Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika paula9891

paula9891

#6281851 Napisano: 09.11.2016 09:17:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

kaskaderka1 napisał(a):

Nie trzeba zwracać. Mam nawet gdzieś ten regulamin.
Gratulacje !!!! Ja się nie dostałam .

A ja nawet nie wiem, o czym piszecie. emotka
To było testowanie z trnd, czy skąd?

everydayme. Też się nie dostałam, ale jakoś mało osób się pochwaliło. W każdym razie gratuluję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6281847 Napisano: 09.11.2016 09:10:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

luko922 napisał(a):

Jak jest z tym testem szczoteczek oral-B? Trzeba je oddać później? emotka  

O fuu emotka  Chyba nie. Czytałam ten regulamin i wydaje mi się, że nie emotka

Ja właśnie nie mogę go znaleźć nigdzie emotka  

Już pewnie nie jest dostępny (czytałam jak jeszcze był i nie znalazłam informacji o zwrocie szczoteczek, ale robiłam to trochę po macoszemu, więc nie mam pewności). A w mailu nie przesłali żadnych informacji? Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6281835 Napisano: 09.11.2016 08:52:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

Jak jest z tym testem szczoteczek oral-B? Trzeba je oddać później? emotka  

O fuu emotka  Chyba nie. Czytałam ten regulamin i wydaje mi się, że nie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6281812 Napisano: 09.11.2016 08:14:08 w Wkurza mnie...
Niebieska_Laguna napisał(a):

koper napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

(...) odłożyłam telefon na taśmę i zapomniałam o nim. Nie zdążyłam wyjść ze sklepu, kiedy się zorientowałam, że nie mam telefonu. Wróciłam się na kasę, ale po telefonie nie było już śladu. Od razu zadzwoniłam z telefonu konkursowego, ale ktoś w przeciągu pięciu minut wyciągnął z niego karty albo go wyłączył... Musiała być to osoba, która stała za mną w kolejce i za pewne mijała mnie, gdy wracałam się do kasy... (...)


Idź na policję i zgłoś kradzież. W sklepie powinien być monitoring, może będzie widać kto zabrał telefon. Policja takich spraw nie olewa.
http://lublin.wyb...ziala-to-kamera.html

Trzymam kciuki, żeby się znalazł!

Nie pomyślałam o tym. Może jutro faktycznie się przejdę.

Ja miałam podobną sytuację, zgłosiłam na policję. Trochę to trwało, bo jakies pół roku, ale telefon do mnie wrócił emotka  Policja musi wystąpić o zgodę przez sąd na śledzenie numeru (chyba IMEI). Znajdują człowieka, zabierają telefon i wraca do Ciebie emotka  Na policje weź jakiś dowód zakupu (nie pamiętam czy był potrzebny) i sprawdź czy na pudełku, albo w dokumentach jest numer IMEI. Będzie im potrzebny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6281744 Napisano: 08.11.2016 22:15:35 w Lay's
Izak, aczekamy na 5 tydzien emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6281463 Napisano: 08.11.2016 15:50:59 w Dziś cieszę się z.....
huda83 napisał(a):

Z tego, że śmieciarze nie przyjechali, a ja się zorientowałam, że wywaliłam paragon na calgon! Krótkie nurkowanie w śmieciach i odzyskałam świstek  emotka  sąsiedzi patrzyli jak na wariatkę  emotka

Hahahha. Aż ujrzałam siebie, jak miesiąc temu uświadomiłam sobie, że wyrzuciłam ładowarkę od nowo zakupionego laptopa (to było podczas przeprowadzki, więc ogólnie jakoś tak lekką ręką wszystko wyrzucałam i została w jakimś kartonie) emotka  Kontener opróżniają 2 razy dziennie, ale na szczęście zdążyłam!
A dzisiaj cieszę się z tego, że mój piesek nareszcie zrozumiał o co chodzi z tym sikaniem na zewnątrz emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6281319 Napisano: 08.11.2016 12:39:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

Jak nie wygrałam piłki z laysów to na nagrodę TYgodnia - nie mam co liczyć emotka  czy się mylę... emotka

Raczej nie ma szans... Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6281247 Napisano: 08.11.2016 11:47:17 w SZUKAM....
rkvi napisał(a):

dolly napisał(a):

grazia1981 napisał(a):

A propos pralek,moja ma 15 lat i choć bym chciała,nie zepsuje się emotka
Ale chyba kupię sobie srebrna LG ,czy ktoś ma tej firmy? Nie jestem jakoś przekonana do niej ma duzo funkcji i Musi być srebrna! 

Mam LG 11 lat i dopiero teraz zaczyna sie jakis problem. Wywala różnicowke jakies 5min po uruchumieniu, a orzebicua nigdzie nie ma. wczesniej działała bezawaryjnie.


A co do lodówek,  waham sue właśnie między LG a Samsungiem. Ktos moze coś doradzic?

Ja mam lodówkę Samsung i jestem mega zadowolona.

Też mam Samsung emotka  Polecam. Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6281246 Napisano: 08.11.2016 11:46:26 w Czy informują/ informowali?
wanila4 napisał(a):

CALGON???

Nie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6281131 Napisano: 08.11.2016 09:09:00 w SZUKAM....
harnas napisał(a):

grazia1981 napisał(a):

A propos pralek,moja ma 15 lat i choć bym chciała,nie zepsuje się emotka
Ale chyba kupię sobie srebrna LG ,czy ktoś ma tej firmy? Nie jestem jakoś przekonana do niej ma duzo funkcji i Musi być srebrna! emotka

nie wiem jak akurat z pralką, ale po ostatnim zakupie LG powiedziałem, że to był ostatni raz! Weź sobie samsunga, whirpoola, amice, bo LG ostatnio strasznie się popsuło, robią te sprzęty byle do końca gwarancji wytrzymały ...

Ja mam Electrolux i jestem zadowolona emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6280814 Napisano: 07.11.2016 15:49:03 w Czy informują/ informowali?
stamp2 napisał(a):

aurorcia napisał(a):

bethc napisał(a):

Czy informowali z konkursu Familijnego (Intermarche)? emotka

Chyba nie, a dzisiaj mija termin emotka

skąd to wzięliście ze dziś mija termin wybierali 31.11+7 na info nawet jak tego nie napiszą to zwykle chodzi o dni robocze

Chodzi o robocze, czyli do końca tygodnia mają czas emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6280781 Napisano: 07.11.2016 14:50:29 w SZUKAM....
Prad napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Prad napisał(a):

Szukam osoby która wygrała coś w konkursie na stronie TVP ABC. Za grę i puzzle chcą NIP zawsze tak robią?

Jaki NIP? Osoba fizyczna nie ma obowiązku posiadania NIP-u emotka  Chyba, że chodziło Ci o PESEL?

Właśnie nie oni chcą NIP???
"W celu wysłania do Państwa nagrody oraz poprawnego rozliczenia uprzejmie prosimy o podanie Państwa (rodziców/opiekunów prawnych, którzy wpisali
się do formularza konkursowego) NIPu."

emotka  Musieli się chyba pomylić, napisz do nich emotka
Edit.: Jeżeli to dosyć wartościowa nagroda, mogą potrzebować NIP-u lub PESEL-u do rozliczenia z US.
Nie musisz posiadać NIP, możesz w US identyfikować się peselem.
Edit.2: Ale to dziwne, że wpisują prośbę o NIP, zamiast od razu prosić o PESEL, który posiada każdy. Dlatego może jednak się pomylili. Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6280775 Napisano: 07.11.2016 14:46:30 w SZUKAM....
Prad napisał(a):

Szukam osoby która wygrała coś w konkursie na stronie TVP ABC. Za grę i puzzle chcą NIP zawsze tak robią?

Jaki NIP? Osoba fizyczna nie ma obowiązku posiadania NIP-u emotka  Chyba, że chodziło Ci o PESEL? Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6280666 Napisano: 07.11.2016 12:55:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

asantesana napisał(a):

monisss napisał(a):

olus15 napisał(a): Ja czekam na oba... w Winiarach grałam w pierwszym tygodniu.
A w Familijnych myślałam , że były etapy dzienne.

tak właśnie były dzienne - każdego dnia tablet i bon, ja grałam 1,2,3dnia i się zastanawiam i mam nadzieję, że więszość grało w dniach poźniejszych emotka  ja tak skrótowo napisałam, że w pierwszych trzech dniach emotka  

Hę? Sprawdziłam teraz w regulaminie i ja nie widzę żadnych etapów...  emotka

ok. już widzę i rozumiem emotka zmylił mnie tytuł konkursu i liczba nagród - logiczne by było gdyby dziennie był do wygrania 1 tablet i 1 bon.. zresztą chyba w poprzedniej edycji tak było? PRZEPRASZAM ZA ZAMIESZANIE. no to tablety mi odjechały ;( a tak specjalnie w pierwszych trzech dniach grałam, żeby mieć jakąkolwiek szansę 

Oj tam, wszyscy mają szansę emotka  No dobra... Poza mną, bo Smolar mnie nie lubi (po co ja tam w ogóle grałam?!)emotka Wyświetl w wątku >>

paula9891

#6280664 Napisano: 07.11.2016 12:53:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Na Smolara nawet nie liczę,
Poza chipsami zajadam słodycze,
A dzisiaj nawet piłka nie wpadła,
Gdzie mi do konsoli jak motywacja opadła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6280636 Napisano: 07.11.2016 12:26:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

olus15 napisał(a): Ja czekam na oba... w Winiarach grałam w pierwszym tygodniu.A w Familijnych myślałam , że były etapy dzienne. tak właśnie były dzienne - każdego dnia tablet i bon, ja grałam 1,2,3dnia i się zastanawiam i mam nadzieję, że więszość grało w dniach poźniejszych ja tak skrótowo napisałam, że w pierwszych trzech dniach

Ja tam nie widzę żadnych etapów emotka  Specjalnie teraz jeszcze raz otworzyłam regulamin i nic nie widzę... Gdzie to wyczytałaś? emotka
Edit.:
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w dniu 31.10.2016 r. i polegać będzie na wyłonieniu, przez komisję konkursową spośród wszystkich prawidłowo zarejestrowanych zgłoszeń w konkursie najlepszych rozwiązań zadania konkursowego. Komisja konkursowa oceni według własnego uznania wszystkie prawidłowo nadesłane do konkursu zgłoszenia uwzględniając ich jakość, oryginalność, kreatywność oraz walory artystyczne każdego zgłoszonego do konkursu rozwiązania zadania konkursowego i wybierze w kolejności od najlepszych: - 14 (słownie: czternastu) laureatów nagród głównych (laureaci od nr 1 do nr 14), - 14 (słownie: czternastu) laureatów nagród dodatkowych (laureaci od nr 15 do nr 28). Wyświetl w wątku >>
1 slonko365 0

paula9891

#6279644 Napisano: 04.11.2016 12:59:42 w Wkurza mnie...
monia24 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

magnus napisał(a):

Wkurzają mnie te pseudo knkursy/loterie cwaniacko zerżnięte z zachodu emotka
Bramki ustalane na Bóg wie jaki zasadach emotka
U mnie - 12 Graal - ZERO
10 Ferrero- ZERO
Mentosów, Polo nawet nie zliczę.
Tyle kasy w plecy i jeszcze problem komu te smakołyki oddać emotka
Dodatkowa osobista bramka Lidii tez doprowadza mnie do szału ma nazwiska, które mogą i wygrywają wsio i w każdej edycji a inne tnie wg tylko Jej znanych zasad- Wrona wygrała raz, to trzeba wszystkie Wrony aut , niewazne,że Ci ludzie nie mają ze sobą nic wspólnego, że pochodzą z innych części kraju. Wkurzająca Agencja  emotka
I dodatkowo Almette, zasady i przebieg konkursu wg widzimisię emotka

Mnie w Lay's wkurza najbardziej, że jak już wygrasz na swoje nazwisko piłkę, a konsoli nie, to już nie możesz grać dalej na to nazwisko, bo bez piłki szans na konsolę brak.
A ja wcale nie chcę kilku piłek, niech je wygra ktoś inny. Wolałabym grać na swoje nazwisko do skutku, aż uda się z konsolą...

Piłki już nie wygrasz, bo nie możesz drugiej. Ale twoje hasło może być lepsze od tych "piłkowych" i masz konsolę.

Teoria swoje, praktyka swoje emotka Wyświetl w wątku >>

paula9891

#6279633 Napisano: 04.11.2016 12:38:14 w SZUKAM....
olunka napisał(a):

slonko365 napisał(a):

Czy w Plusie można jakoś przedłużyć promocyjne minuty za rejestrację? Podobnie jak w Playu? emotka

a ja szukam w takim razie jak można przedłuzyć te promocyjne w Playu, ale tak prosto bo ja prosta kobieta jestem emotka

Doładowując konto przez facebooka, albo np. przez kody z Fanty. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6279560 Napisano: 04.11.2016 10:53:55 w Wkurza mnie...
magnus napisał(a):

Wkurzają mnie te pseudo knkursy/loterie cwaniacko zerżnięte z zachodu emotka
Bramki ustalane na Bóg wie jaki zasadach emotka
U mnie - 12 Graal - ZERO
10 Ferrero- ZERO
Mentosów, Polo nawet nie zliczę.
Tyle kasy w plecy i jeszcze problem komu te smakołyki oddać emotka
Dodatkowa osobista bramka Lidii tez doprowadza mnie do szału ma nazwiska, które mogą i wygrywają wsio i w każdej edycji a inne tnie wg tylko Jej znanych zasad- Wrona wygrała raz, to trzeba wszystkie Wrony aut , niewazne,że Ci ludzie nie mają ze sobą nic wspólnego, że pochodzą z innych części kraju. Wkurzająca Agencja  emotka
I dodatkowo Almette, zasady i przebieg konkursu wg widzimisię emotka

Mnie w Lay's wkurza najbardziej, że jak już wygrasz na swoje nazwisko piłkę, a konsoli nie, to już nie możesz grać dalej na to nazwisko, bo bez piłki szans na konsolę brak.
A ja wcale nie chcę kilku piłek, niech je wygra ktoś inny. Wolałabym grać na swoje nazwisko do skutku, aż uda się z konsolą... Wyświetl w wątku >>

paula9891

#6279555 Napisano: 04.11.2016 10:41:13 w Lay's
bridget napisał(a):

31  dzień w Laysach to który byl, przepraszam nie jestem na biezaco juz z wczoraj?

Środa emotka Wyświetl w wątku >>
1 bridget 0