Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika paula9891

paula9891

#6274846 Napisano: 25.10.2016 14:47:39 w Lay's
bethan napisał(a):

marzenier napisał(a): TaaaaCzasem tak robię 
Sprawdzają czy nie jesteś kotem

Ale po cholerę im mój nr i seria dowodu?

Zastrzegają sobie w regulaminie, że robią taką weryfikację. Wyświetl w wątku >>
0 1 izak1000

paula9891

#6274830 Napisano: 25.10.2016 14:20:21 w SZUKAM....
defed napisał(a):

nkba napisał(a):

defed napisał(a):

nkba napisał(a):

Nie ma obowiązku zwrotu paragonu jeśli zażąda się do niego faktury. Sprzedawca ów paragon ma już przecież na rolce i to on jest księgowany. Oryginał można okazać ale nie oddać jeśli odbiera się fakturę. Nie ma ku temu żadnego powodu. emotka

Sprzedawca nie ma na rolce paragonu, tylko jego kopie. Nie mozna wydac dwoch dokumentow sprzedazy do zakupionego jedego towaru.

Ale te kopie są pełnowartościowymi dowodami księgowymi tak jak z resztą kopie faktur. Dlatego na fakturach do paragonu jest właśnie taka informacja "faktura do paragonu nr..." - nie rodzi ona skutków podatkowych tak jak paragon pierwotny (czyli ta "kopia"). Przecież pierwotny paragon nie znika po wystawieniu do niego faktury emotka  

Paragon oryginalny nie znika, tylko MUSI zostac podczepiony pod kopie faktury wystawionej na podstawie tego paragonu.
Jesli jestes odpowiedzialna za wystawianie faktur w firmie w ktorej pracujesz, skontaktuj sie z ksiegowym, zeby firma nie miala nieprzyjemnosci z US.

Dokładnie emotka  Klient nie może otrzymać 2 dokumentów sprzedaży na te same zakupy, bo równie dobrze może zgłosić się z tym paragonem po raz drugi i zażądać kolejnej faktury.
Poza tym, jeżeli otrzyma fakturę, to paragon mu niepotrzebny. Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

paula9891

#6274779 Napisano: 25.10.2016 13:19:35 w Wkurza mnie...
myszania napisał(a):

dreams - znam powyższe blogi bardzo dobrze.
To dzieki nim, również podjęłam tę decyzje.

Podzielę się relacją i fotkami emotka

magnus - gdybym miała się przejmowac ludźmi to musiałabym się zamknąć w otapetowanym wytłaczankami (albo w środku lasu chacie) domu i nie wyglądać z niego ani na chwilę, bo przecież moje dziecko może krzyknąć emotka  
O nie, nie...na takie ubezwłasnowolnienie się nie zgadzam.

A no i bankowo nie masz dzieci emotka

Ja też nie mam dzieci i nie lubię jak się to komuś tak "wyrzuca", każdy ma prawo wymagać względnej ciszy podczas lotu emotka
Ja w swoim życiu tez odbyłam kilkunastogodzinny lot w dwie strony i były tam maluszki na rękach mam. Nie zauważyłam, żeby komuś to przeszkadzało i nie przypominam sobie, żeby dzieci płakały. To Ty najlepiej znasz swoje dziecko i wiesz na co się piszesz emotka
Powodzenia i samych pozytywnych wrażeń życzę emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

paula9891

#6274671 Napisano: 25.10.2016 12:09:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

joan napisał(a):

jokan napisał(a):

jokan napisał(a):joan, otworzylaś mi oczy, wczesniej tego nie zauwazylam, moze akurat u nas byly 100% prawidlowe wyniki, no szkoda z tym konkursem....


az sprawdzilam wyniki w moim miescie...wszytskie byly ok, wiec nie mialam podejrzen co do tego...


Ten tego... w każdym razie, nie ma co się przejmować tym "konkursem" i lamentować, że się nic nie wygrało, bo widać, jak jest emotka

no dokładnie:)

Jeszcze nigdy nie wygrałam w loterii, a w Auchan widać, że mam wyjątkowe szczęście w takim razie emotka  W poprzedniej edycji też miałam emotka
Myślę, że jednak to czytają, ale hasła wcale nie maja być wybitne emotka  Tak więc do roboty, trzymam kciuki i za Was emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6274641 Napisano: 25.10.2016 11:32:56 w moje dzisiejsze wygrane :)
ikropka napisał(a):

bon Auchan

Też mam emotka  Jupi, jupi jee  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6274599 Napisano: 25.10.2016 10:25:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kasiulll napisał(a):

Czy może mi ktoś podać link do konkursu Lay's, o którym co rusz ktoś pisze na forum? Nie mogę go odszukać.

https://wejdzdogry.lays.pl/#WEJDZdoGRY Wyświetl w wątku >>
1 kasiulll 0

paula9891

#6274557 Napisano: 25.10.2016 09:26:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

zaczytana-pola napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Wiem, moje złudne marzenia nie mają sensu ... Ale do kiedy mają czas z 15 lat Kauflanda wytypować 10 szczęśliwców dla jakże pięknych samochodów Audi A3? emotka

Mają baaaaardzo dużo czasu. Do 30.11

Informacja o wynikach poszczególnych Etapów Konkursu zostanie umieszczona przez Komisję na stronie Konkursu www.kaufland15lat.pl do 30 listopada 2016 r. oraz przesłana w formie wiadomości e-mail do Zwycięzców poszczególnych Etapów.

serio e-mailem? a jak ktoś skasuje myśląc, że to spam ?:P
wygrałeś Audi A3 - kliknij aby potwierdzić swoje dane emotka

Hehe pewnie też wrzuciłabym taką wiadomość do kosza, bo kto by uwierzył? emotka  Dziwnie, że powiadamiają mailowo, a np. St. Versus dzwoni z bonami za 250 zł do 50 osób emotka  Ale co zrobić. Trzeba się pilnować i nie wyrzucać wszystkiego do kosza jak leci. Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6274550 Napisano: 25.10.2016 08:44:09 w Czy informują/ informowali?
infatne napisał(a):

renatak0 napisał(a):

Obdzwaniają jeszcze bony Yes czy juz może narzedzia - Nivea -tesco?

Podbijam

Jeszcze nikt nie chwalił się narzędziami. Wczoraj do późna dzwonili z bonami, więc wątpię, że zaczęli informować narzędzia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6274547 Napisano: 25.10.2016 08:43:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nelunia napisał(a):

to ja wam poprawię humor z rana emotka  spojrzałam na rebus i pierwsze co mi przyszło do głowy to czekolada dmuchana emotka

Aż musiałam spojrzeć jak na to wpadłaś, to się nazywa kreatywność! emotka Wyświetl w wątku >>
1 nelunia 0

paula9891

#6274389 Napisano: 24.10.2016 19:02:04 w TESCO konkursy
sylzab2294 napisał(a):

stanley też już poszedł?

Raczej nie, bo nikt się nie chwalił.
Przed chwilą jeszcze dzwonili z bonami. Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6274386 Napisano: 24.10.2016 18:58:45 w TESCO konkursy
aleks1983 napisał(a):

Dostaliście smsa z Versus co trzeba im wysłać? Bo Pani powiedziała, że za chwilkę wyślą a nic nie dostałam:(Może ktoś podać adres do nich i co trzeba odesłać i w ciągu ilu dni?

Ja dostałam. Wyślę Ci wiadomość prywatną. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6274272 Napisano: 24.10.2016 15:42:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
Mam bon St. Versus do Yes  emotka  Nareszcie coś jupii emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6274255 Napisano: 24.10.2016 15:02:57 w Ambasadorinnowacji - Philips
asiek07095 napisał(a):

czy wszyscy mają w odznakach 0-2-0

Ja też tak mam.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6274203 Napisano: 24.10.2016 13:52:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
umbrella napisał(a):

paula9891 napisał(a):

umbrella napisał(a):

paula9891 napisał(a):

stoneface napisał(a):

Czy w loterii zakupybezgotówki nr rachunku w biedronce to ten po prawej stronie na wyskości daty?

Prawdopodobnie nie. emotka
Prawdopodobnie nazywa się "nr dowodu sprzedaży", ale upewnij się czytając regulamin, żeby nie było później na mnie emotka
 

Z tego co mi odpisali wynika, ze TAK :
" ... W Pani przypadku na każdym z potwierdzeń numer rachunku znajduje się na równi z datą po prawej stronie. "
( Wysłałam im skany wydruków z terminala z Biedronki i Auchan )

A ile cyferek miały Twoje "numery dowodu sprzedaży"? Bo na forum pisali, że w przypadku, gdy numer jest za krótki trzeba wpisać ten obok daty.
Już sama nie wiem co mam wpisywać.

Na biedronkowym "nr dowodu sprzedaży" miał 4 cyfry  ( a nr paragonu 6 cyfr - ten naprzeciw daty )

Na początku wpisywałam ten obok daty, później w związku z dyskusja na forum, przeczytałam jeszcze raz regulamin i faktycznie stwierdziłam, że chodzi o ten drugi numer.
Regulamin:
2.4.5 numer rachunku (tj. dowodu sprzedaży, np. paragonu) z wydruku z terminala płatniczego (w przypadku Transakcji innych niż wskazane w pkt. 2.2 Regulaminu);

Piszą wyraźnie "numer rachunku","numer dowodu sprzedaży".
Już chyba sami nie wiedzą, o które numery im chodzi emotka  

Edit.
Żeby była jakaś adrenalina będę wpisywać raz jeden, raz drugi emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6274193 Napisano: 24.10.2016 13:29:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
umbrella napisał(a):

paula9891 napisał(a):

stoneface napisał(a):

Czy w loterii zakupybezgotówki nr rachunku w biedronce to ten po prawej stronie na wyskości daty?

Prawdopodobnie nie. emotka
Prawdopodobnie nazywa się "nr dowodu sprzedaży", ale upewnij się czytając regulamin, żeby nie było później na mnie emotka
 

Z tego co mi odpisali wynika, ze TAK :
" ... W Pani przypadku na każdym z potwierdzeń numer rachunku znajduje się na równi z datą po prawej stronie. "
( Wysłałam im skany wydruków z terminala z Biedronki i Auchan )

A ile cyferek miały Twoje "numery dowodu sprzedaży"? Bo na forum pisali, że w przypadku, gdy numer jest za krótki trzeba wpisać ten obok daty.
Już sama nie wiem co mam wpisywać. Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6274182 Napisano: 24.10.2016 13:18:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
stoneface napisał(a):

Czy w loterii zakupybezgotówki nr rachunku w biedronce to ten po prawej stronie na wyskości daty?

Prawdopodobnie nie. emotka
Prawdopodobnie nazywa się "nr dowodu sprzedaży", ale upewnij się czytając regulamin, żeby nie było później na mnie emotka
@mirai napisał(a):

kumarek napisał(a):

czy tez wam nie chce wyslać odpowiedzi na AUCHAN? ciągle mi pokazuje że mam wybrać sklep a wszystko wybrane i wypelnione, probuje juz od godziny i nic nie rusza tej strony!

Spróbuj wysłać z innej przeglądarki. W temacie: jakiś pomysł na dzisiejsze hasło? Bo mnie wychodzą jakieś dziwolągi  emotka .

Pitna czekolada. Padło już dzisiaj na forum chyba 2 razy Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6274139 Napisano: 24.10.2016 11:56:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ilus napisał(a):

Upewnijcie mnie, bo myślę, że szans nie ma, ale tak na wszelki wypadek dopytam: raczej nie ma szans na odbiór bonu Auchan w innym sklepie niż się zadeklarowało, prawda? emotka

Raczej nie ma szans emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6274062 Napisano: 24.10.2016 10:39:38 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Głośnik z "zostań legendą" - Proszą o dowód osobisty (nie było mnie w domu, więc spisali dowód mamy). Wyświetl w wątku >>

paula9891

#6274039 Napisano: 24.10.2016 09:55:23 w Wkurza mnie...
efka napisał(a):

A mnie wkurza mój facet. Ile razy można powtarzać, że ma brać  paragony , teraz dodatkowo potwierdzenia płatności. Zrobił dziś zakupy na dużą kwotę, no i co?  No i nie wziął świstaków, bo mu makulatura nie potrzebna  emotka

Hehhe emotka  Mój na szczęście po jednym przypomnieniu zaczyna zbierać. Dzisiaj mi nawet zrobił zakupy i wszystko jest jak należy.
A wkurza mnie, że się wkurzam, bo od 2 miesięcy prawie nic nie wygrałam, zamiast cieszyć się tym co mam, bo przecież niczego mi nie brakuje. Wiadomo, że by się przydało, ale narzekać nie powinnam. Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6274024 Napisano: 24.10.2016 09:37:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agniehaha89 napisał(a):

dobrze widzę, że w lays nie ma ograniczenia nagród na jedno gospodarstwo domowe ?

Jeden Uczestnik może wygrać tylko jedną Nagrodę II Stopnia, jedną Nagrodę I Stopnia oraz jedną Nagrodę Główną (I Etapu, II Etapu lub III Etapu) w czasie trwania całego Konkursu. W celu weryfikacji tego zastrzeżenia, Organizator może zażądać przedstawienia przez Uczestnika lub opiekuna ustawowego dowodu tożsamości lub przesłania jego kserokopii. Na gospodarstwo nie ma ograniczenia  emotka  (ja nie widzę, ale różnie ze mną bywa) Wyświetl w wątku >>
0 0