Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monisss

monisss

#6290574 Napisano: 25.11.2016 09:55:31 w Biedronka
madzia1-s napisał(a):

agicho napisał(a):

agicho napisał(a):

Czy jest jakiś prefix przy tym konkursie bo zwrotkę mam "Bardzo nam przykro ale treść wiadomości SMS jest nieprawidłowa.Proszę spróbować.."  emotka

numerparagonu.odp na pytanie Czy jest jakiś prefix przy tym konkursie bo zwrotkę mam "Bardzo nam przykro ale treść wiadomości SMS jest nieprawidłowa.Proszę spróbować.."  emotka

DrGerard.nrparagonu.odp na pyatnie

w regulaminie jest : wg schematu:
DrGerard.numer paragonu.Ciasteczka drGerard są najlepsze na zimowe wieczory, bo....

ja tak puszczałam i mi przyjmowało Wyświetl w wątku >>
2 brucee, agicho 0

monisss

#6290569 Napisano: 25.11.2016 09:53:32 w Biedronka
cc_investigator napisał(a):

Nie, nie wiemy. Skoro nie ma takiego ograniczenia, to puszcza sie po zakupie. Po co takie insynuacje, tylko niepotrzebne zamieszanie i niedopowiedzenia.

chodziło mi o to, żeby ktoś jeszcze potwierdził emotka Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

monisss

#6290558 Napisano: 25.11.2016 09:43:40 w Biedronka
jokan napisał(a):

mia napisał(a):

monisss napisał(a):

to co po ile zgłoszeń puściliście 1 dnia?:)

Zero.

tez nic

a czy jesli bede miec paragon z dzisiaj to musze dzisiaj wyslac zgloszenie czy w innym dniu? raz czy dwa mozna sprobowac....ale ja nie mam szczescia do biedronkowych konkursow emotka

z tego co rozumiem z regulaminu to nie ma takiego ograniczenia.. ale wiecie.. Wyświetl w wątku >>
0 0

monisss

#6290546 Napisano: 25.11.2016 09:30:33 w Biedronka
edzia21 napisał(a):

i u mnie zero  emotka

przepraszam, z całą sympatią do Ciebie, ale się cieszę emotka emotka ja już puszczać w inne dni nie zamierzam. wystarczająco gruba już jestem ,słodyczy nie chce kupować emotka   Wyświetl w wątku >>

monisss

#6290545 Napisano: 25.11.2016 09:29:41 w Biedronka
paula9891 napisał(a):

monisss napisał(a):

to co po ile zgłoszeń puściliście 1 dnia?:)

1 - Ja sobie samej konkurencji nie robię emotka
Dzisiaj też chciałabym spróbować, ale weny jakoś nie mam... emotka

ja 3.. ale to nic nie znaczy emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

monisss

#6290532 Napisano: 25.11.2016 09:13:53 w Biedronka
asiam napisał(a):

Na pewno nie będzie na żadnym paragonie nazwy dr Gerard skoro produkują dla Biedronki te ciastka.Jak chcecie mieć ładną nazwę i logo producenta to w innych sklepach te same ciastka znajdziecie w cenie zdecydowanie wyższej.
 Na moich paragonach nazwy :
Pał.Kremowa Mor. oraz Herbat Bon.Choco
I nie roztrząsajcie już tak składu tych ciastek. Czy wy kupujecie samą zdrową żywność ?
Tylu emocji to nawet nie było przy konkursach z Cheetos i Colą tak mi się wydaje.
I myślę, że z czystym sumieniem możecie takie ciastka oddać na paczki dla potrzebujących. Bo są domy gdzie oprócz pieniędzy na wódkę już ich na chleb nie wystarcza, a tym bardziej na ciastka nawet złej jakości.

nic dodać nic ująć emotka a jak są samochody to i są emocje emotka Wyświetl w wątku >>

monisss

#6290529 Napisano: 25.11.2016 09:11:21 w Biedronka
to co po ile zgłoszeń puściliście 1 dnia?:) Wyświetl w wątku >>
0 0

monisss

#6290070 Napisano: 24.11.2016 16:48:52 w Smolar
To ja mam lepszego newsa.... dostalam na 2gi numer info z wygrana. A smsa z przeprosinami na... 1szy numer. Tadaaam. Czyli mamy racje. Numery sa przyporzadkowane do osoby........ 1 i 2 numer byl odsylany z oswiadczeniem wiec wiedza ze jest moj...... Wyświetl w wątku >>

monisss

#6289940 Napisano: 24.11.2016 16:02:50 w Smolar
asantesana napisał(a):

specjal napisał(a):

Ktoś pod koniec pracy "nie tę" wajchę pociągnął... emotka

Dzięki Bogu to nie dróżnik na kolei, jakby tak każdy pracował...
Ps. Kolejno na wszystkie telefony używane w Smolarze przychodzi sms o wygranej.

No wlasnie nie...maz ani mama nic nie dostali a puszczali na loterie biedro Wyświetl w wątku >>
0 0

monisss

#6289935 Napisano: 24.11.2016 16:01:04 w Smolar
I u mnie na drugi numer jednak przyszedl kenwood....Tam wygralam z zywca.a na swoj glowny z ktorego wygralam grilla u nich nie dostalam sms... Wyświetl w wątku >>
0 0

monisss

#6289880 Napisano: 24.11.2016 15:47:02 w Smolar
to ja jestem najlepsza!:D bo oczywiscie nic nie mam emotka hahahhah i co nikt mi nie wierzy ze sie na mnie Smolar uwzial?:P nawet zlego smsa mi nie wysle emotka
Wyświetl w wątku >>

monisss

#6289777 Napisano: 24.11.2016 14:14:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agniehaha89 napisał(a):

renatak0 napisał(a):

joan napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

czy ktoś tak jak ja nic nie wygrał w kinder bueno z 20 opakowaniami i czeka na losowanie rezerwowe?


Czekam, razem z tymi moimi 53. nienagrodzonymi zgłoszeniami emotka

Ja też mam mnóstwo opakowań (wszystkie pudła) - uwielbiam Kinder Bueno  emotka

myślałam, że tylko ja miałam takiego pecha 

nie,ja tez emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monisss

#6289737 Napisano: 24.11.2016 13:41:34 w Lay's
paula9891 napisał(a):

bruce napisał(a):

Dziwi mnie dyskusja na forum o akurat moim mężu, który w 7 tygodniu istotnie wygrał piłkę, o czym zresztą napisałam publicznie na forum zaraz po ogłoszeniu wyników, bo nie mam się czego bać ani wstydzić, wygrana jest uczciwa i zgodna z regulaminem (post wykasowałam, jak to robię od pewnego czasu ze wszystkimi moimi wpisami, ponieważ po moim ostatnim powrocie na forum spotkałam się z przykrym PW - podsumowano kilkakrotnie ilość moich postów na forum, porównując ją następnie z ilością moich dodanych konkursów i wytykając mi ciągle olewanie - że tak to brzydko ujmę - konieczności zamieszczania w bazie kolejnych konków, choć przecież tutejszy regulamin, na który pewne Osoby ciągle się tu powołują, nie zabrania mieć miliarda postów i zera konkursów dodanych akurat w danym momencie; wspomniana  blokada wiadomości PW, zresztą zdjęta w okresie jubileuszowym (przy okazji - spóźnione, ale zawsze szczere:  STO LAT! emotka ) - wzięła się właśnie stąd). Miło mi, że Zezowaty Kot dobrodusznie odczytuje omawiany tu szeroko wpis jako gratulacje jego Autora pod moim adresem, ale daleka byłabym od aż tak optymistycznej wersji wypadków. emotka Jak sama wspomniałam na forum, włączając się niedawno do dyskusji o cenie piłek, wygrana ta jest przeznaczona na prezent mikołajowy, czego regulamin konkursu (a przecież pewne Osoby ciągle powołują się tylko na święte zapisy regulaminowe) też chyba nie zabrania. Rękawicy nie podnoszę, ponieważ naprawdę mam istotniejsze i dużo poważniejsze sprawy na głowie. Kto ma ochotę się żreć o takie - sorki - doooperele, niech to robi, Jego sprawa, mnie to nie bawi ani nie pociąga. emotka Raz jeszcze napiszę to, co na forum pisałam wielokrotnie - żal i zdumienie, że Ludziom się chce takimi rzeczami niszczyć wszystko, co dobre i optymistyczne. emotka  

Nie przejmuj się i nie przyjmuj zaczepek. Gdyby nie Twój post, nie wiedziałabym, że chodzi o Ciebie.
emotka
Też mam mnóstwo postów na koncie, a konkursów dodanych... Jak sami widzicie, mało  emotka Jeden woli wrzucać konkursy, drugi pomaga odpowiadając na posty, a inny korzysta z pomocy, doda 3 konkursy i ma to w d. emotka

nie przejmuj się emotka za to ja mam inne pytanie. czyli co w 7 tyg piłka i potem próbowaliście czy dopiero teraz i wpadła konsola?:)  Wyświetl w wątku >>

monisss

#6289610 Napisano: 24.11.2016 11:25:12 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
tereniagno napisał(a):

Same pustki, 0 - z loterii i  0 - z hasłami. emotka Tylko choroba nadal trwa emotka DLACZEGO emotka

o to to.. już prawie 2 tygodnie choroby emotka a Chetosy mnie nie lubią.. 2 podejścia i nic emotka szkoda Wyświetl w wątku >>
0 0

monisss

#6289554 Napisano: 24.11.2016 10:31:19 w SZUKAM....
mam kartę 500zł do answear.com szukam ifno czy mogę podzielić ją na 3 zamówienia i korzystać ze zniżek 50zł za wydane 200zł??
Wyświetl w wątku >>
0 0

monisss

#6289550 Napisano: 24.11.2016 10:27:57 w Lay's
paula9891 napisał(a):

cb656 napisał(a):

51 dzień (wtorek 22 listopada) i 7 tydzień (Sławek C. emotka emotka )
https://wejdzdogry.lays.pl/zwyciezcy

Hm? emotka

nie wiem w ogóle o co chodzi ?!:) może to przez katar który chyba już objął cały moj mózg ;((
Wyświetl w wątku >>

monisss

#6289010 Napisano: 23.11.2016 14:35:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ziomal102 napisał(a):

nie wiem czy to jakiś żart, ale zobaczcie jakie zdjęcie wygrało w konkursie "SchwarzkopfLooks". Albedo się popisało, nie ma co...

http://schwarzkopflooks.com.pl/

o bosh.. to ja się nie dziwię, że nie umiem wygrać zdjęciowych konkursów hahahha Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

monisss

#6288987 Napisano: 23.11.2016 13:55:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
i ja.. magiczny wątku działaj.. Wyświetl w wątku >>
1 paula9891 0

monisss

#6288862 Napisano: 23.11.2016 10:59:21 w Kaufland konkursy
joan napisał(a):

monisss napisał(a):

ja jestem ciekawa czy ktokolwiek się przyzna emotka w sumie autko za ponad 100 000.. no chyba, że po nazwisku ludzie poznają:)


Aż tyle to auto jest warte? emotka

PS: Nazwisko niepotrzebne, wystarczy miejscowość + imię emotka

albo i więcej. zależy jaka wersja 100-150 tys. no toż to w końcu Audi emotka coś czuję, że w Kauflandzie będą oceniać inaczej niż te wszystkie Smolary, Albedo nawet Lidie.. także wiem, że równą szansę  ma każdy z nas emotka 3mam mocno kciuki za tych którym takie autko zmieni życie na lepsze, bo wpadli w jakiś życiowy dołek emotka   Wyświetl w wątku >>

monisss

#6288840 Napisano: 23.11.2016 10:33:39 w Kaufland konkursy
luko922 napisał(a):

bruce napisał(a):

mgrzel napisał(a):

bruce napisał(a):

delvitto napisał(a):

a o audikach z 15-lecia nic nie słychać...?

Mnie dziś odpowiedzieli, że jeszcze nad tym pracują... emotka Biorąc jednak pod uwagę terminarz (do 30 listopada wyniki, a przecież zwycięzcy mają bodajże 7 dni na wysłanie dokumentacji) przypuszczam, że laureaci są już dawno powiadomieni. emotka

Niekoniecznie. W zeszłorocznych konkursie z okazji otwarcia chyba 200ego sklepu wyniki miały być 30.11 i tego samego dnia dopiero powiadomili zwycięzców. Pierwsza była lista na stronie a potem dopiero maile, więc według mnie jeszcze nie wszystko stracone.

A wiesz, zgadza się, dopiero teraz sobie to przypomniałam emotka emotka , faktycznie: tak było! Dzięki, nadzieja zatem ciągle jeszcze się tli... emotka emotka

No też obstawiam, że najpierw będą wyniki... Tak swoją drogą wydaje mi się, że oni naprawdę poważnie podchodzą do wyboru haseł emotka . Cóż, kto wygra- wygra pewnie zasłużenie emotka

ja jestem ciekawa czy ktokolwiek się przyzna emotka w sumie autko za ponad 100 000.. no chyba, że po nazwisku ludzie poznają:) Wyświetl w wątku >>