Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika buziolek

buziolek

#6627337 Napisano: 05.08.2019 17:29:41 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Rower z Mila lech free kurier DPD Wyświetl w wątku >>

buziolek

#6627314 Napisano: 05.08.2019 16:36:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
reniii napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Kiciunia21 napisał(a):

Co dziś wozi DPD? Przed chwilą SMS.

U mnie koszulka colgate, ale maz twierdzi, ze przyszlo geisem. Tez mam sms od dpd. Na razie sie kurier nie zjawil.

Zestaw Sensodyne- przed chwilą mama dała mi znać.

Moją jedną jedyną koszulkę dostarczyła dziś Poczta Polska i oczywiście koszulka z logo Colgate. I na co to komu???

Przecież wszystkie koszulki były z logo colgate, wybierałaś rozmiar i napis, od początku wiadomo było że  koszulki będą z napisem colgate, więc skąd zdziwienie ?  Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

buziolek

#6625251 Napisano: 30.07.2019 14:23:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

buziolek napisał(a):

marfiusza napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Do wszystkich konkursowiczów którzy brali udział w konkursie Konkurs 'BIC Kids. Przyszłość nabiera kolorów'.

Czy dostaliście gwarantowaną nagrodę w postaci "
9000x długopis wymazywalny BIC Gelocity Illusion"???

Tak!

Kiedy wysłali? 


Ja też nie dostałam i dopiero po mailowym upomnieniu się dostałam dziś informację że mi przyślą i jeżeli znam kogoś kto jeszcze nie dostał to powinien do nich napisać.

Właśnie napisałam do nich , odpisali "Pani zgłoszenie zostało pomyłkowo zweryfikowane jako nieprawidłowe, ale błąd został już naprawiony i nagroda zostanie wysłana w ciągu kilku dni – czekamy na dostawę długopisów.Przepraszamy za opóźnienie." Wyświetl w wątku >>
0 0

buziolek

#6625244 Napisano: 30.07.2019 13:58:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
marfiusza napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Do wszystkich konkursowiczów którzy brali udział w konkursie Konkurs 'BIC Kids. Przyszłość nabiera kolorów'.

Czy dostaliście gwarantowaną nagrodę w postaci "
9000x długopis wymazywalny BIC Gelocity Illusion"???

Tak!

Kiedy wysłali?  Wyświetl w wątku >>
0 0

buziolek

buziolek

#6623624 Napisano: 25.07.2019 11:39:36 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Karta płatnicza z monster na bp ,zamiast torby podróżnej,kurier DPD Wyświetl w wątku >>
0 0

buziolek

#6623347 Napisano: 24.07.2019 15:30:33 w moje dzisiejsze wygrane :)
tukan ,  przed chwilą dzwoniła miła Pani Wyświetl w wątku >>

buziolek

#6622779 Napisano: 23.07.2019 10:52:35 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Karton lays + głośnik, wygrana z 06.07. kurier DPD Wyświetl w wątku >>

buziolek

#6622064 Napisano: 20.07.2019 10:39:18 w Wkurza mnie...
tereniagno napisał(a):

joan napisał(a):

tereniagno napisał(a):

Oj,oj,okropnie wkurzyłam się.Po ful  próbach wygrałam jedną, jedyną sofę z Prince Polo i na dodatek przepadła, ponieważ nie spełniłam warunków emotka emotka emotka
Na paragonie nie było konkretnie napisane "prince polo",tylko "WAFLE KRAFT P"  emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka emotka
Gdybym wiedziała,że to nie przejdzie, poszłabym do sklepu po adnotację emotka emotka emotka emotka


Hmm, moim zdaniem na pierwszy rzut oka widać, że nie przejdzie. To tak, jakby należało kupić proszek do prania Persil, a na paragonie wydrukowana byłaby informacja "proszek Ariel".

Inna sprawa, że akurat w Twoim przypadku:
wafelek Prince Polo został stworzony przez firmę Olza, którą wykupiła firma Kraft, która to zmieniła w 2013 nazwę na Mondelez. Podsumowując: Kraft = Mondelez. Zatem wafelek Prince Polo to wafelek firmy Kraft. Jeśli zależy Ci na tej nagrodzie, możesz złożyć reklamację.

Złożyłam reklamację , dołączając skan adnotacji z pieczątka sklepu i niestety otrzymałam odpowiedź negatywną  -reklamacji nie uznali emotka emotka emotka emotka emotka Miałam cichą nadzieję, że uznają emotka

Kiedyś organizowali loterię z kodami na corcs, napisali mi @ o utracie nagordy, napisałam na jakiej podstawie, to odpisali że wpisałam w formularzu rok 2170 zamiast 2017, napisałam że to niemożliwe, tym bardziej że wszystkie dane się zgadzały bo zawsze kilka razy sprawdzam dane z paragonu przed wysłaniem. Napisałam im że napiszę do Fundatora nagród, nic nie odpisali ale kod na crocsy wysłali.  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

buziolek

#6621913 Napisano: 19.07.2019 17:10:51 w Informują
Fortis z konkursu monster bp wysłał @ miały być torby, będą karty płatnicze
"Dzień dobry,W związku z zaistniałymi, niezależnymi od Organizatora czynnikami uniemożliwiającymi wydanie nagrody nastąpiła jej zmiana. Prosimy o wypełnienie załączonej zgody. Po odesłaniu zgody, zostanie do Pana/Pani wysłana karta płatnicza o wartości 257 zł." Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

buziolek

#6621687 Napisano: 19.07.2019 07:53:36 w Informują
wczoraj o 23 @ z monte carrefour 2 etap  Wyświetl w wątku >>

buziolek

#6621439 Napisano: 18.07.2019 13:03:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
magie1982 napisał(a):

2x leżak z Lecha mila...kto ma mój rower?

ja mam rower + 2 x leżak  emotka Wyświetl w wątku >>

buziolek

#6621430 Napisano: 18.07.2019 12:50:54 w Informują
@ mila lech free Wyświetl w wątku >>
1 ashanti 0

buziolek

buziolek

#6621092 Napisano: 17.07.2019 13:49:14 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Głośniki z coca coli bp, kurier DPD  Wyświetl w wątku >>
0 0

buziolek

#6621004 Napisano: 17.07.2019 09:23:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

co dziś wysyła DPD
FORTIS-KOBYLIŃSKI, DAWIEC, CHRABONSZCZEWSKi?

do mnie jadą głosniki z bp coca cola, ewentualnie torby monster z bp Wyświetl w wątku >>
0 0

buziolek

#6620862 Napisano: 16.07.2019 17:49:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gdzie się podziały konkursy Lay's z telewizorami, konsolami, premie kibica? To były najlepsze konkursy emotka Wyświetl w wątku >>

buziolek

#6620857 Napisano: 16.07.2019 17:42:14 w PLAGIATY
FBbeata7 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

taalvikki napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

roksana2802 napisał(a):

Pani Ewelina sama usunęła po wymianie kilku wiadomości, organizator oczywiście poinformowany, ale mam nadzieję, że może ktoś wie, kim jest ta osoba z forum

Dla mnie to niepojęte, że ktoś kradnie. A wrzucenie kradzionego zdjęcia do konkursu, w którym każdy może obejrzeć zgłoszenia to dla mnie oznaka skrajnej głupoty emotka Dobrze, że takie jednostki same się podstawiają. Pytanie, ile takich złodziei wysuwa nie swoje zdjęcia do konkursów, w których nie ma galerii...


dlatego zawsze jestem za publikacją odpowiedzi. oczywiście ktoś powie, że wtedy inni właśnie będą wiedzieli, co kraść - ale idzie o to, by później można było pewne rzeczy udowodnić i piętnować. jeżeli zaś wszystko jest ukryte, to nic nie zrobisz, mimo, że może ktoś wygrał Twoim tekstem czy zdjęciem z innego konkursu...

A moze wlasnie lepiej by bylo gdyby nie bylo w ogole konkursow z jawna galeria czy z jawnymi odpowiedziami;)

To ludzie kradli by z nieba na potęgo i fotki i teksty(nie myślę tu o zwycięskich hasłach)- ja też już dawno pisałam, że powinni publikować nagradzane teksty

Dlatego ja lubię jak organizator każe na zdjęciu wstawić produkt. Wtedy wiadomo, że fotka jest robiona konkretnie na ten konkurs. A z tekstami no cóż... gotowe teksty z internetu rzadko kiedy nadają się na odpowiedź na konkurs, a gdyby nigdy nie publikowali odpowiedzi w innych konkursach to nie mieliby skąd kraść emotka Ale może rzeczywiście jakby wszyscy publikowali byłoby lepiej. Tylko wtedy obawiam się, że kradzione byłyby nie teksty kropka w kropkę, tylko sam pomysł, jakaś ogólna koncepcja. Ja mam parę takich sprawdzonych "pomysłów", które można wykorzystać przy różnych tematach i nie chciałabym się tym dzielić, bo jak ktoś z tego skorzysta to ciężko będzie udowodnić plagiat. Tak jak np. z tekstami konkursowymi pisanymi tak, żey pierwsze litery wersów tworzyły jakiś wyraz emotka dużo osób korzysta z tego pomysłu w konkursach.

Tekstami pisanymi od 1 litery wygrywałam 15 lat temu i komisjom  to już się przejadło, trzeba mieć teraz szczęście żeby to wygrało emotka   Zresztą wiem o fakcie, że jury wylosowało sobie tylko 100 tekstów i z nich wybierali więc farta i tak trzeba mieć

Takie zgłoszenia dalej wygrywają emotka   ale ja nie o tym. To był tylko przykład, żeby zobrazować, że są pewne pomysły na zgłoszenia, które ktoś może Ci podchwycić, a których użycie nie będzie plagiatem. Ja mam parę takich sposobów i nie biorę udziału w konkursach, w których taka praca może być opublikowana, no chyba, ze gra jest warta świeczki i nagroda jest bardzo wartościowa emotka Nie chcę, żeby ktoś wykorzystywał te pomysły w swoich zgłoszeniach:)

Dlatego powinni robić same loterie, wtedy każdy ma równe szanse, ale takie prawdziwe loterie, gdzie podaje się szereg danych z paragonu, a nie tylko kapsel, zawleczkę, kod z opakowania wrzuca.Warto byłoby od zwycięzcy wymagać i kapsla i paragonu,  byłoby wiadomo na pewno,że kupił dany produkt.Tak jak było np.w Oreo.

Ja tam zdecydowanie wolę konkursy kreatywne, zawsze coś wpada, a w loteriach zdecydowanie mniej emotka   Wyświetl w wątku >>

buziolek

#6620823 Napisano: 16.07.2019 16:21:07 w Dyskusje o wynikach konkursu
superloser napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

buziolek napisał(a):

superloser napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

buziolek napisał(a):

Moje hasło jest pierwsze po samochodzie emotka  

Ja bym je troszkę podrasowała emotka np. W pierwszym wersie zmieniłabym "Pepsi i Lay's na lato..." na "Pepsi i Lay's latem pieszczą moje zmysły;), usunęłabym też "y" z namioty. Gratuluję nagrody i gratuluję odwagi. Mało kto chce się przyznać do swojego hasła emotka

A jeszcze co do głównej nagrody - tam czytam i czytam to hasło i no po prostu jest świetne. Uważam, że żadne z pozostałych nagrodzonych poziomem nie zbliżyło się nawet do niego emotka emotka Nie wiem czy to ktoś forumowy, ale gratuluję emotka

I Lay's z wielkiej litery. Mała rzecz a jednak błąd w "imieniu sponsora". Zwłaszcza, że używasz wielkie litery wcześniej to może być "to blisko a jednak daleko". 

W przyszłości dopracuję emotka  

A co Ty się będziesz nas słuchać emotka W końcu to Ty wygrałaś telefon, a nie my emotka

Ale nie samochód. Trza szanować sponsora wielkimi a nie małymi litrami.  emotka

biję się w klatę za taki głupi błąd, dałabym sobie rękę uciąć że na pewno pisałam z wielkiej litery emotka Wyświetl w wątku >>

buziolek

#6620812 Napisano: 16.07.2019 15:41:49 w Dyskusje o wynikach konkursu
superloser napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

buziolek napisał(a):

Moje hasło jest pierwsze po samochodzie emotka  

Ja bym je troszkę podrasowała emotka np. W pierwszym wersie zmieniłabym "Pepsi i Lay's na lato..." na "Pepsi i Lay's latem pieszczą moje zmysły;), usunęłabym też "y" z namioty. Gratuluję nagrody i gratuluję odwagi. Mało kto chce się przyznać do swojego hasła emotka

A jeszcze co do głównej nagrody - tam czytam i czytam to hasło i no po prostu jest świetne. Uważam, że żadne z pozostałych nagrodzonych poziomem nie zbliżyło się nawet do niego emotka emotka Nie wiem czy to ktoś forumowy, ale gratuluję emotka

I Lay's z wielkiej litery. Mała rzecz a jednak błąd w "imieniu sponsora". Zwłaszcza, że używasz wielkie litery wcześniej to może być "to blisko a jednak daleko". 

W przyszłości dopracuję emotka   Wyświetl w wątku >>