Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika glena

glena

#6789030 Napisano: 17.06.2021 09:08:00 w Informują
Informują z Konkurs "Powiedz NIE nadwrażliwości!"

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
III stopień Wyświetl w wątku >>

glena

#6788603 Napisano: 15.06.2021 22:19:01 w WC - rozmowy o wszystkim
pecia napisał(a):

Witam kochani, jakiś czas temu wygrałam przedpłaconą kartę z Jacobsa, włożyłam do portfela i zapomniałam. Kilka dni temu przeglądając karty natknęłam się na nią i chciałam nią zapłacić niestety transakcja została odrzucona. Czy ktoś z forumowiczów może mnie poinstruować jak taką kartę należy aktywować?

o ile dobrze kojarzę loterię (Barista Edition?), to do tych kart przychodził PIN sms-em plus były do nich papiery z którymi można było karty rejestrować, żeby sprawdzić saldo, ale nie pamiętam na jakiej stronie - jeśli nie masz tych papierów to i tak nieistotne, bo tam był kod nik potrzebny do rejestracji. Rejestracja nie była konieczna, by z karty korzystać. A data ważności karty już nie upłynęła? Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6786747 Napisano: 08.06.2021 19:24:28 w moje dzisiejsze wygrane :)

glena

#6781892 Napisano: 17.05.2021 13:10:51 w SZUKAM....
xxdesiree napisał(a):

Szukam... sposobu, w jaki wykorzystaliście ten e-kod 50zł do Rossmanna z konkursu Cztery Pory Roku z Instagrama? Na stronie online nie widzę opcji płatności bonem, a w Rossmannie pani mnie odesłała twierdząc, że u nich to tylko karty plastikowe  emotka

w kasie samoobsługowej przeszedł bez problemu Wyświetl w wątku >>

glena

#6774223 Napisano: 08.04.2021 11:34:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

Czy ktoś zapisał regulamin konka "Sprzątnij nagrody" i może napisać w jaki sposób powiadamiają o głównej - mail czy tel.? Chyba, że jest już wybrany szczęśliwy laureat emotka

Laureaci Nagrody Głównej wyłonieni zostaną po zakończeniu Konkursu, spośród wszystkich LaureatówNagród Dnia, do dnia 7 kwietnia 2021.
Organizator w terminie 48 godzin od wyłonienia danego Laureata Konkursu poinformuje goo fakcie uzyskania przez niego prawa do nagrody dnia, wysyłając wiadomość mailową, na adres wskazany w Formularzu zgłoszeniowym, z którego pochodziło zgłoszenie Laureata do Konkursu.
2. W wiadomości mailowej, o której mowa w ustępie poprzednim, Laureat zostanie także poinformowany o tym, do jakiej nagrody uzyskał prawo oraz uzyska instrukcję dotyczącą postępowania w celu uzyskania nagrody. Wyświetl w wątku >>

glena

#6771800 Napisano: 24.03.2021 16:09:25 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

atyde25 napisał(a):

Skanujesz  aplikację ross ten kod swój numer przy zakupie.I samo się zapisuje i czasami chwilkę trzeba odczekać by załapało zakup  u  masz napis potrząśnij telefonem.I masz wynik jaka nagroda.

Nie mam żadnego kodu...  emotka

a zaktualizowałaś najpierw apkę?  Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6770957 Napisano: 19.03.2021 16:08:24 w moje dzisiejsze wygrane :)
magisterek napisał(a):

Długo i bezskutecznie sprzątałem, wczoraj taktykę pisania zgłoszeń zmieniłem i dzisiaj się STÓWKĄ miło zaskoczyłem! 

Świetnie Cię rozumiem, na szczęście też umiem - rymem zabłysnęłam i stówkę zgarnęłam
niech się chowa Częstochowa Wyświetl w wątku >>

glena

#6770912 Napisano: 19.03.2021 13:18:57 w moje dzisiejsze wygrane :)

glena

glena

glena

#6769383 Napisano: 11.03.2021 19:35:27 w Udane wymiany - polecane nicki:)
dominikkk,
Dzięki - konkretnie i błyskawicznie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6769170 Napisano: 10.03.2021 20:53:04 w WC - rozmowy o wszystkim
ziolko napisał(a):

glena napisał(a):

Czy ktoś może wie jak wygląda kwestia przesyłania alkoholu kurierem/inpostem itp? Nie chce mi się szukać, a może ktoś akurat wie to "od ręki"?
Zastanawiam się nad odsprzedaniem wygranego Martini, ale mam obawy czy przesyłka dojdzie nie uszkodzona i czy alko to nie jest towar, którego legalnie wysłać się nie da...

Noo jednak musisz trochę poczytać sama emotka  poszukałam za Ciebie  emotka
https://www.globk...a-alkoholu-kurierem/

Przykład zapakowania butelek https://www.kurie...com/wysylka-alkoholi

Przykład opakowań do butelek https://www.top-o...-poczta-czy-kurierem

"
  • Alkohol i substancje płynne
Alkohol i inne płyny  w szczególności w opakowaniach szklanych znajdują się na liście przedmiotów zakazanych większości firm kurierskich. Głównie ze względu na łatwość rozbicia i zalania pozostałych przesyłek. Rozbite szkło to również niebezpieczeństwo dla osób postronnych.Niektóre firmy kurierskie dopuszczają wysyłkę alkoholu pod warunkiem dopełnienia wymagań dotyczących specjalnego opakowanie - jednak nie ponoszą odpowiedzialności, zatem wysyłka będzie na własną odpowiedzialność i w razie uszkodzenia nie będzie możliwe odszkodowanie."
https://przesylar...ozna-wyslac-kurierem

Podsumowując - poszukaj takiej firmy kurierskiej, która nie zabrania przewożenia alkoholu (szukaj w regulaminach przewoźników), i jeśli sama dokładnie zapakujesz, to powinno dojść wszystko całe i zdrowe emotka  
Nie zapominaj o napisach "UWAGA SZKŁO!" i "NIE RZUCAĆ" - najlepiej wydrukowane w kolorze (czerwonym) na kartce A4 i naklejone na karton z dwóch stron. 
Ostatnio wysyłałam 6 szklanek do piwa - wysokie, smukłe, z cienkiego szkła w górnej części. Zapakowałam każdą szklankę w folię bąbelkową, dodatkowo każdą owinęłam tekturą (pozaginałam tak, że utworzyła rulon), okleiłam taśmą, włożyłam do pudełka wyłożonego folią bąbelkową i to pudełko w jeszcze jedno pudło  emotka
Facet śmiał się, że poświęcił sporo czasu na odpakowywanie całości, ale było warto, bo wszystko dotarło całe.

U Ciebie jest też kwestia wagi, bo u mnie szklanki były lekkie. 

Bardzo mi pomogłaś, ogromnie dziękuję - zaraz się dokształcę emotka   Wyświetl w wątku >>
1 ziolko 0

glena

#6769169 Napisano: 10.03.2021 20:50:58 w WC - rozmowy o wszystkim
superloser napisał(a):

glena napisał(a):

Czy ktoś może wie jak wygląda kwestia przesyłania alkoholu kurierem/inpostem itp? Nie chce mi się szukać, a może ktoś akurat wie to "od ręki"?
Zastanawiam się nad odsprzedaniem wygranego Martini, ale mam obawy czy przesyłka dojdzie nie uszkodzona i czy alko to nie jest towar, którego legalnie wysłać się nie da...

A jak to "wygrane" dotarlo do Ciebie?

jeszcze nijak emotka
generalnie założyłam, że zasady/przepisy mogą być inne przy wysyłce od osoby prywatnej - stąd pytanie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6769141 Napisano: 10.03.2021 17:52:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
zaplanowałam wiosenny detoks i odstawienie cukru, alko itp. - no to oczywiście Martini dało bąbelkówemotka Wyświetl w wątku >>

glena

#6769140 Napisano: 10.03.2021 17:49:58 w WC - rozmowy o wszystkim
Czy ktoś może wie jak wygląda kwestia przesyłania alkoholu kurierem/inpostem itp? Nie chce mi się szukać, a może ktoś akurat wie to "od ręki"?
Zastanawiam się nad odsprzedaniem wygranego Martini, ale mam obawy czy przesyłka dojdzie nie uszkodzona i czy alko to nie jest towar, którego legalnie wysłać się nie da... Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6768675 Napisano: 08.03.2021 17:04:09 w Udane wymiany - polecane nicki:)
2rek,
Świetna transakcja - sympatycznie i sprawnie. Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
1 2rek 0

glena

#6767968 Napisano: 04.03.2021 18:34:55 w SZUKAM....
Na loterię Mosso można kupić olej, prawda? I co ważniejsze - czy ktoś go używa i jest ok?  Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6767952 Napisano: 04.03.2021 18:01:37 w SZUKAM....
mariolakal napisał(a):

Gdzie można kupić jakieś śledzie, makrele w puszce marki Lisner /w sosie pomidorowym lub oleju/ ? W kaufie, lidlu, dino, biedronce, polo brak...  emotka

w Carrefourze (hipermarket) są np. https://www.carre...dziowe-w-oleju-170-g
https://www.carre...akreli-w-oleju-170-g Wyświetl w wątku >>

glena

#6766532 Napisano: 24.02.2021 21:32:16 w SZUKAM....
koniczynka123 napisał(a):

glena napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

glena napisał(a):

gdzie się sprawdzało saldo kart prepaid z loterii Jacobs Barista?

https://up-karty.pl/welcome#/
Ale musisz mieć chyba NIK, który był dołączony do karty emotka , ewentualnie infolinia City Handlowy

dzięki, to rzeczywiście tam, dałabym sobie głowę uciąć, że rejestrowałam te karty w swoim profilu, a nagle gdzieś zniknęły... mam nadzieję, że nie wywaliłam tych kartek z NIKiem...

Jak klikasz u góry "moje karty" to wyświetla się 1 ale trzeba rozwinąć i jest inna jeśli miałaś więcej

No właśnie nie mam żadnej, a powinny być dwie. Dzięki za pomoc emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6766514 Napisano: 24.02.2021 19:55:29 w SZUKAM....
koniczynka123 napisał(a):

glena napisał(a):

gdzie się sprawdzało saldo kart prepaid z loterii Jacobs Barista?

https://up-karty.pl/welcome#/
Ale musisz mieć chyba NIK, który był dołączony do karty emotka , ewentualnie infolinia City Handlowy

dzięki, to rzeczywiście tam, dałabym sobie głowę uciąć, że rejestrowałam te karty w swoim profilu, a nagle gdzieś zniknęły... mam nadzieję, że nie wywaliłam tych kartek z NIKiem... Wyświetl w wątku >>
0 0