Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pusheen

pusheen

#7155030 Napisano: 25.01.2024 16:06:05 w Popraw sobie humor...
nanajka81 napisał(a):

pusheen napisał(a):

Poza tym czy granie o słabe (czyimś zdaniem) nagrody jest powodem do wyśmiewania? emotka

no mnie to rozśmieszyło, głównie dlatego że takie rodzinne granie na ogół równa się jedna osoba, która operuje 4 kontami rodziny... I walczy o totalnie wszystko, nawet nie patrząc jaką odpowiedź wkleiła w tym przypadku życzenia z 2019 r.

Większość osób tutaj gra na całą rodzinę, nawet się tym chwaląc. Nie widzę więc różnicy. Dla mnie taki kalendarz jest tyle samo wart co kawałek kartonu ze słabej jakości słodyczami, o który niektórzy się tutaj dosłownie zabijają, wydając setki złotych. emotka Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

pusheen

#7154991 Napisano: 25.01.2024 14:03:20 w Popraw sobie humor...
Poza tym czy granie o słabe (czyimś zdaniem) nagrody jest powodem do wyśmiewania? emotka Wyświetl w wątku >>
1 Emememe 0

pusheen

#7154986 Napisano: 25.01.2024 13:54:30 w Popraw sobie humor...
Ta dziewczyna nie jest chyba do końca zdrowa, więc nie ma się tu z czego śmiać. Usuńcie te screeny z danymi. Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7154331 Napisano: 22.01.2024 13:10:22 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Otrzymał ktoś nagrodę z tego konkursu? Konkurs "Podaruj radość Fisher Price" - e-Konkursy.info

Wyniki były już dawno, odesłałam dane i cisza.  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7153079 Napisano: 15.01.2024 16:20:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
notta napisał(a):

Widze, że z appki żabki znikneły całkowicie wyzwania. Nawet ich ikonki już nie ma. Czyli to koniec? emotka

Po co ma być ikonka, skoro nie ma obecnie żadnych wyzwań? Nie dramatyzujcie. emotka Wyświetl w wątku >>
1 maixys 0

pusheen

#7143550 Napisano: 30.11.2023 17:24:24 w Konkursy z grami
zielonooka85 napisał(a):

pusheen napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

No to smaczki konkursowe ciąg dalszy.
Organizator odpisał mi, coś w stylu, że w mojej przeglądarce magicznie inaczej leci czas. Sprawdzałam przed chwilą i tak samo leci i w laptopie, i w komputerze, i telefonie.
A po przeliczeniu przykładowe czasy wyglądają mniej więcej tak:
1:07-->7:69
0:45-->11:64
2:13-->11:23
7:43-->7:43
1:93-->12:47

Co Wy na to? emotka
A mam jeszcze dwa albo trzy paragony.

Oczywiście, że coś jest nie tak. Przecież w sekundę nie klikniesz 24 razy w ekran.

Dlatego wcześniej pisałam, że nie wiem jak ten ich czas leci, co to za jednostki. Ale teraz zastanawiam jak oni te moje czasy przeliczają, raz jest taki sam, innym razem 0:45 to większy niż 2:13. 
emotka

Nie mam pojęcia. emotka  Ja nawet nie biorę udziału, bo po Red Bullu mi się odechciało takich gierek. Ale patrząc na ranking to te czasy po 2 sekundy są na tyle podobne, że na 99% są to boty. I dziwi mnie, że one też nie znikają, bo to jest przecież do wykrycia, tak jak właśnie złe naliczanie czasu. Wyświetl w wątku >>

pusheen

#7143546 Napisano: 30.11.2023 17:15:07 w Konkursy z grami
zielonooka85 napisał(a):

No to smaczki konkursowe ciąg dalszy.
Organizator odpisał mi, coś w stylu, że w mojej przeglądarce magicznie inaczej leci czas. Sprawdzałam przed chwilą i tak samo leci i w laptopie, i w komputerze, i telefonie.
A po przeliczeniu przykładowe czasy wyglądają mniej więcej tak:
1:07-->7:69
0:45-->11:64
2:13-->11:23
7:43-->7:43
1:93-->12:47

Co Wy na to? emotka
A mam jeszcze dwa albo trzy paragony.

Oczywiście, że coś jest nie tak. Przecież w sekundę nie klikniesz 24 razy w ekran. Wyświetl w wątku >>

pusheen

#7143302 Napisano: 29.11.2023 22:08:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gratuluję męża idioty, ja bym się nim jednak w internecie nie chwaliła. emotka Wyświetl w wątku >>

pusheen

#7143161 Napisano: 29.11.2023 15:49:02 w moje dzisiejsze wygrane :)
Pizza i u mnie, mail przed chwilą emotka Wyświetl w wątku >>

pusheen

#7143123 Napisano: 29.11.2023 13:38:39 w Czy informują/ informowali?
mixik napisał(a):

pusheen napisał(a):

asandraa napisał(a):

pusheen napisał(a):

mixik napisał(a):

A co z tym długim Orange? Tyle czekania i cisza na forum?

Mają jeszcze chwilę. emotka

Do kiedy mają czas? Wydawało mi się, że do 27.11

+ 10 dni roboczych jeśli dobrze pamiętam

10 dni roboczych to oni mają na umieszczenie listy laureatów na stronie, o informowaniu nic nie napisali

Nagród było na tyle mało, że mogą dzwonić i dzień przed listą. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7143117 Napisano: 29.11.2023 13:31:08 w Czy informują/ informowali?
asandraa napisał(a):

pusheen napisał(a):

mixik napisał(a):

A co z tym długim Orange? Tyle czekania i cisza na forum?

Mają jeszcze chwilę. emotka

Do kiedy mają czas? Wydawało mi się, że do 27.11

+ 10 dni roboczych jeśli dobrze pamiętam Wyświetl w wątku >>
1 ajaxa 0

pusheen

#7143114 Napisano: 29.11.2023 13:22:25 w Czy informują/ informowali?
mixik napisał(a):

A co z tym długim Orange? Tyle czekania i cisza na forum?

Mają jeszcze chwilę. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7142913 Napisano: 28.11.2023 16:02:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nataliii napisał(a):

pusheen napisał(a):

nataliii napisał(a):

Pomożecie? za nic w świecie nie mogę znaleźć w swojej aplikacji tego wyzwania z żabki Garage co kończy się dziś emotka

Jest w strefie piwoszy

A jak ja nie mam strefy piwoszy? Nie pokazuje mi się mimo że promki piwa się pokazują emotka  brr

To niestety nie wiem, u mnie się tylko tam pokazuje emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7142910 Napisano: 28.11.2023 15:54:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nataliii napisał(a):

Pomożecie? za nic w świecie nie mogę znaleźć w swojej aplikacji tego wyzwania z żabki Garage co kończy się dziś emotka

Jest w strefie piwoszy Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7142904 Napisano: 28.11.2023 15:32:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gdyby ktoś jeszcze czekał na M&M's to nie ma na co. Ktoś już wrzucił screena z wygranym iPhonem na Instagrama. Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7142728 Napisano: 27.11.2023 22:01:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
8igora9 napisał(a):

pusheen napisał(a):

Mnie się podobają wyniki Crunchipsów, bo widać, że chcieli, żeby nagrodzone prace były różnorodne i to jest fajne podejście.   👍

Dopiero teraz zobaczyłam te wyniki i przeraża mnie ile osób robi zdjęcia na kilka konkursów jednocześnie, zmieniając tylko produkt. Kilka wygranych zgłoszeń kojarzę z ostatniego konkursu Nacomi. emotka  Pani w ramkach to mi niedługo zacznie wyskakiwać z lodówki, ile można...

Co do różnorodności, nie zgodzę się do końca. Niektóre zgłoszenia nie zasłużyły moim zdaniem nawet na 50 zł. Paczka położona obok psa czy trzymana w ręce nie ma nic wspólnego z patentem na imprezę. A takie jednak było zadanie. Można nagradzać słabsze zdjęcia, ale niech chociaż mają jakiś sens.

Na te, które wygrały 50zl to nawet nie patrzę, bo mogli nie mieć tylu jakościowych zgłoszeń. emotka  Tematem zdjęcia nie miał być patent na imprezę 🤔 "pokaż jak chipsujesz w wolnej chwili". A z tą różnorodnością chodziło mi o to, że nie nagrodzili zdjęć na jedno kopytko, tak jak robią niektórzy... Są zdjęcia na wesoło i na poważnie, profesjonalne i amatorskie, kolorowe i stonowane, z uśmiechniętymi buziami i z samym produktem, z fotoszopem i bez niego... 
A wstawianie tych samych zdjęć na wszystkie konkursy, to już odrębny temat... organizator nie ma obowiązku śledzić wyników konkursów z innych agencji, więc ciężko się go o to czepiać. emotka

Organizatora się nie czepiam, raczej tych "kreatywnych" konkursowiczów. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7142710 Napisano: 27.11.2023 21:25:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

pusheen napisał(a):

Mnie się podobają wyniki Crunchipsów, bo widać, że chcieli, żeby nagrodzone prace były różnorodne i to jest fajne podejście.   👍

Dopiero teraz zobaczyłam te wyniki i przeraża mnie ile osób robi zdjęcia na kilka konkursów jednocześnie, zmieniając tylko produkt. Kilka wygranych zgłoszeń kojarzę z ostatniego konkursu Nacomi. emotka  Pani w ramkach to mi niedługo zacznie wyskakiwać z lodówki, ile można...

Co do różnorodności, nie zgodzę się do końca. Niektóre zgłoszenia nie zasłużyły moim zdaniem nawet na 50 zł. Paczka położona obok psa czy trzymana w ręce nie ma nic wspólnego z patentem na imprezę. A takie jednak było zadanie. Można nagradzać słabsze zdjęcia, ale niech chociaż mają jakiś sens.

A gdzie te zdjęcia? Z chęcią oblukam emotka

Chipsujemy - weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody! Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7142708 Napisano: 27.11.2023 21:19:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Mnie się podobają wyniki Crunchipsów, bo widać, że chcieli, żeby nagrodzone prace były różnorodne i to jest fajne podejście.   👍

Dopiero teraz zobaczyłam te wyniki i przeraża mnie ile osób robi zdjęcia na kilka konkursów jednocześnie, zmieniając tylko produkt. Kilka wygranych zgłoszeń kojarzę z ostatniego konkursu Nacomi. emotka  Pani w ramkach to mi niedługo zacznie wyskakiwać z lodówki, ile można...

Co do różnorodności, nie zgodzę się do końca. Niektóre zgłoszenia nie zasłużyły moim zdaniem nawet na 50 zł. Paczka położona obok psa czy trzymana w ręce nie ma nic wspólnego z patentem na imprezę. A takie jednak było zadanie. Można nagradzać słabsze zdjęcia, ale niech chociaż mają jakiś sens. Wyświetl w wątku >>

pusheen

#7142693 Napisano: 27.11.2023 20:23:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nelusia102 napisał(a):

pusheen napisał(a):

jagodzianka napisał(a):

anoo napisał(a):

Postanowiłam podzielić się dziś moją refleksją.
Coraz częściej zastanawiam się czy aby konkursy nie są jednym wielkim losowaniem. Jestem w totalnym szoku po wygranej w konkursie M&Ms. Może porównam go z ostatnim konkursem w sieci Biedronka.
Orbit:
Zgłoszenie: dopracowane, barwy pastelowe, fryzura, stylizacja, sceneria na zewnątrz z lokowaniem produktu stricte dopasowana pod barwy stylizacji, delikatny uśmiech odsłaniający zęby, konkretny czas na przygotowanie, zrobienie zdjęć i finalnie wybranie najlepszego. 
Całkowita liczba zgłoszeń: nie wiem, ale wiem z tego forum, że sporo mniej niż w M&Ms.
Liczba nagród: 400! (200 x szczoteczka, 200 x zestaw gum) 
Brak wygranej

M&Ms:
Zgłoszenie: wysłane tuż przed końcem konkursu, wieczór, w ostatni dzień. Na zasadzie: brak pomysłu, ale szkoda paragonu nie wykorzystać i nie wklepać. Uwierzcie mi wysyłając to na łóżku byłam przekonana, że to tylko zapychacz w prawie 2000 zgłoszeń. Ja bez makijażu, rozczochranych włosach, bez przebierania ubrań domowych (bo to przecież niedziela) usiadłam na łóżku w jednej trzymając paczkę M&Ms, w drugiej pilota do TV. Czas przygotowania: 0 minut. Czas robienia zdjęć: 2 minuty. 4-5 ujęć.
Całkowita liczba zgłoszeń: około 2000 (?)
Liczba nagród: 65 (15 x Iphone, 50 x 1000 zł)
Wygrana II stopnia

Od dziś, słuchajcie, nie wiem jaką strategię obrać na przyszłość, ale od jakiegoś czasu naprawdę bardzo mocno zastanawiam się nad tym wszystkim. Powiecie zapewne, takie życie konkursowicza, gra się dalej... Ja natomiast myślę ostatnio: jaki w tym sens? ;( 
Oczywiście z nagrody cieszę się niesamowicie (to jedna z moich najlepszych), ale wciąż myśli krążą mi w głowie...

W orbit jestem pewna ze było losowanie, w M&m pewnie tez bo bardzo mało czasu maja na wybór

Przeglądnięcie zdjęć przecież nie jest jakieś czasochłonne. Tydzień to i tak aż za dużo. emotka

To znaczy że były już wyniki za ostatnie dni też ?  A zdjęcia nie muszą  być profesjonalne tylko takie właśnie bardziej naturalne , wtedy każdy i nie fotograf ma też małe szanse  i to akurat popieram

Do dziś mieli czas, więc raczej poszło już wszystko. Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7142689 Napisano: 27.11.2023 20:11:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jagodzianka napisał(a):

anoo napisał(a):

Postanowiłam podzielić się dziś moją refleksją.
Coraz częściej zastanawiam się czy aby konkursy nie są jednym wielkim losowaniem. Jestem w totalnym szoku po wygranej w konkursie M&Ms. Może porównam go z ostatnim konkursem w sieci Biedronka.
Orbit:
Zgłoszenie: dopracowane, barwy pastelowe, fryzura, stylizacja, sceneria na zewnątrz z lokowaniem produktu stricte dopasowana pod barwy stylizacji, delikatny uśmiech odsłaniający zęby, konkretny czas na przygotowanie, zrobienie zdjęć i finalnie wybranie najlepszego. 
Całkowita liczba zgłoszeń: nie wiem, ale wiem z tego forum, że sporo mniej niż w M&Ms.
Liczba nagród: 400! (200 x szczoteczka, 200 x zestaw gum) 
Brak wygranej

M&Ms:
Zgłoszenie: wysłane tuż przed końcem konkursu, wieczór, w ostatni dzień. Na zasadzie: brak pomysłu, ale szkoda paragonu nie wykorzystać i nie wklepać. Uwierzcie mi wysyłając to na łóżku byłam przekonana, że to tylko zapychacz w prawie 2000 zgłoszeń. Ja bez makijażu, rozczochranych włosach, bez przebierania ubrań domowych (bo to przecież niedziela) usiadłam na łóżku w jednej trzymając paczkę M&Ms, w drugiej pilota do TV. Czas przygotowania: 0 minut. Czas robienia zdjęć: 2 minuty. 4-5 ujęć.
Całkowita liczba zgłoszeń: około 2000 (?)
Liczba nagród: 65 (15 x Iphone, 50 x 1000 zł)
Wygrana II stopnia

Od dziś, słuchajcie, nie wiem jaką strategię obrać na przyszłość, ale od jakiegoś czasu naprawdę bardzo mocno zastanawiam się nad tym wszystkim. Powiecie zapewne, takie życie konkursowicza, gra się dalej... Ja natomiast myślę ostatnio: jaki w tym sens? ;( 
Oczywiście z nagrody cieszę się niesamowicie (to jedna z moich najlepszych), ale wciąż myśli krążą mi w głowie...

W orbit jestem pewna ze było losowanie, w M&m pewnie tez bo bardzo mało czasu maja na wybór

Przeglądnięcie zdjęć przecież nie jest jakieś czasochłonne. Tydzień to i tak aż za dużo. emotka Wyświetl w wątku >>
1 sesyjnie1 0