Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika koniczynka123

koniczynka123

#7145947 Napisano: 11.12.2023 00:27:14 w Dziś cieszę się z.....
zielonaszpilka napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

cudaczek121 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

sssylwiaaa napisał(a):

Ten tekst przejdzie do historii: "...konkursowanie jako etat to jak praca nauczyciela - hobby dla kogoś, kto ma dobrze zarabiającego partnera albo jest bogaty i bez tego  emotka ".  Brawa dla autorki za definicje zawodu, który mam przyjemność wykonywać z pasji, nie dla pieniędzy emotka  emotka

Mam w rodzinie 3 bliskie krewne, które są nauczycielkami i nigdy żadna nie narzekała na pensje. Jedna wykłada na AWF, druga chemie w technikum, trzecia informatykę. Wszystkie natomiast narzekają na Bodnara emotka Też miałam zostać nauczycielką ale los spłatał mi figla. Cieszę się z tego, że robię to co kocham a jeśli już narzekam to na siebie emotka

Bo to wszystko zależy od tego, kto jakie ma potrzeby w życiu. Moja mama od 40 lat pracuje w przedszkolu i odkąd pamiętam, zawsze narzekała na pensję, he he. Obecnie jest na emeryturze i nadal pracuje.

To dziwne Kasiu, że mama narzeka skoro twój tata ma takie duże zarobki emotka Moja córka też pracuje w przedszkolu, uwielbia dzieciaki  i na pensje nie narzeka. Nie mówiąc że po wykształceniu pracuje się w przedszkolu tylko 18 godzin a nie jak w każdej innej pracy 40 h tygodniowo emotka Ale tacy są niektórzy, wiecznie narzekają...

Po Twoim komentarzu o 18 godzinach pracy w przedszkolu wątpię czy Twoja córka jest nauczycielką.

Dokładniej to przedszkole ze żłobkiem. Tam przecież nie ma nauczycielek emotka To nie szkoła.

Jeszcze lepiej... To kto pracuje w przedszkolu? Skrzaty?

Czy masz w umowie o pracę wpisane nauczycielka? Bo moja ma inny "zawód" emotka

Nie jestem nauczycielem - ani w przedszkolu ani nigdzie indziej. Czyli Twoja córka nie jest nauczycielką, gdyby nią była, czy to w szkole czy przedszkolu, właśnie to miałaby wpisane w umowę. A Twoje komentarze o 18 godzinach pracy nauczyciela i twierdzenia, że nauczyciele nie narzekają na pensję pokazują, że nie masz pojęcia o tym zawodzie. Pensum nauczyciela w przedszkolu to 25 godzin, 18 godzin mają nauczyciele w szkole. To są godziny "przy tablicy". Żaden nauczyciel nie pracuje tylko tych 18 czy 25 godzin.

No widzisz, a w naszym prywatnym jest to 18 h(żłobek). Moja synowa wykłada na AWF(możesz poszukać na moim  Fb)- zresztą bez sensu w topie "cieszę się z...' narzekacie na pensje, zmieńcie pracę emotka Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#7145927 Napisano: 10.12.2023 22:30:27 w Czy informują/ informowali?
magie1982 napisał(a):

FBkasia17 napisał(a):

Każdy mierzy swoją miarą.. 
W życiu by mi nie przyszło by siać zamęt lub obrazić kogokolwiek

Nie przesadzaj, przyznaj, że jeden wpis na 260 nagród to trochę mało. A może jako jedyna wybrałaś sprzątanie....

Nie brałam udziału w konkursie ale miałam tak w Columbicie, że zostałam poinformowana o "lepszej" nagrodzie. Nikt inny się nie chwalił więc miałam pełno Pw. Resztę tych "lepszych" i pozostałe poinformowali 2 tyg później, nie wiem dlaczego ja wcześniej miałam telefon o wygranej emotka Wyświetl w wątku >>
1 magie1982 0

koniczynka123

#7145801 Napisano: 09.12.2023 23:37:14 w PODZIĘKOWANIA
agakaz2
Serdecznie dziękuję za sprawną wymianę, polecam emotka Wyświetl w wątku >>
1 agakaz2 0

koniczynka123

#7145598 Napisano: 08.12.2023 18:20:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
simonapp napisał(a):

sesyjnie1 napisał(a):

wygrałam coś z viledy, lecz nie napisali co… ot zagwozdka.



Też mam tak samo. 
W dodatku formularz laureata nie jest aktywny.

Pisałam do nich, wpadło 50 zł. Podobno niektórzy mają błędne linki, pani podała również zwycięski numer paragonu. Dane mam odesłać w odpowiedzi na ich e-maila Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#7145350 Napisano: 07.12.2023 19:46:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
tereniagno napisał(a):

Koniec loterii Bonduelle, a ostatniego tygodnia wyników jeszcze nie ma emotka
Po tym co mi zabrali kasę, to wygrałam w ostatnim tygodniu 100 zł i jestem ciekawa czy dostanę tą kasęemotka
Czy uznają, że już raz wygrałam i znowu zabiorą emotka
Czekam na wyniki ostatniego tygodniaemotka

Listę dodawali jak przelali. Nie było ograniczeń na osobę ale niestety odrzucali jak nie było nazwy Bonduelle. Mi też przepadło, miałam z Lidla "groszek konserwowy" emotka , w Lidlu nie chcieli dać pieczątki. Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#7145262 Napisano: 07.12.2023 13:56:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
norweska20 napisał(a):

Rannny..... ja wiem że nie powinnam narzekać i w jakiś sposób czuć się wyróżniona bo w jednej loterii Smolar przyznał 2 nagrody na 2 zgłoszenia z DANIO tylko ja się pytam czemu to muszą być takie cenzuray ...czyli koszulki z DANIO

Chyba bym wolała koszulki niż czapkę, którą wygrałam emotka Ale masz racje, że dalej zamiast bonów  rozdają badziewia Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#7144998 Napisano: 06.12.2023 15:01:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wygrał ktoś w tym konkursie z karmnikami a nie dostała sms zwrotnego w dniu słania zgłoszenia? Miałam tylko dwa zgłoszenia (oba bez zwrotek) i oczywiście wielki G  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#7144758 Napisano: 05.12.2023 16:48:25 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
rufus napisał(a):

50 z budyniow. Wygrana z dn. 10.10

I u mnie 50 zł, wygrana tydzień później- przyszło na konto ING. Mąż na innym banku z wcześniejszego dnia nie ma przelewu Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

koniczynka123

#7143667 Napisano: 01.12.2023 00:45:08 w Żegnamy zmarłych
https://wrzuc.inf...arzen/#comment-424  emotka
 Przechodziłam dzisiaj obok tego miejsca, komentujący w necie narzekają na znieczulice ale faktycznie mimo, iż to prawie centrum to w zimie przez ten plac ludzie nie chodzą na skróty. Nawet przyjaciel taty nie dostrzegł jej od razu, chodziła do tej szkoły co moja córka. Natalia dołączyła do swej zmarłej mamy emotka (*) Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#7143024 Napisano: 29.11.2023 00:09:55 w Żabka
kalf napisał(a):

Czy w Żabce na infolinii mogą sprawdzić mi bony(to są kody QR) czy i kiedy były wykorzystane,bo otrzymał  w wymianie tu na forum takie.W każdym sklepie mówią mi,że są już wykorzystane!

Ja miałam swoje kody i też w 2 żabkach niby nie wchodziły, natomiast w trzecim bez problemu. Podałam tylko te cyfry spod kodu QR, bo kodu faktycznie nie czytało Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#7141894 Napisano: 24.11.2023 00:17:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonooka85 napisał(a):

A z Auchan tego z karmnikami (ja wiem, że nagrody zacne, ale i tak płyny musiałam kupić emotka ) dochodziły jakieś zwrotki? Olśniło mnie trochę przed północą, że to się kończy, wysłałam w ostatniej chwili i nie mam żadnej odp.

Słałam o 23,57 i też nie mam Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#7141222 Napisano: 21.11.2023 20:33:05 w Informują
Informują z Konkurs Jägermeister "Zapoluj na nagrody" 18+

Rodzaj powiadomienia: e-mail kilka min temu
Dodatkowe informacje:
Butelka u zięcia emotka Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#7141062 Napisano: 21.11.2023 14:07:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
simonapp napisał(a):

Czy Organizator ma prawo zatrzymać część kwoty z mojej nagrody  
( chodzi o zaniżony koszt wyjazdu ) 
tłumacząc to kosztami jego organizacji emotka  emotka  emotka

Przy moim wygranym wyjeżdzie okazało się, że ponad połowa wartości wygranej to kamerzysta, pokój i inne oplaty za niego, itd. Nigdzie w regulaminie nie było takiego info. Tak więc wygrana o wartości 30 tys nie byłą warta nawet 10 tys Wyświetl w wątku >>
1 simonapp 0

koniczynka123

#7139885 Napisano: 17.11.2023 00:06:30 w SZUKAM....
FBmarzena5 napisał(a):

Jak sprawdzić,ile zostało środków na karcie Kaufland z Gratisobrania?

Zerknij na ostatni paragon, u dołu po prawej jest pozostała kwota. Poza tym wystarczy udać się do Punktu Obsługi Klienta lub zadzwonić na infolinię emotka Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#7139057 Napisano: 14.11.2023 17:47:32 w Czy informują/ informowali?
olunka napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

olunka napisał(a):

czy z Kinder jajka przychodzi też informacja o negatywnej weryfikacji?

Odesłałam błędny paragon i napisali, że muszę poprawny, potem odpisali mi jaki nr. Niestety paragon gdzieś mi przepadł więc nagroda też przepadła emotka Poza za tym jeśli nie dostaną danych to wysyłają sms z info o  wygranej.

to dzieki, bo nie mam 1, a oni szybko raczej piszą o weryfikacji

Do kilku dni ale możesz napisać jeśli bardzo Ci zależy Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#7139054 Napisano: 14.11.2023 17:31:24 w Czy informują/ informowali?
olunka napisał(a):

czy z Kinder jajka przychodzi też informacja o negatywnej weryfikacji?

Odesłałam błędny paragon i napisali, że muszę poprawny, potem odpisali mi jaki nr. Niestety paragon gdzieś mi przepadł więc nagroda też przepadła emotka Poza za tym jeśli nie dostaną danych to wysyłają sms z info o  wygranej. Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#7138393 Napisano: 12.11.2023 18:17:08 w PODZIĘKOWANIA
alexmusic
Dziękuję za wymiane, polecam, szybka wpłata i miły kontakt emotka Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#7138290 Napisano: 11.11.2023 22:35:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cynamon28 napisał(a):

Jest na forum jakiś wątek z wymianą kart podarunkowych ?

https://www.e-kon...ne-sprzedaz#p7138288 Wyświetl w wątku >>
1 Cynamon28 0

koniczynka123

#7138110 Napisano: 10.11.2023 15:57:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ditomaso napisał(a):

Każda lavazza wchodzi w grę do loterii Lavazza czy tylko z linii Espresso? W rozwinięciu jest kilka rodzaji,m.innymi podstawowa złota(oro)?

Przyznam się, że nie przeczytałam regulaminu w pierwszy dzień i szybko rzuciłam okiem na listę, kupiłam inną kawę. Nagroda przepadła, spytałam więc po co la lista skoro inne kawy nie biorą udziału w konkursie?! Dostałam "inteligentną" odpowiedź, że "do celów  statystycznych" emotka Nosz kur..skoro można kupić tylko tą czarną to po kiego ... wstawili inne kawy?! Ciekawe ilu osobom też przepadnie nagroda emotka Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#7137999 Napisano: 10.11.2023 10:43:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ZetZ napisał(a):

Konkurs "Finish Ultimate Plus w Media Expert"...  w regulaminie wysyłanie zgłoszeń do 20 XI a teraz jak poszło to przysłali: Dziękujemy za zgłoszenie do konkursu.

Zgłoszenia w konkursie przyjmujemy do 6 listopada 2023 r.
??? Columbit serio?? Normalnie zapaści można dostać emotka emotka

Wcześniej był zapis w regulaminie, że zgłoszenia do 6 listopada. Tak mam w notatkach Wyświetl w wątku >>
1 ZetZ 0