Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika pusheen

pusheen

#7142904 Napisano: 28.11.2023 15:32:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Gdyby ktoś jeszcze czekał na M&M's to nie ma na co. Ktoś już wrzucił screena z wygranym iPhonem na Instagrama. Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7142728 Napisano: 27.11.2023 22:01:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
8igora9 napisał(a):

pusheen napisał(a):

Mnie się podobają wyniki Crunchipsów, bo widać, że chcieli, żeby nagrodzone prace były różnorodne i to jest fajne podejście.   👍

Dopiero teraz zobaczyłam te wyniki i przeraża mnie ile osób robi zdjęcia na kilka konkursów jednocześnie, zmieniając tylko produkt. Kilka wygranych zgłoszeń kojarzę z ostatniego konkursu Nacomi. emotka  Pani w ramkach to mi niedługo zacznie wyskakiwać z lodówki, ile można...

Co do różnorodności, nie zgodzę się do końca. Niektóre zgłoszenia nie zasłużyły moim zdaniem nawet na 50 zł. Paczka położona obok psa czy trzymana w ręce nie ma nic wspólnego z patentem na imprezę. A takie jednak było zadanie. Można nagradzać słabsze zdjęcia, ale niech chociaż mają jakiś sens.

Na te, które wygrały 50zl to nawet nie patrzę, bo mogli nie mieć tylu jakościowych zgłoszeń. emotka  Tematem zdjęcia nie miał być patent na imprezę 🤔 "pokaż jak chipsujesz w wolnej chwili". A z tą różnorodnością chodziło mi o to, że nie nagrodzili zdjęć na jedno kopytko, tak jak robią niektórzy... Są zdjęcia na wesoło i na poważnie, profesjonalne i amatorskie, kolorowe i stonowane, z uśmiechniętymi buziami i z samym produktem, z fotoszopem i bez niego... 
A wstawianie tych samych zdjęć na wszystkie konkursy, to już odrębny temat... organizator nie ma obowiązku śledzić wyników konkursów z innych agencji, więc ciężko się go o to czepiać. emotka

Organizatora się nie czepiam, raczej tych "kreatywnych" konkursowiczów. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7142710 Napisano: 27.11.2023 21:25:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pikawka napisał(a):

pusheen napisał(a):

Mnie się podobają wyniki Crunchipsów, bo widać, że chcieli, żeby nagrodzone prace były różnorodne i to jest fajne podejście.   👍

Dopiero teraz zobaczyłam te wyniki i przeraża mnie ile osób robi zdjęcia na kilka konkursów jednocześnie, zmieniając tylko produkt. Kilka wygranych zgłoszeń kojarzę z ostatniego konkursu Nacomi. emotka  Pani w ramkach to mi niedługo zacznie wyskakiwać z lodówki, ile można...

Co do różnorodności, nie zgodzę się do końca. Niektóre zgłoszenia nie zasłużyły moim zdaniem nawet na 50 zł. Paczka położona obok psa czy trzymana w ręce nie ma nic wspólnego z patentem na imprezę. A takie jednak było zadanie. Można nagradzać słabsze zdjęcia, ale niech chociaż mają jakiś sens.

A gdzie te zdjęcia? Z chęcią oblukam emotka

Chipsujemy - weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody! Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7142708 Napisano: 27.11.2023 21:19:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)

Mnie się podobają wyniki Crunchipsów, bo widać, że chcieli, żeby nagrodzone prace były różnorodne i to jest fajne podejście.   👍

Dopiero teraz zobaczyłam te wyniki i przeraża mnie ile osób robi zdjęcia na kilka konkursów jednocześnie, zmieniając tylko produkt. Kilka wygranych zgłoszeń kojarzę z ostatniego konkursu Nacomi. emotka  Pani w ramkach to mi niedługo zacznie wyskakiwać z lodówki, ile można...

Co do różnorodności, nie zgodzę się do końca. Niektóre zgłoszenia nie zasłużyły moim zdaniem nawet na 50 zł. Paczka położona obok psa czy trzymana w ręce nie ma nic wspólnego z patentem na imprezę. A takie jednak było zadanie. Można nagradzać słabsze zdjęcia, ale niech chociaż mają jakiś sens. Wyświetl w wątku >>

pusheen

#7142693 Napisano: 27.11.2023 20:23:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Nelusia102 napisał(a):

pusheen napisał(a):

jagodzianka napisał(a):

anoo napisał(a):

Postanowiłam podzielić się dziś moją refleksją.
Coraz częściej zastanawiam się czy aby konkursy nie są jednym wielkim losowaniem. Jestem w totalnym szoku po wygranej w konkursie M&Ms. Może porównam go z ostatnim konkursem w sieci Biedronka.
Orbit:
Zgłoszenie: dopracowane, barwy pastelowe, fryzura, stylizacja, sceneria na zewnątrz z lokowaniem produktu stricte dopasowana pod barwy stylizacji, delikatny uśmiech odsłaniający zęby, konkretny czas na przygotowanie, zrobienie zdjęć i finalnie wybranie najlepszego. 
Całkowita liczba zgłoszeń: nie wiem, ale wiem z tego forum, że sporo mniej niż w M&Ms.
Liczba nagród: 400! (200 x szczoteczka, 200 x zestaw gum) 
Brak wygranej

M&Ms:
Zgłoszenie: wysłane tuż przed końcem konkursu, wieczór, w ostatni dzień. Na zasadzie: brak pomysłu, ale szkoda paragonu nie wykorzystać i nie wklepać. Uwierzcie mi wysyłając to na łóżku byłam przekonana, że to tylko zapychacz w prawie 2000 zgłoszeń. Ja bez makijażu, rozczochranych włosach, bez przebierania ubrań domowych (bo to przecież niedziela) usiadłam na łóżku w jednej trzymając paczkę M&Ms, w drugiej pilota do TV. Czas przygotowania: 0 minut. Czas robienia zdjęć: 2 minuty. 4-5 ujęć.
Całkowita liczba zgłoszeń: około 2000 (?)
Liczba nagród: 65 (15 x Iphone, 50 x 1000 zł)
Wygrana II stopnia

Od dziś, słuchajcie, nie wiem jaką strategię obrać na przyszłość, ale od jakiegoś czasu naprawdę bardzo mocno zastanawiam się nad tym wszystkim. Powiecie zapewne, takie życie konkursowicza, gra się dalej... Ja natomiast myślę ostatnio: jaki w tym sens? ;( 
Oczywiście z nagrody cieszę się niesamowicie (to jedna z moich najlepszych), ale wciąż myśli krążą mi w głowie...

W orbit jestem pewna ze było losowanie, w M&m pewnie tez bo bardzo mało czasu maja na wybór

Przeglądnięcie zdjęć przecież nie jest jakieś czasochłonne. Tydzień to i tak aż za dużo. emotka

To znaczy że były już wyniki za ostatnie dni też ?  A zdjęcia nie muszą  być profesjonalne tylko takie właśnie bardziej naturalne , wtedy każdy i nie fotograf ma też małe szanse  i to akurat popieram

Do dziś mieli czas, więc raczej poszło już wszystko. Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7142689 Napisano: 27.11.2023 20:11:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jagodzianka napisał(a):

anoo napisał(a):

Postanowiłam podzielić się dziś moją refleksją.
Coraz częściej zastanawiam się czy aby konkursy nie są jednym wielkim losowaniem. Jestem w totalnym szoku po wygranej w konkursie M&Ms. Może porównam go z ostatnim konkursem w sieci Biedronka.
Orbit:
Zgłoszenie: dopracowane, barwy pastelowe, fryzura, stylizacja, sceneria na zewnątrz z lokowaniem produktu stricte dopasowana pod barwy stylizacji, delikatny uśmiech odsłaniający zęby, konkretny czas na przygotowanie, zrobienie zdjęć i finalnie wybranie najlepszego. 
Całkowita liczba zgłoszeń: nie wiem, ale wiem z tego forum, że sporo mniej niż w M&Ms.
Liczba nagród: 400! (200 x szczoteczka, 200 x zestaw gum) 
Brak wygranej

M&Ms:
Zgłoszenie: wysłane tuż przed końcem konkursu, wieczór, w ostatni dzień. Na zasadzie: brak pomysłu, ale szkoda paragonu nie wykorzystać i nie wklepać. Uwierzcie mi wysyłając to na łóżku byłam przekonana, że to tylko zapychacz w prawie 2000 zgłoszeń. Ja bez makijażu, rozczochranych włosach, bez przebierania ubrań domowych (bo to przecież niedziela) usiadłam na łóżku w jednej trzymając paczkę M&Ms, w drugiej pilota do TV. Czas przygotowania: 0 minut. Czas robienia zdjęć: 2 minuty. 4-5 ujęć.
Całkowita liczba zgłoszeń: około 2000 (?)
Liczba nagród: 65 (15 x Iphone, 50 x 1000 zł)
Wygrana II stopnia

Od dziś, słuchajcie, nie wiem jaką strategię obrać na przyszłość, ale od jakiegoś czasu naprawdę bardzo mocno zastanawiam się nad tym wszystkim. Powiecie zapewne, takie życie konkursowicza, gra się dalej... Ja natomiast myślę ostatnio: jaki w tym sens? ;( 
Oczywiście z nagrody cieszę się niesamowicie (to jedna z moich najlepszych), ale wciąż myśli krążą mi w głowie...

W orbit jestem pewna ze było losowanie, w M&m pewnie tez bo bardzo mało czasu maja na wybór

Przeglądnięcie zdjęć przecież nie jest jakieś czasochłonne. Tydzień to i tak aż za dużo. emotka Wyświetl w wątku >>
1 sesyjnie1 0

pusheen

#7142208 Napisano: 25.11.2023 17:49:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

pusheen napisał(a):

zezowaty_kot napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pusheen napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Czy ktoś poza Rufusem wygrał jeszcze w Lay's voucher na pizzę???

On wygrał pierwszego dnia, jak jeszcze nie było tutaj informacji o konkursie, więc wątpię żeby ktokolwiek brał udział. W poniedziałek pewnie więcej osób się pochwali, jak pójdą następne dni. emotka


acha czyli kto wiedział to korzystał ile się da a dopiero potem wstawił konkurs. Ot konkursowy świat...

Od momentu zgłoszenia konkursu do bazy, do chwili faktycznego pojawienia się go w bazie mija dzień, dwa, trzy... różnie. Czyli ktoś dodał konkurs do bazy, ale konkurs czekał na akceptację. Warto zaglądać do zapowiedzi, bo często tam ludzie wrzucają linki do konkursów, zanim one wyświetlą się na stronie głównej.

Tego konkursu nie było i nie ma w bazie. Jest tylko wrzucony w jeden z wątków.

No to skoro jest w jakimś wątku, to co stoi na przeszkodzie, żeby ktoś go dodał? Choćby osoby zainteresowane konkursem, którym nie podoba się, że go w bazie nie ma? emotka

z tego co wiem to na tym forum nie można się chwalić wygraną w konkursie którego w bazie nie ma? ale dzięki temu że Rufus się pochwalił to wzięłam udział wczoraj więc niby źle ale dobrze.

Jeśli jest na forum albo w zapowiedziach to raczej nie jest to zabronione Wyświetl w wątku >>
1 nanajka81 0

pusheen

#7142192 Napisano: 25.11.2023 16:28:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zezowaty_kot napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

pusheen napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Czy ktoś poza Rufusem wygrał jeszcze w Lay's voucher na pizzę???

On wygrał pierwszego dnia, jak jeszcze nie było tutaj informacji o konkursie, więc wątpię żeby ktokolwiek brał udział. W poniedziałek pewnie więcej osób się pochwali, jak pójdą następne dni. emotka


acha czyli kto wiedział to korzystał ile się da a dopiero potem wstawił konkurs. Ot konkursowy świat...

Od momentu zgłoszenia konkursu do bazy, do chwili faktycznego pojawienia się go w bazie mija dzień, dwa, trzy... różnie. Czyli ktoś dodał konkurs do bazy, ale konkurs czekał na akceptację. Warto zaglądać do zapowiedzi, bo często tam ludzie wrzucają linki do konkursów, zanim one wyświetlą się na stronie głównej.

Tego konkursu nie było i nie ma w bazie. Jest tylko wrzucony w jeden z wątków. Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7142175 Napisano: 25.11.2023 14:04:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

pusheen napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

Czy ktoś poza Rufusem wygrał jeszcze w Lay's voucher na pizzę???

On wygrał pierwszego dnia, jak jeszcze nie było tutaj informacji o konkursie, więc wątpię żeby ktokolwiek brał udział. W poniedziałek pewnie więcej osób się pochwali, jak pójdą następne dni. emotka

a wogole co to za konkurs

Jest w wątku o Avanti emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7142165 Napisano: 25.11.2023 13:09:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

Czy ktoś poza Rufusem wygrał jeszcze w Lay's voucher na pizzę???

On wygrał pierwszego dnia, jak jeszcze nie było tutaj informacji o konkursie, więc wątpię żeby ktokolwiek brał udział. W poniedziałek pewnie więcej osób się pochwali, jak pójdą następne dni. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7141884 Napisano: 23.11.2023 23:03:21 w Żabka
ktosiek1 napisał(a):

Czy licznik Twix jest codziennie zerowany? Po 21 było dziś ponad 80 zgłoszeń. Ciekawe czy to już z wczorajszymi czy tylko dzisiejsze zgloszenia....

Z wczorajszymi, licznik się nie zeruje Wyświetl w wątku >>
1 ktosiek1 0

pusheen

#7141882 Napisano: 23.11.2023 22:48:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wie ktoś może ile jest już zgłoszeń w konkursie Twix? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7141597 Napisano: 23.11.2023 00:31:24 w Żabka
misiamarysia napisał(a):

pusheen napisał(a):

masza napisał(a):

pusheen napisał(a):

masza napisał(a):

pusheen napisał(a):

A na pewno zostały kupione dobre produkty? Tam jest dość okrojona lista.

klasyczne twixy i baton balisto

Klasyczne wchodzą tylko te duże (extra). A z balisto tylko wersja Yoberry. emotka

to czemu w regulaminie jest info , ze wszytstkie?

Nie wiem, przy wyzwaniu jest lista produktów, więc nią się zawsze sugeruję. Nawet jak regulamin mówi inaczej. Szkoda mi później czasu na reklamacje, bo zanim odpiszą to się czasem konkurs skończy. emotka

A gdzie jest to wyzwanie? W regulaminie mowa o dowolnych, oczywiście też kupiłam złe batony, ale zawsze sugeruję się regulaminem, a tu jak to często bywa w Żabce - PROBLEMY.

W aplikacji Wyświetl w wątku >>

pusheen

#7141587 Napisano: 22.11.2023 23:50:01 w Żabka
masza napisał(a):

pusheen napisał(a):

masza napisał(a):

pusheen napisał(a):

A na pewno zostały kupione dobre produkty? Tam jest dość okrojona lista.

klasyczne twixy i baton balisto

Klasyczne wchodzą tylko te duże (extra). A z balisto tylko wersja Yoberry. emotka

to czemu w regulaminie jest info , ze wszytstkie?

Nie wiem, przy wyzwaniu jest lista produktów, więc nią się zawsze sugeruję. Nawet jak regulamin mówi inaczej. Szkoda mi później czasu na reklamacje, bo zanim odpiszą to się czasem konkurs skończy. emotka Wyświetl w wątku >>
2 masza, cb656 0

pusheen

#7141585 Napisano: 22.11.2023 23:45:35 w Żabka
masza napisał(a):

pusheen napisał(a):

A na pewno zostały kupione dobre produkty? Tam jest dość okrojona lista.

klasyczne twixy i baton balisto

Klasyczne wchodzą tylko te duże (extra). A z balisto tylko wersja Yoberry. emotka Wyświetl w wątku >>
1 masza 0

pusheen

#7141583 Napisano: 22.11.2023 23:40:50 w Żabka
A na pewno zostały kupione dobre produkty? Tam jest dość okrojona lista. Wyświetl w wątku >>
0 0

pusheen

#7141268 Napisano: 21.11.2023 23:37:47 w Wkurza mnie...
Ilość konkursów, w których trzeba kupić alkohol Wyświetl w wątku >>

pusheen

#7141188 Napisano: 21.11.2023 19:34:48 w moje dzisiejsze wygrane :)
Słuchawki JBL + zestaw Oyakata  emotka  (mail 19:33) Wyświetl w wątku >>

pusheen

#7141094 Napisano: 21.11.2023 14:58:45 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
radziosny napisał(a):

Wiecie po jakim czasie wysyłają kosmetyki Bielenda? emotka

Wygrałam 14 października i jeszcze nie dostałam. Więc nie za szybko. emotka Wyświetl w wątku >>
1 radziosny 0

pusheen

#7141093 Napisano: 21.11.2023 14:56:12 w Czy informują/ informowali?
Majkii napisał(a):

pusheen napisał(a):

pikawka napisał(a):

Oyakata dziś powinna być ????

Według regulaminu tak, ale na stronie konkursu jest informacja, że wyniki pojawią się w grudniu.

Wyniki dziś a lista na stronie w grudniu.

Taką mam nadzieję. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0