Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika bibeck

bibeck

#6479060 Napisano: 03.04.2018 16:02:42 w Smolar
monkakk napisał(a):

Dziwna akcja, naprawdę... Wygrywam u Smolara  i w loteriach i w kreatywnych i o ile mnie pamieć nie myli, NIGDY nie miałam telefonu z informacją o wygranej. Nawet główne o wartości paru tysięcy i zawsze był SMS.

W regulaminie konkursu jest zapis, że laureat nagrody głównej zostanie poinformowany telefonicznie (nie wiem tylko czy SMS też wtedy przychodzi). Byłem w takim szoku, że nie zapytałem w pierwszej rozmowie, po co im moje dane i dopiero kiedy Pan zadzwonił do mnie po raz drugi, stwierdził, że chodzi o jakieś braki w ich bazie i martwią się czy nagroda do mnie dotarła.emotka  

Jest to dla mnie o tyle dziwne, że odkąd gram u nich, nie pamiętam takiej procedury. (nawet z wpisów tutaj) To raczej my ich "męczyliśmy" o jakieś niewysłane nagrody. Jednak z drugiej strony procedura laureata nagrody I stopnia (regulaminowa), też nie wymaga wysyłania skanów drogą mailową. Więc mam nadzieję, że jednak nie ma tutaj drugiego dna. Pamiętajcie zawsze dopytać o co chodzi, przed podaniem danych... Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6479035 Napisano: 03.04.2018 15:00:30 w Smolar
Czy ktoś dzisiaj miał telefon od SMOLARA z loterii Heineken C4? Miałem dziwną akcję. Najpierw telefon, z pytaniem czy brałem udział i prośbą o podanie moich danych, a później o przesłanie skanu paragonu.
Dodam, że wygrałem u nich KEG-a na ten numer paragonu i mam już go od 3 tygodni u siebie.

Zostałem poproszony o wysłanie skanu paragonu. Wysłałem więc te dane na adres mailowy, który rozmówca od SMOLAR-a przysłał mi na zwycięski numer. Pomyślałem, że może tak wygląda procedura weryfikacyjna zwycięzcy nagrody głównej. 

Jakież było moje zdziwienie, kiedy Pan oddzwonił i stwierdził, że weryfikują jedynie, czy nagroda do mnie dotarła, bo coś tam im w bazach się nie zgadza  emotka  i skoro Keg dotarł, to dziękuje i BYE  emotka  

Od kiedy pytam, Oni robą takie akcje, że sami wydzwaniają z pytaniem że coś nie doszło?
Może nie spodobał im się zwycięzca? (kilka razy coś tam u nich już udało się wygrać na moje dane, ale nigdy nagrody o takiej wartości).

Jeżeli ktoś miał podobną akcję, proszę o info, choć trochę mi ciśnienie zejdzie...
i czy zawsze u nich jest najpierw SMS o nagrodzie I stopnia, czy tylko rozmowa telefoniczna? Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6477838 Napisano: 28.03.2018 13:28:36 w Czy informują/ informowali?
A Kamis Intermarche?  Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6475418 Napisano: 21.03.2018 18:36:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):


Regulamin jest źle sformułowany mnie tak odpisał organizator że trzeba mieć paragon i kod

Czyli w razie "W" pozostaje reklamacja emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6475391 Napisano: 21.03.2018 17:46:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agakaz2 napisał(a):

klamkorozec napisał(a):

Czy na loterię Tigera, puszkę można kupić w dowolnym sklepie, czy trzeba to zrobić na jednej z trzech stacji benzynowych, których logo jest na stronie głównej loterii? Przyznam, że czytałam regulamin dwa razy i nie znalazłam nic na temat miejsca zakupu emotka . Tylko te loga stacji paliw mnie ogłupiają emotka

Ja jestem z nimi chyba w stałym kontakcie  emotka  więc zakup tylko na wymienionych na plakacie stacjach,trzeba zatrzymać kod i paragon chociaż do wygranej wystarczy oświadczenie na maila. Myślę że możesz kupić gdzieś indziej (ktoś pisał o żabce) ale paragon trzeba mieć ze stacji. Jest promocja dwie puszki w cenie 5 ,99

Który pkt regulaminu mówi o konieczności okazania paragonu ? Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6475383 Napisano: 21.03.2018 17:32:32 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
klamkorozec napisał(a):

Czy na loterię Tigera, puszkę można kupić w dowolnym sklepie, czy trzeba to zrobić na jednej z trzech stacji benzynowych, których logo jest na stronie głównej loterii? Przyznam, że czytałam regulamin dwa razy i nie znalazłam nic na temat miejsca zakupu emotka . Tylko te loga stacji paliw mnie ogłupiają emotka

Jeżeli dostaniesz gdzieś te promocyjne puszki poza wymienionymi stacjami (a ja raczej nigdzie indziej ich nie widziałem), to kupuj. Nic nie ma w regulaminie o konieczności okazania paragonów. Wyświetl w wątku >>

bibeck

#6474149 Napisano: 18.03.2018 09:36:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Andzik napisał(a):

Jak zgłaszaliście kod do loterii tiger to przyszło wam potwierdzenie na maila?

a czy przy zgłoszeniu jest pole na adres mailowy??  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6473104 Napisano: 14.03.2018 19:44:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy karty  Winiary z Biedronki są aktywowane dopiero po odesłaniu oświadczenia, czy nie trzeba tych oświadczeń odsyłać, żeby móc z nich korzystać? Znowu w mojej lokalnej Biedronce mają z nimi problem (albo karty jeszcze nie są aktywne (minęły już 2 tygodnie od ich otrzymania), albo Panie zapomniały jak je nabić na kasie... Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6469507 Napisano: 04.03.2018 08:35:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

Czy komuś nie działa karta Biedronki z konkursu Smak na jesienne nagrody? A może ktoś wie co z nią zrobić zeby zadziałała?

Odczekałaś zalecane 7 dni od wysyłki kart? (bo karty  miały zostać aktywowane w ciągu 7 dni). Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6469225 Napisano: 02.03.2018 22:12:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
LejziDejzi napisał(a):

Miał ktoś problem z bonami do żabki aby nimi zapłacić ?? 2 zapłaciłam normalnie a przy 2 kolejnych za kazdym razem wyskakuje że bon wykorzystany... a napewno nic nie kupowałam na niego... co mam zrobić w tej sytuacji ? emotka

Napisz reklamację do żabki z prośbą o podanie kiedy i w jakim sklepie bon został wykorzystany (podaj w mailu numery tych bonów). Ja tak miałem z jednym i okazało się, że sprzedawca coś namieszał i mi go wykorzystał, a twierdził, że "nie wchodzi". Dostałem odpowiedź z dokładną datą, sklepem i godziną wykorzystania reklamowanego bonu. Wyświetl w wątku >>
2 shineoff, kkbt 0

bibeck

#6468724 Napisano: 01.03.2018 18:22:30 w Lay's
"Wystąpił problem techniczny, spróbuj ponownie później". Takie coś mi wyskakuje (na różnych przeglądarkach) już od kiedy strona konkursowa ruszyła. Na telefonie po wysłaniu zgłoszenia pojawia się biała strona i zero potwierdzenia na @. emotka  Słabo... Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6468223 Napisano: 28.02.2018 14:22:59 w Udane wymiany - polecane nicki:)
Niebieska_Laguna
Wszystko sprawnie i w miłej atmosferze. Polecam Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6468091 Napisano: 28.02.2018 10:59:25 w Lay's
Avanti testuje nowy system loteryjny, który moim zdaniem jest jednym z gorszych jeżeli chodzi o świadomych konkursowiczów. Codziennie kilkaset kodów, będzie walczyło o jedną nagrodę (każdego stopnia). Brak "pocieszek" w postaci chociażby 50 zł, uważam również za złe rozwiązanie, bo te drobne nagrody motywowały do dalszej "walki" emotka  . Oczywiście zwykły konsument (okazyjny konkursowicz) nie odczuje różnicy emotka  ale nam Lays po tej loterii wyjdą bokiem. IMHO powinno być zbiorcze, tygodniowe losowanie, tak jak do tej pory.
Mimo wszystko trzeba spróbować, ale tym razem ani ilość, ani jakość (bo to loteria, a nie kreatywny) nie dadzą choćby minimalnej przewagi.  Wyświetl w wątku >>
3 ZetZ, rufus, mia 0

bibeck

#6462077 Napisano: 10.02.2018 20:44:40 w SZUKAM....
Oświadczenie na zestaw Somat Albedo,  nie ma gotowca? Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6462044 Napisano: 10.02.2018 17:30:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

Czy dodając zdjecie w Monster musi być ono kwadratem? I druga sprawa, czy tez mieliście takie piksele przy dodawaniu a jak trafiło do galerii było już normalne. Pytam, bo mam zdjecie DB jakości a wyskakują mega piksele..,,

Zdjęcie musi spełniać warunki rozdzielczości 1920x1080, może ona oczywiście być niższa. Pikselozą się nie przejmuj, bo to tylko podgląd. Po dodaniu do galerii zdjęcie będzie ok emotka Wyświetl w wątku >>
1 magie1982 0

bibeck

#6460330 Napisano: 06.02.2018 12:47:40 w Lay's
misiamarysia napisał(a):

Po wielu, bardzo wielu próbach i skróceniu tekstu znacznie poniżej 200 znaków, ręcznym wpisywaniu itp. wysłałam wczoraj w nocy zgłoszenie, wyświetlił sie nawet komunikat (już nie pamiętam treści) wskazujący, że zgłopszenie przeszło, jednak do tej pory nie mam maila. Czy ktoś też tak ma?

Identyczna sytuacja u mnie Wyświetl w wątku >>

bibeck

#6460104 Napisano: 05.02.2018 20:45:29 w Smolar
Czy SMOLAR odpowiada na maile, czy lepiej do nich dzwonić? Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6459374 Napisano: 03.02.2018 16:55:30 w Pomocy!!!!
Czy byłby ktoś tak miły i podesłał link do formularza laureata z Jedyneczek? Mój SMS z info o wygranej kończy się na samym http.
Chyba, że wszystko wysyła się im na maila?
  Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6459252 Napisano: 02.02.2018 22:34:53 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bilety na Maję dla dzieciaków z jedyneczek  emotka , a wysyłałem bez przekonania. Wyświetl w wątku >>
1 maverick 0

bibeck

#6458677 Napisano: 01.02.2018 17:44:33 w Smolar
tytomaszszczescie napisał(a):

malgol napisał(a):

anialistopad napisał(a):

benasia napisał(a):

Czy ktoś jeszcze czeka na nagrody z Wawel w ITM?

Tak ja na kuferek wygrany 12 stycznia

Ja czekam na laptopa z 9.01

też czekam

Ja czekam na laptopa z 6.01, ale jedna osoba z forum twierdzi że już do niej doszedł laptop z końcówki konkursu... Wyświetl w wątku >>
0 0