Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pusheen

pusheen

#7195611 Napisano: 30.07.2024 19:35:03 w Żabka
kako napisał(a):

Ale jest to tylko czasowa blokada powiedzmy na 24h? Czy już bez innego IP nie da rady wziąć udziału?

Na stałe niestety Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

pusheen

#7195324 Napisano: 29.07.2024 19:38:35 w Giełda Kodów ; )
Kupię kilka kodów Kinley emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7195323 Napisano: 29.07.2024 19:38:35 w Giełda Kodów ; )
Kupię kilka kodów Kinley emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7195268 Napisano: 29.07.2024 16:24:43 w Czy informują/ informowali?
slomkabb napisał(a):

czy było info NUI w Biedronce?

Jeszcze nie emotka Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

pusheen

#7195234 Napisano: 29.07.2024 15:12:19 w Paragony na trwające konkursy
adamo86 napisał(a):

Kupię kody Kozel Żabka 
  na mój koszt - 100% ceny zakupu piwka

Też kupię emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7195096 Napisano: 28.07.2024 21:42:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
PrZyCzAjOnY_ZbOjNiK napisał(a):

To napisał(a):

PrZyCzAjOnY_ZbOjNiK napisał(a):

Hej udało się komuś z was wygrać jakąś nagrodę dzienną z konkursu Za pasję kibiców piwa okocim ? Tam jest quiz gdzie się zdobywa punkty. Zastanawia mnie potrzebna ilość punktów. Może komuś się udało i powie ile punktów dało nagrodę

Po pierwszym tygodniu nie dało się już wygrać nie mając 1000 punktów. Nie bez powodu przestali publikować wyniki w rankingu, zastępując je końcówką kodu. emotka

To musi być jakieś oszustwo. Te pytania są naprawdę trudne

To kwestia powtarzania quizu do zebrania wszystkich pytań. Niektóre są trudne, a niektóre banalne. Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7195001 Napisano: 28.07.2024 12:24:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
PrZyCzAjOnY_ZbOjNiK napisał(a):

Hej udało się komuś z was wygrać jakąś nagrodę dzienną z konkursu Za pasję kibiców piwa okocim ? Tam jest quiz gdzie się zdobywa punkty. Zastanawia mnie potrzebna ilość punktów. Może komuś się udało i powie ile punktów dało nagrodę

Po pierwszym tygodniu nie dało się już wygrać nie mając 1000 punktów. Nie bez powodu przestali publikować wyniki w rankingu, zastępując je końcówką kodu. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7194845 Napisano: 27.07.2024 10:20:43 w Paragony na trwające konkursy
Kupię kody Kozel z aplikacji Żabki  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7194660 Napisano: 26.07.2024 12:20:29 w Czy informują/ informowali?
anaesth napisał(a):

I co, z Liptona tylko 1 osoba wygrała? emotka Dajcie znać, czy inne stopnie też poszły emotka

Raczej nikogo jeszcze nie informowali, trollom nie ma co wierzyć. emotka Wyświetl w wątku >>
1 panasa 0

pusheen

#7194611 Napisano: 26.07.2024 10:37:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asantesana napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

monia0303 napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

ola120 napisał(a):

Wczoraj rano zamieściłam zdjęcie z favitą na fb. Do tej pory nie otrzymałam formularza. Jak to u Was wyglada? Zupełnie nic nie wygrywam w konkursach, to chociaż tu spróbowałam z tą nagroda gwarantowaną... a tu nic.

Aż tak szybko to nie działa  emotka

Wyloguj się ze swojego konta i zobacz czy w ogóle twój komentarz jest widoczny. Z części kont mimo ustawień publicznych komentarze są niewidoczne. Z mojuego konta 3 razy pisałam komentarz i niestety był dla innych niewidoczny. Działają bardzo szybko więc zobacz czy osoby które wstawiły komentarze po tobie mają je polubione przez mlekovite. Te zdjęcia co są polubione dostały już wiadomość prywatną.

Mlekovita nie polubiła jeszcze nawet komentarzy z wtorku wieczór i następnych dni, więc za wczoraj na pewno nie informowali.

A czy na Instagramie działa to tak samo? Mlekovita musi polubić i wtedy wiadomo, że zdjęcie jest widoczne?

Tak, też dają najpierw polubienie. Wyświetl w wątku >>

pusheen

#7194525 Napisano: 25.07.2024 21:24:19 w Czy informują/ informowali?
@gnieszk@ napisał(a):

pusheen napisał(a):

MDL napisał(a):

A Favita za wczoraj?

Informowali przed 12


Z Facebooka? Moim zdaniem nawet z popołudniowych zgłoszeń z wtorku nie było jeszcze informacji. Zawsze lajkują posty jak informują

Z Instagrama Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7194517 Napisano: 25.07.2024 20:59:31 w Czy informują/ informowali?
agaga napisał(a):

pusheen napisał(a):

MDL napisał(a):

A Favita za wczoraj?

Informowali przed 12

A możliwe że się nie wygrało? Przecież to gwarantowane miało być.

Może nie wszędzie informowali. Ja się zgłaszałam na Instagramie. emotka Wyświetl w wątku >>
1 MDL 0

pusheen

#7194507 Napisano: 25.07.2024 20:35:15 w Czy informują/ informowali?
MDL napisał(a):

A Favita za wczoraj?

Informowali przed 12 Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7194505 Napisano: 25.07.2024 20:33:32 w Żabka
angel119 napisał(a):

Czy dostaliście powiadomienie na maila z Somersby w Żabce? Po raz pierwszy mam taką sytuację, że nie ma powiadomienia od Smolara. emotka

Zgłaszałam się w tamtym tygodniu i mam maila z potwiedzeniem. Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7194385 Napisano: 25.07.2024 14:50:01 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
olunka napisał(a):

co wysyła Logaris Inpostem?

Fantasia? Nic innego mi nie pasuje Wyświetl w wątku >>
1 iwona0103 0

pusheen

#7193855 Napisano: 23.07.2024 15:51:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emi napisał(a):

W jakich sklepach są lody Gulliver ?

W Biedronce emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7193795 Napisano: 23.07.2024 13:13:27 w Wkurza mnie...
Chyba warto zamknąć te zbędne dyskusje. To jest sprawa między dwoma użytkownikami i nie widzę sensu wstawiania się za którąś ze stron, nie znając szczegółów. Dowodów nie ma tutaj żadnych, więc oskarżanie kogoś nie powinno mieć miejsca. Tak samo jak pisanie jak ktoś by postąpił w danej sytuacji, nie znając jej na 100%. Wyświetl w wątku >>

pusheen

#7193780 Napisano: 23.07.2024 12:30:29 w Wkurza mnie...
@gnieszk@ napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pusheen napisał(a):

A może warto przestać pisać o gościu nie wiadomo skąd wzięte rzeczy i dać mu się wypowiedzieć? Strasznie chamskie jest sugerowanie, że chce jakąś dodatkową kasę albo zakochał się  (wtf?) w danej użytkowniczce. Ile Wy macie lat ludzie?

Skoro wcześniej wysyłał paragony to coś się musiało zadziać w trakcie rozmowy i ani jedna ani druga strona nie przedstawiła żadnych dowodów na brak swojej winy.

Ale przecież pard0x ma szansę się wypowiedzieć. Ba, był o to proszony i wiele osób czeka na przedstawienie jego wersji. Nikt nie twierdzi, że chciał dodatkową kasę, dyskusja na ten temat dotyczy wpisu isiulki, która uznała, że dobrze by było w takiej sytuacji dzielić się wygraną ze sprzedającym. Nie wiem co
musiałoby się zadziać w trakcie rozmowy, żebym uznała, że nie odeślę kupującemu u mnie paragonu na nagrodę. Naprawdę na myśl przychodzą mi tylko mega hardcorowe rzeczy, a i tak pewnie odesłałabym ten paragon i po prostu zablokowała na przyszłość użytkownika, który mi zalazł za skórę.

Dokładnie tak. Ja kiedyś sprzedawałam paragon osobie, która okazała się tak niemiła, że szkoda gadać. Dostałam m.in. opierdziel, że wysłałam paragon przez Outlooka z telefonu. I był  on nie jako załącznik do wiadomości tylko niejako w treści. I usłyszałam (przeczytałam), że mam to normalnie wysłać z komputera, bo się nie da tego pobrać emotka Nie skomentowałam, wysłałam ponownie. Poczekałam na wyniki konkursu, żeby w razie wygranej dokończyć sprawę. Potem zablokowałam typka i tyle. To, że nie chcę takich osób w moim życiu, nie uprawnia mnie do tego, żeby nie doprowadzić sprawy do końca.

Wy macie takie podejście, a ktoś może mieć inne i chcieć odpowiedzieć chamstwem na chamstwo. Różnie bywa i ciężko powiedzieć czyja to wina nie znając przebiegu rozmowy. Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7193736 Napisano: 23.07.2024 11:15:45 w Wkurza mnie...
A może warto przestać pisać o gościu nie wiadomo skąd wzięte rzeczy i dać mu się wypowiedzieć? Strasznie chamskie jest sugerowanie, że chce jakąś dodatkową kasę albo zakochał się  (wtf?) w danej użytkowniczce. Ile Wy macie lat ludzie?

Skoro wcześniej wysyłał paragony to coś się musiało zadziać w trakcie rozmowy i ani jedna ani druga strona nie przedstawiła żadnych dowodów na brak swojej winy. Wyświetl w wątku >>