Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika koniczynka123

koniczynka123

#7115054 Napisano: 07.08.2023 18:05:13 w Dyskusje o loteriach
adamo86 napisał(a):

jaszczurka-04 napisał(a):

Ktoś mi wyjaśni dlaczego w loterii Maślanki Mrągowskiej można zgłaszać ten sam paragon i za każdym razem dostaje potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia? Myślałam, że raz zgłoszonego paragonu nie można już zgłosić.

Nie mogą założyć blokady na sam numer paragonu (bez podawania nr kasy fiskalnej), bo przecież zawsze może się powtórzyć w innym sklepie lub na innej kasie.

Już nie raz (niestety) u organizatora została nagroda, bo numer zdublowany, w dodatku z tego samego IP. Mi w tamtym roku w ten sposób przepadła nagroda, bo nieświadomie posłałam drugi raz ten sam numer. Mimo gratulacji nagroda nie doszła, organizator odpisał, że dlatego iż ten numer już był przez kogoś z mojego IP zgłoszony. Wolę jak podaje się wszystkie dane. A w tym przypadku winie organizatora, bo ma powód do niewydania nagrody  emotka Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#7115019 Napisano: 07.08.2023 15:42:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
visserarthur napisał(a):

pikawka napisał(a):

rufus napisał(a):

Odp Smolara odnosnie karnetu Fest festiwal

Boszeee żeby nie wymyślili biletów na inny festiwal ;( emotka

W ogóle powinni dawać jako nagrody vouchery do poważnych serwisów sprzedażowych, zamiast pralek bony do sklepów rtv agd... Wtedy byłoby zapewne mniej takich problemów, że festiwal odwołali, albo mają problem z pozyskaniem nagród, bo producent się spóźnia z dostawą...

Wtedy organizator (nie pisze tu akurat o Smolarze) nie mógłby nam dawać nagród powystawowych (tj np moja zardzewiała wiszące huśtawka czy zepsute kamery emotka ), które według regulaminu mają dwukrotnie większą wartość a organizator kupił je z wyprzedaży. I niech mi nikt nie mówi, że to wina sponsora, sądziłam się więc "znam od podszewki" emotka Wyświetl w wątku >>
1 joan 0

koniczynka123

#7112828 Napisano: 31.07.2023 00:05:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Catcat napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

KotLulu napisał(a):

Finezyjna napisał(a):

Czy kojarzycie w sierpniu konkurs z predatorem ?

Ja nic nie wiem ,opowiadaj emotka

Wydaje mi się, że gdzieś ten temat byl poruszany, ale nie kojarzę nic więcej. Stąd moje poszukiwania, czy to faktycznie jest coś na rzeczy.

Było poruszane na "co to za kapsel/zawleczka".

https://www.loteriapredator.pl/ - strona w budowie, zapraszamy wkrótce.

Wydaje mi się, że to ubiegłoroczna loteria   https://www.smolar.pl/loteria-predator Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#7112809 Napisano: 30.07.2023 21:46:06 w SZUKAM....
malenka89 napisał(a):

Szukam miejsca, najlepiej hotelu na imprezy integracyjne, okolice Warszawy. Musi być na miejscu restauracja, możliwość noclegu (chociaż to niekoniecznie, ale fajnie by było). Znajoma polecała mi hotel https://aparthotelzyrardow.pl/dla-firm/imprezy-integracyjne/ czy znacie to miejsce? Czy coś w pobliżu jest ciekawego?

W powyższym nie byłam ale polecam
https://dworeknadpilica.pl/
Urokliwe miejsce, miła obsługa, duża sala- 80 km do Warszawy. Skorzystałabym znowu ale mam od siebie spory kawałek emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#7112807 Napisano: 30.07.2023 21:31:40 w Paragony na trwające konkursy
Kupię Dino co dzisiaj się kończy Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#7112429 Napisano: 28.07.2023 14:24:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gregory napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Czy agencja Kropka Bordo odpisuje na maile? Chyba w życiu wczesniej do nich nie pisalam.

Nie wiem czy odpisuje, ale telefon odbierają i odpowiadają uprzejmie na pytania. Także polecam tę formę kontaktu.

Odpisują na e-maila po kilku dniach. Jednak nagrody po znajomych poprzepadały z błahych powodów, nawet brak literki w danych dyskwalifikuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#7111561 Napisano: 25.07.2023 20:00:48 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
sledzik860 napisał(a):

Hej. Czy leżaki od studio rec Stokrotka już były wysyłane?  Nie mam ostatnio czasu głębiej poszukać, bo jeżdżę na jagody i z tego też względu wysłałem protokół z 1-dniowym opóźnieniem.

Dziś dostałam e-maila z Rec, czekam tylko na leżak więc pewno jutro dojdzie. Paragon odesłałam ostatniego dnia, bo schował mi się w gazecie emotka Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#7110055 Napisano: 19.07.2023 13:52:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

Hejo. Czy formularz z Mlekpola wam działa? U mnie ciągle pisze BŁĄD ! emotka
Co robię nie tak ?🤔

Działa, bo słałam kilka min temu. Albo zmień przeglądarkę(czasem się wiesza) albo nie dodałaś fotki paragonu lub nie zaznaczyłaś ilości produktów Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

koniczynka123

#7109393 Napisano: 17.07.2023 13:26:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
socool napisał(a):

Hej, miał ktoś może z Was problem z przelewem z Loterii Kaktus w Biedronce (Kropka Bordo)? W odpowiedzi na moje pytanie, dostałam maila o niepoprawnej weryfikacji z powodu podania błędnego numeru konta. Sprawdzałam to zgłoszenie z 10 razy pod kątem wszelkich literówek czy błędów i jestem na 99% pewna, że było okej. Wiadomo, nie będę kręcić afery o stówę, ale zastanawiam się czy jest sens prosić o ponowną weryfikację czy to już stracona sprawa?

U mnie z innego ich konkursu przepadła większa kwota, bo podobno w numerze paragonu nie napisałam na początku zera. Od dawna wstawiam W i zera tak jak na paragonie i nie chce mi się wierzyć, że pomyliłam ale nie ma u nich rezerwy więc mogą takie informacje nam wciskać emotka Wyświetl w wątku >>
1 simonapp 0

koniczynka123

#7109276 Napisano: 16.07.2023 23:22:14 w Dyskusje o wynikach konkursu
kimxxx napisał(a):

Przeglądałam sobie instagram i konkursy i przypomniało mi się o konkursie so fragrance x rossmann, weszłam w wyniki a z ciekawości potem przejrzałam sobie zgłoszenia, temat "napisz hipotetycznego sms do bliskiej osoby odnośnie tego, że niespodziewanie obudziłaś się na rajskich wakacjach', że pamięć mam dość dobrą to coś tam zapamietalam nazwy osób, które wygrały główna i jedna z tych prac mnie mega zaskoczyła.
Było dużo ciekawych i ładnych prac, rymowanki nie rymowanki a to... moim zdaniem totalnie nie nadaje się do nagrodzenia. Ciekawa jestem waszego zdania, organizator w ogóle nie czytał zgłoszeń i losowe nicki wybral, czy to zgłoszenie serio jest ciekawe tylko ja nie znam się na aktualnej modzie, trendach czy coś?
Z góry przepraszam jeśli to praca kogoś z forum, tak jak wspomniałam, nie ogarniam współczesnych trendów 🤷🏽‍♀️

Ja już w tylu konkursach widziałam takie teksty pisane po śląsku i w innej gwarze, że bokiem mi wychodzą. Tak jak te pisane od pierwszych liter albo Do, Re, Mi- no ale jestem wiekowa więc takie rzeczy "weteranom" już się" przejadły"  emotka Wyświetl w wątku >>

koniczynka123

#7108861 Napisano: 14.07.2023 13:56:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
olywka napisał(a):

Szybką akcja na mediaexpert na Facebooku- trzeba im napisać na messengerze:
#ZaproszenieOdMediaExpert

Do wygrania dla pieszych 150 osób dwa bilety do kina na film z biedonka do Cimema City

Nie na mess a na priw i bieletów już dawno nie ma emotka a moja córcia uwielbia tą bajkę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#7107915 Napisano: 12.07.2023 14:48:51 w WC - rozmowy o wszystkim
mietowa napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

mietowa napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

mietowa napisał(a):

Takie szybko pytanko - która sieć ma darmowy rok ważności konta? Wiecie, że nie trzeba doładowywać co kilka dni, żeby móc wysłać sms?

Ja mam w t-mobile i ustawiałam jakimś kodem, to chyba było za darmo,tylko warunkiem było wcześniejsze doładowanie za minimum 5zł

Właśnie o coś takiego mi chodzi. Dzięki emotka

Rok ważności w t-mobile to *508*1# ale koszt 20 zł. W t-mobile i tak pobierają 3 zł jeśli przez miesiąc nie korzystasz z numeru

20 zł to sporo emotka . Będę jeszcze szukać tych za 5 zł.

W Play jest jakieś przedłużenie po doładowaniu a za 5 zł to tylko w plusie *121*11*365# Wyświetl w wątku >>
1 mietowa 0

koniczynka123

#7107871 Napisano: 12.07.2023 13:08:23 w WC - rozmowy o wszystkim
mietowa napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

mietowa napisał(a):

Takie szybko pytanko - która sieć ma darmowy rok ważności konta? Wiecie, że nie trzeba doładowywać co kilka dni, żeby móc wysłać sms?

Ja mam w t-mobile i ustawiałam jakimś kodem, to chyba było za darmo,tylko warunkiem było wcześniejsze doładowanie za minimum 5zł

Właśnie o coś takiego mi chodzi. Dzięki emotka

Rok ważności w t-mobile to *508*1# ale koszt 20 zł. W t-mobile i tak pobierają 3 zł jeśli przez miesiąc nie korzystasz z numeru Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#7107644 Napisano: 11.07.2023 16:00:33 w Połączenia nieodebrane
simonapp napisał(a):

Tel.   emotka  58 765 52 00     czy z tego numeru dzwoniło ŁACIATE? 
A może inny konkurs. 
Nie można oddzwonić.

LUX MED nękający Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#7107259 Napisano: 09.07.2023 22:24:31 w SZUKAM....
olabas napisał(a):

szukam kogoś, kto wygrał stówkę od Bakomy i już ją dostał - mam pytanie na priv!

Nie wiem jakie  masz pytanie ale nagroda przychodzi na e-maila. Ktoś takie pytanie zadawał. Nagroda przyszła po miesiącu od weryfikacji Wyświetl w wątku >>
1 olabas 0

koniczynka123

#7107252 Napisano: 09.07.2023 21:06:09 w Paragony na trwające konkursy
Kupię Leibniz jak komuś zostały niewykorzystane Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#7107173 Napisano: 09.07.2023 02:53:20 w Wyniki konkursów (tylko wyniki!!!)
Pojawiły się wyniki do konkursu Loteria "Profilaktyka 40 PLUS - Podaj zdrowie dalej"

Loteria trwała do 31.05.2023
Wyniki:
https://www.podajdalejzdrowie.pl/ Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#7105676 Napisano: 03.07.2023 15:22:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kuleczkar napisał(a):

Czy ktoś zgłaszał dziś paragon na loterię Mlekpolu? Wyskakuje mi błąd i info, ze zgłoszenie nie zostało zarejestrowane. Czy ktoś też tak ma?

Jeśli nie zaznaczyłaś "Liczba produktów promocyjnych na paragonie" to wyskakuje taki napis Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#7103149 Napisano: 23.06.2023 18:58:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
szramus napisał(a):

Pisał albo dzwonił ktoś do Kropki Bordo w sprawie numeru wylosowanego paragonu z Dare ? Chcą wszystkie,  a jest tego trochę i na tym samym są też inne konkursy.  Ma ktoś jakiś pomysł to proszę się podzielić doświadczeniem. Szkoda, że nie mają, jak Smolar, strony do wyszukiwania zwycięzców.

Niestety nie podają numeru, nie odsyłają paragonu, wysłałam wszystkie paragony, nagroda nie przyszła, zadzwoniłam i okazało się, że akurat na zwycięskim paragonie było zero na początku a ja go podobno(tego zera) w zgłoszeniu nie wysłałam. Nie ważne, że wszystkie inne dane się zgadzały emotka I jak tu udowodnić, że jednak to zero było, ewentualnie moja zabytkowa klawiatura zrobiła mi psikusa?! Wyświetl w wątku >>
0 0

koniczynka123

#7103078 Napisano: 23.06.2023 15:37:42 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Czy ktoś czeka jeszcze na przelew z Winiar?

dziś przyszedł Mamie emotka  w końcu ...

dzis sporo znajomych dostało, ja niestety nie mimo pozytywnej weryfikacji Wyświetl w wątku >>
0 0