Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika glena

glena

#6832659 Napisano: 21.12.2021 14:42:23 w Avanti
Czy ktoś dostał przelew z podwójnego świętowania za jakiś dalszy etap, czy tylko I puścili? Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6832270 Napisano: 19.12.2021 21:38:39 w SZUKAM....
izak1000 napisał(a):

Czy skarpety z tic tac dowozi kurier POCZTY POLSKIEJ, Mam sms o przesyłce z W-wy. 

nie, inPost Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6831561 Napisano: 16.12.2021 11:36:56 w SMACZNEGO - sprawdzony przepis
jokan napisał(a):

ma ktoś sprawdzony przepis na pierniczki, najlepiej żeby miękkie były? Właśnie robiłam, ale jakieś nieudane wyszły emotka

https://mojewypie...s/szybkie-pierniczki my robimy te, są spoko, ciasto też ma dziwną konsystencję (klei się mocno), ale ładnie rosną, są miękkie i szybko się je robi, a że mój Młody ma przerób pierników niczym tornado, to mi się nie chce bawić w jakieś bardziej skomplikowane przepisy, bo zaraz zeżre i trzeba dorabiać emotka
na tym blogu jest też fajny przepis na choinki piernikowe - fajna opcja na prezent, ale już bardziej pracochłonna Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

glena

#6830776 Napisano: 13.12.2021 21:13:08 w PODZIĘKOWANIA
dorcia77
Dzięki za przemiły gest😘 Wyświetl w wątku >>
1 dorcia77 0

glena

#6830486 Napisano: 12.12.2021 16:42:08 w WC - rozmowy o wszystkim
mia napisał(a):

Uwaga: Dowiedziałam się w kwestii prezentu!Szukam teraz chętnej osoby, która zajmie się skompletowaniem tego i wysyłką.emotka Ja nie mam niestety czasu na jeżdżenie po sklepach - nawet w poszukiwaniu prezentów (zresztą święta u nas nie będą zbyt radosne, i nie wiem, czy generalnie nie olejemy kwestii prezentowej). emotka
Wieczorem napiszę jeszcze trochę więcej, teraz tylko wymienię składowe prezentu (siostra Adriana oczywiście podawała to lub to lub to, ale moim zdaniem mozna wszystko wymienione kupić, bo kwotowo nie jest to jakiś wypas):

  • prenumerata Świata Wiedzy (to mogę załatwić, tym bardziej, że muszę się dowiedzieć o rodzaj prenumeraty, czy z odbiorem w kiosku, czy pocztą itd.)
  • gra na konsolę MARIO KART 8 DELUXE (dowiem się konkretnie na jaką konsolę, bo pewnie to robi różnicę)
  • płótna i zestaw pędzli żeby mógł coś malować farbami, bo chciał spróbować (uważam, że dodatkowo do tego i nowe farby)

Plus:
Moim zdaniem, za resztę pieniędzy (bo na pewno taka zostanie) mozna kupić kartę podarunkową ME - np. na kwotę 300 zł, albo wpłacić na jakiś cel charytatywny, jesli wolicie.

Ja przepraszam, że znów wrzucam swoje trzy grosze (tym bardziej, że nie dorzucałam się do składki), ale jeśli chodzi o to malowanie, to możecie rozważyć zestaw do malowania po numerach. To jest chyba fajne z tego, co gdzieś tam mi się obiło o oczy, niezbyt trudne, a chyba dla ścisłego umysłu do ogarnięcia. Są takie gotowe zestawy typu: płótno z ramą, farby ponumerowane, instrukcja. Myślę, ze Adrian by sobie z tym poradził, a efekt byłby fajny i satysfakcjonujący.  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

glena

#6830347 Napisano: 11.12.2021 15:13:25 w moje dzisiejsze wygrane :)
Chciałam 5 od Avanti i mam! Wprawdzie nie tysi tylko bonów do żaby po 20zł (Pepsi), ale widocznie niejasno się określiłam... emotka Wyświetl w wątku >>

glena

#6829449 Napisano: 09.12.2021 12:58:26 w Avanti
Całe Forum tu waruje
Każdy na wyniki czyha
Więc nikt bramek nie pilnuje!
Strzelę w Mosso! Ech... znów kicha Wyświetl w wątku >>

glena

#6828160 Napisano: 05.12.2021 10:16:41 w Szybkie konkursy na Facebooku
https://rownababk...rsu-Mikolajkowego/16
trwa do końca niedzieli
do wygrania 2 x 350zł na zakupy w sklepie organizatora (1 nagroda na fb, jedna na ig), dodawałam do bazy ten z instagrama, ale chyba nie wejdzie przed końcem konkursu Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

glena

#6828038 Napisano: 04.12.2021 16:47:06 w WC - rozmowy o wszystkim
cudaczek121 napisał(a):

bruce napisał(a):

Mia:(...)Teraz przez weekend możecie się zastanawiać nad prezentem/ami (tylko już może w innym wątku)(...)

Raz jeszcze serdeczne podziękowania dla Was, Dziewczyny!! emotka emotka
Co do prezentu - może wiecie, co by Go zainteresowało i było Mu przydatne? Siostry raczej nie wypada wypytywać w takim trudnym czasie (choć najprawdopodobniej to Ona teraz przejmie opiekę i być może czegoś konkretnego potrzebuje dla Brata), lecz może ktoś z Bliskich Znajomych Delvitto mógłby podpowiedzieć? Może Syn czymś się interesował, coś bardzo lubił, o czymś marzył? A może coś ze sprzętu RTV lub telefonii (oczywiście w granicach tej uzbieranej kwoty)?  - to zawsze się przydaje, szczególnie młodym ludziom.

Może by mu sprezentować kartę podarunkowa do sklepu typu Media markt, jeśli potrzebowalby coś z elektroniki. Albo jeśli woli kupic sobie np. nowa kurtkę czy jakiś element sportowy, to kartę do Decathlon/Intersport.A jeśli woli ksiazki/gry to kartę do Empiku:)

Delvitto pisała, że Adrian czyta Świat Wiedzy (albo jakieś podobne czasopismo?) - można by mu kupić prenumeratę może? Z tymi kartami prezentowymi, to trzeby by się pewnie dowiedzieć czy miałby gdzie z nich skorzystać lub czy ewentualnie umiałby to zrobić online Wyświetl w wątku >>

glena

#6827107 Napisano: 01.12.2021 11:52:40 w Wkurza mnie...
dzidziapiernik napisał(a):

glena napisał(a):

Sprzedałam słuchawki, za 30%ceny, nowe w pudełku zafoliowanym. Laska kupiła też na innej mojej aukcji szminkę loreala (też nówka, zaklejona) i jeszcze jakieś rzeczy. Zapłaciła za wszystko oprócz szminki. No wiec piszę do niej, czy mam szminkę też wysłać razem z innymi przedmiotami, czy może będzie osobna płatność i wysyłka. Tak, wysłać, ona sie zagapiła, dopłaci. Oczywiście wysłałam wszystko bez czekania na wpłatę (zawsze daję kredyt zaufania i nie zamierzam tego zmieniać)...

emotka No niestety, wybór jest prosty - albo się z tego wyleczysz, albo NADAL różni tacy będą wykorzystywać ufną naiwność. Świata zewnętrznego nie zmienisz, no way, ale zawsze możesz nosić tarczę ochronną, by tak nie ranił...

z tarczą, to by mi chyba było niewygodnie chodzić...emotka
poza tym składową tej mojej "ufnej naiwności" jest wiara (oparta na dość mglistych przesłankach, ale tak to już z wiarą bywa), że jednak mamy jakiś wpływ na świat zewnętrzny, a konsekwencje tej wiary biere (czasem chlipiąc w kąciku) na klatę emotka
dzięki w każdym razie za wsparcieemotka Wyświetl w wątku >>

glena

#6826765 Napisano: 30.11.2021 14:07:42 w Wkurza mnie...
nanajka81 napisał(a):

maverick napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

ludzie z olx... Wszystko ladnie opisane, cena tania a jeszcze targowanie a jak już pójdziesz na rękę to jeszcze "proszę dorzucić dwa gratisy a nie jeden bo mam bliźniaków" a po zakupie i wysyłce "ale jak to? one nie są na baterie? ja na necie wyczytałam że te auta na baterie". Nieważne że czytała o zupełnie innym zestawie, nieważne że oddałam auta za pół darmo, nieważne że opisałam wszystko szczegółowo - klient nasz pan... Odechciewa się sprzedawać cokolwiek.

ja wystawiłem grę nową na sprzedaż, cena 60zł, w sklepie podobna, ale jakoś mi nie zależy że muszę ją sprzedać teraz i now, a kobieta mi dziś rano pisze" ta gra jest teraz dostępna w analogicznej cenie w wielu sklepach, czy możemy się umówić na 40zł plus 5zł przesyłka" koniec cytatu - aż się chce odpisać, a idź że babo i napisz to samo do empik.com i zobaczysz czy Ci sprzedadzą za tę cenę..marnują tylko mój czasemotka

no to niestety standard emotka choć szczerze ja też szukam taniej ale bez przesady, na ogół proszę o 2-3 zł rabatu żeby mi się to trochę opłaciło kupić, nie mniej wczorajsza kupująca mnie po prostu dobiła - upierdliwość do entej i jeszcze dziś pretensje że "czemu to nie na baterie? bo ona czytała w internecie...". WRRRRR....

Sprzedałam słuchawki, za 30%ceny, nowe w pudełku zafoliowanym. Laska kupiła też na innej mojej aukcji szminkę loreala (też nówka, zaklejona) i jeszcze jakieś rzeczy. Zapłaciła za wszystko oprócz szminki. No wiec piszę do niej, czy mam szminkę też wysłać razem z innymi przedmiotami, czy może będzie osobna płatność i wysyłka. Tak, wysłać, ona sie zagapiła, dopłaci. Oczywiście wysłałam wszystko bez czekania na wpłatę (zawsze daję kredyt zaufania i nie zamierzam tego zmieniać). Laska odebrała paczkę i pisze mi, że słuchawki to ona myślała, że są douszne (były zdjęcia + link do strony producenta), a w ogóle to pudełko było otwarte (nie było) i ona chce oddać. No to piszę jej, że sorry, ale nie przyjmę od niej zwrotu używanych słuchawek. Napisała mi, że to bardzo nieuczciwe. I nie zapłaciła za szminkę. Wyświetl w wątku >>

glena

#6823647 Napisano: 18.11.2021 14:13:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xooxoo napisał(a):

pikawka napisał(a):

xooxoo napisał(a):

pikawkananajka81 napiszę tutaj, żeby nie robić offtopu w wątku ze zdjęciami. Ja zamówiłam z Lecha rozmiar S i jest idealnie dobra. Rękawy jedynie nieco dłuższe ale tak na szerokość to nie powiedziałabym, że to duży rozmiar. Raczej rozmiarówka wypada standardowo.

A jest do wyboru 2xl? 

Tutaj nie wiem, bo nie zwróciłam uwagi. Wiem, że na pewno nie ma XS, Ale czy wyższe X, to nie wiem.

Jest XXL emotka  ale jeszcze nie wiem, jak rozmiarowo wypada, bo mam z 3 etapu, a tych jeszcze nie słali. Nie wiem, jak się rozmiarówka ma do zeszłorocznej, ale dla mnie S z zeszłorocznych była dość duża, ale ja mam niecały 160cm wzrostu i jestem raczej drobna Wyświetl w wątku >>
1 xooxoo 0

glena

#6822869 Napisano: 15.11.2021 20:56:53 w Pomocy!!!!
karkocka napisał(a):

glena napisał(a):

Założyłam dziś konto na Vinted, żeby się pozbyć ciuchów, których nie noszę. No i dostałam w tej chwili taką wiadomość:"Próbuję zapłacić za przedmiot, ale na końcu płatności serwis prosi mnie o podanie danych sprzedawcy. Vited wymaga @-meil Pani. Czy mógłbyś napisać mi niezbędne szczegóły?"Czy to jest jakiś ściem? Bo ja nigdy nie kupowałam nic na vinted i nie wiem, jaki jest przebieg transakcji? Ktoś chce wyłudzić mojego maila czy rzeczywiście może mieć problem z finalizowaniem transakcji?

w nic nie klikaj i nie podawaj maila, cała transakcja odbywa się na vinted

Dzięki emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6822862 Napisano: 15.11.2021 20:46:00 w Pomocy!!!!
Założyłam dziś konto na Vinted, żeby się pozbyć ciuchów, których nie noszę. No i dostałam w tej chwili taką wiadomość:
"Próbuję zapłacić za przedmiot, ale na końcu płatności serwis prosi mnie o podanie danych sprzedawcy. Vited wymaga @-meil Pani. Czy mógłbyś napisać mi niezbędne szczegóły?"
Czy to jest jakiś ściem? Bo ja nigdy nie kupowałam nic na vinted i nie wiem, jaki jest przebieg transakcji? Ktoś chce wyłudzić mojego maila czy rzeczywiście może mieć problem z finalizowaniem transakcji? Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6822364 Napisano: 12.11.2021 23:14:47 w moje dzisiejsze wygrane :)
kup czekolady wygraj czekolady - merci emotka Wyświetl w wątku >>

glena

#6817574 Napisano: 27.10.2021 21:21:50 w SZUKAM....
Czy ktoś już wypełniał formularz zwycięzcy z Lecha (z bluzami) i mógłby napisać jakie rozmiary są do wyboru? Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6817137 Napisano: 26.10.2021 09:03:17 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
anialistopad napisał(a):

10 z halls do kiedy mają czas?

do 15.11. Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6817135 Napisano: 26.10.2021 09:01:25 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
czy ktoś jeszcze czeka na grę (eko) z Kubusia? Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6816778 Napisano: 24.10.2021 15:54:46 w Dziś cieszę się z.....
glena napisał(a):

glena napisał(a):

glena napisał(a):

Dziś mija drugi rok odkąd rzuciłam palenie - to moja najdłuższa przerwa.A dodatkowo cieszy mnie, że z tej okazji dostałam prezent od mojego dziesięcioletniego Syna - książkę Jamiego Oliviera, którą kupił za własne pieniądze, przemycił do domu, schował i wręczył mi dzisiaj pękając z dumy. Ja pękłam ze wzruszenia.

A dziś bardzo się cieszę bo i do końca trzeciego roku dociągnęłam emotka  choć śnią mi się czasem papierosy...

I zrobiłam cztery emotka  Idę se kupić Ferrero w nagrodę emotka

Jest i pięć! emotka  ten rok jakoś łatwo przeszedł, bez większych pokus emotka Wyświetl w wątku >>

glena

#6812607 Napisano: 03.10.2021 20:08:35 w Udane wymiany - polecane nicki:)
michalmarczyk,
konkretnie i sprawnie - dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0