Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika paula9891

paula9891

#6269376 Napisano: 14.10.2016 10:40:49 w Biedronka
nelunia napisał(a):

paula9891 napisał(a):

letnil napisał(a):

a co w winiarach jest gwarantowane? Sorki ja już nie ogarniam tych wszystkich konkursów:)

Fartuszek emotka
Ale tylko dla pierwszych x zgłoszeń   emotka

e eee zapomniałaś o ściereczce emotka , przecież to zestaw emotka

Ups, przepraszam. Zapomnieć o tak istotnej nagrodzie... emotka Wyświetl w wątku >>
1 nelunia 0

paula9891

#6269367 Napisano: 14.10.2016 10:24:51 w Biedronka
letnil napisał(a):

a co w winiarach jest gwarantowane? Sorki ja już nie ogarniam tych wszystkich konkursów:)

Fartuszek emotka
Ale tylko dla pierwszych x zgłoszeń   emotka Wyświetl w wątku >>
1 maryam 0

paula9891

#6269063 Napisano: 13.10.2016 15:34:11 w Dyskusje o wynikach konkursu
joan napisał(a):


Znając moje szczęście, wtedy nagrodzą jakiegoś dziadka w czerwonych szortach emotka

Eh, nawet nie mogę szukać pocieszenia u Mojego, bo niektóre nagrodzone zdjęcia na pewno by go przybiły emotka Ale w sumie, chyba nie rozpaczam, bo człowiek rozpaczający chwyciłby sos pieczeniowy jasny Winiary i wszamałby go na sucho, a ja jakoś nie mam na niego smaka - czyli jest okej emotka

emotka ! Uwielbiam Twoje poczucie humoru, może chociaż to Cię pocieszy emotka Wyświetl w wątku >>
2 brucee, joan 0

paula9891

#6268996 Napisano: 13.10.2016 14:50:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nelunia napisał(a):

nic do Ciebie nie mam, przecież to nie Twoja wina, ale ta agencja zaczyna mnie poważnie irytować

Spoko, dla mnie to też trochę dziwne... Ale, że dotyczy to mojej osoby, to się nie gniewam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6268972 Napisano: 13.10.2016 14:36:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
katrin1 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Nareszcie udało się wygrać piłkę LAY'S emotka
Powiedzcie mi tylko jak to możliwe, że brałam udział dzisiaj, a jestem na liście z wczoraj?

Może to inna osoba o takich samych danych emotka

Nie, bo mam maila emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6268967 Napisano: 13.10.2016 14:34:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nareszcie udało się wygrać piłkę LAY'S emotka
Powiedzcie mi tylko jak to możliwe, że brałam udział dzisiaj, a jestem na liście z wczoraj? Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6268963 Napisano: 13.10.2016 14:33:53 w moje dzisiejsze wygrane :)
Piłka LAY'S nareszcie ruszyło z Avanti!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6268768 Napisano: 13.10.2016 10:32:19 w SZUKAM....
rzepkam napisał(a):

Szukam odpowiedzi na pytanie: czy jak kupuję jakiś produkt promocyjny to musi być to oddzielny paragon? Czy może być ten produkt być wraz z innymi produktami? Jestem nowicjuszem w tej dziedzinie, proszę o pomoc emotka

Jeżeli kupujesz na jeden paragon kilka produktów konkursowych, to bezpieczniej robić zakupy oddzielnie, ponieważ niektóre agencje życzą sobie odesłania oryginału paragonu pocztą.
Jeżeli pozostałe produkty nie są konkursowe, to nie ma problemu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6268332 Napisano: 12.10.2016 14:26:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
harnas napisał(a):

joan napisał(a):

harnas napisał(a):

serio wierzysz w ten konkurs kauflandowy? Myślę, że tam manegerowie na Polskę już nimi śmigają, nie dla śmiertelników te nagrody emotka  jedyna akcja dla konsumentów to wymiana tych bonów.


Po co głupoty piszesz, konkurencję chcesz odstraszyć? Czy tak sobie bez sensu litery zlepiasz?

Uważnie śledzę wszystkie konkursy organizowane przez Kauflanda, niezależnie od nagród i tego, czy w ogóle biorę udział. Rzadko który organizator działa tak, jak oni. Pisząc - nawet żartem - że nagrody nie są dla klientów, tylko dla menedżerów, bezpodstawnie pomawiasz konkretnych pracowników Kauflanda, którzy za konkursy są odpowiedzialni.

dla mnie głupotą i szczytem naiwniactwa jest Twoj post, ale opinie zachowałbym dla siebie, gdybyś nie starała się oceniać wypowiedzi innych. Jak widzisz jest to moja OPINIA i jest taka a nie inna. Jak wygrasz śmiało wstaw zdjęcie w nowym A3 i wtedy uwierzę, bo jak na razie są to gruszki na wierzbie.

Oj przestań... Niech każdy wierzy w co chce, po co się tak irytować?
Ja tam akurat wierzę w ich uczciwość, ale to akurat mój problem (i mojej głupoty emotka ) Wyświetl w wątku >>
3 nkba, joan, monisss 0

paula9891

paula9891

#6267676 Napisano: 11.10.2016 14:46:14 w Wkurza mnie...
dang21 napisał(a):

Wkurza mnie zimno. Chcę znów lato

Ja też!!! Przez tą jesień weny mi brakuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6267673 Napisano: 11.10.2016 14:43:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
newlevel napisał(a):

1mariusz napisał(a):

tosca napisał(a):

Proszę,powiedzcie,czy tylko mi się nie wyświetla lista zwycięzców na tej stronie?
http://www.samsun...ocje/zostan-legenda/

mi się wyświetla,ale jakaś felerna-bo beze mnie ... emotka

Te wyniki są podejrzane. Stworzyłam naprawdę dobry film i nawet nie wpadł głośnik...

A mi wpadł... Zgłoszenie miałam w formie tekstowej. Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6267669 Napisano: 11.10.2016 14:41:11 w Wkurza mnie...
cleoparta, a skąd wiesz? W mojej przychodni jest tak, że nie widać, czy kobieta coś pisze, widzę, że ma spuszczoną głowę, albo, że wpisuje coś do komputera. Osobiście widziałam jak wygląda praca w rejestracji i nikomu tego nie życzę... Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6267660 Napisano: 11.10.2016 14:28:32 w Wkurza mnie...
cleopatra napisał(a):

ja ostatnio zrobiłam awanturę na izbie przyjęć, bo czekałam z mężem przy okienku a żadna laleczka nie podniosła oczu by zapytać o co chodzi....

Wiesz co... Nigdy nie wiesz co one robią, myślę, że w ich interesie jest obsłużyć Cię jak najszybciej i mieć Cię z głowy. emotka
Byłam świadkiem sytuacji, kiedy babka się wydarła na rejestratorkę "czy może łaskawie nas pani obsłuży?!". A dziewczya pisała pacjentowi z kolejki zwolnienie (dlatego miała pochyloną głowę i nie obsługiwała). To, że nie widzisz co robią, to nie znaczy, że nie robią nic, a uwierz papierkowej roboty im nie brakuje. Wyświetl w wątku >>
1 hoduniek 0

paula9891

#6267655 Napisano: 11.10.2016 14:24:23 w Wkurza mnie...
teodozja napisał(a):

Lekarz opieki nocnej przy szpitalu

To pewnie w Twojej przychodni mają SOR i nocną razem. W mojej miejscowości jest osobno i nocna nie znajduje się w szpitalu  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6267636 Napisano: 11.10.2016 14:10:21 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mysz-s napisał(a):

Dostałam przed chwilą @ z konkursu w Parze ze smakiem (superfish) wiadomość była w spamie a przez przypadek skasowałam wiadomość. Na pewno było to od albedo nie jakiś spam tylko vczy to było info o wygranej czy poprostu coś wysłali jakąś reklamę?

A z kosza też skasowałaś? Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6267632 Napisano: 11.10.2016 14:04:42 w Wkurza mnie...
teodozja napisał(a):

barszcz napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

asiatko napisał(a):

od 3 dni boli mnie po prawej stronie na dole brzucha i jakiś kujak kłuje mnie na wysokosci płuc tez po prawej stronie, wczoraj tak sie tego wystraszylam ze omal nie zemdlalam, musialam sie polozyc zeby samoloty przeszly. Do lekarki troche sie z tym wstydze isc bo ost wymusilam na niej skierowanie na jakies badania zwiazane z tym ze zbyt czesto jestem przy...bana i spiaca. Pobadaniach wyszlo ze jest ok i że widocznie taka moja uroda. Jest tu jakis lekarz???

Asia, nie lecz się przez Internet, tylko idź jednak lepiej do lekarza, nawet jeśli się 'wstydzisz

może to wyrostek robaczkowy

Szukanie diagnozy w internecie,to kiepski pomysł.Zostaw wstyd w domu i idź do lekarza.Takie objawy moga miec setki przyczyn,a równie dobrze żadnej!

Ja też tak poradzę jak ktoś tu już pisał, jak nie chcesz iść do swojej lekarki to idź na dyżur do swojego szpitala jakoś tak po 20.00 i powiedź że wcześniej Cię bolało,ale teraz pogorszyło się na noc i dlatego przyszłaś.Powinni na miejscu zrobić USG i podstawowe badania krwi,moczu itp.

Nie zrobią USG na nocnej. To tylko opieka lekarska (POZ). USG mogą zrobić jedynie na SOR w szpitalu. Najlepiej idź do swojego lekarza i to szybko! A jeżeli to silny ból, idź na SOR do szpitala i powiedz, że boli Cię od DZISIAJ (tam robią wszystkie badania na miejscu). Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6267630 Napisano: 11.10.2016 13:59:16 w Wkurza mnie...
asiatko napisał(a):

jakiś kujak kłuje mnie na wysokosci płuc tez po prawej stronie, wczoraj tak sie tego wystraszylam ze omal nie zemdlalam, musialam sie polozyc zeby samoloty

Kłucie to poważna sprawa, nie wolno jej lekceważyć. Idź do lekarza i to szybko, a wstyd zostaw z tyłu! Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6267454 Napisano: 11.10.2016 10:12:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dang21 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

dang21 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

dang21 napisał(a):

Mogliby dziś wrzucić wyniki z piątego dnia i tygodniowe Lay's emotka  mój mężczyzna męczy mnie o to PS4  emotka

Na facebookowym profilu pisali, że w środę, ale jestem za

w regulaminie jest, że do 3 dni roboczych info, więc może być nawet dziś emotka w Footballowej promocji też czasem wrzucali wcześniej...

Napisali, że będą w środę, (nie do środy) ale kto wie, może nie mają aż tylu zgłoszeń i będą wcześniej emotka
Ja tam i tak nie liczę na wygraną, (no może troszeczkę) bo w ostatniej edycji mi nie poszło, więc czy dziś, czy jutro, wszystko mi jedno emotka

Ci z FB piszą jedynie, jak jest w regulaminie...Oni nie są z Avanti emotka

A o tym nie pomyślałam. emotka  To pozostaje nam czekać i trzymać kciuki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

paula9891

#6267448 Napisano: 11.10.2016 10:06:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dang21 napisał(a):

paula9891 napisał(a):

dang21 napisał(a):

Mogliby dziś wrzucić wyniki z piątego dnia i tygodniowe Lay's emotka  mój mężczyzna męczy mnie o to PS4  emotka

Na facebookowym profilu pisali, że w środę, ale jestem za

w regulaminie jest, że do 3 dni roboczych info, więc może być nawet dziś emotka w Footballowej promocji też czasem wrzucali wcześniej...

Napisali, że będą w środę, (nie do środy) ale kto wie, może nie mają aż tylu zgłoszeń i będą wcześniej emotka
Ja tam i tak nie liczę na wygraną, (no może troszeczkę) bo w ostatniej edycji mi nie poszło, więc czy dziś, czy jutro, wszystko mi jedno emotka Wyświetl w wątku >>
0 0