Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pusheen

pusheen

#6801788 Napisano: 17.08.2021 15:40:02 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magdalena-chili napisał(a):

domika napisał(a):

FBmonika33 napisał(a):

fineessa napisał(a):

pusheen napisał(a):

Kiedy marce nie chce się czytać odpowiedzi i nagradza takie kwiatki emotka  Osoba, która nawet nie potrafi poprawnie napisać nazwy marki  emotka  Tu wyniki, można się trochę pozałamywać poziomem nagrodzonych prac:  Facebook

Masło maślane



Nawet nie będę komentować. To jest na poziomie dzieci, co piszą wypracowania do szkoły.

W 4 klasie podstawówki emotka

Dziewczyny, błagam, to chyba jakiś ponury żart? 
Tam było tak mało zgloszen, czy jury coś jarało jak czytało?  emotka

Zgłoszeń było sporo, bo prawie 150 na 50 nagród. Ale jak widać komuś się nie chciało czytać, tylko wolał zrobić losowanie. Tylko nawet te wylosowane by wypadało przed publikacją wyników przeczytać. emotka Wyświetl w wątku >>

pusheen

#6801774 Napisano: 17.08.2021 15:01:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Kiedy marce nie chce się czytać odpowiedzi i nagradza takie kwiatki emotka  Osoba, która nawet nie potrafi poprawnie napisać nazwy marki emotka  Tu wyniki, można się trochę pozałamywać poziomem nagrodzonych prac:  Facebook

Wyświetl w wątku >>

pusheen

#6801765 Napisano: 17.08.2021 14:29:42 w Wkurza mnie...
superloser napisał(a):

pusheen napisał(a):

ziolko napisał(a):

pusheen napisał(a):

Wkurza mnie podmiana regulaminu w trakcie konkursu i redukcja nagród o połowę. Chodzi o ten konkurs: Wygraj rower od Gosh w Konkursy promocyjne - zakończone (e-konkursy.info). Najpierw rozdawali 60 nagród, a później zmienili na 33 i to z podziałem na 3 nagrody na każdą drogerię.  emotka

Jeśli masz poprzedni regulamin, to możesz napisać oficjalną reklamację do organizatora, że regulamin i ilość nagród nie powinny być zmieniane w trakcie konkursu, bez oficjalnego powiadomienia uczestników.

Kiedyś jeden organizator przedłużył konkurs, bo wg niego wpłynęło za mało zgłoszeń. Napisałam reklamację i nawet przyznali mi z tego powodu jakąś nagrodę emotka  Nie pamiętam, czy oficjalną, czy "na przeprosiny". 

Nie mam, usunęli go ze swoich postów. Reklamacja nic nie da, bo sami przyznali się w wiadomości prywatnej do zmniejszenia ilości nagród i nie widzą w tym nic złego.

Liczyli na wieksze zainteresowanie emotka a tam chyba nawet 100 zgloszen/transakcji nie ma - no chyba, ze liczyc po 3-5 (albo i wiecej) fot od jednej osoby, ale to chyba grały na jeden paragon  emotka
I poziom nikowy uczestniczek "fanny"  emotka

Pewnie by mieli więcej zgłoszeń, gdyby nie wymagali zakupu za taką cenę ;) Mnie skusiła mała ilość zgłoszeń i duża ilość nagród. Kupiłam w sumie na ostatnią chwilę, a tam następnego dnia informacja o przedłużeniu i cicha zmiana zasad. A te co wstawiły po kilka zdjęć i tak zostaną nagrodzone,  bo zdjęcia chwilę po wynikach poznikają.

ziolko napisał(a):

pusheen nie zapisałaś go u siebie na komputerze/telefonie? 
Jeśli otwierałaś w telefonie, to teoretycznie powinnaś mieć w pobranych plikach. 

Niestety nie mam, bo to nie był pdf,  tylko notatka na Facebooku.  Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#6801744 Napisano: 17.08.2021 13:32:38 w Smolar
FBmonika33 napisał(a):

Czy była już weryfikacja pierwszy etap Yope ?

Jeszcze nie Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#6801740 Napisano: 17.08.2021 13:09:28 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
olivsko napisał(a):

Wysyłają już nagrody z Pudelka?

Tak, od piątku. DPD, bez wcześniejszej informacji. Wyświetl w wątku >>
1 olivsko 0

pusheen

#6801622 Napisano: 16.08.2021 20:26:09 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

pusheen napisał(a):

Wkurza mnie podmiana regulaminu w trakcie konkursu i redukcja nagród o połowę. Chodzi o ten konkurs: Wygraj rower od Gosh w Konkursy promocyjne - zakończone (e-konkursy.info). Najpierw rozdawali 60 nagród, a później zmienili na 33 i to z podziałem na 3 nagrody na każdą drogerię.  emotka

Jeśli masz poprzedni regulamin, to możesz napisać oficjalną reklamację do organizatora, że regulamin i ilość nagród nie powinny być zmieniane w trakcie konkursu, bez oficjalnego powiadomienia uczestników.

Kiedyś jeden organizator przedłużył konkurs, bo wg niego wpłynęło za mało zgłoszeń. Napisałam reklamację i nawet przyznali mi z tego powodu jakąś nagrodę emotka  Nie pamiętam, czy oficjalną, czy "na przeprosiny". 

Nie mam, usunęli go ze swoich postów. Reklamacja nic nie da, bo sami przyznali się w wiadomości prywatnej do zmniejszenia ilości nagród i nie widzą w tym nic złego. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

pusheen

#6801497 Napisano: 16.08.2021 11:42:54 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie podmiana regulaminu w trakcie konkursu i redukcja nagród o połowę. Chodzi o ten konkurs: Wygraj rower od Gosh w Konkursy promocyjne - zakończone (e-konkursy.info). Najpierw rozdawali 60 nagród, a później zmienili na 33 i to z podziałem na 3 nagrody na każdą drogerię. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#6801324 Napisano: 15.08.2021 11:52:47 w Czy informują/ informowali?
flinta_13 napisał(a):

Tołpa Rossmann informowało ? 

Jeszcze nie emotka Wyświetl w wątku >>

pusheen

pusheen

#6801101 Napisano: 13.08.2021 16:14:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
awangarda napisał(a):

Voucher Martes olimpiada nagrod- SMS



U mnie też, za 31.07 emotka Wyświetl w wątku >>

pusheen

#6800952 Napisano: 13.08.2021 10:29:55 w Informują
Informują z Konkurs filmowy "Schwarzkopf - Włącz kreatywność"

Rodzaj powiadomienia: e-mail
Dodatkowe informacje:
Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#6800942 Napisano: 13.08.2021 10:21:03 w moje dzisiejsze wygrane :)
Zestaw kosmetyków z konkursu #matchmyhairchallenge. Mega rozczarowanie emotka   Wyświetl w wątku >>

pusheen

#6800621 Napisano: 11.08.2021 15:44:46 w Czy informują/ informowali?
lukaszblobi2 napisał(a):

Albedo konkurs Włącz kreatywność #matchmyhairchallenge ktoś coś?

Jeszcze nic emotka Wyświetl w wątku >>

pusheen

#6800454 Napisano: 10.08.2021 19:29:26 w Czy informują/ informowali?
dede napisał(a):

A czy Kinder bueno wysyłało już maile do laureatów z 5 i 6 etapu? 

Nie Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

pusheen

#6800256 Napisano: 09.08.2021 16:31:00 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Świeczka Kinder Bueno, DPD Wyświetl w wątku >>

pusheen

#6800174 Napisano: 09.08.2021 11:58:44 w moje dzisiejsze wygrane :)

pusheen

#6799964 Napisano: 07.08.2021 15:45:39 w Biedronka
carissma napisał(a):

Do kiedy mamy czas na odesłanie danych z fa na bon? nie mam jak wejść w regulamin a SMS mi przyszedł tylko częściowo


Jest na to 7 dni kalendarzowych emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#6799894 Napisano: 06.08.2021 21:59:59 w Czy informują/ informowali?
kajeczka napisał(a):

też je widzę  emotka , ale maili żadnych nie było ?  emotka

Maili nie było jeszcze z 4 etapu, a gdzie tam do 8 emotka Wyświetl w wątku >>

pusheen

#6799892 Napisano: 06.08.2021 21:55:56 w Czy informują/ informowali?
kajeczka napisał(a):

Ja ich pytałam, kiedy będą wyniki 8 etapu i kiedy poinformują Zwycięzców wcześniejszych etapów...odpisali niezbyt wyczerpująco  emotka
"Bardzo przepraszamy za zwłokę. Były one spowodowane problemami technicznymi. W dniu dzisiejszym wyniki zostaną opublikowane na stronie.
Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Kinder Bueno" 
Obiecanki - cacanki  emotka

U mnie widać wyniki 8 etapu, ale tylko na laptopie. Mogę podesłać w wiadomości albo wstawić tutaj emotka Wyświetl w wątku >>
1 kajeczka 0