w Smolar
netka2000 napisał(a):

kerocna napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

zabcia0410 napisał(a):

Z Żywca macie już wszystkie przelewy?

Nie mam jednej jedynej 50 zl, ktora wygralam. Widocznie coś źle zrobiłam, jakoś przeboleje brak 50 zl

A przysłali pozytywną weryfikację?

Czas trwania loterii – loteria zaczyna się w dniu 01.06.2022 r. a kończy w dniu30.09.2022 r.
Pod koniec września należy spodziewać wygranej

3 Nagrody tygodniowe oraz nagrody natychmiastowe zostaną przekazane najpóźniej do dnia 02.09.2022 r. na numery rachunków bankowych prowadzonych przez banki z siedzibą na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej wskazane przez laureatów w formularzu zgodnie z pkt. 16.4 lub pkt. 17.3 regulaminu. Ww. nagrody będą przekazane wyłącznie na numery rachunków bankowych, których posiadaczami są laureaci. Za datę przelewu uznaje się datę obciążenia rachunku organizatora.

Czas trwania loterii to nie to samo, co czas na przekazanie nagród. Tym bardziej, że dzień zakończenie loterii, to ostatni dzień na składanie reklamacji Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6878817 Napisano: 27.08.2022 08:38:45 w Pomocy!!!!
andii napisał(a):

Hejka!
Nie wiem czy to dobry wątek...ale mam pytanko
czy ten wniosek o 300+ (dobry start) dalej można przez bankowość składać? czy tylko przez Zus?
 chciałam dziś złozyc przez bank(ing)
 i ciągle mi podkreśla zły PESELemotka  I ZŁA DATA UR!
( NAPEWNO DOBRZE WPISUJĘ)
 o co kaman?emotka  gdzie to wyjaśnić?emotka
 help mi

ja składałam przez bankowość (pekao sa), kasa przyszła po chyba 3 tygodniach Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

glena

#6874625 Napisano: 06.08.2022 20:29:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fan-mandaryny napisał(a):

Czy też nie możecie wysłać zgłoszenia na konkurs Durex. W polu zgłoszenie wyświetla się komunikat "Pole obowiązkowe". Opera/Edge. No szlag jasny mnie zaraz trafi. Niech no te agencje solidnie zaprojektują stronę. Może wiecie, jak temu zaradzić. Czy na smartfonach jest OK?

u mnie poszło dopiero po usunięciu interpunkcji  emotka Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

glena

#6870383 Napisano: 15.07.2022 12:45:27 w Wkurza mnie...
pioge7 napisał(a):

maverick napisał(a):

pioge7 napisał(a):

mietowa napisał(a):

Zaczyna mnie trochę drażnić, że nie grałam w loterii bez ograniczeń emotka

mam to samo emotka

dodatkowo:
wkurza mnie, że pojechałem dziś do MC DONALDS z ostatnimi dwoma kuponami z Coca Cola, żeby wykorzystać i na miejscu dowiedziałem się, że DZIŚ aplikacja i kupony nie działają, nie da się płacić kartą...
no i 60 km przejechane i parę godzin poszło....

Wiesz co, to trochę dziwne, sam dziś w Mc Donalds po 17 odebrałem 4 zestawy bez problemu. Z resztą u mnie w Maku od początku problemów nie było, po tym jak zacząłem edukować personel i menadżera 🤣🤣
Korzystałem z aplikacji, miałem w apce Mcd vouchery i tylko aktywował 1 po drugim i na ekranie dotykowym na Ścianie zamówiłem 4 zestawy na 4 paragony..może to kwestia Maka..

Wkurza mnie to, że mam jakieś dziwne motywy - zdjęcia na telefonie, których nie ustawiałem i nie wiem jak się ich pozbyć, aby znów była czarny ekran wygaszacza i nie było tych "zdjęć" 🙄🙈

Tydzien temu odbierałem zestawy w tym samym Maku, bez problemu. Wszystko było dobrze. Jednak wczoraj ok. 11 była awaria. 
w ogóle nie działały im monitory z reklamami te na ścianach za nimi, nie dało się płacić kartą tylko gotówką. Poza tym na tych ekranach dotykowych gdzie można zamówić, każdemu wyskakiwały problemy z płatnością kartą, nie dało się nic zrobić. To samo punktów dodać za inne zamówienia. 
na drzwiach wywieszona kartka. Mówili że zgłosili sprawę do centrali i mieli naprawić.
Nie wiem czy kwestia była tylko tego 1 Maka czy wielu.
takze to nie wina personelu, tylko większa awaria była… 

Problem z płatnościami kartą był wczoraj w wielu miejscach, bo PolCard miał jakąś grubszą awarię - niestety też tego doświadczyłam, również od drugiej strony (w tym pół dnia dobijania się na infolinię, ktora również nie działała) Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

glena

#6869477 Napisano: 11.07.2022 09:53:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

glena napisał(a):

slomkab napisał(a):

Czy jest jakis formularz na konkurs 
Konkurs "Bez reklam ta muzyka" Capitan Jack ŻabkaPomoze ktoś jak
wysłać zgłoszenie? 

tam się dodaje odpowiedź przez messengera - tylko musisz mieć kod z aplikacji

Mam tylko jak wchodzę w messengera bot nic nie pisze.To
pop prostu wpisać kod i odpowiedz? Bo zawsze innych konkursach bot pisze a tu nic.

a to tego nie wiem, nie zgłaszałam jeszcze Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6869475 Napisano: 11.07.2022 09:33:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
slomkab napisał(a):

Czy jest jakis formularz na konkurs 
Konkurs "Bez reklam ta muzyka" Capitan Jack ŻabkaPomoze ktoś jak
wysłać zgłoszenie? 

tam się dodaje odpowiedź przez messengera - tylko musisz mieć kod z aplikacji Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6868177 Napisano: 04.07.2022 19:23:46 w moje dzisiejsze wygrane :)
Męskie Granie finał z Żywca (na kod z kapsla APA, których cztery kupiłam na zdrapkowy Smolara i wygrałam 50zł) - normalnie mnie sfreezowało przed ekranem i nie mogłam zrozumieć, co widzę, zamiast zwyczajowego komunikatu, że nie tym razem emotka
może ktoś chciałby zamienić na Kraków?  Wyświetl w wątku >>

glena

#6864946 Napisano: 15.06.2022 09:00:46 w Czy informują/ informowali?
Hej,
czy z BeRaw Kids poszły maile z empikiem? Dostał ktoś jakieś info? A jeśli tak, to można prosić o treść powiadomienia? Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6863636 Napisano: 07.06.2022 13:49:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
fryty (wrzucone na bazarek, smacznego!) Wyświetl w wątku >>

glena

#6863469 Napisano: 06.06.2022 20:28:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
psotka napisał(a):

Jakie kapsle piwne w letnim wakacyjnym sezonie 2022 nalezy zbierac oprocz żywca (ktory mnie nie lubi)? Ja go w sumie tez bo plucze nim wlosy emotka

Somersby https://www.e-kon...sby-graj-w-kolory-18
Lech https://www.e-kon...-muzyczne-nagrody-18
Warka https://www.e-kon...-warka-masz-wybor-18
i zawsze Heineken Wyświetl w wątku >>

glena

#6858356 Napisano: 09.05.2022 20:06:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dany-duszek napisał(a):

onlyrybka napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

kalmia86 napisał(a):

tak sobie przeglądam laureatów loterii m&m's i się zastanawiam jak to możliwe, że Pan Rafał - laureta 1000 zł i Pan Bartłomiej - laureat 200 zł mają ten sam numer - 738... Jak to możliwe?

Też to zauważyłem. Ciekawe...

Nie ma możliwości, żeby był taki sam numer dla dwóch osób. Błąd raczej na liście laureatów  emotka  

a może każdego dnia numery się przesuwają w dół? Np. jak wygra numer 10, to kolejnego dnia numer 10 jest przypisany dla osoby która była numer 11 dzień wcześniej itd.

na pewno nie - po zgłoszeniu wyświetla się plansza z podziękowaniem i identyfikatorem zgłoszenia, więc to musi być na stałe przypisane Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0