Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika mkmadzia7

mkmadzia7

#6145206 Napisano: 14.01.2016 19:49:25 w Oddam za darmo
Oddam 2 specjalne kody, które można wymienić na bilet na film "Creed: Narodziny legendy". Kody obowiązują w dniach 11-14.01.2016 w dowolnym kinie Cinema City.

Więc ... może ktoś jeszcze ma ochotę wybrać się dziś do kina ... Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#6144682 Napisano: 13.01.2016 22:31:03 w Punkty karne
onasalonek + 5 pkt za spam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#6144297 Napisano: 13.01.2016 12:58:23 w SZUKAM....
Szukam osób z Poznania i okolic emotka

PILNE emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#6143924 Napisano: 12.01.2016 16:55:20 w Wkurza mnie...
giulietta napisał(a):

Bimbusia napisał(a):

Wkurza mnie, to mało powiedziane. Aż się we mnie zagotowało właśnie! Otóż na fb społeczność o nazwie "Kino Wszechczasów" ogłasza niby konkurs w którym można wygrać bilety. Należy wypełnić formularz, po którym jak wynika z regulaminu przychodzą płatne smsy, kilka razy w tygodniu. No normalnie, rozbój w biały dzień! A ludzie się na to łapią, regulaminu nie przeczytają....Jak napisałam komentarz o tym, żeby ludzie czytali regulamin to dali mi od razu bana na pisanie następnych komentarzy. No normalnie, ręce opadają, co za złodziejstwo się szerzy....

odpowiedź z Helios Polska na fb "Drodzy Widzowie, w związku z pojawiającymi się w ostatnim czasie profilami w serwisie Facebook, które organizują konkursy, w których do wygrania są bilety do naszej sieci kin, chcielibyśmy poinformować, iż Helios Polska jest jedynym oficjalnym profilem zrzeszającym Fanów naszej sieci w Polsce i nie mamy nic wspólnego z tymi procederami. Wszystkie fałszywe profile są na bieżąco zgłaszane, niemniej proces chwilę trwa, czekamy na reakcję serwisu. Przy tej okazji zapraszamy Was do samodzielnego zgłaszania jakichkolwiek nieprawidłowości oraz tych stron do Administracji FB. Z góry dziękujemy!"  też widziałam ten regulamin i 5 zł za smsa, brak słów, a jeszcze tylu chętnych, a Ciebie zablokowali, bo lewy profil kina emotka


I Cinema City też odpowiada emotka

https://www.faceb.../?type=3&theater
"Drodzy Widzowie,

Informujemy, że strona „Cinema City” nie jest w żaden sposób powiązana z firmą Cinema City Poland, CC Sp. z o.o. Nie mamy też nic wspólnego z konkursem „Do wygrania 20 biletów na dowolny seans filmowy również w 3D!”. Takie działania naruszają nasze dobre imię i wprowadzają internautów w błąd, wymuszając w kolejnych konkursach wysokie opłaty za sms-y....

Przypominamy, że o wszystkich promocjach zawsze informujemy na tym – jedynym oficjalnym – fanpage’u "Cinema City Poland" oraz na naszej stronie www.cinema-city.pl

Pozdrawiamy,
Cinema City Poland" Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#6143294 Napisano: 11.01.2016 14:37:14 w Połączenia nieodebrane
niunia-k napisał(a):

I wszystko się wyjaśnia .... Atakują numery abonamentowe bo tam można zarobić ...

Ja mam na kartę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

mkmadzia7

#6142823 Napisano: 10.01.2016 10:54:22 w Wkurza mnie...
stamp - https://www.e-kon...niki?nadeslal=stamp2 tu już raczej masz więcej ... a licznik pewnie przeskoczy, gdy Adrian "odświeży" stronę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#6142816 Napisano: 10.01.2016 10:39:14 w Wkurza mnie...
stamp2 napisał(a):

dodałem wczoraj przed godz.16.konkurs.Po wpisaniu linku parenting.pl oczywiście jest informacja o dkonanym przeze mnie zgłoszeniu,więc nikt mnie nie uprzedził,więc dlaczego konkurs nie pojawia sie w bazie i nie został mi zaliczony?emotka Może ziółko,zdolna bestia czy ktoś kto ten bałagan ogarnia mi wyjaśniemotka

https://www.e-kon...ca.html#.VpIlEVL6JjU

Hmm... wszystko już jest emotka

Ps1. I po co się tak wściekać ??? W wolną niedzielę emotka
Ps2. Na przyszłość ... proszę o dokładniejsze wypełnienie formularza przy zgłaszaniu konkursu ... szczególnie chodzi o link ... Nie dodajemy ogólnie, do forum, tylko do konkretnego artykułu, który mówi nam o konkursie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#6142755 Napisano: 09.01.2016 21:02:13 w Połączenia nieodebrane
właśnie mam to samo nieodebrane ... jeden sygnał i tyle ... kto to? 20:54 Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#6141330 Napisano: 06.01.2016 16:05:31 w Wkurza mnie...
Hmm... może ktoś Ciebie uprzedził ???
ale... o jakie konkursy chodzi ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#6141039 Napisano: 05.01.2016 18:55:58 w Wkurza mnie...
sylzab2294 napisał(a):

emotka
już się nie wkurzam emotka


Jak miło emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#6141033 Napisano: 05.01.2016 18:48:04 w Wkurza mnie...
No i wtedy można podesłać tylko informaje nam, aby uzupełnić linki, bo wiadomo ... o promocjach często w wielu miejscach piszą emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#6141021 Napisano: 05.01.2016 18:42:38 w Wkurza mnie...
tomniewkurza napisał(a):

mkmadzia7 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

a to ciekawe bo jeśli dobrze widze to dziś ktoś po raz kolejny dodał konkurs w kauflandzie z toyotą i nikt nie odrzucił? emotka

Miałam czas, to wtedy każde zgłoszenie dokładnie przejrzałam emotka
A jeśli widać jakies "usterki" można zgłaszać emotka   od razu poprawimy emotka

No własnie, potwierdzam emotka Trochę duplikatów się zgłosiło, no nie? emotka emotka


ehe ... każdorazowo ktoś reagował i poprawiał wszelkie usterki więc ... wszystko jest do zrobienia


a co do Kauflandu ...

dlatego przyjmuje konkurs, bo każdorazowo jest inny link, bo informacja o konkursie pojawia się w wielu miejscach emotka

W bazie było z "columbita czy coś, jakaś ulotka, no a dziś na stronie Kaufland
Więc dodając konkurs warto też spojrzeć nie tylko na link, ale słowo kluczowe wrzucić do przeglądarki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#6141003 Napisano: 05.01.2016 18:25:35 w Wkurza mnie...
stamp2 napisał(a):

a to ciekawe bo jeśli dobrze widze to dziś ktoś po raz kolejny dodał konkurs w kauflandzie z toyotą i nikt nie odrzucił? emotka


Miałam czas, to wtedy każde zgłoszenie dokładnie przejrzałam emotka

Dziś nie wiem, kto dodawał konkurs ...
ale już biegnę sprawdzić co tam się pokrywa emotka


A jeśli widać jakies "usterki" można zgłaszać emotka
 od razu poprawimy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#6140990 Napisano: 05.01.2016 18:05:08 w Wkurza mnie...
stamp2 napisał(a):

dodałem wczoraj konkurs który jest na stronie pasazer.com-przyszła odpowiedz ,,dziekujemy wkrótce konkurs zostanie opublikowany.Skoro dostaje taka odpowiedz to dlaczego tego konkursu jakoś nie moge znalezc w bazie i nie został mi zaliczony?emotka pewnie nie ma co liczyć na jakieś wyjaśnienia ze strony Pionasa czy zdolnej bestii bo oni tylko czatują komu by tu karniaka przyp......emotka

Hmm....

chyba chodzi o ten konkurs emotka
https://www.e-kon...45.html#.Vov2TE8_juQ


Jeśli tak, to przez moje ręce przechodził, i usunęłam go, bowiem już w bazie był on (to zgłoszenie do ktorego odnośnik podałam wyżej)...
a w tym zgłoszeniu usuniętym był tylko link - wpis w aktualnościach czy jakoś tak, gdzie należało przejść do strony konkursowej emotka

Więc ten sam konkurs emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#6140612 Napisano: 05.01.2016 08:36:49 w Punkty karne
Sanderka31 + 5 puktów karnych za spam ...

znowu ?? Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#6139971 Napisano: 03.01.2016 16:54:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
luko922 napisał(a):

O, czyli nie doczytałem regulaminu. I dobrze, że chociaż takie ograniczenie...


ale jeszcze sprawdź dokładnie emotka
Bo mogłam się pomylić emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#6139968 Napisano: 03.01.2016 16:49:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
dolly napisał(a):

staszek napisał(a):

kadett33 napisał(a):

staszek napisał(a):

http://www.twojst.../files/regulamin.pdf
W regulaminie jest napisane, że dowolny sklep na terytorium RP, na stronie, że tylko Leclerc, SPH i Natura. Jak w końcu jest?

w tych sklepach dodatkowy jest konkurs.

Dzięki, czyli można kupić wszędzie, ale jak się kupi w tych 3 sklepach to można wziąć udział w ogólnopolskim i sieciowym?

Ano tak to wyglada emotka

Raczej nie ...

w regulaminie do. SuperPharm wyczytałam, że ...

"Paragon zgłoszony do Konkursu w Super-Pharm nie może zostać zgłoszony do konkursu ogólnopolskiego przez Uczestnika. Konsument dokonuje wyboru co do udziału w Konkursie Super-Pharm lub Konkursie ogólnopolskim. Wybór skutkuje inną ofertą Nagród I stopnia, gdyż Nagrody Główne są wspólne dla obydwu dróg udziału. "


To też dodałam w opisie naszym tu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#6138654 Napisano: 30.12.2015 09:09:20 w SZUKAM....
aerdna napisał(a):

Jeśli łączę się przez wi-fi na tablecie/telefonie - mam BANA.
Za każdym razem IP jest inne i za każdym razem zablokowane.
Dodam, że wcześniej wszystko działało bez zarzutu. Problem mam od ok 1,5 tygodnia.
Proszę o pomoc... emotka


Usunięcie historii lub ciasteczek - spróbuj emotka Powinno zadziałać emotka
A jeśli nie , to najlepiej do Adriana napisać emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

mkmadzia7

#6136903 Napisano: 24.12.2015 22:20:28 w Punkty karne
Zamiast cieszyć się świąteczną atmosferą, to ...
ale cóż ...
Okropna Madzia daje 5 punkcików karnych sloninka95 emotka za ten spam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0