Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika monisss

monisss

#6270373 Napisano: 17.10.2016 08:20:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agadawid napisał(a):

Gdzie można spotkać Mentosy z promocyjną nakleją do loterii LosMentos?

wszędzie emotka kioski, sklepy osiedlowe, sieci, nawet na stacji widziałam, tylko cena ok 3,6 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monisss

#6270372 Napisano: 17.10.2016 08:19:25 w Dyskusje o wynikach konkursu
margo96 napisał(a):

Właśnie miałam wpisać moje spostrzeżenie odnośnie Chorzowa i Starego Chorzowa, ale widzę, że dyskusja już się toczy. emotka  Przypomina to loterię Glade, kiedy to prym wiódł Aleksandrów Kujawski. 

a udało wam się kiedykolwiek coś "wygrać"? tzn, że takich nieuczciwych graczy wyeliminować? Wyświetl w wątku >>
0 0

monisss

#6270371 Napisano: 17.10.2016 08:18:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joan napisał(a):

bamfarfe22 napisał(a):

Jak można NIE CELOWO zgłosić jeden kod na 3 różne osoby?  emotka


Zauważ, że nawet niektórzy ludzie (całkiem spora grupa), którzy siedzą w konkursach od lat absolutnie niczego sobie nie zapisują (w kwestii dokonywanych zgłoszeń). Pomyłki są możliwe, nie doszukiwałabym się tutaj złej woli emotka

ja też nie raz się walnę w czymś. Z kodami też miałam jazdę bo nie we wszystkich Almette od razu odrywam i chowam do magicznej szuflady. Ale mam autouzupełnianie i zobaczyłam,że już posłałam ten kod. Ludzką rzeczą jest się pomylić:) Wyświetl w wątku >>
0 0

monisss

#6270134 Napisano: 16.10.2016 10:43:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w TGQ jesień Intermarche jest jakąś określoną ilość znaków? Wyświetl w wątku >>
0 0

monisss

#6269446 Napisano: 14.10.2016 12:17:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
dziś nic .. i wczoraj też. jakoś tak znów depresyjnie emotka jak raz wygram to mam wrażnie, że juz większość będę wygrywać, a tu emotka i sprowadzają mnie na ziemię Wyświetl w wątku >>
0 0

monisss

#6269414 Napisano: 14.10.2016 11:22:44 w Biedronka
bethan napisał(a):

magnus napisał(a):

i za to brawo dla SMOLARA !

No niby tak, ale faktycznie tu jest pole do popisu z powtarzaniem numerów. Chyba że Smolar to wypleni, jak już zrobił w jednym konkursie ponad rok temu.
Ja tam gram jak Bóg przykazał, bo nie mam nerwów na kombinowanie emotka  

też tak gram,ale coś mi ta uczciwość nie popłaca emotka Wyświetl w wątku >>

monisss

#6269408 Napisano: 14.10.2016 11:18:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
faktycznie.. chorzów i stary chorzów .. troche Warszawy i Nowego Dworu Mazowieckiego. Masakra powinni zweryfikowac porządnie ten Chorzów ..... Wyświetl w wątku >>
0 0

monisss

#6269355 Napisano: 14.10.2016 09:57:57 w Biedronka
leman8 napisał(a):

aga17 napisał(a):

monisss napisał(a):

a kto nie trafił i w cole i w winiary?:P zmniejszy się lista dotycząca coli? emotka
 słuchajcie jest jeszcze przeciez 4 etap, może coś nam skapnie?

Ja się zgłaszam

ja też w żadnej z tych loterii ...

ja też oczywiście emotka to życzę Wam powodzenia w kolejnych losowaniach:) Wyświetl w wątku >>
0 0

monisss

#6269345 Napisano: 14.10.2016 09:37:07 w Biedronka
a kto nie trafił i w cole i w winiary?:P zmniejszy się lista dotycząca coli? emotka
 słuchajcie jest jeszcze przeciez 4 etap, może coś nam skapnie? Wyświetl w wątku >>
0 0

monisss

#6269314 Napisano: 14.10.2016 08:42:16 w Biedronka
magnus napisał(a):

mia napisał(a):

bethan napisał(a):

mia napisał(a):

Chyba, że ci co nie odsyłają, zlewają właśnie karty i czekają na samochód.

Ale chyba wylosowane zgłoszenie na kartę nie bierze już udziału w walce o auto?

No to co z tego? Ale 99 pozostałych zgłoszeń tego numeru bierze, a paragon leży sobie w domu spokojnie, grzeje się w ciepełku i czeka... emotka
Zresztą nie wiem, nie znam się, posyłałam "po etycznemu", jak prawo i rząd nakazuje, a i tak g... wygrałam. emotka

Chyba nie macie racji
Jedna osoba oraz jedno gospodarstwo domowe (przez termin „gospodarstwo domowe”organizator rozumie ten sam adres zamieszkania uczestników loterii) może w ramach loterii otrzymać tylko jedną nagrodę tygodniową oraz tylko jedną nagrodę główną.
Uczestnik może otrzymać maksymalnie dwie nagrody w loterii, tj.: jedną nagrodę tygodniową oraz jedną nagrodę główną.

;( Czyli jednak wszystko bierze udział w losowaniu samochodów? lipa totalna... Wyświetl w wątku >>
0 0

monisss

#6269312 Napisano: 14.10.2016 08:40:18 w Biedronka
gryszelm napisał(a):

akaska napisał(a):

U mnie też porażka po byku! A wszystko przez to szczęście w miłości...:)

Dokładnie tak samo i to by się zgadzało ze starym chińskim przysłowiem:"Kto niema szczęścia w loteriach ten ma w miłości" emotka

nie prawda!!!!!! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monisss

#6269311 Napisano: 14.10.2016 08:23:24 w Biedronka
denwerek napisał(a):

sylzab2294 napisał(a):

mika0103 napisał(a):

leman8 napisał(a):

dzasmina napisał(a):

czy ostał się jeszcze jakiś szczęśliwiec, który nie wygrał coli, tak jak ja? emotka matko, ani z normalnej puli, ani z rezerwy nic nie chce wpaść.

ja też jestem tym szczęśliwcem, jeszcze nigdy nic nie wygrałem w biedronkowej loterii CC ... na tyle zgłoszeń emotka

ja także, więc pewnie coś grubszego się dla nas szykuje emotka

i ja emotka

To i ja się podpinam pod tę listę emotka

no i of course - JAAAA emotka ale to faktyczni etak jest, że jak ktoś wygrał kartę na dany numer telefonu to w losowaniu o samochód ten numer nie bierze udziału? Wyświetl w wątku >>
0 0

monisss

#6268978 Napisano: 13.10.2016 14:37:40 w Paragony na trwające konkursy
monisss napisał(a):

Kupię paragon na ITM FAMILIJNE DZIŚ!

ponawiam (jeśli osoba, która się do mnie odezwała na pw kupi to nie ma problemu, chętnie wyślę 2 szanse ) zależy mi koniecznie na wysłaniu chociaż 1 zgłoszenia dziś emotka
nieaktualne emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monisss

#6268964 Napisano: 13.10.2016 14:34:18 w Biedronka
bridget napisał(a):

cc_investigator napisał(a):

Wytłumaczcie mi proszę, jak jest możliwa tak liczna rezerwa w CC, przy tak cennych nagrodach?

moze znow do wszystkich nie doszły smsy, jak to juz sie zdarzało smolarowi

ale dlaczego jest taka możliwość w ogóle.. tu nie publikują listy więc kurde nagroda przepada strasznie nie fair... Wyświetl w wątku >>
0 0

monisss

#6268857 Napisano: 13.10.2016 12:28:51 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon na ITM FAMILIJNE DZIŚ!
Wyświetl w wątku >>
0 0

monisss

#6268827 Napisano: 13.10.2016 11:42:03 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
nkba napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

krysia1978 napisał(a):

A i ja nic ,coca cola już z 6 zgłoszen ,paczka sprzątaczka 3,ferrero 1 , i nic 0 aż smutno!   emotka     Ach  !

 a z tą paczką sprzątaczką, to nie jest przypadkiem tak,że  zgłoszenie bierze udział dopóki nie zostanie wylosowane emotka

Dokładnie emotka A nawet jak wygra nagrodę jednego stopnia to jeszcze jest w puli do nagród kolejnego stopnia emotka

tak,ale znając mojego farta nic nie wygram emotka ciekawe ile będzie takich osób co w tej loterii nic nie wygrają emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monisss

#6268760 Napisano: 13.10.2016 10:21:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mia napisał(a):

Czy może mi ktoś wyjaśnić dlaczego w konkursie Elseve nagrody III stopnia są o niebo lepsze niż nagrody I i II stopnia? emotka
Pomijam już drobny fakt, że jest to kolejny konkurs na ilość starterów... emotka

Mia no właśnie ja np. będę żałować jak wygram nagrodę I stopnia emotka hahahahahhahah Wyświetl w wątku >>
0 0

monisss

#6268753 Napisano: 13.10.2016 10:14:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czeko napisał(a):

Agnes napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

Agnes napisał(a):

otwiera się Wam tam jakiś konkurs w tym
Konkurs "#WŁOSYMOICHMARZEŃ"?

u mnie strona główna Elseve i nic o konkursie

otwiera się. Musisz zjechać na sam dół i tam jest "dowiedz się więcej"

i to elseve mozna w dowolnym sklepie kupić?

z regulaminu wynika, ze tak:)

czyli że się walneli z Tesco, czyli ok, dzięki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

monisss

#6268751 Napisano: 13.10.2016 10:13:33 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
czeko napisał(a):

Prince Polo 0/75 !!!!

u mnie przed 6 też pudło. no i moje "kochane ferrero" w nocy pudło. odpuszczam emotka wolę konkursy.
p.s. mam takiego farta w loteriach, że coś czuję, że mnie nigdy w tych kiwi, paczkach, gladach nie wylosują... chociaz od 4.10 codzień mam szansę:D haha Wyświetl w wątku >>
0 0

monisss

#6268726 Napisano: 13.10.2016 09:33:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nkba napisał(a):

monisss napisał(a):

ja dziś o 24.00 i też nic.. lipa straszna z tym ferrero...
a mam pytanie odnośnie tego konkursu :
http://www.e-konk...en.html#.V_83A7PZ_2Y
trzeba kupić w tesco czy nie? bo tak jakoś dziwnie jest ten regulamin napisany, że ja już nie wiem...
p.s. zobaczcie na wartośc nagród I stopnia a III emotka

A-ha emotka widzialam emotka super emotka A co do tego Tesco to wydaje mi się, że z jakiegoś przeklejonego regulaminu nie usunęli po prostu emotka Jednak bez podawania  numeru paragonu emotka

nie lubie też takich konkursów bo milion zgłoszeń przychodzi i wg mnie losują.. bo jeszcze w takim bez nr paragonu nigdy nie wygrałam emotka to dobrze bo do tesco nie chce mi sie dymac, jadę do ITMa i tam zakupię Elseve emotka nagrody bardzo fajne i bardzo dużo , mogłoby coś wpaść:) Wyświetl w wątku >>
1 nkba 0