Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika paula9891

paula9891

#6277556 Napisano: 31.10.2016 08:29:29 w Intermarche
Niebieska_Laguna napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

W tym konkursie Jacobs można kupić tylko jedną rzecz za ponad 20 zł? Bo niby w regulaminie są produkty w liczbie mnogiej, ale nie ma też wymienionego, że np. minimum 2. A z agencją zero kontaktu...

Ja kupiłam 1 dużą za 21 zł. Ale zrozumiałam to tak, że paragon musi wynosić minimum 20 zł, a ile produktów kupisz, to Twoja sprawa...
W regulaminie jest:
w czasie Sprzedaży Promocyjnej jednorazowo (na jednym dowodzie zakupu) kupić Produkty za co najmniej 20,00 zł brutto,

Dzięki, bo też właśnie mam jedną kawę i już zaczynałam się martwić, a z agencji nie odpisują emotka

Teraz też się zaczęłam zastanawiać, bo słowo "produkty" może trochę mylić, ale myślę, że zrobiłyśmy poprawny zakup emotka Wyświetl w wątku >>

paula9891

#6277551 Napisano: 31.10.2016 08:21:37 w Intermarche
Niebieska_Laguna napisał(a):

W tym konkursie Jacobs można kupić tylko jedną rzecz za ponad 20 zł? Bo niby w regulaminie są produkty w liczbie mnogiej, ale nie ma też wymienionego, że np. minimum 2. A z agencją zero kontaktu...

Ja kupiłam 1 dużą za 21 zł. Ale zrozumiałam to tak, że paragon musi wynosić minimum 20 zł, a ile produktów kupisz, to Twoja sprawa...
W regulaminie jest:
w czasie Sprzedaży Promocyjnej jednorazowo (na jednym dowodzie zakupu) kupić Produkty za co najmniej 20,00 zł brutto, Wyświetl w wątku >>

paula9891

#6276728 Napisano: 28.10.2016 15:07:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mdepfs napisał(a):

czy w auchanie można wygrać tylko raz na 1 os,?

Tak emotka Wyświetl w wątku >>
1 mdepfs 0

paula9891

#6276690 Napisano: 28.10.2016 14:10:56 w Lay's
monisss napisał(a):

paula9891 napisał(a):

monisss napisał(a):

paula9891 napisał(a):

A czy ktoś z Was wygrał konsolę na osobę, która w poprzedniej edycji nie wysłała ani zgłoszenia?

ja w zeszłej edycji nie wygrałam ani 1 pufki emotka

A nie wysyłałaś żadnych zgłoszeń?

wysyłałam, pod sam koniec. ale nie wiem ile z 3? ale to był mój początek z konkursami, więc jeszcze nie wiedziałam o co kamann

Dziękuję emotka  Chodziło mi o teorię z nagradzaniem przegranych z zeszłej edycji... Ale nie chce mi się wierzyć, żeby robili aż taką analizę. Wyświetl w wątku >>

paula9891

#6276687 Napisano: 28.10.2016 14:02:43 w Lay's
monisss napisał(a):

paula9891 napisał(a):

A czy ktoś z Was wygrał konsolę na osobę, która w poprzedniej edycji nie wysłała ani zgłoszenia?

ja w zeszłej edycji nie wygrałam ani 1 pufki emotka

A nie wysyłałaś żadnych zgłoszeń? Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6276680 Napisano: 28.10.2016 13:51:02 w Lay's
A czy ktoś z Was wygrał konsolę na osobę, która w poprzedniej edycji nie wysłała ani zgłoszenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6276674 Napisano: 28.10.2016 13:47:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mattadore napisał(a):

Dla mnie odpowiedz KAWALER tu na forum było jawną zmyłką, taka czysta eliminacja konkurencji. Kto łyknął, to łyknął. Chyba zawsze Polak Polakowi wilkiem pozostanie... emotka

Poważnie? Ja wysłałam jedno takie, drugie takie. Nie rozumiem jak możesz myśleć, że ktokolwiek chciał dla Ciebie źle... emotka  Przecież nikt na 100 % nie był pewien jakie jest rozwiązanie rebusu... Wyświetl w wątku >>

paula9891

#6276665 Napisano: 28.10.2016 13:42:52 w Gratulacje! Dla wygranych!
Dołączam się do gratulacji! Brawo!!! emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6276637 Napisano: 28.10.2016 13:20:12 w SZUKAM....
malenka89 napisał(a):

A czy ktoś próbował odebrać bon mając upoważnienie + ksero dowodu? Zastanawiam się czy ciągnąć Babcie czy może przejdzie.

W zeszłej edycji próbowałam. W jednym sklepie było ok, a w drugim mi nie wydali. Zależy od pracownika. Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6276629 Napisano: 28.10.2016 13:15:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ksantypa napisał(a):

zmienie temat-w laysach dzein 24 to który kalendarzowo?-wczoraj pierwszy raz zagralam i nie wiem kiedy mam s[podziewac sie wynikow

wczoraj był 27 - 2 dni = 25 dzień emotka
Wyniki prawdopodobnie poniedziałek/wtorek. Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6276607 Napisano: 28.10.2016 12:56:56 w Lay's
clfan napisał(a):

defed napisał(a):

Mam temat dla spiskowców: na liście głównych 9/10 laureatów ma imię na literę M - przypadek?  emotka   emotka

Ehh, fajnie się smiac jak sie wygrywa glowne, tylko z tego co widze na liscie laureatow nie widze imienia Dorota a jakos Pani wygrala, to skoro nie wierzy Pani w teorie spiskowe to dlczego gra na inne osoby?

Serio? Za chwilę nikt tu nie będzie się chwalił wygraną, bo od razu człowiekowi wszystko wyrzucą emotka Wyświetl w wątku >>
1 shell 0

paula9891

#6276577 Napisano: 28.10.2016 12:42:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
beata28 napisał(a):

mattadore napisał(a):

beata28 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

joasia20 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

Czy komuś się zdarzyło, że w jego mieście w Auchan nie rozdali wszystkich nagród?? 

O cenzura ! U mnie w AUCHAN rozdana tylko 1, pewnie dlatego,że hasło kawaleria wysłała jedna osoba. 


w moim mieście też 1 osoba, ale ja wpisałam dobre hasło, a na liście mnie nie ma emotka  

w moim sklepie wygranych brak!!! a ja wpisałam kawalerja bo z dwojga złego...  lepsza kawaleria przez J niz ja przez I

z jakiego miasta jesteś bo u mnie też brak wygranych? może pominęli ?

grałam na opole wrocławska

A wpisywaliście "kawaleria"? Bo to hasło było prawidłowe, wcześniej ktoś im widocznie doniósł, że nagradzają nieprawidłowe rozwiązania rebusów i teraz nagradzają zgodnie z regulaminem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6276573 Napisano: 28.10.2016 12:38:34 w moje dzisiejsze wygrane :)
0 0

paula9891

#6276507 Napisano: 28.10.2016 11:52:07 w Lay's
cc_investigator napisał(a):

bethan napisał(a):

Niedługo nawet mugole się wypną (drogie czipsy, szukaj sklepów na liście, dymaj 40km w razie czego; mugolowi się nie będzie chciało).
Avanti - weźże zrób konkurs sms'owy, nie będzie Wam serce pikało z nerwów na widok znajomych nazwisk  emotka  Przynajmniej na etapie zgłaszania  emotka

I to jest chyba najsensowaniejsza propozycja ze wszystkich emotka
I wilk syty i owca cała. Brak donosów. Spokój agencji. I piniążki z smsów (byle nie więcej niż 0,62 proszę).

Ale czy na pewno? A jak zapiszą wygrane numery, żeby nie wygrywały kolejnych nagród? Ile numerów można rejestrować...  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6276495 Napisano: 28.10.2016 11:43:03 w Wkurza mnie...
dang21 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Znowu ludzie z allegro! Dałam najniższą cenę ze wszystkich aukcji, a i tak piszą, żeby z 200 obniżyć do 150 zł emotka  "Przecież Pani to dostała za darmo"!!! Nosz kurde! Napisałam, żeby w takim razie też sobie wygrał jak za darmo rozdają i że życzę powodzenia emotka
I już więcej nie piszę, że to wygrana w konkursie, nie wiem czy komukolwiek potrzebna ta gwarancja do czegoś za 200 zł...

A czemu nie piszesz, że to nietrafiony prezent? Po co ma ktoś wiedzieć, że to z konkursu...

Wkurza mnie dziś mój telefon- wariuje od rana...

Pisałam, bo mam protokół i zawsze to plus, bo teoretycznie jest gwarancja. Poza tym, przynajmniej wiadomo, że nie jest to rzecz kradziona, wiadomo, że różnie bywa z produktami z allegro. Ale co tam. Nie napisze w opisie skąd, a jak chcą, to niech zadają pytania emotka
Mój telefon ostatnio tez się coś zacina, chociaż mam go dopiero kilka miesięcy... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6276434 Napisano: 28.10.2016 10:11:44 w Lay's
cc_investigator napisał(a):

Kurcze. Wy to nazywacie teoriami, dodajcie, że spiskowymi.
A dla mnie to praktyka, którą Avanti czyni z coraz większą skutecznością.
Ktoś kto grał kolejno w Mocy, Lays/pufach, Premii i teraz Trybunach trochę intensywniej musi to widzieć.
Nie ma wyjścia.
Pamiętam początek mocy i Pana I, który wygrywał 11 raz tego samego dnia (wierzę, że teksty to perełki).
Pamiętam Ostrołękę, która pierwszego dnia trafiła kilkanaście wygranych po północy.
Dlaczego? Bo wybór opierał się tylko na czytaniu tekstów.
Patrzę na "moje nazwiska", ich statystykę w kolejnych konkursach.
Patrzę na teksty wygrane/niewygrane w korelacji z nazwiskami.
I widzę, nie teoretyzuję.
A próbę do statystyk mam sporą.

Oj tam. Po prostu graj na inne nazwiska i tyle emotka  Problem rozwiązany. Nie chodzi o to, że się z tym nie zgadzam, być może tak jest jak piszesz, ale gdybanie niczego nie zmieni. Napisz coś fajnego, wyślij na kogoś obcego i tyle emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6276410 Napisano: 28.10.2016 09:42:22 w Lay's
cc_investigator napisał(a):

taalvikki napisał(a):

jak widać, teorie spiskowe być mogą, ale tworzone tylko przez stałych bywalców forum. / taka mała złośliwość  ;p

w każdym razie: ja sama nie sądzę, by tak było (z nazwiskami). natomiast jest u mnie inna prawidłowość: u  Lidii ugrywałam coś, gdy były konkursy z czystym tekstem.  przy pufach i teraz - nic.  wniosek: może wolą tam jakiś zupełnie inny typ pisania niż w innych konkursach. ja póki co odpuściłam, bo i tak lejsów nie jem.

To nie jest teoria, tym bardziej nie spiskowa. Wystarczy poświęcić trochę mniej lub więcej czasu (ta z excelem bardziej czasochłonna, ale dostępna dla wszystkich), wrzucić nazwiska, posegregować, obliczyć procencik powtarzających się. Czysta matematyka.
Czy jest na sali Pani, której nie pasowała data wygranej z dniem zgłoszenia?
Coś mi tu śmierdzi jeszcze taką manipulacją.

Tak, to właśnie ja emotka  Melduję się. Wygrałam piłkę i dowiedziałam się o tym tego samego dnia, w którym wysyłałam zgłoszenie. Ale... Pewnie może się zdarzyć jakiś błąd. Życie emotka  Zamiast szukać powodów dlaczego nie wygrywam, może warto włożyć więcej pracy w swoje hasło i da świętego spokoju wysłać na obce nazwisko?

agniehaha89 napisał(a):

Obiecałam, że pochwalę się zwycięskim hasłem, może kogoś zainspiruje, może nie. Tylko proszę bez tekstów, że takie beznadziejne a wygrało, ja miałem lepsze czy coś w tym stylu bo , może akurat miałam fart, że w tym dniu było mało zgłoszeń. 
Hasło, które wygrało konsole:
"Kibicujemy aż lecą okruchy, by dodać kibicom dużo otuchy" 

Moja wygrana piłka: "Mamy olej w głowie - Zwyciężymy! Schrupiemy was do okruszyny!" Wyświetl w wątku >>

paula9891

#6276398 Napisano: 28.10.2016 09:22:56 w Lay's
angelika1701m napisał(a):

są wyniki głównej

Teraz teoria spiskowa, dlaczego tyle imion na "M" emotka
A tak poważnie, to gratulacje dla wygranych! Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

paula9891

#6276380 Napisano: 28.10.2016 08:19:48 w Wkurza mnie...
Znowu ludzie z allegro! Dałam najniższą cenę ze wszystkich aukcji, a i tak piszą, żeby z 200 obniżyć do 150 zł emotka  "Przecież Pani to dostała za darmo"!!! Nosz kurde! Napisałam, żeby w takim razie też sobie wygrał jak za darmo rozdają i że życzę powodzenia emotka
I już więcej nie piszę, że to wygrana w konkursie, nie wiem czy komukolwiek potrzebna ta gwarancja do czegoś za 200 zł... Wyświetl w wątku >>

paula9891

#6276377 Napisano: 28.10.2016 08:08:52 w SZUKAM....
Agnes napisał(a):

szukam odp czy się wygrywa w auchan rebusach
rymowanki zwykłe zdania
piszecie az 300 znaków czy mniejszą ilością tez się da wygrać?

Ja piszę raczej krótsze rymowanki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0