Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika kamyk101

kamyk101

#6367311 Napisano: 13.06.2017 11:11:03 w moje dzisiejsze wygrane :)
Koraliada Voucher do kina Wyświetl w wątku >>

kamyk101

#6355922 Napisano: 14.05.2017 17:34:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
poprostuanette napisał(a):

Jak rejestrujecie paragon auchan? Odejmujecie cene alkoholu?

Bez odejmowania. Wyświetl w wątku >>
0 0

kamyk101

#6355833 Napisano: 13.05.2017 22:33:40 w Lay's
magisterek napisał(a):

luko922 napisał(a):

monisss napisał(a):

masakra..kolejne NIC.. Lidka zmieniła gust czy ja się aż tak wypaliłąm?

No właśnie też mnie to ciekawi. Coś tu nie gra.  emotka


Już zgłaszałem do fritolay to całe kuriozum wokół haseł i nazwisk, bo to nie może być tak, żeby wygrać danym hasłem muszę wysłać je na chomika - w efekcie nagroda i tak jest moja, KONKURS TO KONKURS, jak się jest dobrym to można wygrać, ale jeśli komuś nie daje się wygrać choć jest dobry bo już coś KIEDYŚ w innym konkursie wygrał to już jest nie fair play. Jedno jest pewne kochani to NIE JEST KONKURS NA NAJLEPSZE HASŁA tylko na NOWE NAZWISKA, czasem maszyna przepuści konkursowicza, a reszta wyjadaczy śle hasełka, nie ma nic, a Lidka ma baze ZAJEFAJNYCH DOPINGÓW emotka

PEPSI I LAYSY konkursowiczów zajawką, a Tobie Lidio za nasze bany niech odbije się on moralną czkawką!

to jest żart, czy Ty tak serio emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamyk101

#6355642 Napisano: 12.05.2017 21:09:02 w Giełda Kodów ; )
kody z Warki na Desperados Wyświetl w wątku >>
0 0

kamyk101

#6354393 Napisano: 09.05.2017 23:07:36 w Czy informują/ informowali?
Oczywiście, że nie trzeba pisać co się wygrało. Myślę, że niektórym udzieliła się niepotrzebna nerwowość. Taka mieszanka podekscytowania z lekką nutą zazdrości emotka Wyświetl w wątku >>

kamyk101

#6354176 Napisano: 09.05.2017 16:43:54 w Czy informują/ informowali?
stamp2 napisał(a):

No patrz pan podobno informowali z I losowania Auchan, i tylko jedna osoba chwali sie wygraną a nagród było ponad 100-ciekawe emotka
Baju.....baju... emotka

Według mnie nie ma w tym nic dziwnego, sklepów pełno konkurencja duża, wystarczy, że ktoś ma np "dojście" do paragonów i działa statystyka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamyk101

#6353194 Napisano: 06.05.2017 15:52:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atanerka napisał(a):

charmed napisał(a):

sosna napisał(a):

charmed napisał(a):

Wielka Loteria Auchan 20+1 emotka czy ktoś też miał problem ze zgłoszeniem paragonu bo system twierdził że \"błędny numer kasy\" emotka  ?

musi byc dwucyfrowa


Dzięki emotka

a co jeśli u mnie jest tak \"#372 1\"
wpisuje 372 , ale nie wchodzi

trzeba wpisać pierwsze dwie cyfry Wyświetl w wątku >>
2 atanerka, joan 0

kamyk101

#6352595 Napisano: 04.05.2017 18:32:48 w Albedo Marketing
loczeq napisał(a):

darog napisał(a):

Ja tylko chce, aby regulaminy loterii, konkursów wszystkie były na ich stronie www.albedomarketing.pl

Zapytałem ich o to. Odpowiedzieli: regulaminy są zamieszczane na stronach kontrahentów!

A skąd do groma jasnej mam wiedzieć - z kim współpracują od tygodnia, miesiąca, z kim podpiszą umowę jutro..?

Z uporem maniaka co kilka mies to samo do nich zgłaszam- zawsze odmowa_ zamieszczania regulaminów. Regulaminów na ich stronie www nie było i nie będzie!


Regulaminy przede wszystkim powinny być na stronach dotyczących danych promocji (i tak w 99,9% właśnie jest). Natomiast z perspektywy "forumowicza" było by to fajne bo by nie musiał przeglądać stron/ulotek/gazetek etc w poszukiwaniu nowych konkursów i loterii. Ale to już dobra wola AB.

Dokładnie tak, najważniejsze by były na stronach dotyczących promocji. Nie zapominajmy, że konkursy nie są organizowane dla konkursowych forumowiczów emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamyk101

#6352594 Napisano: 04.05.2017 18:26:57 w Albedo Marketing
edzia21 napisał(a):

kamyk101 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

kamyk101 napisał(a):

Trochę się dziwię, że Albedo niczego nie chce tutaj wyjaśnić i sprostować. Każda poważna agencja z pewnością jest na tym forum i czyta te lub podobne posty. Nikogo nie osądzam, bo nie znam powodów wspomnianych opóźnień ale komentarz kogoś z Albedo z pewnością by się tutaj przydał.

A ja się w ogóle nie dziwie...niektórych i tak nie przegadasz. Strata czasu. 
Pojawią się wnet komentarze w stylu "tylko winny się tłumaczy" i tak w kółko.  emotka
Dodatkowo owo forum nie jest jakimś świętym miejscem kultu konkursowego, żeby się tłumaczyć. Bez jaj.

No tak, tylko taka łatka przylepiona agencji może ciągnąć się za nią latami, tym bardziej jak ludzie zaczynają pisać bezpośrednio do firm. Miejscem kultu owe forum może nie jest ale w internecie nic nie ginie, więc dla nich z pewnością byłoby lepiej gdyby się do tych zarzutów odnieśli. Nawet jak się to komuś nie spodoba emotka

Biorąc za przykład akcję z wykop.pl gdzie w roli głównej była szargana agencja S. i "moje" aygo...odezwali się ludzie ze S., owszem i im więcej doświadczali o swojej niewinności (słusznej), to tym więcej ciemny lud szukający sensacji im zarzucał. Moim zdaniem - nie warto się tłumaczyć, bo to do niczego nie prowadzi. 
Nie odzywali się - źle, odezwali - jeszcze gorzej, bo tylko "winny się tłumaczy". Starta czasu i nerwów. 

ooo, coś mnie ominęło emotka właśnie przeglądam archiwalne wpisy na ten temat emotka toć to szok emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamyk101

#6352581 Napisano: 04.05.2017 18:10:07 w Albedo Marketing
edzia21 napisał(a):

kamyk101 napisał(a):

Trochę się dziwię, że Albedo niczego nie chce tutaj wyjaśnić i sprostować. Każda poważna agencja z pewnością jest na tym forum i czyta te lub podobne posty. Nikogo nie osądzam, bo nie znam powodów wspomnianych opóźnień ale komentarz kogoś z Albedo z pewnością by się tutaj przydał.

A ja się w ogóle nie dziwie...niektórych i tak nie przegadasz. Strata czasu. 
Pojawią się wnet komentarze w stylu "tylko winny się tłumaczy" i tak w kółko.  emotka
Dodatkowo owo forum nie jest jakimś świętym miejscem kultu konkursowego, żeby się tłumaczyć. Bez jaj.

No tak, tylko taka łatka przylepiona agencji może ciągnąć się za nią latami, tym bardziej jak ludzie zaczynają pisać bezpośrednio do firm. Miejscem kultu owe forum może nie jest ale w internecie nic nie ginie, więc dla nich z pewnością byłoby lepiej gdyby się do tych zarzutów odnieśli. Nawet jak się to komuś nie spodoba emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamyk101

#6352479 Napisano: 04.05.2017 15:03:00 w Albedo Marketing
Trochę się dziwię, że Albedo niczego nie chce tutaj wyjaśnić i sprostować. Każda poważna agencja z pewnością jest na tym forum i czyta te lub podobne posty. Nikogo nie osądzam, bo nie znam powodów wspomnianych opóźnień ale komentarz kogoś z Albedo z pewnością by się tutaj przydał. Wyświetl w wątku >>
0 0

kamyk101

#6351555 Napisano: 29.04.2017 11:16:03 w Zakupy na konkursy - usługi
kermit napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

Mogę kupić Olej Wielkopolski, paragon dobrze opisany 5 zł emotka

Jaki jest teraz konkurs z Wielkopolskiego ?

pewnie chodzi o olej Polski Rzepakowy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

kamyk101

#6351048 Napisano: 27.04.2017 19:30:54 w Dyskusje o wynikach konkursu
ir napisał(a):

cleopatra napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

Jesli dobrze widze Douglas usunął post... I tak kończy sie temat.

i tym gestem przyznał się do winy...

Cwaniaki. Szkoda że nie wrzuciliśmy na FB na @Kryzysy w social mediach wybuchają w weekendy
Ona opisuje takie historie....
Ciekawe, czy Douglas Zarząd już wie o przekrętach z autami, bo sam fb to mało.

Komedia, znając bystrość forumowiczów ktoś pewnie porobił screeny emotka Wyświetl w wątku >>
1 kalka 0

kamyk101

#6351008 Napisano: 27.04.2017 17:13:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
kalinea napisał(a):

A czy w ogóle konkursowicz ma prawo poznać zwycięskie odpowiedzi?

Tak, ma prawo ale tylko wtedy, gdy jest równocześnie pracownikiem agencji emotka Wyświetl w wątku >>

kamyk101

#6349170 Napisano: 23.04.2017 11:35:05 w Albedo Marketing
minionek napisał(a):

Ok wiem,że to jest trochę jak doszukiwanie się tzw. trotylu, ale..... Idąc tropem nagród dla znajomych: na allegro jest do sprzedania nowiutki thermomix z Poznania ( Winogrady) a tu już rzut beretem od Góralskiej hahahah http://allegro.pl...key-i6791872544.html  Osoba od "niedawna" ma profil na allegro. Do wygrania od PUR były 3 takie thermomixy.  Osoba ta w lutym sprzedawała już jeden thermomix  https://archiwum....key-i6713900896.html teraz sprzedaje kolejny? Przypadek? 

Z tego wcale nie wynika, że jest to kolejny. Może po prostu to ten sam, tylko niesprzedany w lutym. Wyświetl w wątku >>
0 0

kamyk101

#6345589 Napisano: 12.04.2017 15:44:59 w Lay's
delfinka101 napisał(a):

Myślicie ,ze wybierają hasło czy losowanie. Puściłam  łącznie z synem 6 zgłoszeń albo 7. On puścił 2 ja resztę czy osują czy jednak wybierają? Już miałam nic nie pisać i odpuścić konkurs ale wpadło hasło mi samo do głowy i tak jakoś napisałam i wygrałam..przypadek czy wybierają

Wybierają, hasło musiało być po prostu dobre emotka Wyświetl w wątku >>

kamyk101

#6318687 Napisano: 05.02.2017 12:57:54 w Auchan
mia napisał(a):

mahuska napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

Dziś? Obstawiam, że jutro po 23.00 emotka


wiesz skoro wczoraj kilka wklepali dlatego kto ich tam wie emotka

Może im znajomy z Wawy zadzwonił, żeby wklepali jego ulicę, bo chce jutro odebrać bony. Więc wklepali kilka dla niepoznaki. emotka

też o tym pomyślałem, ale co tam, nie ma jak teorie spiskowe emotka Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

kamyk101

#6311050 Napisano: 15.01.2017 14:55:38 w SZUKAM....
trampek, napisał(a):

czy ktoś mnie może oświecic kupiłam rzez na allegro i nie moge zapłacic. Konkretnie to kalendarze foto i nr konta przypisany jest do klienta. Kupiłam i było dziękujemy z zakup nawet mnie na bank nie pzrekierowalo. A jak teraz wchdoze zapalc to pisze rozpoczeta i transakcja nie powiodla sie. Jak mam zaplacic? co za glupie allegro coraz gorzej z nim ;/

Najlepiej anulować płatność rozpoczętą i wybrać na liście zakupów "zapłać". Cały proces płatności przebiegnie na nowo. Wyświetl w wątku >>
0 0

kamyk101

#6263531 Napisano: 03.10.2016 19:31:05 w Giełda Kodów ; )
Oddam kod Wawel dla pierwszej osoby na PW
już oddany Wyświetl w wątku >>
0 0

kamyk101

#6263525 Napisano: 03.10.2016 19:22:46 w Giełda Kodów ; )
wymienię kody żywiec zdrój na kody lays emotka Wyświetl w wątku >>
0 0