Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bibeck

bibeck

#6624022 Napisano: 26.07.2019 11:47:06 w Informują
Tchibo, "mamy małe przyjemności" @ - wygrana z środy Wyświetl w wątku >>

bibeck

#6623853 Napisano: 25.07.2019 22:18:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ivanotta napisał(a):

anaesth napisał(a):

No a niestety coraz mniej ludzi pisze o swoich wygranych.

Mniej osób się chwali, czy mniej osób rzeczywiście wygrywa? Gdzieś mi mignęła wypowiedź, że w trakcie wakacji ogólnie wpada mniej nagród - to prawda? Zastanawiałam się, czy ta posucha u mnie to kwestia pecha, zbyt małej liczby zgłoszeń, czy po prostu taki mamy trudny czas.  :

ja przestałam pisać o tym co udaje mi się wygrać, po dziwnych komentarzach i wiadomościach właśnie z forum.. Nie lubię jak mi ktoś z butami wchodzi w konkursowe życie  emotka

Niestety, mam podobne odczucia... Wyświetl w wątku >>
2 nkba, notta 0

bibeck

#6623279 Napisano: 24.07.2019 13:32:42 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bobini - bilety, Poczta Polska  (bardzo szybko). Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6622396 Napisano: 22.07.2019 09:55:32 w moje dzisiejsze wygrane :)

bibeck

#6622019 Napisano: 19.07.2019 23:30:19 w moje dzisiejsze wygrane :)
i u małżonki słuchawki SKYR z rezerwy  emotka Wyświetl w wątku >>

bibeck

#6621939 Napisano: 19.07.2019 18:15:22 w Czy informują/ informowali?
Tchibo, ktoś coś dzisiaj dostał ? Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6617563 Napisano: 07.07.2019 13:17:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rufus napisał(a):

vanillasky-2017 napisał(a):

asantesana napisał(a):

ladyinred napisał(a):

Czy da sie wygrać cokolwiek w zywcu nie znajac magicznych sposobów innych konkursowiczow?
Kilkadziesiąt kodow..tak samo kasztelan....
I wielkie zero...

To samo pytanie sobie zadaję, wygrałam raz 30 zł na chyba 200 kodów.

U mnie również ok. 200 wpisanych kodów.Wynik: 3 x 30zł i 2 x 10zł . Na FB ktoś pisał o jakiś botach, które wysyłają zgłoszenia, zastanawiam się czy może coś jednak w tym jest, choć nie wiem o co dokładnie z tymi botami chodzi... Bardzo dziwne jest jednak dla mnie to, że na aż tyle dziennych nagród tak mało jest na forum wygranych. Mimo wszystko. Szkoda, że nie publikują listy laureatów, choć imiona i miasto. Nie chodziły by mi po głowie dziwne teorie.Mało jasna ta loteria jest dla mnie.

Może coś w tym jest. Średnio co minutę jedna nagroda..   emotka

Brak zabezpieczenia Captcha, ułatwia sprawę tzw. botom. Wystarczy odpowiedni skrypt ( z bazą setek adresów @ i tysiącami kodów). Nagrody wtedy same wpadają. Jestem pewien, że tutaj takie boty działają... Sam wygrałem trochę bonów 30 zł i zniżek , ale naprawdę na wiele wklepanych kapsli.  Wyświetl w wątku >>

bibeck

#6610316 Napisano: 15.06.2019 23:16:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam pytanie do "wyjadaczy" w loteriach piwnych typu wyślij kod spod kapsla. Jeszcze nigdy na większa skalę się w to nie bawiłem, ale chcę spróbować. Czy jest sens wysyłać te kody w różnych porach dnia po jednym, czy lepiej słać od razu po 5, bo taki najczęściej limit w tych loteriach? a może nie ma to znaczenia? Może być odpowiedź na priv.  Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6608927 Napisano: 11.06.2019 21:56:05 w Wkurza mnie...
A mnie wkurza moje Intermarche. Cały stand produktowy z info o konkursie, a promocyjnej paczki nie uświadczysz. Na całym sklepie dosłownie zero. Ostatnio też tak z Grześkami było, chociaż sam nie brałem udziału, ale niepromocyjne Grześki wciskali z informacją o loterii. 

Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

bibeck

#6607026 Napisano: 05.06.2019 22:14:40 w Lay's
anaesth napisał(a):

A czy udało wam się wygrać dwa razy z tego samego profilu na facebooku? Szukałam w regulaminie informacji na ten temat, czy można było wygrać więcej niż 1 nagrodę, ale ślepam chyba, bo nie znalazłam. W I turze napisałam rymowankę, która chyba rzeczywiście była słaba, a teraz się bardziej wysiliłam i miałam nadzieję chociaż na czipsy. Boziu, jak mi się chce czipsów... ale się w suknię ślubną nie zmieszczę, a Avanti pilnowało, żebym nie przytyła  emotka

Ja w I etapie zestaw kibica, a w kolejnym TV Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

bibeck

#6606489 Napisano: 04.06.2019 17:59:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
Karta Decathlon 500 zł od Smolara (Biegaj z Kubusiem) 1/1  Wyświetl w wątku >>

bibeck

#6600574 Napisano: 16.05.2019 17:43:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
Dzisiaj skromnie, plecak Lays w rodzinie emotka Wyświetl w wątku >>

bibeck

#6600096 Napisano: 15.05.2019 17:41:16 w Lay's
Czy poza Tv, ktoś dzisiaj dostał jakieś info? (plecak, zestaw kibica) Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6597136 Napisano: 08.05.2019 17:07:51 w moje dzisiejsze wygrane :)
Telewizor z Lay`s emotka  i kosz piknikowy Kamis. Nareszcie coś ruszyło.
edit: i jeszcze Eventim rezerwa. Najszczęśliwszy dzień od miesięcy emotka Wyświetl w wątku >>

bibeck

#6595783 Napisano: 05.05.2019 18:04:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

krzysieq napisał(a):

magalan83 napisał(a):

czy u Was jest to samo?

Tak...

Miałam tak z telefonu, poszło mi z komputera dopiero

Czy ktoś już wie o co chodzi? Wysyłam z kompa (2 przeglądarki, taki sam efekt) Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6595234 Napisano: 02.05.2019 17:34:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
messi napisał(a):

Mysia napisał(a):

kropka-82 napisał(a):

W Kasztelanie to, aż niemożliwe, że nikt nic trafić nie może...  emotka

Ja (mimo że nie piję aktualnie %) to kodów nazbierałam i od wczoraj wbijam, dziś wysłałam 8 i nic... emotka ale czytając wpisy na forum nie ma się na co nastawiać  emotka

Mnie się wydaję, że po prostu Polacy to naród piwoszy emotka  sporo osób gra i pije. Czytałem raport z mojego miasta ile tytułem podatków od sprzedaży alkoholu wpływa, że aż się za głowę złapałem, ze w tak małym mieście tyle hektolitrów piwa się spożywa emotka


Cytuję : ". Z danych GUS wynika, że o ile jeszcze w roku 2015 statystyczny Polak wypijał rocznie 80,7 l piwa wytwarzanego ze słodu, to w roku 2017 było to już 98,5 l na osobę." - Czyli mniej więcej 200 puszek rocznie na każdego Polaka. Dodajmy do tego dobry marketing i rozreklamowanie konkursu (zasady proste i zazwyczaj opisane na każdej puszce). Więc niestety, ale wcale nie dziwi mnie że tak trudno coś wygrać w tych loteriach. Taki Heineken (który raczej nie reklamuje loterii na puszkach i butelkach) daje trochę więcej szans na wygraną, o czym wiem z autopsji. Poza tym jeszcze konkursowicze za barem i setki kapsli tygodniowo odłożonych na boku to też nie mit emotka . Więc ja traktuję to raczej jako totolotek.  Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6576478 Napisano: 02.03.2019 10:03:01 w Gratulacje! Dla wygranych!
Moje gratulacje, każde forumowe autko cieszy emotka  emotka Wyświetl w wątku >>

bibeck

#6564368 Napisano: 16.01.2019 23:51:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy w loterii Nestle, opakowania konkursowe muszą posiadać naklejkę o  tej loterii? Czy kody z poprzedniej loterii "Wejdą"?  (może ktoś próbował?)
Pytam, bo u mnie w sklepach tylko stare paczuszki... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6564367 Napisano: 16.01.2019 23:35:19 w Nasze wygrane w minionym roku
Nadszedł czas podsumowań. Ostatni rok był niestety nieco słabszy od 2017, ale nie mogę narzekać. Trafiło się kilka większych wygranych, które podreperowały budżet domowy emotka . Do największych sukcesów zaliczyć mogę konkurs Red Bull w Biedronce. Wygrałem tam rower, bilety (niestety niewykorzystane) i kamerkę go-pro. Poza tym nieźle wspominam smolarowe konkursy dzienne ze słodyczami Wawel (padło kilka nagród I stopnia), a kuferki powędrowały do sporej części rodzinki  emotka . Poza tym zgarnąłem całkiem sporo nagród II i III stopnia (bony, gadżety). Coraz bardziej doceniam również społeczność forumową. Dzięki Wam np. zamieniłem jedną wygraną na zmywarkę, która skończyła w naszym gospodarstwie domowym spór o to "kogo kolej?", choć teraz zdarza mi się słyszeć "Dlaczego nie wyjąłeś naczyń ze zmywarki ?" emotka .
Myślę też, że trochę mniejsza skala wygranych, spowodowana była moim lekkim wypaleniem twórczym, ale mam nadzieję, że rok 2019 przyniesie upragnione wakacje w ciepłych krajach, albo jakieś autko, dzięki któremu udałoby się szybciej spłacić hipotekę. Życzę sobie i Wam wszystkim jeszcze kreatywniejszych odpowiedzi i jeszcze więcej szczęścia w loteriach i bramkach emotka  emotka   Wyświetl w wątku >>

bibeck

#6531453 Napisano: 24.09.2018 20:10:13 w Dziś cieszę się z.....
Wow, 2 lata na forum. SUPER emotka Wyświetl w wątku >>