Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika pati12b

pati12b

#6735406 Napisano: 12.10.2020 09:40:47 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
głośnik JBL od Afekt - Zgrany z grillem Heinz, kurier DPD Wyświetl w wątku >>

pati12b

#6734614 Napisano: 08.10.2020 13:13:56 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
flinta_13 napisał(a):

iszhara napisał(a):

pati12b napisał(a):

iszhara napisał(a):

Czy w Biedronce jest Ferrero 100g? W jakiej cenie? emotka


ja kupiłam pół godziny temu po 9.99


Dziękuję bardzo za odpowiedź. emotka

A gdzie takie 100g znaleźć w Biedronce ? Na półce przy większych gramaturach nie ma emotka


W mojej biedrze był osobny duży stojak z Ferrero, w głębi sklepu Wyświetl w wątku >>
1 flinta_13 0

pati12b

#6734567 Napisano: 08.10.2020 10:49:30 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
iszhara napisał(a):

Czy w Biedronce jest Ferrero 100g? W jakiej cenie? emotka


ja kupiłam pół godziny temu po 9.99 Wyświetl w wątku >>

pati12b

#6695462 Napisano: 07.04.2020 17:28:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
calineczka354 napisał(a):

joan napisał(a):

calineczka354 napisał(a):

Przychodzą Wam zwrotki z Balcka? Wysłałam kilka minut temu smsa i nic emotka

Wysyłałam dzisiaj i przyszła zwrotka. Format mojego smsa idealnie z regulaminem. 

Dzięki za informacje. Wg mnie mój tez jest zgodny z regulaminem, a nawet próbowałam wysłać z podkreślnikiem na końcu prefiksa i z kropką i narazie nic, ale może przyjdzie z opóźnieniem emotka

I co dostałaś tą zwrotkę? Ja wysłałam pół godziny temu z prepaida Orange i nie mam.
Wcześniej z Plusa przyszła.
Ktoś jeszcze nie dostał? Wyświetl w wątku >>
0 0

pati12b

#6665546 Napisano: 11.12.2019 13:21:27 w moje dzisiejsze wygrane :)
mikrofon dla mojego przedszkolaka Wyświetl w wątku >>
2 gryszelm, pmww 0

pati12b

#6665543 Napisano: 11.12.2019 13:19:22 w Wkurza mnie...
onmyown napisał(a):

pati12b napisał(a):

ziolko napisał(a):

pati12b po co się przywalać i pisać, że ktoś czytał na  odp*ol? 
Jeśli ktoś czyta po kilka czy kilkanaście regulaminów dziennie, to logiczne, że może coś pominąć...
Poza tym skoro tyle osób dodaje godzinę w nazwie konkursu, to może warto by się dostosować do nich?? Albo w treści opisu konkursu to zaznaczyć...
A nie focha strzelać, że "może zawsze użyć opcji "zgłoś błąd" lub zwyczajnie dodać komentarz."

Jak dodaję konkurs to zaznaczam takie informacje, jeśli nie w tytule konkursu to w treści.
Staram się w tytule, bo wiele osób patrzy najpierw po tytułach a później po opisach. 


ktoś tu wcześniej napisał, że dodałam konkurs na odp*ol, więc tylko się bronię.
Nikt przez ponad 6 tyg ani słowa komentarza nie napisał. A teraz nagle kogoś wkurza...
Mam dodawać fejsbukowe rozdawajki, żeby zachować dostęp do wątków i nie narażać się na oburzenie?

Nie, wystarczy jak będziesz dodawać konkursy porządnie, bez pominięcia tak ważnej i kluczowej informacji jak godzina zakończenia konkursu. W innym przypadku faktycznie lepiej dodawać "fejsbukowe rozdawajki". Dużo osób bierze udział w ostatnim dniu i straciło możliwość wzięcia udziału w loterii. Czasu się nie cofnie, ale czasem warto po prostu przyznać się do błędu, zamiast szukać winy wszędzie, tylko nie u siebie



Ja czytam regulaminy wcześniej niż w deadlin'ie. I do nikogo oprócz ewentualnie siebie nie mam potem pretensji. A widziałam wiele dużo gorzej opisanych konkursów.
Ale przepraszam.
joan podaj nr konta to podzielę się tymi 100k emotka Wyświetl w wątku >>
1 onmyown 0

pati12b

#6665528 Napisano: 11.12.2019 12:53:26 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

pati12b po co się przywalać i pisać, że ktoś czytał na  odp*ol? 
Jeśli ktoś czyta po kilka czy kilkanaście regulaminów dziennie, to logiczne, że może coś pominąć...
Poza tym skoro tyle osób dodaje godzinę w nazwie konkursu, to może warto by się dostosować do nich?? Albo w treści opisu konkursu to zaznaczyć...
A nie focha strzelać, że "może zawsze użyć opcji "zgłoś błąd" lub zwyczajnie dodać komentarz."

Jak dodaję konkurs to zaznaczam takie informacje, jeśli nie w tytule konkursu to w treści.
Staram się w tytule, bo wiele osób patrzy najpierw po tytułach a później po opisach. 


ktoś tu wcześniej napisał, że dodałam konkurs na odp*ol, więc tylko się bronię.
Nikt przez ponad 6 tyg ani słowa komentarza nie napisał. A teraz nagle kogoś wkurza...
Mam dodawać fejsbukowe rozdawajki, żeby zachować dostęp do wątków i nie narażać się na oburzenie? Wyświetl w wątku >>
0 0

pati12b

#6665510 Napisano: 11.12.2019 12:22:14 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

pati12b napisał(a):

joan napisał(a):

Wklepywanie konkursów/loterii bez uwzględniania godzin emotka

"e. zgłosi się do Loterii (zwane dalej: „Zgłoszeniem”) za pośrednictwem strony internetowej Loterii www.mojtauron.pl na zasadach określonych w Regulaminie, w okresie od godziny 10:00:00 dnia 21 października 2019 roku do godziny 10:00:00 dnia 10 grudnia 2019"


A co? Przez 1,5 miesiąca nie miałaś czasu, żeby się zgłosić?
Tym bardziej, że tam można było to zrobić tylko raz, bez paragonów, wymyślania wierszyków itp.? Regulamin był utajniony? Złe daty wpisane w opisie konkursu?
W temacie: wkurzają mnie ludzie, którzy nie zadają sobie trudu przeglądania regulaminów konkursów, w których chcą wziąć udział.
p.s. Tak, to ja dodałam tę loterię i odechciewa mi się dodawania do bazy czegokolwiek.


I tutaj się właśnie różnimy, bo jak mam coś zrobić na odpier*, to wolę tego wcale nie robić. I jakoś zawsze dodaję godzinę trwania konkursu do bazy, nie szkoda mi wklepać tych paru znaków więcej. A za błędy & niedociągnięcia przepraszam, bo do ludzi nieomylnych się nie zaliczam emotka

PS: Wszystkie regulaminy trwających akcji czytam i spisuję.
Bez odbioru.


Skoro czytasz wszystkie regulaminy, to nie wiedziałaś do kiedy trwa loteria? Chyba czytałaś na odp*ol.
W formularzu dodania konkursu nie ma wymogu wpisania godziny, z resztą dla mnie nie wydawała się istotna przy tak długim terminie zgłoszeń. Ale jeśli ktoś zauważy brak istotnych szczegółów, może zawsze użyć opcji "zgłoś błąd" lub zwyczajnie dodać komentarz. Jakoś twojej interwencji tu nie widzę.

W temacie: wkurza mnie zapalenie zatok i ciążowe hormony.
Wyświetl w wątku >>
0 2 onmyown, joan

pati12b

#6665432 Napisano: 11.12.2019 08:40:06 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

Wklepywanie konkursów/loterii bez uwzględniania godzin emotka

"e. zgłosi się do Loterii (zwane dalej: „Zgłoszeniem”) za pośrednictwem strony internetowej Loterii www.mojtauron.pl na zasadach określonych w Regulaminie, w okresie od godziny 10:00:00 dnia 21 października 2019 roku do godziny 10:00:00 dnia 10 grudnia 2019"


A co? Przez 1,5 miesiąca nie miałaś czasu, żeby się zgłosić?
Tym bardziej, że tam można było to zrobić tylko raz, bez paragonów, wymyślania wierszyków itp.? Regulamin był utajniony? Złe daty wpisane w opisie konkursu?
W temacie: wkurzają mnie ludzie, którzy nie zadają sobie trudu przeglądania regulaminów konkursów, w których chcą wziąć udział.
p.s. Tak, to ja dodałam tę loterię i odechciewa mi się dodawania do bazy czegokolwiek. Wyświetl w wątku >>

pati12b

#6665190 Napisano: 10.12.2019 12:33:46 w moje dzisiejsze wygrane :)

pati12b

#6660650 Napisano: 25.11.2019 18:30:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bejca11 napisał(a):

bethan napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

yreks napisał(a):

Z tyskiego musi byc 4pak? U mnie w biedrze tylko 6paki

4 piwa

Ta, jasne.
"zakup w terminie wskazanym w pkt 7 powyżej co najmniej 4 puszek piwa marki Tyskie Gronie".

tzn że więcej niż 4? czy minimum 4 bo się już pogubiłam emotka

To znaczy, że możesz kupić ile sobie chcesz, ale co najmniej 4. I to wychodzi najkorzystniej. Rozparceluj sobie ten 6pak i weź 4 bronki emotka Wyświetl w wątku >>

pati12b

#6659926 Napisano: 22.11.2019 22:13:54 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktosiu napisał(a):

agnike napisał(a):

asper01 napisał(a):

Czy Karlsbad zasilił komuś karty z Milki?


U mnie po 14 kasa już była.

U mnie pieniądze z Milki też są, tylko co z tego? Nie da się nią płacić, transakcje są odrzucane. 


Ja wypłaciłam kasę z bankomatu Millenium bez problemu Wyświetl w wątku >>
0 1 rwas

pati12b

#6659472 Napisano: 21.11.2019 17:41:55 w WC - rozmowy o wszystkim
Ja wysyłałam ostatnio za pobraniem sporą paczkę (wózek). Nadałam dpd, odebrana była w środę a w piątek miałam kasę ma koncie.
Nie mam jakoś oporów, żeby wysyłać za pobraniem, bo rozumiem, że ktoś może się obawiać płatności całej kwoty przelewem w przedpłacie. Szczególnie jak to duża kwota.
Zawsze można się umówić na podzielenie płatności- część przelewem przed a reszta za pobraniem i w ten sposób zabezpieczyć sobie koszt przesyłki.
Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby ktoś nie odebrał, więc nie wiem jaki to koszt. Wyświetl w wątku >>
1 bubba 0

pati12b

#6659030 Napisano: 20.11.2019 18:06:41 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy myślicie, że Unique One odeśle mi oryginał paragonu po weryfikacji jeśli poproszę? Ktoś kiedyś próbował odzyskać?

Albedo (albo Avanti) mi kiedyś odsyłało, Karlsbad też nie robi problemów...
Coraz mniej konkursów, w których wymagają oryginałów, a ja zagalopowałam się na zakupach i teraz mam zagwozdkę. Wyświetl w wątku >>
0 0

pati12b

#6658967 Napisano: 20.11.2019 15:48:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
Chociaż TT od kilku tygodni zawzięcie nie chce mnie wylosować, takie dni to ja lubię emotka
Rano pogadane z automatem Nestle - opaska Garmin na jedno jedyne zgłoszenie, a o 14.30 @ od Wedla z 12 biletami Helios emotka Wyświetl w wątku >>

pati12b

#6657563 Napisano: 15.11.2019 14:39:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agusiac87 napisał(a):

czy  voucher tic tac   można zrealizować też na okulary przeciwsłoneczne?
 Gdzie znajdę szczegóły realizacji tego vouchera?

można na przeciwsłoneczne
https://www.twoje...com/vouchery-loteria
Wyświetl w wątku >>

pati12b

#6657382 Napisano: 14.11.2019 21:25:14 w SZUKAM....
basiag napisał(a):

czy w Time Trend można łączyć kody z tic tac przy zakupie zegarka ?


tylko w sklepie stacjonarnym, online nie można Wyświetl w wątku >>
0 0

pati12b

#6657308 Napisano: 14.11.2019 17:11:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
Ja też mam Milkę emotka
Tylko nie wiem za który dzień emotka Wyświetl w wątku >>

pati12b

#6655478 Napisano: 08.11.2019 14:06:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Przyszedł właśnie voucher na okulary, a to oznacza, że na nic już nie czekam... Tak dawno nie dostałam żadnej informacji o wygranej.
W tym roku jeszcze tak źle nie było.
Wątku odczaruj złą passę! Wyświetl w wątku >>
0 0

pati12b

#6651365 Napisano: 24.10.2019 21:44:23 w Dziś cieszę się z.....
glena napisał(a):

glena napisał(a):

Dziś mija drugi rok odkąd rzuciłam palenie - to moja najdłuższa przerwa.
A dodatkowo cieszy mnie, że z tej okazji dostałam prezent od mojego dziesięcioletniego Syna - książkę Jamiego Oliviera, którą kupił za własne pieniądze, przemycił do domu, schował i wręczył mi dzisiaj pękając z dumy. Ja pękłam ze wzruszenia.

A dziś bardzo się cieszę bo i do końca trzeciego roku dociągnęłam emotka  choć śnią mi się czasem papierosy...


No i super! Gratuluję!
Wiem jaka to satysfakcja, bo sama taką czuję.
Moje "niepalenie " jest rok starsze od mojego syna, czyli już 5,5 roku bez dymka. Wyświetl w wątku >>