Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika paula9891

paula9891

#6279548 Napisano: 04.11.2016 10:38:58 w TESCO konkursy
Agnes napisał(a):

Agnes napisał(a):

narzędzia Stanley juz wszystkie obdzwonione?

ponawiam pytanie
bonami się sporo osób chwaliło a tymi narzędziami tak nie za bardzo

Pewnie tak, ale na 100 % to wie tylko Studio Versus  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6279482 Napisano: 04.11.2016 08:41:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
chasia napisał(a):

Organizatorzy robią nas po prostu w konia… W normalnej loterii mieliby obowiązek rozlosować wszystkie nagrody a teraz są bramki i nie
muszą wydać nawet 10% nagród emotka Świetnie widać to w FR, kart 1000 a zwycięzców, tyle co kot napłakał https://www.ferrerorocher.pl/  Nagrody (kasa) zostają dla nich, wiec czysty zysk. A odpuszczam tego typu akcje, bo to bez sensu.

O kurde, dobrze, że nie brałam udziału, bo by mnie trafiło! Na szczęście dużo bardziej wolę Ptasie Mleczko, więc nie mogłam się jakoś przemóc...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6278921 Napisano: 03.11.2016 10:10:53 w Lay's
bridget napisał(a):

u mnie 3 piłeczki i 1 konsola na 4 zgloszenia  więc chyba nie jest najgorzej:)

U mnie 2/3 piłki, konsoli okrągłe 0! emotka  Jak u Ciebie wpadła za 4, to mam jeszcze nadzieję emotka
Gratulacje dla Was! emotka Wyświetl w wątku >>
1 bridget 0

paula9891

#6278898 Napisano: 03.11.2016 09:32:57 w Lay's
michałek13 napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

są wyniki z konsol z 4 tygodnia

Dopiero zaczynam 4 tydzień to jaki okres datowo?

Z poprzedniego tygodnia: poniedziałek-niedziela. Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6278875 Napisano: 03.11.2016 09:18:10 w SZUKAM....
Reni napisał(a):

do.ta.3 napisał(a):

szukam info czy ten konkurs z Bieronki  „Wygraj bransoletkę marki ANIA KRUK”:  to trwa jeszcze czy się skończył ??

trwa do końca listopada 

https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-1000-bransolek-ani-kruk-do-wygrania-biedronka.html#.WBryqOQzXcs
:) Wyświetl w wątku >>
1 do.ta.3 0

paula9891

#6278500 Napisano: 02.11.2016 15:33:54 w SZUKAM....
Niebieska_Laguna napisał(a):

Szukam osoby, która wydrukuje mi, wypełni za mnie moimi danymi i prześle mi skan załącznika do udziału w konkursie. Właśnie gdy próbowałam sto zrobić zepsuła mi się drukarka... a nie przychodzi mi do głowy żaden znajomy ze skanerem emotka dziś kończy się termin nadsyłania zgłoszeń... Odwdzięczę się małym doładowaniem tel.

A nie możesz zrobić zdjęcia telefonem i przerzucić chociażby przez pocztę? emotka
Edit. Ale pewnie też nie masz gdzie go wydrukować? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6278435 Napisano: 02.11.2016 14:22:06 w TESCO konkursy
harnas napisał(a):

paula9891 napisał(a):

harnas napisał(a):

paula9891 napisał(a):

harnas napisał(a):

scrabble napisał(a):

violka88 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

violka88 napisał(a):

czeko napisał(a):

asiam napisał(a):

Mam pytanie odnośnie  nowego konkursu Nivea do stylizacji włosów.
W reg. jest zapis :
Aby wziąć udział w Konkursie należy w trakcie trwania Konkursu:A) dokonać zakupu dowolnego produktu do pielęgnacji i/lub stylizacji włosów marki NIVEA,oferowanych w sieci sklepów TESCO;


a w gazetce ze sklepu polecenie zakupu dwóch produktów.

http://www.nivea.pl/-/media/nivea/pl-PL/Regulamin/Regulamin-konkursu-Pielegnuj-wlosy-jesienia.pdf

Regulamin to regulamin i to powino obowiązywać emotka Szczególnie, że ja już kupiłam jeden ;/

ja też kupiłam 1 produkt  emotka

Przecież regulamin najważniejszy 

mam nadzieję, ze regulamin nie ulegnie zmianie

Na plakietkach z info o konkursie przy półkach też 2 produkty. Ja kupiłam 1 a regulamin zapisałam...

w regulaminie od początku było info o 2 produktach emotka

A gdzie? emotka  
Regulamin:
3. ZASADY KONKURSU 3.1. Aby wziąć udział w Konkursie należy w trakcie trwania Konkursu: A) dokonać zakupu dowolnego produktu do pielęgnacji i/lub stylizacji włosów marki NIVEA, oferowanych w sieci sklepów TESCO;

Skąd Ty w ogóle wzięłaś ten regulamin? Bo w moim pobranym pierwszego dnia jest dokonać zakupu dwóch produktów promocyjnych emotka

Takie cwaniakowanie na ogół się źle kończy, skoro masz ulotkę z napisem kup 2 produkty, a później bierzesz jeden, bo gdzieś tak ktoś napisał to kogo tu obwiniać, że Versus później nie przysyła nagrody? emotka

Nie biorę udziału w tym konkursie, więc CWANIAKIEM nie jestem emotka
A regulamin? Hmm. Chyba stąd emotka  https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-pielegnuj-wlosy-jesienia-tesco.html#.WBnmEuQzXcs
Albo ze strony samego Studio Versus: http://www.studioversus.pl/pobierz-pliki
Obowiązuje tylko regulamin, a nie żadne ulotki emotka

Skoro obowiązuje regulamin to masz tutaj jak byk napisane:

3. ZASADY KONKURSU
3.1. Aby wziąć udział w Konkursie należy wtrakcie trwania Konkursu:
 
A) dokonać zakupu dwóch dowolnych produktów do pielęgnacji i/lubstylizacji włosów markiNIVEA, oferowanych w sieci sklepów TESCO; 

I ta wersja jest od pierwszego dnia konkursu emotka

Na stronie NIVEA jest w regulaminie "dowolny produkt", a na stronie studio versus jest mowa o dwóch produktach, więc ktoś z organizatorów się pomylił, co powinno poskutkować tym, że uznają wszystkie zgłoszenia. I te z 1 produktem i te z 2. Wyświetl w wątku >>
1 scrabble 0

paula9891

#6278424 Napisano: 02.11.2016 14:14:08 w TESCO konkursy
harnas napisał(a):

paula9891 napisał(a):

harnas napisał(a):

scrabble napisał(a):

violka88 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

violka88 napisał(a):

czeko napisał(a):

asiam napisał(a):

Mam pytanie odnośnie  nowego konkursu Nivea do stylizacji włosów.
W reg. jest zapis :
Aby wziąć udział w Konkursie należy w trakcie trwania Konkursu:A) dokonać zakupu dowolnego produktu do pielęgnacji i/lub stylizacji włosów marki NIVEA,oferowanych w sieci sklepów TESCO;


a w gazetce ze sklepu polecenie zakupu dwóch produktów.

http://www.nivea.pl/-/media/nivea/pl-PL/Regulamin/Regulamin-konkursu-Pielegnuj-wlosy-jesienia.pdf

Regulamin to regulamin i to powino obowiązywać emotka Szczególnie, że ja już kupiłam jeden ;/

ja też kupiłam 1 produkt  emotka

Przecież regulamin najważniejszy 

mam nadzieję, ze regulamin nie ulegnie zmianie

Na plakietkach z info o konkursie przy półkach też 2 produkty. Ja kupiłam 1 a regulamin zapisałam...

w regulaminie od początku było info o 2 produktach emotka

A gdzie? emotka  
Regulamin:
3. ZASADY KONKURSU 3.1. Aby wziąć udział w Konkursie należy w trakcie trwania Konkursu: A) dokonać zakupu dowolnego produktu do pielęgnacji i/lub stylizacji włosów marki NIVEA, oferowanych w sieci sklepów TESCO;

Skąd Ty w ogóle wzięłaś ten regulamin? Bo w moim pobranym pierwszego dnia jest dokonać zakupu dwóch produktów promocyjnych emotka

Takie cwaniakowanie na ogół się źle kończy, skoro masz ulotkę z napisem kup 2 produkty, a później bierzesz jeden, bo gdzieś tak ktoś napisał to kogo tu obwiniać, że Versus później nie przysyła nagrody? emotka

Nie biorę udziału w tym konkursie, więc CWANIAKIEM nie jestem emotka
A regulamin? Hmm. Chyba stąd emotka  https://www.e-konkursy.info/konkurs/konkurs-pielegnuj-wlosy-jesienia-tesco.html#.WBnmEuQzXcs
Albo ze strony samego Studio Versus: http://www.studioversus.pl/pobierz-pliki
Obowiązuje tylko regulamin, a nie żadne ulotki emotka Wyświetl w wątku >>
1 scrabble 0

paula9891

#6278409 Napisano: 02.11.2016 14:04:41 w TESCO konkursy
harnas napisał(a):

scrabble napisał(a):

violka88 napisał(a):

maria1980 napisał(a):

violka88 napisał(a):

czeko napisał(a):

asiam napisał(a):

Mam pytanie odnośnie  nowego konkursu Nivea do stylizacji włosów.
W reg. jest zapis :
Aby wziąć udział w Konkursie należy w trakcie trwania Konkursu:A) dokonać zakupu dowolnego produktu do pielęgnacji i/lub stylizacji włosów marki NIVEA,oferowanych w sieci sklepów TESCO;


a w gazetce ze sklepu polecenie zakupu dwóch produktów.

http://www.nivea.pl/-/media/nivea/pl-PL/Regulamin/Regulamin-konkursu-Pielegnuj-wlosy-jesienia.pdf

Regulamin to regulamin i to powino obowiązywać emotka Szczególnie, że ja już kupiłam jeden ;/

ja też kupiłam 1 produkt  emotka

Przecież regulamin najważniejszy 

mam nadzieję, ze regulamin nie ulegnie zmianie

Na plakietkach z info o konkursie przy półkach też 2 produkty. Ja kupiłam 1 a regulamin zapisałam...

w regulaminie od początku było info o 2 produktach emotka

A gdzie? emotka  
Regulamin:
3. ZASADY KONKURSU 3.1. Aby wziąć udział w Konkursie należy w trakcie trwania Konkursu: A) dokonać zakupu dowolnego produktu do pielęgnacji i/lub stylizacji włosów marki NIVEA, oferowanych w sieci sklepów TESCO; Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6278345 Napisano: 02.11.2016 12:47:16 w Lay's
elmo napisał(a):

30 dzień to wczoraj? 

Tak. Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6278322 Napisano: 02.11.2016 12:21:22 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
pink086 napisał(a):

lemontree96 napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Zestaw produktów ELSEVE Z TESTOWANIA i DIAGNOZY (reg. wart 80 zł, przyszedł olejek dufazowy i szampon emotka )
Kurier GLS


Dostałam taki sam zestaw i jestem rozczarowana  emotka

Też fibralogy - 2 produkty a mieliście takie wybrane?

U mnie był szampon, odżywka, 2 x olejek dwufazowy i odżywka bez spłukiwania w kremie. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6278285 Napisano: 02.11.2016 11:48:49 w Lay's
siasiolka napisał(a):

A teraz wyniki z ktorego dnia sie pojawią? (Pytam o datę)
Bo juz sie pogubilam

28.10.2016r. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6278216 Napisano: 02.11.2016 10:22:14 w Wkurza mnie...
rachel napisał(a):

paula9891 napisał(a):

rachel napisał(a): że przytarłam rano auto na całą długość lusterkiem innego...wiem, moja wina, ale jak ja teraz pokaże mężowi auto w gumie i z zielonym lakierem na beżu:///

Mi ktoś kiedyś zarysował i na białym miałam zielony lakier. Nie martw się, dało się zmyć. Niestety głębsze rysy zostały emotka

a podpowiesz czym zmyłaś?? troche tak to zadziałam jak wyjdę z pracy, to szok będzie mniejszy...bo teraz na całej długości razem z tym śladem po gumie wygląda bardzo średnio...

Może ktoś mnie tutaj za to zlinczuje, ale w trudniejszych miejscach potraktowałam to mleczkiem do czyszczenia ceramiki emotka  Ono niestety szoruje powierzchnię, ale tam gdzie nie dało się zmyć normalnie, zdało egzamin. Ale nie biorę odpowiedzialności za to co się stanie, żeby nie było emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6278206 Napisano: 02.11.2016 10:13:46 w Wkurza mnie...
rachel napisał(a):

że przytarłam rano auto na całą długość lusterkiem innego...wiem, moja wina, ale jak ja teraz pokaże mężowi auto w gumie i z zielonym lakierem na beżu:///

Mi ktoś kiedyś zarysował i na białym miałam zielony lakier. Nie martw się, dało się zmyć. Niestety głębsze rysy zostały emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6278181 Napisano: 02.11.2016 09:43:10 w SZUKAM....
harnas napisał(a):

harnas napisał(a):

paula9891 napisał(a):

harnas napisał(a):

Szukam oświadczenia na Stanley w konkursie NIVEA Tesco...? Miało być na stronie i nima ....

A jest emotka
http://media.wix.com/ugd/38f825_cd158f4c2e5844eaa9d187f6940b4df9.pdf

hm to jest to? 
Czyżby wzrok już nie ten ...  emotka
dzięki paula emotka

To jest oświadczenie z obecnego konkursu, na konkurs z bonami YES i Stanleyem jest na pewno takie samo?

Ja takie wypełniłam. Nazwę konkursu wpisujesz ręcznie, więc wszystko jedno z jakiego konkursu to oświadczenie, bo wszystkie są identyczne emotka Wyświetl w wątku >>
1 harnas 0

paula9891

#6278170 Napisano: 02.11.2016 09:32:51 w SZUKAM....
harnas napisał(a):

Szukam oświadczenia na Stanley w konkursie NIVEA Tesco...? Miało być na stronie i nima ....

A jest emotka
http://media.wix.com/ugd/38f825_cd158f4c2e5844eaa9d187f6940b4df9.pdf Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6277837 Napisano: 31.10.2016 17:56:41 w Zdjęcia naszych wygranych
Ktoś pisał, że dostał z testowania włosymoichmarzen tylko szampon i olejek. Ja jestem pozytywnie zaskoczona emotka Wyświetl w wątku >>
3 andii, joan, ibizka 0

paula9891

#6277736 Napisano: 31.10.2016 13:40:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rachel napisał(a):

Patrze na wyniki testu z herbatami na trawienie na polkach i ....szok pierwszy raz w testowaniu cala rodzina z nazwiskiem na k z pewnej gornej miejscowowsci....konkursy rozumiem ale na co im tyle herbaty na trawienie?

Może problemy trawienne są u nich rodzinne emotka Wyświetl w wątku >>

paula9891

#6277633 Napisano: 31.10.2016 11:01:43 w Wkurza mnie...
jokan napisał(a):

wkurza mnie, ze nie mogę ugrac bonu do Auchana

emotka  Dasz radę, nie poddawaj się!
Mnie wkurzają posty plujące jadem emotka  Szkoda, że nie można tego odobserwować jak na fejsie. Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6277564 Napisano: 31.10.2016 08:46:41 w SZUKAM....
monisss napisał(a):

co wysyła GOLDENSUBMARINE SP. Z O.O. SP.K.?? info dpd ? bony z Nescafe z ITMu?

Może Nivea? Wyświetl w wątku >>
0 0