Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika koniczynka123

koniczynka123

#6783502 Napisano: 24.05.2021 16:21:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Tchibo za jaki ostatnio dzień słał kody na 100 zł, znajoma wygrała 19 V i nie ma do tej pory a podobno słali na bieżącoemotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6782270 Napisano: 19.05.2021 00:15:12 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
visserarthur napisał(a):

sks900 napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Też czekam za przelewem Winiar. Już najwyższy czas, żeby kasa wpłynęła na konto.
Od marca emotka jest już maj emotka Nie dostałam żadnej weryfikacji emotka

Czyli wszystko OK, oni w tej loterii ślą emaile jak coś jest nie tak. Co do przelewów, tak jak w reg. czyli do 28.06. Obstawiam, że w połowie czerwca wyślą.

Może ich też dopadł ten pożar serwerowni w Strasburgu i nie mają jak weryfikacji przeprowadzić...

Końcem kwietnia weryfikowali dopiero paragony z początku marca, znajoma pomyliła paragony przy odsyłaniu danych i chcieli ten właściwy. Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6781615 Napisano: 15.05.2021 18:42:33 w SZUKAM....
fineessa napisał(a):

olunka napisał(a):

czy w DC jest wino Portada?

Podbijam

W moim nie ma Portady choć alkoholi sporo i Faktoria Win też sporo miejsca zajmuje Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6781513 Napisano: 15.05.2021 00:56:11 w SZUKAM....
fantagiro napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

fantagiro napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Czy bony do mediaexpert z orange można sumować w 1 zamówieniu internetowym?

Tak...nawet 8 - z autopsji emotka  

Super emotka a napisałabyś czy to przy zamawianiu wstawia się (w rubryce rabaty)po przecinkach, czy jak?

1.Zarejestrujesz standardowo konto na mediaexpert
2.logujesz sie
3. W panelu użytkownika znajdujesz zakładkę karty podarunkowe
4.wchodzisz i dodajesz kolejne do swojego panelu. Dobijasz konto
5.kupujesz cosik emotka
6.po przejsciu do koszyka : na początek zaptaszkuj promkę 50zl za wydane 500. Samo sie podpowiada a pozwala obniżyć kwotę zakupu
7.poniżej bedzie : kary podarunkowe i WSZYSTKIE WCZESNIEJ DODANE BEDĄ WIDOCZNE JAKO POJEDYNCZE. Zaptaszkowujesz kolejno które chcesz wykorzystać i
...vłala emotka

Dziękuję Ci dobra kobieto za szczegóły emotka Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#6781487 Napisano: 14.05.2021 21:39:59 w Auchan
assal napisał(a):

Myślałam, że ktoś mój bon odbierze, ale też się nie udało. Pani wyjęła stertę papierów i znalazła punkt, że odbiór tylko osobisty  emotka

Mi też właśnie pokazała fragment regulaminu z zapisem o odbiorze osobistym emotka Wszystko zależy od marketu, poza tym mówiła, że z centrali dostali taki nakaz więc jak komuś dali bez dowodu albo na upoważnienie to miał farta Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

koniczynka123

#6781480 Napisano: 14.05.2021 21:13:52 w Auchan
ksantypa napisał(a):

xooxoo napisał(a):

ksantypa napisał(a):

anaesth napisał(a):

aurorcia napisał(a):

superloser napisał(a):

aurorcia napisał(a):

A po odebraniu można go od razu wykorzystać?  Robił ktoś od razu zakupy?

Tak. Tylko na samoobslugowej kasie musisz poczekac na obsluge, by zatwierdzila platnosc.
Bez reszty...

Dzięki, bo mam info od jednej osoby, że wydać je można dopiero następnego dnia po odebraniu, przynajmniej tam gdzie odbierała to dostała takie info i trochę mnie to zmartwiło, bo do sklepu mam spory kawałek...

No nawet nie mów... Mam do Auchan 70km w jedną stronę emotka Akurat jadę do Dużego Miasta w następnym tygodniu i miałam nadzieję, że wyposażę się za darmoszkę w paragony na konkursy emotka

Podejrzewam, że one mają już wbitą datę ważności-jak odbierasz ciut później to od razu będziesz mogła je wykorzystać -ja odebrałam dzień po telefonie od nich i już mogłam zrobić za nie zakupy

Ja swojego jeszcze nie odebrałam, ale to znaczy, że oni dzwonią do osób, które trafiły bon?  emotka

tak, dzwonia z informacją, że bon jest gotowy do odbioru-nie musi odbierać osoba, która go wygrała.

Z Bielska B. nie dzwonili a bon od 12V już u nich, sama dzwoniłam. Ogólnie niemiłe wrażenia. 20 min czekałam aż łaskawie zejdzie pani od marketingu z bonami. Nadruk na bonie informuje od kiedy można wykorzystać. Moje przysłali 11V więc data ważności była od 12. Zapłaciłam na samoobsługowej (zaraz po ich odebraniu) ale faktycznie przychodzi kasjerka potwierdzać ich ważność i zabiera je. Można je łączyć w jednych zakupach. Teściowa nie może chodzić, miałam ksero dowodu i upoważnienie, babka się uparła, że nie wyda. Do 17 lipca jej ponoć przejdzie, taaaa będzie cudowne ozdrowienieemotka Na formularzu wpisują dane z dowodu, sprawdzają adres. Ja mam nowy dowód bez adresu więc też bulwers skąd może wiedzieć czy podaję prawdziwe dane. Raptem dwa bony do odebrania a cyrki większe niż przy odbieraniu auta. Jedyny plus z całej akcji, że kupiłam tam to co chciałam emotka Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#6781255 Napisano: 13.05.2021 23:05:19 w SZUKAM....
visserarthur napisał(a):

Czy z Monster Energy trzeba odesłać paragon i dane na promocje@fortis.pl? Coś tam w smsie jeszcze pisali, bo coś mi ucięło...?

"Gratulacje! Wygrales ... w konkursie Wygraj domowy zestaw do grania. Przeslij dane teleadresowe i paragon na promocje@fortis.pl do 15.05"   - tylko tyle było w smsie Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6781195 Napisano: 13.05.2021 18:43:57 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
edzia21 napisał(a):

Czy ktoś z Was czeka jeszcze na "zestaw produktów Perwoll" ze smolarowej loterii Perwoll?

Ja czekam na torbę, bo tylko ją wygrałam Wyświetl w wątku >>
1 edzia21 0

koniczynka123

#6780346 Napisano: 10.05.2021 23:07:58 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon Herbapol- hasło napisane a niestety na paragonie mam 1 zły produkt emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6778615 Napisano: 30.04.2021 22:52:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bezaczek7 napisał(a):

Piszemy maila, ze znow jacobs wylaczony?  emotka  na szczescie zostaly mi "tylko"dwa. Kilka zdazylam wklepac przed paroma minutami...

emotka a własnie miałam wysyłać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6778594 Napisano: 30.04.2021 21:07:23 w Paragony na trwające konkursy
Kupię Zywiec Delik Cent Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6778466 Napisano: 30.04.2021 10:59:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sasaaabp napisał(a):

joan napisał(a):

O co chodzi z loterią Jacobs?

Formularz już nie działa, a powinna trwać do północy emotka

"COULD NOT SUBMIT FORM. FORM HAS BEEN EXPIRED."


"Okres przyjmowania zgłoszeń do loterii „Jacobs 125 lat” zakończył się 30 kwietnia 2021 r. Dziękujemy za udział!"

emotka



ale dziady... dawno nie widziałem takiej sytuacji, mam jeszcze chyba 2-3 paragony do wklejenia...

2 godziny temu dział, bo wysłałam zgłoszenie ale jeszcze mam sporo paragonów emotka Wyświetl w wątku >>
1 simsonowa 0

koniczynka123

#6777666 Napisano: 26.04.2021 13:39:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dzasmina napisał(a):

asper01 napisał(a):

as32572 napisał(a):

Czy z Łomża Gramy Razem kontaktowali się w sprawie podania danych do wysyłki nagrody?


Nadal cisza? Ma ktoś jakieś info od nich?

No do mnie też nie pisali emotka

W sobotę Pani mówiła, że obdzwania już ostatnie telefony, chciała już nawet podanie w @ danych do wysyłki. W tym tygodniu pewnie będzie pisać do tych, którzy nie podali danych a przeszli pozytywną weryfikacje
@superloser  emotka   emotka   emotka Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#6777259 Napisano: 23.04.2021 12:57:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

superloser napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Sądziłam się dłuuugo z organizatorem o główną nagrodę więc znam wszystkie triki i szczegóły. Organizator niestety NIE ROZLICZA SIĘ z
nagród po promocji emotka , dostaje on pule pieniędzy, w kosztorysie wymienia jaką kwotę i na co
przeznacza, fundator się zgadza (lub nie) i przelewa kasę. Po promocji
fundatorzy niestety umyli ręce, a kasę wydali na prawdę dużą, nie wydane
3 główne nagrody i wiele wartych tysiąc złotych emotka
  Poza tym organizator nie musi też dawać 14 dni na odesłanie paragonu
lecz 3 dni. W dodatku skoro organizator  kasę może przelać po pół roku
od zakończenia konkursu(na koncie rosną wtedy odsetki, choć nie tak duże
jak kiedyś) to mogą też dzwonić i przez pół roku.

To jakies dziado$%%kie te agencje jak taki maja koncept pozyskania kasy dla siebie  emotka
Jak ktos u nich gra, to musi sie liczyc z przegrana i brakiem nagrody  emotka

Śmieszna jesteś superloser . Agencja o której piszę istnieje na rynku już drugą dekadę, wciąż ma zlecenia od największych firm... Szkoda że wciąż wypowiadasz się w tematach, o których często nie masz żadnego pojęcia

Smiesze to pisac o agencji, ktora podobno okrada zleceniodawcow z kasy i nie "promowac" jej nazwy  emotka

Czytaj ze zrozumieniem, napisałam ci powyżej że zleceniodawcy przed sądem stwierdzili, że mają gdzieś co organizator zrobił. Oni zapłacili, klientów pozyskali - sprawę wygrałam więc głupie komentarze zostaw naiwnym! Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#6777249 Napisano: 23.04.2021 12:37:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

superloser napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

sks900 napisał(a):

Ponad miesiąc od losowania, a na stronie loterii Milka nie ma zwycięzcy głównej nagrody. Rezerwę zweryfikowali. 

https://www.loteriamilka.pl/after

Poprzednio chcieli w Milce wszystkie paragony więc jeśli zwycięzcy brakowało choć jednego to nagroda zostanie do dyspozycji organizatora. Fundatorzy nagród powinni od razu zastrzegać u organizatora, że mają wybierać zwycięzce do upadłego- no ale kto by się tym przejmował. Organizatorzy szczęśliwi, że tyle nagród im zostaje, szczególnie tych wartościowych  emotka

Czas to kasa emotka
Moze piwinni losowac glowna tylko z grajacych jednym paragonem, bo mniej problemow z paragonami  emotka Jak nie wydadza tej glownej, to bedzie kasa na kolejna loterie  emotka

Wszyscy organizatorzy dobrze wiedzą, że tym zapisem nagrody z 90%  konkursów u nich zostają. Regulaminy pisane są przecież pod dobro organizatora a nie klienta  emotka

Kasa ZOSTAJE u Sponsora a nie w Agencji  emotka
Agencje musza sie co do grosza, kubka i skarpetki wyliczyc z nagrod  emotka
Ze zapis " pozostaja do dyspozycji Organizatora" jest mylny, to oczywiste... Ale ani wlasciciel czy pracownik odpowiedzialny za promo, nie odjedzie sobie rowerem Hortex czy Tymbark z oszoma emotka

Mój organizator odjechał sobie Maserati za niewydane nagrody więc nie pisz bzdur jak nie znasz faktów! Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#6777248 Napisano: 23.04.2021 12:35:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Sądziłam się dłuuugo z organizatorem o główną nagrodę więc znam wszystkie triki i szczegóły. Organizator niestety NIE ROZLICZA SIĘ z nagród po promocji emotka , dostaje on pule pieniędzy, w kosztorysie wymienia jaką kwotę i na co przeznacza, fundator się zgadza (lub nie) i przelewa kasę. Po promocji fundatorzy niestety umyli ręce, a kasę wydali naprawdę dużą, nie wydane 3 główne nagrody i wiele wartych tysiąc złotych emotka
  Poza tym organizator nie musi też dawać 14 dni na odesłanie paragonu lecz 3 dni. W dodatku skoro organizator  kasę może przelać po pół roku od zakończenia konkursu(na koncie rosną wtedy odsetki, choć nie tak duże jak kiedyś) to mogą też dzwonić i przez pół roku. Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#6777231 Napisano: 23.04.2021 11:48:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sks900 napisał(a):

Ponad miesiąc od losowania, a na stronie loterii Milka nie ma zwycięzcy głównej nagrody. Rezerwę zweryfikowali. 

https://www.loteriamilka.pl/after

Poprzednio chcieli w Milce wszystkie paragony więc jeśli zwycięzcy brakowało choć jednego to nagroda zostanie do dyspozycji organizatora. Fundatorzy nagród powinni od razu zastrzegać u organizatora, że mają wybierać zwycięzce do upadłego- no ale kto by się tym przejmował. Organizatorzy szczęśliwi, że tyle nagród im zostaje, szczególnie tych wartościowych  emotka Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#6777222 Napisano: 23.04.2021 11:35:35 w SZUKAM....
babariba napisał(a):

Mi się udało włączyć dzięki poradom konsultanta: 
Rok Ważności Konta - koszt: 10 zł / czas na zasilenie: 14 dni  wł.: *136*11*10# / 

natomiast uważają, że sytuacja, gdy ten sam kod na różnych taryfach włącza inne usługi jest według nich ok

A nie podpowiedział Ci żebyś przeszła na Ja+NA KARTE i miała to za darmo??? Warto poczytać o tym w necie i niekoniecznie u operatorów bo naciągają ile się da emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6777215 Napisano: 23.04.2021 11:23:53 w SZUKAM....
babariba napisał(a):

A'propos plusa - jaki mają bałagan:

Pakiety Internetowe (non-stop)
• 100 MB / koszt: 2 zł, ważność: 24 h (jednorazowy) wł.: *136*11*14#/ wył.: *136*00*14# / FAQ
• 100 MB / koszt: 7 zł, ważność: 31 dni (cykliczny), wł.: *136*11*13# / wył.: *136*00*13# / FAQ
• 150 MB / koszt: 9 zł, ważność: 31 dni (cykliczny), wł.: *136*11*11# / wył.: *136*00*11# / FAQ
• 500 MB / koszt: 15 zł, ważność: 31 dni (cykliczny), wł.: *136*11*12# / wył.: *136*00*12# / FAQ

Ja włączam tym *136*11*18# i naciśnij telefon, na pewno nic nie pobiera(mimo, że piszą o 10 zł) -zaraz po wysłaniu kodu musisz doładować telefon za min 5 zł https://www.plus....i/rok-waznosci-konta
I jeszcze jedno, też mam baardzo stary numer ale z rok temu przeszłam na Ja+ NA KARTE I (przejście kodem, nic nie kosztuje), bo mają właśnie tą ważność za 0 zł, https://www.opera...ody-plus-ja-na-karte Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#6776586 Napisano: 20.04.2021 14:42:33 w Wkurza mnie...
nataszka napisał(a):

Wkurza mnie setny telefon o fotowoltaikę.Kto i skąd ma dane dzwonią z komórek z Warszawy,Poznania,Wrocławia.

Parę postów powyżej napisałam, to Orange (wespół z Play)- poza tym Orange sprzedaje instalacje fotowoltaiczne https://www.orang...firmy/fotowoltaika  Jeśli nie wyraziłaś zgód marketingowych przy rejestracji swojego numeru to i tak mają dane z konkursów orange, a miejsce zamieszkania mają z rejestracji nr Wyświetl w wątku >>
0 0