Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika agniehaha89

agniehaha89

#6268558 Napisano: 12.10.2016 19:52:27 w Czy informują/ informowali?
madziaaaaa1988 napisał(a):

Jak to jest właśnie z tymi kartami aWiniary?wszystkie już rozdane?konkurs do końca miesiąca?a juz bylo sporo rozdań..

tam jest kilka etapów przeczytaj regulamin Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

agniehaha89

#6268449 Napisano: 12.10.2016 17:19:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
w paczce sprzątaczce ktoś wpisał numer paragonu "wydr0661" i wygrał. Przypuszczam, że chciał drugi raz wykorzystać niewygrany parago, choć nie rozumiem po co . Czy takie coś mu przejdzie?  Wyświetl w wątku >>
0 0

agniehaha89

#6268413 Napisano: 12.10.2016 16:15:34 w Paragony na trwające konkursy
kupię paragon z winiary i paragon paczki sprzątaczki bądź zamienie na kody lays  Wyświetl w wątku >>
0 0

agniehaha89

#6268341 Napisano: 12.10.2016 14:30:03 w Biedronka
mahuska napisał(a):

lolka182 napisał(a):

mahuska napisał(a):

ech

Czy w Biedronce sa zwroty?? Maż mi kupił zgrzewke coli... szkoda ze po 3 na paragon .. no co za...

artykułów spożywczych chyba nie można u nich zwracać emotka


ale to nie spożywacze a konkursowe emotka

Dzieki.. ech szkoda...jakby pierwszy dzien w konkursy grał... dziennie jeździ i kupuje a tu taki numer

w biedronce raczej zwroty są na wszystko (bo jeden zadowolony klient to dziesięciu zadowolonych klientów a oni pozornie dbają o klientów) ale jak jak zwykle to zależy nie tyle od sklepu co od kierownictwa jeden kierownik ci zwróci i się uśmiechnie a drugi będzie miał gorszy dzień i ci nie zwróci  Wyświetl w wątku >>
0 0

agniehaha89

#6268300 Napisano: 12.10.2016 14:04:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
xpac napisał(a):

niunia-k napisał(a):

Pomocy przy wypełnianiu formularza kiwi woła o przepisanie kodu z obrazka  emotka  którego nie ma ? emotka

zmień przeglądarkę ...

albo wyłącz adbokera emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

agniehaha89

#6268294 Napisano: 12.10.2016 14:00:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ja dobrze rozumiem w konkursie kinder country ogłoszą  zwycięzców 22 listopada a vouchery na weekendowy pobyt ważne są tylko do końca 2016r.  ;/  Wyświetl w wątku >>
0 0

agniehaha89

#6268248 Napisano: 12.10.2016 12:55:27 w Konkursowiczki w ciąży
staszek napisał(a):

defed napisał(a):

ace napisał(a):

dziewczyny nie wiem gdzie zadać takie pytanie, ale myślę że na tym temacie siedzą odpowiednie osoby emotka Otóż w sobotę przyjaciółka robi imprezę, trochę baby shower (rodzi 25.10) trochę jej własne urodziny i tu zaczyna sięproblem z prezentem emotka Tak pomyślałam że przy małym dziecku najlepsze są praktyczne prezenty więc planuję zrobić tort z pieluch (wiadomo idą jak woda) i ozdobić oliwkami Hipp (wiem że mają dobry skład). Pytanie mam odnośnie pieluch - jakie są dobre? Pampersy? Huggsy? te z Lidla? No i jaki najlepiej rozmiar, ten najmniejszy czy lepiej ten 2? Będę wdzięczna za odpowiedź, albo ewentualne propozycje prezentów dla młodych mam emotka

Wg mnie bezpieczne beda Pampersy rozmiar 3. Wszystkie sa super, byle nie pomaranczowe!
U mnie ze zuzyciem poszczegolnych rozmiarow bylo tak:
1 - 1 opakowanie w szpitalu
2 - 3 opakowania w domu, zuzyte z moich prywatnych zapasow.
3 - do 4 miesiaca zycia (u moich kolezanek rozmiar 3 starczal mniej wiecej do 1 roczku, ale moj syn choc urodzil sie klasycznych rozmiaroe, to szybko przybieral, wiadomo-pokarm wlasnej produkcji emotka  )
Po 4 miesiacu zycia juz kupowalam tylko 4 i bylam wdzieczna doswiadczonym rodzicom, ktorzy przychodzac w odwiedziny kupowali na wyrost.

Co do tortu z pieluch - jako mloda mama mialam hopla na punkcie czystosci sterylnosci i nie chcialabym pieluch luzem.
Co do oliwki, to dosc wydajny produkt, nie potrzebna jest spora ilosc. U mnie duzo duzo duzo chusteczek mokrych schodzilo emotka

Chyba każdy musi wypróbować co pasuje, bo ja tylko pomarańczowe kupuje emotka  Ololiwka rzeczywiście nieprzydatna. Za to płyny do kąpieli, tzw. emolienty jak najbardziej.

z emolientami to raczej bym uważała (nie zawsze się przypasuje dobry) tak samo jak z jakimiś innymi kosmetykami. Takie zakupy powinno się zostawić rodzicom. W przypadku mojego synka wszystkie kosmetyki poszły do śmieci. Obecnie stosuje bardzo drogie emolienty bo te oliany, emolium itp. okazały się dla niego niedobre tak samo jak nivea czy nie daj boże jonssons baby ;/  Wyświetl w wątku >>
0 0

agniehaha89

#6268197 Napisano: 12.10.2016 11:54:56 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zwrot za testowanie Develey  Wyświetl w wątku >>
0 0

agniehaha89

#6268151 Napisano: 12.10.2016 11:10:52 w Konkursowiczki w ciąży
Z tymi pampersami to chyba nie ma reguły które lepsze. Mam wrażenie, że te które się kupi na samym początku te potem dziecku odpowiadają.  Wyświetl w wątku >>
0 0

agniehaha89

#6268149 Napisano: 12.10.2016 11:08:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

lubiekisiel napisał(a):

Chciałam posłać mój pierwszy kod na Almette (wiem, szaleństwo) ale zaczęłam czytać na forum o wiadomościach, które dostają zgłaszający. Czyli oprócz zgłoszenia będę musiała im jeszcze wysłać wieczko i paragon? Czy każdy dostaje takiego sms, czy tylko jakaś wybiórcza weryfikacja? Z moim szczęściem do loterii to nie wiem czy jest sens wydawać te dodatkowe 4,50 emotka

ja nie dostałam a zgłaszałam kilkanaście kodów.

ja zgłosiłam ok 15 kodów - żadnej weryfikacji - żadnej nagrody ;/ Wyświetl w wątku >>
0 0

agniehaha89

#6268143 Napisano: 12.10.2016 11:04:41 w Konkursowiczki w ciąży
ace napisał(a):

dziewczyny nie wiem gdzie zadać takie pytanie, ale myślę że na tym temacie siedzą odpowiednie osoby emotka Otóż w sobotę przyjaciółka robi imprezę, trochę baby shower (rodzi 25.10) trochę jej własne urodziny i tu zaczyna sięproblem z prezentem emotka Tak pomyślałam że przy małym dziecku najlepsze są praktyczne prezenty więc planuję zrobić tort z pieluch (wiadomo idą jak woda) i ozdobić oliwkami Hipp (wiem że mają dobry skład). Pytanie mam odnośnie pieluch - jakie są dobre? Pampersy? Huggsy? te z Lidla? No i jaki najlepiej rozmiar, ten najmniejszy czy lepiej ten 2? Będę wdzięczna za odpowiedź, albo ewentualne propozycje prezentów dla młodych mam emotka

Mój syn używał wyłącznie pampers, bo po wszystkich innych miał odparzenia. A właśnie mieliśmy kilka innych w prezencie (syn dostał dadę i te z rossmana) . Także na temat hipp i tych z lidla się nie wypowiem. 1 mało używaliśmy szybko przeszliśmy na 2. Oliwki nie używaliśmy wcale. Dla mnie wymarzonym prezentem byłby miś szumiś, choć jest drogi i moim zdaniem nie wart swojej ceny. Sama bym go dziecku nie kupiła, dlatego chciałabym go dostać. Jeśli chodzi o tort z pampersów to jest fajny pomysł na prezent, wiem, że dużo ludzi daje takie torty i się nimi zachwyca. Widziałam nawet filmik jakiś motor z pampersów. Fajne są też gryzaki do podawania pokarmu kidsme.  Wyświetl w wątku >>
1 ace 0

agniehaha89

#6268069 Napisano: 12.10.2016 09:28:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monisss napisał(a):

szczupak napisał(a):

czy ktoś bierze udział w konkursie  Kinder country szlaki pełne smaku?
dlaczego w 1 i 2 tygodniu nie ma tylu nagrodzonych ile jest nagród tygodniowo?
w 1 tygodniu nie grałam, ale w 2 tak i nie ma mnie na liście nagrodzonych , więc opcja że nie było tyle zgłoszeń nie wchodzi w grę emotka

nie brałam udziału bo wydaje mi się to mega pracochłonne, chyba, ze się mylę?

zależy czy masz długi szlak. W poprzedniej edycji konkursu miałam 5 miesc zajeło mi ok 10 minut - wygrałam. W tej edycji miałam ten sam szlak tylko 10 miejsc - robiłam trochę dłużej i też wygrałam . Tym razem mam chęć wygrać spa emotka   Wyświetl w wątku >>
0 0

agniehaha89

#6268065 Napisano: 12.10.2016 09:24:15 w Gratulacje! Dla wygranych!
Gratuluje konsol. Zazdro. Wyświetl w wątku >>

agniehaha89

#6267534 Napisano: 11.10.2016 11:49:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
eeeeeeeetam gdzie te winary ? Wyświetl w wątku >>
0 0

agniehaha89

#6267440 Napisano: 11.10.2016 09:53:28 w SZUKAM....
paula9891 napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

czy można w jakiś sposób sprawidzić kto jest nadawcą przesyłki nadanej w urzędzie pocztowym ?

A sprawdzałaś po numerze śledzenia (numer przesyłki) na stronie poczty? http://emonitoring.poczta-polska.pl/
Nie pamiętam, czy pokazuje się nadawca...

sprawdziłam. nie pokazuje się nadawca. jest tylko urząd nadania  Wyświetl w wątku >>
0 0

agniehaha89

#6267435 Napisano: 11.10.2016 09:46:23 w SZUKAM....
czy można w jakiś sposób sprawidzić kto jest nadawcą przesyłki nadanej w urzędzie pocztowym ? Wyświetl w wątku >>
0 0

agniehaha89

#6267418 Napisano: 11.10.2016 09:16:45 w Biedronka
vazzz napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

gosposia07 napisał(a):

buka napisał(a):

kadett33 napisał(a):

co najtaniej można kupić na konkurs winiary?
Bo galaretki z pianką ktoś wykupił.

małe glutaminiany w kostce emotka

sosy w torebkach 1.19 taki pieczeniowy jasny/ciemny- samo zdrowie emotka

zupy chłodnik w paczkach 0,89 sztuka emotka

A gdzie można znaleźć te chłodniki? Przeszukałam całą Biedronkę i nie mogłam znaleźć ;/

u mnie też nie ma Wyświetl w wątku >>
0 0

agniehaha89

#6267055 Napisano: 10.10.2016 16:56:38 w Czy informują/ informowali?
renatak0 napisał(a):

kamil17 napisał(a):

Wiecie może kiedy wyniki z pierwszego etapu Winiary (Biedronka) i Almette karty 1000 ???

Almette podobno informują na biężąco a Winiary jeszcze mają czas na info chyba ze 2 dni

Almette informuje na bieżąco? a myślałam że poniedziałek-wtorek obdzwaniają  Wyświetl w wątku >>
0 0

agniehaha89

#6267047 Napisano: 10.10.2016 16:51:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
violka88 napisał(a):

kto mógł dzwonić z zastrzeżonego dziś o 15.40???? mam nieodebrane emotka  

albedo winiary dzwoni dziś  Wyświetl w wątku >>
1 andii 0

agniehaha89

#6267031 Napisano: 10.10.2016 16:22:39 w Wkurza mnie...
koper napisał(a):

letnil napisał(a):

a mnie wkurza wymog podania 3-4konkursow na miesiac....
(...)
Proste... ale jak ktoś siedzi tu cały czas  (...)


Jak większość użytkowników forum mam pracę, rodzinę, dzieci, dom, gotowanie, sprzątanie i zajmujące hobby na głowie.
Jednak w moim napiętym grafiku jestem w stanie wygospodarować KWADRANS miesięcznie na znalezienie i wklepanie tych 3-4  konkurów do bazy.

ja znajduję nawet więcej tych konkursów ale zwyczajnie mi się nie chce ich wklepywać także jakby ktoś był zainteresowany to mogę z czasem podesłać jakiś link Wyświetl w wątku >>
0 0