Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika glena

glena

#6855911 Napisano: 26.04.2022 18:11:31 w moje dzisiejsze wygrane :)
A dziś wyrzucając śmieci się wkurzyłam, bo ktoś do papierów wrzucił tetrapaki z soków (w dodatku nie spłaszczone i z zakręconymi zakrętkami). No to wyciągam te kartony, żeby przerzucić do właściwego pojemnika, a tam... cztery puszki loteryjnego żywca z zawleczkami! I jedna zawleczka zamieniła się przed momentem w 5 monet allegro emotka Wyświetl w wątku >>

glena

#6849965 Napisano: 16.03.2022 19:44:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agawa78 napisał(a):

juzef napisał(a):

https://www.e-kon...kurs-garage-zabkaCzy ktoś brał udział w konkursie "Garage" Żabka i może podpowiedzieć gdzie po zakupie pojawia się KOD, wymagany do zgłoszenia.

Też mam ten problem- piwa kupione  kodu nie potrafię znaleźć...

A macie w aplikacji udzielone zgody dotyczące produktów alkoholowych? W Garage akurat nie gram, ale kojarzę, że przy konkursie BroParty były jakieś problemy jeśli się nie miało odpowiednich ustawień  Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6848844 Napisano: 09.03.2022 22:44:21 w Czy informują/ informowali?
ktosiek1 napisał(a):

pikawka napisał(a):

Co z Wedlem? Główne wczoraj wieczorem a co z resztą ? Może ktoś potwierdzić czy było wszystko juz?

Z CRF pewnie będą dzwonić z resztą dziś a W Int zgodnie z reg maja czas chyba do poniedziałku i info może być też przez sms

z C4 info o III stopniu też sms-em 
Zwycięzcy Nagród III stopnia zostaną o tym powiadomieni przez Organizatora w terminie 7 dni roboczych od daty posiedzenia Komisji Konkursowej za pośrednictwem bezpłatnej wiadomości SMS wysłanej na Zgłoszony numer telefonu Uczestnika, w treści której zostanie podany indywidualny kod weryfikacyjny przypisany Zwycięzcy oraz adres strony internetowej z informacją, że Zwycięzca powinien wejść na ten adres strony internetowej oraz wypełnić znajdujący się tam Formularz on-line. Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6847348 Napisano: 01.03.2022 20:20:59 w Wkurza mnie...
adamo86 napisał(a):


To ja miałem tak samo ale z Karnawałem Kinder emotka  byłem przekonany, że do końca lutego, a on śmiał się skończyć w niedzielę emotka I mimo, że prowadzę swoją tabelkę to akurat tego konkursu tam nie wpisałem i dwa paragony przepadły emotka

Przydałby się wątek podobny do "na co czekamy" o kończących się konkursach emotka
Poniżej wycinek mojej tabelki, gdzie po wpisaniu dat wszystko samo się liczy i koloruje emotka

Myślałam, że tylko ja mam całe życie w exceluemotka a tu okazuje się, że moje tabelki, to jakiś żart emotka  jesteś moim excelowym mistrzem. normalnie zawiesiłam się na tej stronie i patrzę na to dzieło sztuki w niemym zachwycie Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

glena

#6844913 Napisano: 16.02.2022 17:39:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ananaska napisał(a):

a skoro ja wygrałam nagrodę III stopnia (czyli to wiadereczko), to też muszę wypełniać to pole oraz wysyłać oryginał paragonu pocztą? (dla mnie bez sensu)

W treści wiadomości, o której mowa w pkt 6.3. powyżej, Organizator poprosi Laureata Nagrody o dostarczenie w ciągu 5 dni roboczych od dnia powiadomienia o wygranej listem poleconym,
celem weryfikacji, oryginału Dowodu Zakupu dokumentującego zakup Produktu Promocyjnego,
zarejestrowanego wraz ze Zgłoszeniem, prawidłowo wypełnionego i podpisanego przez Laureata
oświadczenia według wzoru stanowiącego Załącznik nr 1 do niniejszego Regulaminu oraz podanie przez Laureata Nagrody I i III Stopnia imienia i nazwiska i adresu do korespondencji, a w przypadku Laureatów Nagrody II stopnia podanie imienia i nazwiska oraz numeru konta
bankowego (dane niezbędne do skutecznego wydania oraz doręczenia Nagrody). Wyświetl w wątku >>
1 ananaska 0

glena

#6843571 Napisano: 10.02.2022 08:14:27 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Uwaga, Kraków! 
https://www.nowe-...-w-nowych-czyzynach/
Oprócz zbiórki dla zwierzaków będą też konkursy z nagrodami - może ktoś poszpera za jakimiś szczegółami. To jest w tą sobotę 10-16  Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6842591 Napisano: 04.02.2022 17:41:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aleksandra008 napisał(a):

isana123 napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

isana123 napisał(a):

Jaki konkurs piwny jest najfajniejszy? Nie zależy mi na bluzie, nie potrzebuję szalika kibica i nie potrzebuję szukać pod kluczykami kolejnego piwa.... Jakieś konkrety gdzieś dają?

w lidlu

mi też ten najbardziej się podoba, ale właśnie piwo ma być klasyczne i z % emotka   Dostałam zlecenie zakupu, ale z zastrzeżeniami emotka Chyba się zdecyduję na Lecha w C4, bluza mnie chociaż ogrzeje w chłodne dni emotka

wg mnie te piwa mają procenty

tyle, że te z procentami, to nie klasyczne piwa (jeśli w ogóle można je nazwać piwami...), wiec jak mają być klasyczne i z %, to odpadają Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6842198 Napisano: 02.02.2022 21:11:08 w Wkurza mnie...
Pochwaliłam się pierwszą tegoroczną wygraną (zestaw do sushi), a wygląda na to, że nie jest ona wcale taka pewna, bo własnie mi agencja każe iść po pieczątkę do BOKu, co średnio mi się czasowo uśmiecha i nie wiem, czy się w wymaganych 7 dniach wyrobię... Wkurzające to jest na maksa, bo wysłałam im zdjęcie paragonu, na którym jest "papier ryżowy HA" wraz ze zdjęciem owegoż papieru, wiec naprawdę mogliby dać se siana, albo sami zadzwonić do Carrefoura, tym bardziej, że wszystkie produkty House of Asia, które w C4 kupiłam są dokładnie tak samo opisane (czyli nazwa produktu + HA, np. grzybki mun HA)... ech... Wyświetl w wątku >>
1 ziolko 0

glena

#6842196 Napisano: 02.02.2022 21:03:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mandarynka16 napisał(a):

mstelmas11 napisał(a):

Widzę że dużo ludzi ma problem z opisami paragonów z Asi ,mi też przepadła nagroda, bo paragon z Auchan też stwierdzili że żle opisany. Zdjęcie z produktem im niewystarcza ,a po pieczątki specjalnie jechać szmat drogi nie będę. Więc też nagroda przepadła. Nie mili są i nie fajni. emotka  

jeżeli mój odrzucą ( miałam w opisie tylko literki Ha ) to napiszę bezpośrednio do Hosue of Asia, pomimo tego, że nie jestem z tych wojujących. Agencja takim zachowaniem, lenistwem, działa na szkodę klienta i zraża ludzi do ich marki

mi taki właśnie zakwestionowali - papier ryżowy HA+zdjęcie produktu im nie wystarczy... U Ciebie zaakceptowali? Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6841920 Napisano: 01.02.2022 21:38:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
Ponarzekałam wczoraj w wiadomym wątku, że w Nowym Roku jeszcze nic nie wygrałam i proszę: w Chiński Nowy Rok (Rok Tygrysa się własnie dziś zaczął) wkraczam z zestawem do sushi  emotka Wyświetl w wątku >>

glena

#6841440 Napisano: 31.01.2022 09:08:01 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Dziś? CAŁY styczeń nic! Pierwszy taki miesiąc w konkursowej karierze... Dzisiaj ostatnia szansa, żeby jakoś zacząć ten Nowy Rokemotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

glena

#6840814 Napisano: 27.01.2022 14:06:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
myja napisał(a):

greka napisał(a):

House of Asia ..."makaron ryżowy" - opis produktu na paragonie poprawny wg kierowniczki lidla i stówka poszła się paść

na biedronkowych też brak producenta, w kaufie "HA" emotka
jak załatwiacie pieczątke na paragonie? tez macie problem?

W Lidlu kiedyś 30 minut rozmawiałam z kierowniczką, która nie wiem co sobie myślała, ale traktowała tę pieczątkę jak jakiś skarb i świętość emotka  i z pretensjami pytała DLACZEGO JA ŻĄDAM JEJ PIECZĄTKI?! Koniec końców kazała mi pokazać jakieś pismo od organizatora konkursu które by potwierdzało, że to właśnie ona ma przybić mi pieczątkę na właśnie tym paragonie. Machnęłam ręką i poszłam, bo ja do niej mówię a ona jak mantrę powtarzała tylko ALE GDZIE TO JEST NAPISANE ŻE MUSZĘ DAĆ PANI PIECZĄTKĘ?! Porażka emotka

Nawet jeśli by się miało jakieś pismo od organizatora, to nie jest to tak naprawdę żadna podstawa do takiego wymagania. Nie wiem jak to w sumie wygląda od strony prawnej (jak ktoś wie, to napiszcie, proszę), ale taki wymóg w regulaminie jest totalnie nie ok. Można to przecież rozwiązać tak, że jeśli opis na paragonie nie jest jednoznaczny, to trzeba zrobić zdjęcie z produktem i tyle. Albo niech sami weryfikują, jak np. Smolar. Równie dobrze mogli by sobie zapisać w regulaminie, że oprócz sklepu jeszcze dwóch świadków ma poświadczyć że kupiłeś odpowiedni produkt, ekspedientka ma narysować kwiatuszka pod pieczątką i nie wiem co jeszcze.
Ja tak kiedyś straciłam stówkę, bo agencja po miesiącu od odesłania paragonu nagle sobie wymyśliła, że produkty są niejasno opisane (moim zdaniem były jednoznacznie opisane, bo galaretka "Przezroczysta" to nazwa jednej z galaretek Winiar, których to był konkurs) i przesłali mi na maila skan paragonu, żebym z nim poszła po pieczątkę. Zdjęcia produktów nie uznali (choć już ewidentnie było widać, że to ta właśnie galaretka), ani wytłumaczenia, że sklep jest w likwidacji (to był konk w Intermarche, który się właśnie w Krakowie zamykał i w którym w ogóle były zawsze probemy np. z realizacją bonów) i nie specjalnie widzę możliwość, żeby ktoś mi podbił pieczątkę, szczególnie na skanie. Oczywiście mogłam spróbować to załatwić, ale stwierdziłam, że jak mam się użerać z jakąś Strażniczką Pieczęci, to już se odpuszczę tego bona, którego potem i tak nie będę miała gdzie wydać... Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6839944 Napisano: 24.01.2022 20:16:21 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
czeka jeszcze ktoś na bluzy z Lecha z ostatniego etapu? Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6837276 Napisano: 13.01.2022 07:50:46 w Kupię...
pikawka napisał(a):

pikawka napisał(a):

Kupię eko bluze lecha z jeleniem 2xl emotka  nigdzie nie mogę znaleźć emotka

Ktoś coś?

w wygranych na wymianę solek87 podaje link do allegro, gdzie ma wystawione bluzy Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6836911 Napisano: 11.01.2022 17:29:39 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
gryszelm napisał(a):

pikawka napisał(a):

Czy heinekeny wszystkie wysłane? Nadal czekam. .

Ja też. Z przedostatniego dnia.

ja dziś dostałam powiadomienie od UPS, że jutro doręczą paczkę Wyświetl w wątku >>
1 gryszelm 0

glena

#6834991 Napisano: 02.01.2022 19:49:13 w co chcielibyście wygrać?
O, też chcę w noworoczne postanowienia konkursowe! 
Chciałabym w tym roku wygrać:
- laptop - bo mój trzynastolatek już ledwo dycha
- smartfon jakiś lepsiejszy dla Młodego, bo jego prawie-czterolatek też już ledwo dycha
- Kitchen-Aida, bo to jest jedyna moja fanaberia i marzenie, a nigdy go sobie nie kupię, nawet jak bym miała kasę 
I chciałabym trochę więcej weny do grania, bo ostatnio czuję jakieś wypalenie konkursowe... może się po prostu przejadłam lay'sami... Wyświetl w wątku >>

glena

#6834893 Napisano: 01.01.2022 23:43:12 w PODZIĘKOWANIA
gienia1940
fajnie, szybko, bezproblemowo - dzięki! Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6834531 Napisano: 30.12.2021 18:07:43 w Wkurza mnie...

glena

#6834527 Napisano: 30.12.2021 17:54:20 w Avanti
mia napisał(a):

magie1982 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

anaesth napisał(a):

Poza tym jak przeczytasz sobie za jakiś czas swoje zanotowane zgłoszenia, którymi nie wygrałaś, to się pukniesz w czoło i spalisz ze wstydu, że pisałaś takie gnioty i liczyłaś na nagrodę No, przynajmniej ja tak mam, ale może ktoś jeszcze potwierdzi na swoim przykładzie?

Ja ostatnio się popłakalam ze śmiechu 🤣 Co ja wymyślałam, głowa mała emotka Najważniejsze to się uczyć na swoich błędach emotka

No, czyli tak jak napisałam na początku, kluczem jest czas. Na wszystko potrzeba czasu.Swoją drogą ja jak czytam swoje stare zgłoszenia, też jest mi wstyd.

A to ciekawe, bo u mnie dokładnie na odwrót. Jak czasem trafiam na jakies swoje stare zgłoszenia, to na ogół jestem pełna podziwu, że potrafiłam takie rzeczy wymyślać, i że mi sie w ogóle chciało...No i może tu tkwi odpowiedź, dlaczego od pewnego czasu praktycznie nic nie wygrywam.emotka

mi się też wydaje, że pisałam lepsze rzeczy na początku swojej konkursowej ścieżki, ale... właśnie mniej wtedy wygrywałam. Dużo lepiej mi idzie odkąd płodzę częstochowy plus jakieś sentymentalne brednie. Tu właśnie wyjątkiem zawsze było Avanti, które nagradzało mnie tylko, jak zgłoszenie było wyższych lotów (przynajmniej w mojej ocenie), ale w podwójnym się to kompletnie zmieniło i zgłoszenia które wysyłałam jako "pewniaki" nie dostały nic. Więc to też jest takie info dla wszystkich szukających podpowiedzi dotyczących gustu agencji - on się może zmienić, niestety emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6834343 Napisano: 29.12.2021 23:46:03 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
agusiac87 napisał(a):

Czy dotarły już " kody na bony czy karty 100 zł " z Prince polo ?

Prince Polo wysyła na maila kody do wypłaty z bankomatów Euronet. Ślą od kilku czy nawet kilkunastu dni partiami.  Wyświetl w wątku >>
0 0