Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika asior24

asior24

#2594170 Napisano: 22.08.2009 04:17:11 w TESCO konkursy
beataa81 napisał(a):

kalisto1986 napisał(a):

malenka89 napisał(a):

paulina2424 napisał(a):

a gdzie są wyniki ankiety tesco?



nie ma, podobno były maile.


mam nadzieje ze to nie koniec @ ostatnim razem tez bylo kilka dni emotka


napewno tak będzie emotka ja też czekam na dobre wieści-ostatnio dostałam maila z ankiety dopiero drugiego dnia jak już myślałam,że po wszystkim emotka



A najdziwiniejsze w tym jest to że osoby które chwaliły się wygraną to świeżynka na forum... ze starszych forumowiczów nikt nie wygrał... hmmmm podejrzane i pachnie prowokacją emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asior24

#2589717 Napisano: 20.08.2009 03:44:36 w Carrefour konkursy
awe napisał(a):

mam problem przyszly mi dzis 2 przesylki z Warszawy z ul Smolnej za oplata 62 zl, czy mozliwe ze byly to wagi z Flory? wygralam dwie, czy ktos dostal dzis te wagi? i czy komus z Was tez kazali placic??? moze macie nr telefonu do streemline - organizatora konka? emotka emotka



Do mnie przyszły i też miały naklejkę ale 62 zł ale opłaty nie chcieli... to była po prostu wartość nagrody wpisana i tyle za potwierdzeniem zwrotnym takim żółtym tak że 2 x trzeba podpisywać
Wyświetl w wątku >>
0 0

asior24

#2589346 Napisano: 20.08.2009 12:57:42 w Carrefour konkursy
smsowicz napisał(a):

Jeśli godzina wysłania sms i na paragonie są identyczne, to myślicie, że powinni uznać? Chyba nie dających się wyjaśnić wątpliwości nie powinni tłumaczyć na moją niekorzyść, prawda?

Data i godzina zakupu
Produktów na danym paragonie nie może być późniejsza niż data i godzina
wysłania wiadomości SMS

Nie może być późniejsza, a więc identyczna może być emotka



Ale zastanawiam się jaki to musi być akt konkursowej desperacji żeby jednocześnie płacić przy kasie i wysyłać smsa... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asior24

#1486849 Napisano: 15.04.2008 02:51:58 w TESCO konkursy
A co mają zrobić starzy użytkownicy ktorym od czasu do czasu adminy czyszczą konto ... znaczy się zmniejszają liczbę postów?... u mnie ostatnio zredukowali liczbę do nieco ponad 100... emotka
Chyba przeadzacie, wystarczy nie pisać o takich konkursach, a ci co mają ochotę oszukiwać bedą pierszymi którzy znajdą sposób żeby podkopać' sie do tajnych informacji i takie zasady nie będą miały dla nich znaczenia... emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

asior24

#1486192 Napisano: 15.04.2008 10:08:42 w TESCO konkursy
krzyszu napisał(a):

fajny konnkurs z fajnymi nagrodami tylko szkoda że trzeba kupować pieluszki emotka


emotka emotka emotka
Czyli jest szansa że odstraszy hurtowników i tych co grają dla sportu... nagrody są zresztą dla maluszków które tych pieluszek jeszcze używają emotka emotka emotka Oby takich więcej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0