Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agniehaha89

agniehaha89

#6769102 Napisano: 10.03.2021 15:48:16 w Wkurza mnie...
cudaczek121 napisał(a):

Wkurza mnie, że dziś rano zaatakował mnie pies. Kurtka rozszarpana, a moja lewa noga wygląda jakbym doslownie byla ofiara przemocy domowej! Rozległe śliniaki i liczne zadrapania.

Rok temu również zaatakował mnie pies. Zwykły kundel. Złapał mnie za nogę swoimi zębiskami ale nie ugryzł. Do dziś mam traumę boję się już nawet małych yorków .  Wyświetl w wątku >>
0 0

agniehaha89

#6768589 Napisano: 08.03.2021 12:02:05 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
GRAJ W ZIELONE - PUDŁO  Wyświetl w wątku >>
0 0

agniehaha89

#6768561 Napisano: 08.03.2021 10:18:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gdzieś coś się szykuje ? Jakaś akcja z blenderami z Amica czy coś ?  Wyświetl w wątku >>
0 0

agniehaha89

#6767924 Napisano: 04.03.2021 15:44:13 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
0 0

agniehaha89

#6766476 Napisano: 24.02.2021 16:02:02 w Wkurza mnie...
katrin1 napisał(a):

slomkab napisał(a):

wkurza mnie nauka zdalna mojego syna w 4 klasie i to że coraz gorzej to wszystko znosi,.........mam już dość tego siedzenia i tłumaczenia wszystkiego emotka

Oj, mnie tak samo, mój 6-klasista, weekendy nie nasze, nadrabiamy a i codziennie po pracy muszę z nim siedzieć emotka . Gdybym nie dopilnowała to cały rok byłby w plecy, choć pewnie i tak niewiele z tych zdalnych lekcji w głowie zostaje emotka

Mój 1-klasista od marca znów będzie na zdalnych, bo zamykają szkołę. Jakoś sobie sam radzi ale jak wracam z pracy i tak przerabiamy materiał. Kosmos.  Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

agniehaha89

#6765375 Napisano: 17.02.2021 15:49:57 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
halliday napisał(a):

Nestle Corn Flakes w żabce od dzisiaj, przez 2 tygodnie za 1,99zł, cena nie taka atrakcyjna, ale żabka prawie u każdego jest.

To jest malutka jednorazowa paczuszka. "Normalna" paczka ma 250g. Te małe paczuszki są też w stokrotce po 1,45 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

agniehaha89

#6764287 Napisano: 11.02.2021 09:22:59 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy ktoś czeka jeszcze na tv z Develey? Wyświetl w wątku >>
0 0

agniehaha89

#6762866 Napisano: 03.02.2021 17:15:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Szukam konkursu winiary, w którym do wygrania jest gotówka.  Wyświetl w wątku >>
0 0

agniehaha89

#6760397 Napisano: 22.01.2021 15:48:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
onlyrybka napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

Czy z konkursu Kinder z piniatami przychodzi jakieś potwierdzenie na e-mail po wysłaniu zgłoszenia?

Nie przychodzi.

dzięki ! Wyświetl w wątku >>
0 0

agniehaha89

#6760394 Napisano: 22.01.2021 15:46:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy z konkursu Kinder z piniatami przychodzi jakieś potwierdzenie na e-mail po wysłaniu zgłoszenia? Wyświetl w wątku >>
0 0

agniehaha89

#6758625 Napisano: 15.01.2021 07:04:25 w Co można dostać gratis?
basku napisał(a):

Napiszcie proszę czy mogę ubiegać się o zwrot

Jeśli będę  realizować bon wygrany w konkursie "unikalnie napakowane" czy jakoś tak emotka

Dodam produkty z oferty  powyżej dodatkowo, zapłacę za nie oraz skorzystam z  darmowej przesyłki do paczkomatu za 11 dukatów.... 


Ktoś wie? 

w regulaminie chyba jest zapis, że nie można korzystać z kuponów, a unikalnie napakowane masz na kupon  Wyświetl w wątku >>
2 inter81, basku 0

agniehaha89

#6755231 Napisano: 30.12.2020 14:38:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
na zakończenie roku - telewizor z develey (dopiero odnalazłam emaila) Wyświetl w wątku >>

agniehaha89

#6748950 Napisano: 01.12.2020 16:24:25 w Paragony na trwające konkursy
kupię dwa paragony na żołądkową . Wyświetl w wątku >>
0 0

agniehaha89

#6745036 Napisano: 17.11.2020 17:07:42 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon żołądkową de Lux lub gorzką Wyświetl w wątku >>
0 0

agniehaha89

#6744276 Napisano: 15.11.2020 13:05:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Ten rok to jakieś totalne nieporozumienie, do tego przegapiłam wygraną patelnię z nutella ;(  Wyświetl w wątku >>
1 mia 0

agniehaha89

#6744265 Napisano: 15.11.2020 12:03:14 w Smolar
rufus napisał(a):

reniii napisał(a):

edzia21 napisał(a):

reniii napisał(a):

gizoon napisał(a):

reniii napisał(a):

Widzę na horyzoncie nową loterię Tymbark, której organizatorem jest niestety znowu Smolar. Trzeba będzie chyba nowy numer telefonu i nowy e-mail sobie załatwić, bo w poprzedniej loterii z biletami na tyle zgłoszeń, nic nie wpadło. Widzę, że już od dawna jestem na czarnej liście Smolara, bo u innych agencji to jeszcze czasem coś wygram a u nich zupełnie nic. To już nie jest zabawne.

Reniii mam takie same zdanie jak Ty. Dla mnie ta agencja to  OSZUŚCI! Sporządzanie czegoś takiego jak czarna lista jest naganne. Niestety organizują większość loterii. Ludzie ich chwalą do momentu, gdy przestaną u nich wygrywać. Ja od 1,5 roku nic u nich nie wygrałem. Zainwestowałem w konkursy grubo ponad 2 tysiące złotych. Czasem mam ochotę napisać do tych OSZUSTÓW i im wygarnąć. Te gn ... nawet na e-maile mi nie odpisują jak mam pytanie. Za to na nr brata, mamy, ojca wygrywam. Ich pewnie też zaraz dodają do czarnej listy. Chyba po każdym konkursie zażądam by wykasowali moje dane. Chociaż wtedy to już w ogóle będę mieć u nich  przerąbane. 

Wiem, że są osoby, które się chwalą wygranymi u Smolara i podobno na ciągłe te same dane, ale cóż z tego, skoro ja tego niestety nie zauważyłam u siebie. Teraz jak jest jakiś konkurs to patrzę, kto go organizuje i jeśli jest to Smolar, to bardzo często nie biorę udziału. Jeśli to bramki, to jeszcze puszczam parę zgłoszeń, ale jeśli to oni wybierają, to już nie mam żadnych szans. Ostatnia moja wygrana to karta do Biedronki ''Graj o bon na tron''. A jak dawno to już było? Ale chyba sponsorom tych loterii/konkursów chodzi o to, aby wszystko było uczciwie przeprowadzone i wszyscy, którzy zakupili produkt mieli równe szanse na jakąkolwiek wygraną. Producentom zależy na jak największym zainteresowaniem danym produktem, ale skoro są te czarne listy to ja odpuszczam i wiele osób też tak robi. I jeszcze u Smolara jest to wkurzające, że nie podają listy laureatów a to już jest pole do nadużyć, bo kto wie ile osób naprawdę wygrało. Myślę, że dużo osób już zmieniło numery telefonu i skrzynki, tylko się z tym nie ujawnia na forum. 

Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś również i Ty zmieniła numer telefonu i maila. Inwestycja mała, a być może przekonasz się...czy smolar faktycznie "kantuje" czy jednak to Ty masz przysłowiowego pecha. Zamiast snuć dziwne rozkminy i tracić czas - działaj.  emotka

Tak zrobię właśnie. Czas najwyższy to zweryfikować.  emotka

Sprawdze i ja. Na lata gry, nic fajnego nie wpadło. Dosłownie kilka drobnych.
Jak widze przy loterii smolar to az mnie skręca.  emotka

W loteriach ogólopolskich naprawdę gra dużo osób. Ciężko jest wygrać, bo to są loterię a nie konkursy. Tu liczy się fart. Jak dla mnie Smolar to uczciwa agencja, widać to np. w konkurach na hasła, które nie są loteriami. Hasła są czytane i oceniane.  Sama po wielu porażkach miałam takie zdanie o tej agencji, ale jak trafił się konkurs w mojej małej mieścinie organizowany przez Smolar to i udało się wygrać. Widać poziom ogólnopolski jest wysoki, a konkurencja nie śpi. Jeśli ktoś jest przesądny może zmienić numer i email. Ba, może nawet grać tylko w dni parzyste albo np. wysyłać smsy z zaciśniętymi kciukami. Jak dla mnie to niczego nie zmieni, ale jeśli są osoby, które wierzą, że im to wyjdzie na dobre to nic nie szkodzi spróbować emotka Wyświetl w wątku >>

agniehaha89

#6743349 Napisano: 11.11.2020 15:54:20 w Co można dostać gratis?
asiatko napisał(a):

Czy przyjmuje wam E "100 % satysfakcji"? Mi po uzupełnieniu danych i kliknięciu "wyślij" wyskakuje komunikat: Wystąpił błąd file_move_error. Help

Przed chwilą wysyłałam bez problemu. Może za duży rozmiar zdjęcia? Wyświetl w wątku >>
0 0

agniehaha89

#6739624 Napisano: 27.10.2020 18:34:21 w Co można dostać gratis?
halliday napisał(a):

@trampek, napisał(a):

W stokrotce e jest po 20zl nir wiem gdzie można taniej chętnie się dowiem 

ale wy chcecie kupić na zwrot czy na konkurs? Jak na zwrot to chyba nie ważna cena, aby mieściła się w kwocie jaką zwracają.

a są jeszcze zwroty? myślałam, że już po ptakach Wyświetl w wątku >>
0 0

agniehaha89

#6725562 Napisano: 30.08.2020 15:45:46 w Wkurza mnie...
tygrysek82bu napisał(a):

Ale jestem na siebie zła  emotka  Zachowałam się jak amator. Zrobiłam w Biedronce duże zakupy, mi.in Kubuś, Felix, Grześki i Bic... Przy płaceniu babka zagadała mnie o Fajniakach, naklejkach itp... I co? Teraz siadam do komputera, chcę sobie wklepać zgłoszenia i nie ma paragonu... Nie wzięłam  emotka  Nosz by to...  Musiałam się tu wyżalić, bo nikt z domowników nie potrafi zrozumieć mojego bólu...

 Utrata paragonu nawet za niewielką kwotę jest bolesna, łączę się więc w bólu. Wyświetl w wątku >>

agniehaha89

#6725540 Napisano: 30.08.2020 13:48:14 w Paragony na trwające konkursy
sprzedam paragony z parówek jedynki po 50 gr za sztukę Wyświetl w wątku >>
0 0