Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pusheen

pusheen

#7193780 Napisano: 23.07.2024 12:30:29 w Wkurza mnie...
@gnieszk@ napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

pusheen napisał(a):

A może warto przestać pisać o gościu nie wiadomo skąd wzięte rzeczy i dać mu się wypowiedzieć? Strasznie chamskie jest sugerowanie, że chce jakąś dodatkową kasę albo zakochał się  (wtf?) w danej użytkowniczce. Ile Wy macie lat ludzie?

Skoro wcześniej wysyłał paragony to coś się musiało zadziać w trakcie rozmowy i ani jedna ani druga strona nie przedstawiła żadnych dowodów na brak swojej winy.

Ale przecież pard0x ma szansę się wypowiedzieć. Ba, był o to proszony i wiele osób czeka na przedstawienie jego wersji. Nikt nie twierdzi, że chciał dodatkową kasę, dyskusja na ten temat dotyczy wpisu isiulki, która uznała, że dobrze by było w takiej sytuacji dzielić się wygraną ze sprzedającym. Nie wiem co
musiałoby się zadziać w trakcie rozmowy, żebym uznała, że nie odeślę kupującemu u mnie paragonu na nagrodę. Naprawdę na myśl przychodzą mi tylko mega hardcorowe rzeczy, a i tak pewnie odesłałabym ten paragon i po prostu zablokowała na przyszłość użytkownika, który mi zalazł za skórę.

Dokładnie tak. Ja kiedyś sprzedawałam paragon osobie, która okazała się tak niemiła, że szkoda gadać. Dostałam m.in. opierdziel, że wysłałam paragon przez Outlooka z telefonu. I był  on nie jako załącznik do wiadomości tylko niejako w treści. I usłyszałam (przeczytałam), że mam to normalnie wysłać z komputera, bo się nie da tego pobrać emotka Nie skomentowałam, wysłałam ponownie. Poczekałam na wyniki konkursu, żeby w razie wygranej dokończyć sprawę. Potem zablokowałam typka i tyle. To, że nie chcę takich osób w moim życiu, nie uprawnia mnie do tego, żeby nie doprowadzić sprawy do końca.

Wy macie takie podejście, a ktoś może mieć inne i chcieć odpowiedzieć chamstwem na chamstwo. Różnie bywa i ciężko powiedzieć czyja to wina nie znając przebiegu rozmowy. Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7193736 Napisano: 23.07.2024 11:15:45 w Wkurza mnie...
A może warto przestać pisać o gościu nie wiadomo skąd wzięte rzeczy i dać mu się wypowiedzieć? Strasznie chamskie jest sugerowanie, że chce jakąś dodatkową kasę albo zakochał się  (wtf?) w danej użytkowniczce. Ile Wy macie lat ludzie?

Skoro wcześniej wysyłał paragony to coś się musiało zadziać w trakcie rozmowy i ani jedna ani druga strona nie przedstawiła żadnych dowodów na brak swojej winy. Wyświetl w wątku >>

pusheen

#7193501 Napisano: 22.07.2024 17:20:51 w Czy informują/ informowali?
helcia85 napisał(a):

Skąd się biorą łaty?

Było Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7193394 Napisano: 22.07.2024 12:29:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nelusia102 napisał(a):

Nivea piłka wygrana a dzisiaj chcą żeby przesłać im zdjęcie paragonu z produktem ??? Paragon mam  a ja produkt dałam w prezencie . No i co ??? .... nic - po piłce .Przecież nie pójdę do obdarowanego po produkt . No w sumie może wpadnę na kawę , do łazienki z paragonem i zrobię zdjęcie ?

Idź do sklepu i zrób tam zdjęcie  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7193193 Napisano: 21.07.2024 14:16:23 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon Harnaś Dino emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

pusheen

pusheen

#7191013 Napisano: 12.07.2024 15:13:18 w Avanti
grandprix napisał(a):

A macie na tej platformie joy potwierdzenie wzięcia udziału w tym konkursie sos lipton z głosówkami? Bo u mnie nic nie ma. I nie wiem, czy im się to nie zapisało, czy co. To znaczy było przez chwilę jakieś podziękowanie za udział, ale nie mam tego w tych promocjach, w których wziąłeś udział.

U mnie też nie ma Wyświetl w wątku >>
1 grandprix 0

pusheen

#7191003 Napisano: 12.07.2024 14:21:42 w Avanti
magie1982 napisał(a):

pusheen napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Jak obstawiacie, kiedy poinformują z Pepsi I Liptona?

Miałam nadzieję, że Pepsi będzie dziś, ale chyba się nie zapowiada. emotka  Pewnie oba puszczą w przyszłym tygodniu.

Też właśnie liczyłam na Pepsi dzisiaj. A jak Wam poszło z głosówkami, dużo zgłoszeń w rodzinie? emotka

U mnie jak zawsze jedno emotka Wyświetl w wątku >>
1 magie1982 0

pusheen

#7190973 Napisano: 12.07.2024 13:37:48 w Avanti
magie1982 napisał(a):

Jak obstawiacie, kiedy poinformują z Pepsi I Liptona?

Miałam nadzieję, że Pepsi będzie dziś, ale chyba się nie zapowiada. emotka  Pewnie oba puszczą w przyszłym tygodniu. Wyświetl w wątku >>

pusheen

#7190917 Napisano: 12.07.2024 11:00:57 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)


Tak to wygląda. emotka  Jeśli nie masz tej zakładki to nie masz pewnie udzielonej zgody na wyświetlanie produktów alkoholowych. Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7190911 Napisano: 12.07.2024 10:51:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ErniPPL napisał(a):

Na stronie konkursowej jest możliwość wybrania czy zgłasza się przy pomocy kodu z żabki czy paragonu 🧾  jeśli chodzi o garage to nie mam żadnego wyzwania do zrobienia ( nawet scrollujac całą apke nie napotkałem się na konkurs z garage a jest tylko listerine ) 
W apce mam aktywne wyzwanie na lody nulii ale to chyba nie powinno być przeszkadza żeby kolejne wyzwanie mi wskoczyło

Sprawdzałeś w strefie piwoszy? Ja mam tam normalnie Garage i Tyskie. Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7190906 Napisano: 12.07.2024 10:41:06 w Informują
Informują z Konkurs "Poczuj radość"

Rodzaj powiadomienia: mail
Dodatkowe informacje:
Ostatni etap Wyświetl w wątku >>

pusheen

#7190477 Napisano: 10.07.2024 18:04:22 w Czy informują/ informowali?
notta napisał(a):

a lipton etap 1?

Ten z głosówkami? Etap się skończył w sobotę, więc mają mnóstwo czasu. emotka Wyświetl w wątku >>
1 notta 0

pusheen

#7190396 Napisano: 10.07.2024 15:19:13 w Czy informują/ informowali?
darog napisał(a):

pusheen napisał(a):

darog napisał(a):

Avanti już nie ma swoich stron do konkursów?
Na zasadzie-że była lista laureatów

To jakaś nowość? "JOY"
jak oni powiadamiają? na maila? 

https://www.joy-p...epsi/vip-day-z-pepsi

Tak, od dawna mają wszystko na jednej stronie. emotka  Listy laureatów dalej się pojawiają. Oprócz konkursów organizowanych przez Messengera, ale tak było i wcześniej. Powiadamiają na maila.

pusheen dzięki za wyjaśnienie, czyli nawet jak konkurs na messanger - to i tak wyniki mailem?

Tak, przyjdzie mail. emotka  Listy niestety nie będzie, a przynajmniej w ostatnim tego typu konkursie nie publikowali. Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

pusheen

#7190373 Napisano: 10.07.2024 14:07:48 w Czy informują/ informowali?
darog napisał(a):

Avanti już nie ma swoich stron do konkursów?
Na zasadzie-że była lista laureatów

To jakaś nowość? "JOY"
jak oni powiadamiają? na maila? 

https://www.joy-p...epsi/vip-day-z-pepsi

Tak, od dawna mają wszystko na jednej stronie. emotka  Listy laureatów dalej się pojawiają. Oprócz konkursów organizowanych przez Messengera, ale tak było i wcześniej. Powiadamiają na maila. Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

pusheen

#7189586 Napisano: 07.07.2024 20:47:25 w Avanti
cleo25 napisał(a):

adamo86 napisał(a):

Ośmiu nowych laureatów wskoczyło na szczyt listy w Netto 
emotka

A gdzie jest ta lista?  Nie widzę ...

Na stronie konkursu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7189574 Napisano: 07.07.2024 19:21:34 w Czy informują/ informowali?
androm napisał(a):

panna_joanna napisał(a):

pusheen napisał(a):

Zapytałam ich przed chwilą i napisali, że wyników nie było i proszę jeszcze o chwilę cierpliwości. emotka

Czy ktoś już dostał jakieś informacje z konkursu Śmietana Łaciata?

chyba dalej nic

Był jeden wpis moje dzisiejsze wygrane emotka - e-Konkursy.info Wyświetl w wątku >>
1 androm 0

pusheen

#7189564 Napisano: 07.07.2024 18:26:41 w Czy informują/ informowali?
gregory napisał(a):

toka napisał(a):

lucya napisał(a):

A co z tym Inpostem? emotka
Ktoś coś dostał?

Cisza

Ktoś wpisał w wątku Informują, że wygrał 100 zł. Ale tylko jedna nagroda na forum? Ktoś jeszcze? Dajcie znać. Może być na priv

I dał ktoś znać? emotka Wyświetl w wątku >>
1 asper01 0

pusheen

#7188816 Napisano: 04.07.2024 14:45:03 w Zdjęcia naszych wygranych


Z tym brelokiem to bym nie przesadzała emotka Wyświetl w wątku >>