Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bibeck

bibeck

#6531449 Napisano: 24.09.2018 19:59:57 w Lay's
Czyli teoretycznie każdy z nas ma po 100 zł emotka  Teraz tylko znaleźć sklep, który przyjmie taką teoretyczną walutę emotka Wyświetl w wątku >>

bibeck

#6531423 Napisano: 24.09.2018 19:20:13 w Lay's
ja też siebie widzę i @ brak (onet) Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6531418 Napisano: 24.09.2018 19:14:31 w Lay's
a czy ktoś zna sposób, żeby wyniki się wyświetlały? to już kolejny konkurs Avanti, w którym mam problem z odczytaniem listy laureatów Wyświetl w wątku >>
1 amastowa 0

bibeck

#6531404 Napisano: 24.09.2018 18:40:27 w Lay's
estrelitta napisał(a):

margobb napisał(a):

estrelitta napisał(a):

izkak napisał(a):

Hej, czy z Doritos poszły już maile za 18.09?   emotka  

Kurczę, nikt oprócz jednej osoby już się nie przyzna?

Na stronie sa wyniki do 19.09, ja dostalam @ za 19 - wiec chyba poszły 

Kto ma wątpliwości niech sprawdzi listę. Moje zgłoszenia wygrały, są na liście, ale maili brak. Dziękuję margobb

Widzicie wyniki? Mi na żadnej z 3 przeglądarek i smartfonie nie wyświetla się  lista zwycięzców. Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6529264 Napisano: 17.09.2018 22:16:16 w Dyskusje o wynikach konkursu

Pozwolę sobie wtrącić trzy grosze, mimo, że w konkursie Netto udziału nie biorę. Ideą konkursów promocyjnych nie jest przyciągnięcie wysokiej klasy fotografów, lecz zwykłych ludzi, którzy są klientami, a więc potencjalnie budują marżę firmy:) Nie szukamy tu finezji ani rzemiosła najwyższej próby (to jest na Grand Press Photo Award), lecz zaangażowania. Czyli Kowalski, który kupuje w Netto przyjdzie, założy perukę, zaangażuje żonę i dzieci, namaluje coś na kartonie, cyknie fotę. Może coś wygra, a może nie, ale markę pamiętać będzie. Jak wygra - będzie ją nawet lubił:) No i coś, co ktoś napisał już w tym wątku - jeśli jesteś logicznym człowiekiem, to modyfikujesz swoje metody tak, by były SKUTECZNE. A że kartony, malowanki, literki i akcesoria SĄ skuteczne - to ludzie z nich korzystają. W tym ja. I ja naprawdę te moje zdjęcia lubię, choć wiem, ze działam nimi wielu osobom na nerwy:)

Co prawda świadomie biorę udział w konkursach dopiero drugi rok, więc doświadczenie mam jeszcze niewielkie, ale zgodzę się z powyższym. Każdy, kto chce wygrywać, wie że trzeba tańczyć jak mu (agencje) zagrają. Dlatego nie ma tu miejsca na "Grand Press Photo Award", czy prace na konkurs literacki im. A. Mickiewicza, a agencje coraz częściej "na siłę" nagradzają ich zdaniem przypadkowych graczy. Przyznam, że sam często zaniżam poziom moich zgłoszeń, tylko po to by mieć jakiekolwiek szanse na lepsze nagrody, jeżeli wiem, że dana agencja oczekuje takich "perełek".
Ostatnim przykładem konkursu który z jednej strony dał mi wiele radości, a z drugiej rozczarował, był biedronkowy RedBull. Wygrałem rower, ale najmniej kreatywnym tekstem, banalnym rymem częstochowskim, podczas gdy wymyśliłem naprawdę (moim zdaniem) kilka oryginalniejszych haseł. Zastanówcie się więc, czy te zgłoszenia, które tak żywo komentujecie na forum, to tak na serio, czy też większość z nich, to po prostu zamierzona i przemyślana strategia łowców nagród  emotka Wyświetl w wątku >>

bibeck

#6517891 Napisano: 09.08.2018 18:41:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
Informujemy , że praca (..) wygrała nagrodę 4 osobowe zaproszenie do Parku rozrywki - Energylandia. emotka Wyświetl w wątku >>

bibeck

#6517592 Napisano: 08.08.2018 17:57:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kamerka emotka  Red Bull Biedronka.  Wyświetl w wątku >>

bibeck

#6513014 Napisano: 25.07.2018 16:58:00 w moje dzisiejsze wygrane :)
Red Bull, dodał mi... Świetny rower emotka

edit: wygrałem, moim zdaniem najsłabszym hasłem z tych które wysłałem Wyświetl w wątku >>

bibeck

#6512072 Napisano: 23.07.2018 09:41:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
babska napisał(a):

bibeck napisał(a):

rebelmen napisał(a):

Ciekawe ile zgłoszeń było w 1 etapie?

1426 emotka

Nie gadaj, że liczyłeś...

hasła są grupowane po 10, wystarczyło policzyć wszystkie dyszki i dodać resztkę emotka Wyświetl w wątku >>
2 agakaz2, venix 0

bibeck

#6512070 Napisano: 23.07.2018 09:32:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
rebelmen napisał(a):

Ciekawe ile zgłoszeń było w 1 etapie?

1426 emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6511883 Napisano: 22.07.2018 11:39:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
assal napisał(a):

Jedno z "haseł" w konkursie Redd Bull:
"Jak nie potraficie wymyślić hasła to się weźcie do roboty a nie głupie konkursy wymyślacie"  emotka
Ten tekst pokazuje dwie rzeczy: 1. moderator klika z automatu, 2. konkurs cieszy się olbrzymim zainteresowaniem i ktoś by chciał trochę konkurencję sobie ograniczyć  emotka
To tak niestety nie działa emotka
Taka ilość takich rowerów to konkursowe święto, nie codzienność. Większość grających miała marne pierwsze półrocze, więc tu się niektórzy mocno odbiją emotka  

a czy bardziej doświadczeni koledzy i koleżanki podzielą się wiedzą, jakie hasła wybiera ta agencja? Czy faktycznie potrafią docenić oryginalność, czy dają równe szanse wszystkim i hasła nagradzają na "chybił trafił"?. Bo widzę, że do konków foto (Snickers) mają luźne podejście, niekoniecznie oceniają te "zawodowe" fotki. Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6511612 Napisano: 20.07.2018 19:44:53 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
moskala22 napisał(a):

Czytam galerię haseł Red Bull (biedronka) i nie wiem czy śmiac się, czy płakać...  emotka

Grać emotka
IMHO, zdarzają się perełki, ale podejrzanie mi tu pachnie forumowiczami :) Wyświetl w wątku >>

bibeck

#6498813 Napisano: 15.06.2018 20:45:24 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czyżby wychodziło na to, że w tym roku z Brico alfabetycznie informują (miejscowościami) ? Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6490850 Napisano: 19.05.2018 19:49:50 w Kupię...
poduszkę podróżną w rozsądnej cenie Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6485720 Napisano: 28.04.2018 17:43:12 w Auchan
Mam pytanie o formularz zgłoszeniowy. Numer kasy to tylko te dwie cyfry wskazane w podpowiedzi? Chyba w pierwszym zgłoszeniu podałem ten numer gdzie są 3 litery i cyfry, mam nadzieję, że w razie wygranej nie będą robić problemów. Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6483675 Napisano: 21.04.2018 14:38:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ciekawy link jest w tym tekście z wykopu o tym, że tego typu zapisy to tzw. klauzule niedozwolone. Poza tym odnoszę się jedynie do samej decyzji organizatora o zmianie reguł w trakcie trwania konkursu.

Pomimo że istniał w regulaminie taki zapis, uważam, że źle postąpili.  Zresztą ja nie mam powodów do płaczu emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6483670 Napisano: 21.04.2018 14:02:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy to prawda, ze Tarczyński zmienił regulamin w trakcie trwania konkursu? Co prawda wziąłem udział przy końcu, ale widzę, że jest dym. Już nawet na wykop ktoś  wrzucił artykuł.

http://www.wykop....-nie-warta-swieczki/

Jeżeli tak było, to się nie dziwię, że ludzie wkurzeni. Zwłaszcza jeżeli nagród wystarczyłoby dla wszystkich grających w 1 etapie. Mogli im chociaż te kiełbachy niesmaczne dać emotka   aż się specjalnie zarejestrowałem na wykop żeby plusa dać. Cytując Mikołajka "No bo co kurcze blade, będą sobie z regulaminu papier toaletowy robić".

Konkursowicz zawsze musi regulamin znać i przestrzegać, a organizator robi co chce...

Ja do przodu, ale tylko kuferek Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6480593 Napisano: 09.04.2018 19:54:18 w Czy informują/ informowali?
agicho napisał(a):

Co z Kamisem z Intermarche?? emotka

Właśnie, konkurs z kategorii "ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" Wyświetl w wątku >>
2 agicho, andii 0

bibeck

#6479694 Napisano: 05.04.2018 17:31:55 w Informują
Loteria Visa - u małżonki sms z info o rezerwie ( nagroda I stopnia). Tylko czego oni gratulują ? emotka   Wyświetl w wątku >>

bibeck

#6479061 Napisano: 03.04.2018 16:03:52 w Smolar

joan napisał(a):

bibeck napisał(a):

bibeck napisał(a):

Czy ktoś dzisiaj miał telefon od SMOLARA z loterii Heineken C4? Miałem dziwną akcję. Najpierw telefon, z pytaniem czy brałem udział i prośbą o podanie moich danych, a później o przesłanie skanu paragonu.
Dodam, że wygrałem u nich KEG-a na ten numer paragonu i mam już go od 3 tygodni u siebie. (...)


A może zgubili koszulkę z Twoimi dokumentami? Żeby zamknąć loterię, poprosili Cię o przesłanie skanu paragonu i... tyle.

Mam taką nadzieję  emotka  i tego będę się trzymać. Wyświetl w wątku >>
0 0