Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika glena

glena

#6766501 Napisano: 24.02.2021 19:06:16 w SZUKAM....
gdzie się sprawdzało saldo kart prepaid z loterii Jacobs Barista? Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6766201 Napisano: 23.02.2021 08:50:26 w Wkurza mnie...
edzia21 napisał(a):

kolorowekredki napisał(a):

Chciałam wziąć udział w loterii Kubusia, ale chyba nie jest mi dane. Najpierw cztery soczki w carrefourze po 1,99zł miały rabat na kasie 2zł..
na regale nie było info... więc paragon do kosza, bo nie ma 7 zł
Teraz wracam z Lewiatana 4 soczki Kubuś po 2,19zł, a na paragonie 3 soczki Kubuś i jeden Tymbark. Kto to wrzucał do systemu, ja widzę je koło siebie i na każdym pisze Kubuś. Znów paragon do kosza...

Mam podobne szczęście...na 6 paragonów tylko 2 się nadawały. W C4 opis: KUBUŚ GO!...a na serio kupiony Kubuś 100% - tego po C4 nigdy bym się nie spodziewała ;/

Ale to przecież Smolar, oni umieją sprawdzać paragony, a Kubusia GO chyba już w ogóle nie ma w sklepach - nawet na stronie Kubusia już nie ma tego wariantu. Ja bym wysyłała bez obaw.  Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

glena

#6764504 Napisano: 12.02.2021 09:23:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kalinea napisał(a):

W konkursie Knorr jedna osoba może wygrać więcej niż jedną nagrodę drugiego stopnia?

"W każdym etapie Konkursu Uczestnik może zostać nagrodzony wyłącznie raz"

czyli może ale w różnych etapach Wyświetl w wątku >>
1 fineessa 0

glena

#6764175 Napisano: 10.02.2021 17:23:55 w moje dzisiejsze wygrane :)
na przeprosiny za wczoraj (Somat emotka ) Smolar dał hulajnogę  Wyświetl w wątku >>

glena

#6763841 Napisano: 09.02.2021 13:27:47 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
awangarda napisał(a):

prosiaczek napisał(a):

awangarda napisał(a):

Czy otrzymał ktoś jakąkolwiek nagrodę od Columbit? Ja czekam na dwie na jedną już od grudnia..

Ale kiedykolwiek jakiekolwiek? Tak, rower i inne emotka

Chodziło mi o to czy w ostatnim czasie ktoś jakąś otrzymał?

Columbit zwykle wysyła późno (w sensie, że w końcówce regulaminowego terminu), więc jeśli nikt nie pisał o nagrodach, na które czekasz, to pewnie jeszcze mają czas.  Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6763618 Napisano: 08.02.2021 13:22:28 w Wkurza mnie...
FBbeata7 napisał(a):

superloser napisał(a):

FBbeata7 napisał(a):

Wkurza mnie,że tak się wkurzyłam na pewną konkursowiczkę i jej uwagi, że kupiłam chrupki Star i postanowiłam wysłać w sobotę jak najkreatywniejsze zgłoszenie, być może użyłam niecenzuralnego według agencji słowa:,, biba", bo do dziś nie mam zwrotki,że zgłoszenie dotarło.Niezdrowe chrupki chyba wydam gołębiom...Jak trochę zjedzą może się nie potrują.

Chrupki Junior to kukurydza... wystarczy sie troche doinformowac i sama pochrupiesz "na nerwa"

W Żabce ich nie było albo ja nie widziałam, tylko Maczugi były i kupiłam.Nie mam czasu latać po supermarketach oraz hurtowniach, a zapewne w Selgrosie (najbliżej mnie) też nie mają wszystkich  produktów z tabelki.W Carrefou market tylko Twistos Texas Grill widziałam.A gdzie te kukurydziane wystawiają, na półkach z chipsami , czy gdzieś indziej szukać?

W Carrefourze (ale hiper) te wszystkie kukurydziane chrupki są na tym samym regale co chipsy, ale niestety u mnie akurat starów nie ma. Za to jest popcorn, który też nie ma jakiegoś dramatycznego składu (kukurydza, olej, sól - oczywiście tej soli dużo za dużo, ale nie jest to taki syf jak te maczugi czy inne ppaskudztwa). Może masz go w selgrosie? A te kukurydziane to też pewnie mogą być na jakimś dziecięcym dziale?
Gołębiom nie dawaj (choć za ptaszyskami nie przepadam), lepiej wyrzucić. Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6763012 Napisano: 04.02.2021 12:57:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

agaluna napisał(a):

pikawka napisał(a):

Czy na opakowaniach Raffaelo jest info odnośnie konkursu?  Boję się, że kupię nie to co trzeba  emotka

Mam to mniejsze opakowanie 150g i nie ma żadnej informacji o konkursie  emotka

A tam dużo tych słów jest ? Wszystkie trzeba użyć?  

Nie musi być opakowanie z info o konkursie byle się zgadzała gramatura (150 albo 230g) - opakowanie nie jest wymagane przy odsyłaniu danych. A listę pralin do użycia masz na stronie konkursu. Ile ich trzeba wykorzystać, tego regulamin nie precyzuje.  Wyświetl w wątku >>
2 pikawka, joan 0

glena

#6762989 Napisano: 04.02.2021 11:40:35 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
superloser napisał(a):

glena napisał(a):

Robiłam dziś zakupy w C4 (hiper) i dostałam dwa kupony zniżkowe (drukowane do paragonu) - na 30% rabatu na Raffaello 150g i drugi 30% na rexonę damską 150ml aerozol. Nie wiem, czy to się drukuje przy każdych zakupach, czy od kwoty zależy (zakupy miałam na 70zł). Kupon ważny od dziś do 12.02.
Jak ktoś robi tam zakupy, to warto zapytać w BOKu o szczegóły. 
Z tym kuponem Raffaello wyjdzie za nieco ponad 7zł (jest normalnie po 10,39)

Z apka?

bez
Edit: przeglądnęłam apkę i nie widzę tam takich kuponów, za to jest jakiś na Liona, a gdzieś mi mignęło, że jest loteria Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6762987 Napisano: 04.02.2021 11:35:46 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Robiłam dziś zakupy w C4 (hiper) i dostałam dwa kupony zniżkowe (drukowane do paragonu) - na 30% rabatu na Raffaello 150g i drugi 30% na rexonę damską 150ml aerozol. Nie wiem, czy to się drukuje przy każdych zakupach, czy od kwoty zależy (zakupy miałam na 70zł). Kupon ważny od dziś do 12.02.
Jak ktoś robi tam zakupy, to warto zapytać w BOKu o szczegóły. 
Z tym kuponem Raffaello wyjdzie za nieco ponad 7zł (jest normalnie po 10,39) Wyświetl w wątku >>

glena

#6760767 Napisano: 25.01.2021 11:07:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
kup L'Oreala - wygraj L'Oreala emotka  3 stopień dla mnie lepszy niż 2 emotka Wyświetl w wątku >>

glena

#6759293 Napisano: 18.01.2021 15:41:04 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
czy czeka ktoś jeszcze na zestaw z sc johnson (glade, pronto itp.)? Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6758281 Napisano: 13.01.2021 20:59:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
a takie mi się moje zgłoszenie na Ballantine'sa wydawało zgrabne, dowcipne - no stuprocentowa wygrana wprost emotka  
jedyne procenty to w tym trunku... 
chlip... czy tam chlup... ale bardziej chlip... Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6758084 Napisano: 13.01.2021 12:06:07 w WC - rozmowy o wszystkim
bezaczek7 napisał(a):

Wypadaja mi wlosy od paru tygodni. Czas dzialac. Kupilam serum Radical i szampon Dermena, do lykania Maxi krzem. Dopiero zaczynam. Macie jakies prywatne doswiadczenia, poza badaniami, na co zwrocic uwage, co warto jesc, jakies smarowidla czy cos? Tak na wzmocnienie. Na stres nie mam na teraz wplywu. Jest jak jest. Konkursy nie pomagaja  emotka   w internecie rozne rzeczy wypisuja i wiem, ze na kazdego dziala co innego. Szukam punktu zaczepienia.

Ja polecam od zewnątrz to https://nowakosme...%2C-wiecej-wlosow/37
a od wewnątrz to https://sklepanwe...-your-hair-suplement
to są strony producentów, ale np. na allegro kupisz taniej
Jak chodzi o stres, to możesz zastanowić się nad ashwagandą https://pantablet...wagandha-jak-dziala/
Oczywiście to sprawdziło się u mnie, a u Ciebie nie musi.
No i wiadomo - zawsze dobrze się zbadać nawet jak nam się zdaje, że znamy przyczynę danego stanu rzeczy.  Wyświetl w wątku >>

glena

#6758030 Napisano: 13.01.2021 10:13:51 w Czy informują/ informowali?
ivanotta napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Czy informowali już z ostatniego losowania inpost?

cisza, nikt się nie chwalił  emotka

https://www.smola...ost-dobrze-si-sk-ada filmik z losowania, a pod spodem lista laureatów Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

glena

#6757022 Napisano: 08.01.2021 15:39:50 w moje dzisiejsze wygrane :)
rok konkursowy rozpoczynam stówką z pepsi lidl emotka Wyświetl w wątku >>

glena

#6757021 Napisano: 08.01.2021 15:36:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzia53 napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

izak1000 napisał(a):

Tymbark ogólnopolski "Daj coś od siebie" - jak tam z wygranymi, coś cicho w mdw?? 

?

Ktoś coś wie?

Ja miałam info o rezerwie 29 grudnia, paragon z dnia 08.12

Dzienne informowali chyba na bieżąco - ostatnie losowanie (główna i ostatnia tygodniowa) jest chyba 11.01.  Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

glena

#6755826 Napisano: 02.01.2021 16:55:49 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Ballantine's Passion 0,7 - kupiłam dziś w Carrefourze w Galerii Krakowskiej za 46,99zł Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6755387 Napisano: 30.12.2020 23:25:45 w co chcielibyście wygrać?
Ja poproszę pralkę i lodówkę - oba te sprzęty mam beznadziejne, a uskładać na nowe jakoś nie mogę  emotka Wyświetl w wątku >>

glena

#6755214 Napisano: 30.12.2020 13:38:28 w WC - rozmowy o wszystkim
FBewa36 napisał(a):

Możecie polecić jakieś dobre filmy, seriale na kwarantanne, dla osób 30+, mogą być starsze, bo graficzne, dokumentalne, coś wartego zobaczenia, nie mam sił przeszukiwac neta a nic mi nie przychodzi do głowy, w grę wchodzi netflix, hbo, vod, fajnie by było tu utworzyć listę filmów wartych obejrzenia

na hbo The undoing, Wielkie kłamstewka, Opowieść podręcznej
Netflix - Modern Family, Stranger Things, Dark pierwszy sezon i oczywiście Friends
a jak rozważasz ewentualnie amazon prime to This is us i Wspaniała Pani Meisel Wyświetl w wątku >>
0 0

glena

#6753609 Napisano: 20.12.2020 15:50:09 w Czy informują/ informowali?
Agnes napisał(a):

halliday napisał(a):

Agnes napisał(a):

izak1000 napisał(a):

Czy Tymbark ten ze wszystkich sklepów już i nformował?

chodzi o ten konkurs Daj coś od siebie?
przecież on jeszcze trwa więc raczej poinformują wszystkich razem

przecież już 32 losowanie dzienne się odbyły, a wyniki powinny być max do 7 dni. Więc przynajmniej z pierwszych 25 losowań powinni już poinformowani, a jeszcze w tym czasie było kilka losowań tygodnia.

no to dziwne bo nie widziałam by ktoś się chwalił

Jest kilka informacji w MDW o bonach do empiku Wyświetl w wątku >>
0 0