Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika koniczynka123

koniczynka123

#6846427 Napisano: 24.02.2022 10:44:59 w WC - rozmowy o wszystkim
kukuleczka napisał(a):

Pomimo, że obudziłam się w ciepłym łóżko, wyszłam z domu spoglądając w piękne bezchmurne niebo jest mi smutno. Ciężko mi uwierzyć, że doszło do takiej sytuacji- w świecie, który tak poszedł do przodu w wielu dziedzinach i na wielu płaszczyznach. Kiedy narody stały się mądrzejsze... Znam wielu Ukraińców, to wspaniali ludzie tak jak my i jest mi po prostu tak po ludzku ich żal, bo mają na Ukrainie swoich bliskich i przyjaciół emotka

Nawet na forum mamy ukrainki (pozdrawiam szczególnie M emotka ), już nie wspomnę że u mnie we wsi też mieszkają. Same widzicie nie trzeba wojny, bo strachem putin zrobił co chciał Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#6846415 Napisano: 24.02.2022 10:25:13 w WC - rozmowy o wszystkim
isana123 napisał(a):

to jest bardzo optymistyczne "1 bombka i koniec".Nie widzę tej jednej bombki na Ukrainie. Widzę strach ludzi, masową ucieczkę i nowego Hitlera, któremu odbiło emotka

Myślę że bardzo optymistyczne, bo nikt nie będzie musiał znowu przeżywać to co poprzednie pokolenie, to potworne cierpienie, głód, etc. Po
prostu znikniemy. A putin to może sobie straszyć...
Ps. Znam dobrze rosyjski (wymóg tamtych lat) i oglądam co naprawdę tam
się dzieje, samym sianiem strachu putin zrobił więcej roboty niż
wyimaginowanym atakiem. Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6846381 Napisano: 24.02.2022 09:30:12 w WC - rozmowy o wszystkim
Moi rodzice i dziadkowie cudem przezyli wojnę. U nas często rozmawialo się o wojnnie szczegolnie że mieliśmy bardzo liczną rodzine. Tak jak większość rodzin w tamtych czasach. Osoby ktore przezyly Oswiecim, wygnanie do Rosjii i Niemiec. Ogromne upodlenia zadane przez oba te narody. Moj tata pisał dzienniki, ktore mamy do dzis. Zginąl jtragicznie jak mialam 2 latka i dzięki tym terminarzom tez wiem co przezyli. Gdy ogladalam Stulecie Winnych to mialam wrazenie ze ktos spisal część historii mojego rodu. Wojny sie nie boję. Nie wybuchnie. Wspilczesme pokolenie i tak by nie walczylo, bo nie mysli o dobru kraju lecz swoim. Kiedys wojsko z chłopaków robilo mezczyzn, a teraz?  Poza tym teraz jedna bombka zalatwilaby caly kraj wiec po co sie martwić na zapas emotka Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#6846182 Napisano: 22.02.2022 21:48:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nie wiem czy jestem ślepa, w którym punkcie informują o zakupie dwóch produktów? Przy wypełnianiu zgłoszenia jest pod nr transakcji dopis"zakup 2 produktów"   emotka
https://zyjlekko.pl/files/regulamin.pdf

Poprawili na stronie zgłoszeniowej 23 lutego, teraz wystarczy zakup 1 szt Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6846171 Napisano: 22.02.2022 20:43:45 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Ekoloteria Alior Banku

https://ekoloteria.pl/

Zwyciężczyni nagrody Głównej auta Nissan
Wiktoria CC81B55C
odebrała nagrodę 7 lutego (reklamę z info wysyłali dziś tym którzy nie wygrali (czyli również mi emotka na e-maila) Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

koniczynka123

#6844242 Napisano: 13.02.2022 20:57:35 w WC - rozmowy o wszystkim
toka napisał(a):

elektro napisał(a):

Można uzyskać na teleporadzje e-zwolnienie 

Tylko zastanawiam się czy jak zadzwonię na tą teleporade to automatycznie nie skierują mnie na test. Zwłaszcza ze problem jest tylko z gardłem 😔

Ale przy rejestracji do lekarza nie musisz mówić w jakiej sprawie dzwonisz tylko, że chcesz teleporadę z lekarzem pierwszego kontaktu. U mnie w rejestracji o to nie wypytują, a jeśli już to zawsze możesz powiedzieć że masz problemy np z nerkami emotka Wyświetl w wątku >>
1 toka 0

koniczynka123

#6844225 Napisano: 13.02.2022 18:54:02 w WC - rozmowy o wszystkim
toka napisał(a):

Nie wiecie czy można zadzwonić do lekarza po e-poradę z bólem gardła zeby wylądować na zwolnieniu a nie na tescie covid ?

Jeszcze nie miałam nigdy robionego testu na covid (ani nikt z domowników) od początku pandemii a u lekarza(internisty, chirurga, laryngologa i kardiolog) ja sama już byłam z 8 razy z różnymi problemami. Moja córka wylądowała w szpitalu z hipercoś tam i też nie miała robionych testów. Pewnie to zależy od przychodni, szpitala. Wg mnie to więcej propagandy niż prawdy o tym testowaniu Wyświetl w wątku >>
1 toka 0

koniczynka123

#6843524 Napisano: 09.02.2022 18:38:35 w Smolar
mietowa napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

Monika11 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Smolar wysyła dziś z heinekena głośniki

oo dzięki za cynka-też mam info od DPD emotka

czyli do mnie czapka jedzieemotka

Jadą tylko głosniki Heineken czy JBL też?

Sprawdź e-maila, jesli masz link od Kurier DPD to pewnie tak Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6843486 Napisano: 09.02.2022 15:50:37 w Smolar
Smolar wysyła dziś z heinekena głośniki Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6843407 Napisano: 09.02.2022 11:33:10 w Informują
Informują z Wielka loteria Voigt!

Rodzaj powiadomienia: sms
Dodatkowe informacje:
zestaw Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#6841319 Napisano: 30.01.2022 01:29:02 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
elhad napisał(a):

Dawno mnie tu nie było i nie wiem co się zadziało. Nie potrafię oznaczyć konkursów - np. nie interesuje mnie (kolorowe kropki). Pomimo oznaczenia po segregacji -  po powrocie na stronę znów są i patrzą na mnie na czerwono. Pomóżcie, co mam z tym zrobić??? 

Po kliknięciu na kolor odśwież stronę i już pozostanie w takim kolorze jaki wybrałaś Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

koniczynka123

#6841318 Napisano: 30.01.2022 01:20:59 w WC - rozmowy o wszystkim
anus napisał(a):

Czy ktoś podpowie?Ostatnimi czasy moja aktywność konkursowa poważnie zmalała, a mam kilka starterów Plus na kartę,  w których za chwilę skończy się rok ważności konta, poza tym wprowadzili jakieś opłaty za aktywność.
Czy można coś zrobić (zmiana taryfy? operatora?), żeby zatrzymać choć część tych numerów i mieć względny spokój z doładowaniami?

Usługa RWK wydłuża na 365 dni ważność konta SMS o treści:  365 na nr 80009(opłata 29 zł), nie powoduje ono jednak zniesienia obowiązku aktywności, bowiem aktywnością jest wykonanie minimum jednego płatnego ruchu. Może to być wysłany SMS/MMS,
zadzwonienie, połączenie z Internetem, doładowanie konta czy zakup
usługi lub pakietu
. Jeżeli przynajmniej raz na 30 dni nie wykonasz takiego działania, wówczas pobierana jest opłata 3 zł za brak aktywności !!!
Możesz też zmienić taryfę na Nowy Plush, kod
*147*23# (pobierze Ci 5 zł), potem wyślij zgłoszenie na rok ważności konta kodem *136*11*10#,  na koniec doładuj w ciągu max 30 dni minimum 5 zł !!! - czyli za 5 zł masz numer ważny rok ale i tu pamiętaj o jednej aktywności w miesiącu!
Ewentualnie doładuj konto
100 zł otrzymasz 180 dni ważności konta emotka no i też musisz pamiętać o 1 aktywności emotka Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#6841308 Napisano: 29.01.2022 23:04:08 w SZUKAM....
mamimamu napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Jest gdzieś konkurs z zakupem odkurzacza lub pralki. Nie widzę w bazie a moze kros cos gdzies widział emotka

W Media Expert - 7x1000 zł co tydzień za zakupy u nich i opinię o produkcie:Konkurs "7x1000zł - Media Expert" - e-Konkursy.info 

W media juz z 30 rzeczy kupiłam i nigdy nie trafiłam, to niestety loteria emotka ale dziękuje za chęć pomocy Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#6840960 Napisano: 28.01.2022 10:34:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
greka napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

greka napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

mampytanie napisał(a):

Czy ktoś się orientuje, na jakim dniu House of Asia skończyło informować?

Na stronie są już zwycięzcy z 27 I więc można sobie sprawdzić zwycięskie numery na bieżąco

 mam nagrodę z 26.01, to ciekawe...na stronę wpisują zwycięzców bez weryfikacji?

Pewnie po to żeby ich nie zasypywać pytaniami jaki numer paragonu wygrał. Ja niestety nie wygrałam, nie ma numerów zaczynających się jak większość na 7... emotka

W mailu informującym o wygranej podają nr wygrywającego paragonu, którego skan trzeba wysłaćmój nr na liscie zwycięzców pokazal się przed wyslaniem ... jeśli zweryfikują negatywnie, to go usuną?emotka

tak Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6840920 Napisano: 27.01.2022 20:54:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mampytanie napisał(a):

Czy ktoś się orientuje, na jakim dniu House of Asia skończyło informować?

Na stronie są już zwycięzcy z 27 I więc można sobie sprawdzić zwycięskie numery na bieżąco Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#6840656 Napisano: 26.01.2022 21:04:48 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
sasaaabp napisał(a):

u mnie w domu po wynikach Oponeo bardzo minorowe nastroje emotka  takie autko za fotkę, ech ciężko się będzie pozbierać... 

Masz rację, też właśnie oglądałyśmy zwycięskie fotki. Nie rozumiem czym kierowała się komisja nagradzając mercedesem taką fotkę emotka Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

koniczynka123

#6838453 Napisano: 18.01.2022 15:16:09 w Smolar
Peppa też dodana do listy, niestety u mnie wszędzie pudła emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6838280 Napisano: 17.01.2022 22:51:43 w moje dzisiejsze wygrane :)
Nie czytam horoskopów ale dziś, akurat, tak jakoś w lutowej "Pani"... Przepowiadało mi wygraną w grach liczbowych i niespodziankę od partnera. Zaryzykowałam, 2 złote zainwestowałam, "wygrana" wpadła emotka   czekam na niespodziankę emotka Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#6837571 Napisano: 14.01.2022 11:05:08 w Pomocy!!!!
pioge7 napisał(a):

andii napisał(a):

Hallo, czy działa Wam poczta Onetemotka ?

Nie działa, ani przez przeglądarkę ani przez aplikacje emotka  

Mi teraz działa Wyświetl w wątku >>
1 andii 0