Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bibeck

bibeck

#6329165 Napisano: 06.03.2017 10:39:15 w Dyskusje o wynikach konkursu
Wiejskie Ziemniaczki, nie podają w rankingu liczby odgadniętych rebusów emotka  chyba znowu konkurs dla "wtajemniczonych"

edit: mój najlepszy wynki :23 Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6327362 Napisano: 01.03.2017 15:21:55 w Dyskusje o wynikach konkursu
niunia-k napisał(a):

holaaolaa napisał(a): może trzeba do nich jakiegoś maila wysłać, może jakiś błąd zaszedł...

Albo z racji że , nie uznali własnego regulaminu i nagrodzili filmik , to po co mają rozdawać resztę nagród skoro zapewne same  nudne opisy były zamiast filmików  emotka emotka

Nie brałem udziału, ale skoro chcieli nagrodzić "kreatywność", mogli przyznać nagrodę dodatkową, poza regulaminem. Która to agencja? Wyświetl w wątku >>
1 niunia-k 0

bibeck

#6324276 Napisano: 21.02.2017 14:54:40 w moje dzisiejsze wygrane :)

bibeck

#6323083 Napisano: 17.02.2017 14:57:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mdepfs napisał(a):

bibeck napisał(a):

mellowfruit napisał(a):

Jestem rozczarowana wynikami z Itaki. Było tyle świetnych propozycji, a wygrały po prostu zwykłe, ładne. Szkoda.

Najpierw wysłałem fotkę na konkurs, a dopiero później doczytałem kto będzie w jury i już wiedziałem, że nie mam szans. Po prostu Oni nie mogli wybrać nic innego. Szukali dania, po prostu dania, bez przebierańców, pomysłowych dodatków, loga "Itaki" itp... Co innego gdyby to ktoś z "Itaki" wybierał. Takie są moje odczucia.

to dobrze, że wygrały dania emotka nie wygrałam, ale jestem szczęśliwa, że wygrały po prostu dania, a nie "teatrzyk dookoła' emotka

Nie przeczę. Tyle że nigdy nie wiadomo jak będzie jury oceniać. Kilkakrotnie wysyłałem zgłoszenia zgodne z tematem (bez udziwnień), a wygrywały zdjęcia niekoniecznie w 100% oddające zadany temat. Piszę tylko, że w tym konkursie po Pani z gazety można było się spodziewać wyboru gazetowych fotek emotka   - Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6323073 Napisano: 17.02.2017 14:47:58 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mellowfruit napisał(a):

Jestem rozczarowana wynikami z Itaki. Było tyle świetnych propozycji, a wygrały po prostu zwykłe, ładne. Szkoda.

Najpierw wysłałem fotkę na konkurs, a dopiero później doczytałem kto będzie w jury i już wiedziałem, że nie mam szans. Po prostu Oni nie mogli wybrać nic innego. Szukali dania, po prostu dania, bez przebierańców, pomysłowych dodatków, loga "Itaki" itp... Co innego gdyby to ktoś z "Itaki" wybierał. Takie są moje odczucia. Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6318699 Napisano: 05.02.2017 13:41:19 w Auchan
Nie wie ktoś, czy treść wygranych wierszyków jest dostępna w POK?  Przy odbiorze bonów, zostałem poproszony o określenie o czym pisałem. Czy to tylko zwykła ciekawość Pani w punkcie jakie hasło wygrało? Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6318367 Napisano: 04.02.2017 07:58:00 w Auchan
Wszyscy, którzy wygrali wcześniej i otrzymali maile, spokojnie mogą odebrać bony dzisiaj lub jutro (na 100% czekają już na Was). Chodzi o to, że Biuro otrzymuje info o zwycięzcach i musi dostarczyć bony do punktu obsługi, wraz z aktualną listą. Logiczne jest więc, że zwycięzcy wybrani wczoraj nie otrzymali e-maili.
Biuro nie będzie w stanie potwierdzić dzisiaj zwycięzców, więc e-maile puszczą najwcześniej jutro, albo w poniedziałek.
Robią tak, żeby zwycięzca z czwartku nie robił awantury dzisiaj w POK emotka .  Stąd zapewne również zapis w regulaminie o możliwości odbioru nagrody po 24H od otrzymania e-maila, a w samej jego treści info, że można odebrać je już jutro.

EDIT: Jednak to tak nie działa. Okazuje się, że wyniki są na sklepie i można odebrać. Widocznie ktoś, kto miał wcisnąć przycisk wysyłajacy maile, wcześniej skończył pracę, albo system im się wysypał Wyświetl w wątku >>

bibeck

#6317606 Napisano: 02.02.2017 14:34:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Bony  z "Zima nadchodzi, Nestle Cię nagrodzi" - wreszcie emotka Wyświetl w wątku >>
1 ewachem 0

bibeck

#6316744 Napisano: 01.02.2017 07:53:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madlette napisał(a):

wioleczka83 napisał(a):

Konkursowa strona jogobelli już działa. 

Dopuszczalna forma:zdjęcia, filmy...oj słabo, słabo. Bedzie ogromna konkurencja emotka

Biorąc pod uwagę dopuszczalne formy, to chyba na złotko największe szanse mają filmy - niestety i pomysłowe fotki. Wyświetl w wątku >>
1 madlette 0

bibeck

#6316743 Napisano: 01.02.2017 07:51:43 w moje dzisiejsze wygrane :)

bibeck

#6316037 Napisano: 30.01.2017 19:12:19 w Auchan
dusia99 napisał(a):

stokrotka238 napisał(a):

Cholerka zapomniałam zmienić miasta i zmiast Lublin mam Białystok, chyba wyślę tę odp jeszcze raz emotka

Coś mi się wydaje, ze w tym sklepie będzie baaaardzo dużo zgłoszeń ;)

Za pierwszym razem też tak posłałem emotka  Nie zauważyłem tego rozwijanego pola z wyborem sklepu. Parę chwil po wysyłce zgłoszenia dotarło do mojej świadomości, że przecież nie wybrałem miasta emotka  Najgorsze że w razie wygranej mam od siebie 9 godzin drogi pociągiem emotka  - ale widać konkurencja będzie duża Wyświetl w wątku >>
1 monisss 0

bibeck

#6315512 Napisano: 29.01.2017 10:16:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
bruce napisał(a):

bibeck napisał(a):

A czy da się wygrać w Auchan , jeżeli w którymś z poprzednich konkursów wygrało się już bon? Wygrał ktoś u nich kilka razy?

Kojarzę, że tak, tu były wpisy o wygranych bonach z kilku edycji różnych; ja akurat nie miałam z kilku, ale wpisy forumowe czytałam (stąd też nieśmiała nadzieja i mój udział w tym konkursie). emotka
Przy okazji - ktoś kojarzy powód nagłego zainteresowania Auchan Chinami? - skąd taka dziwna tematyka? Pytam z ciekawości, bo a nóż-widelec następnym razem każą nam szukać ciek

Może dlatego że wczoraj rozpoczął się nowy rok w Chinach emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

bibeck

#6315507 Napisano: 29.01.2017 09:47:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A czy da się wygrać w Auchan , jeżeli w którymś z poprzednich konkursów wygrało się już bon? Wygrał ktoś u nich kilka razy? Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6314476 Napisano: 25.01.2017 17:20:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
paula9891 napisał(a):

Prad napisał(a):

Czy w konkursie Milka w żabce są dzienne etapy? bo zwrot "codziennie tablet do wygrania" na plakacie jest jakiś podejrzany...

Nie ma etapów, a przynajmniej w regulaminie brak informacji.
Wybierają laureatów ze wszystkich dni po zakończeniu konkursu.

a czy określenie "dowolne trzy" oznacza trzy różne produkty, czy mogą być np. trzy jednakowe czekolady? Niby jasno napisane, ale wiem że w praktyce interpretacja organizatora może być różna.  Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6310891 Napisano: 14.01.2017 13:02:33 w SZUKAM....

andziulka21 napisał(a):

Gdzie można zobaczyć całą galerie zdjęć w konkursie Mieszko ? 

Mieszko-galeria Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6306619 Napisano: 02.01.2017 13:04:20 w Lay's
mattadore napisał(a):

bibeck napisał(a):Chodzi raczej o całą twarz z uśmiechem, więc coś tam się da stworzyć oryginalnego

jak przejdziesz do wypełniania formularza to widoczny na paczce jest tylko twój uśmiech ,broda itp.  Może uda ci wcisnąć całą twarz w paczkę ...

Podczas tworzenia paczki, po prawej stronie są udostępnione narzędzia m.in. do zmniejszania lub powiększania wstawianego obrazu. Próbowałem na jednej fotce i coś tam wyszło... Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6306606 Napisano: 02.01.2017 12:48:44 w Lay's
monisss napisał(a):

bibeck napisał(a): Ciężej będzie wygrać coś bardziej wartościowego. Poprzednia edycja była dużo atrakcyjniejsza emotka tutaj mocno się zastanowię nad choć jednym zgłoszeniem. Choć może spróbuję coś kreatywnego stworzyć i przetestować gust komisji emotka

kurcze.. to jak same zeby to kicha. mam pomysł na cały wizerunek, ale same zęby to co .. emotka no nic spróbować , spróbuję. podejrzewam,że zaraz rzucą się jakies małolaty emotka   najlepsze/najgorsze,że wszyscy będą je potem wystawiać na insta czyli będzie mnóstwo takich samych pomysłów emotka  

Chodzi raczej o całą twarz z uśmiechem, więc coś tam się da stworzyć oryginalnego Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6306600 Napisano: 02.01.2017 12:30:41 w Lay's
Ciężej będzie wygrać coś bardziej wartościowego. Poprzednia edycja była dużo atrakcyjniejsza emotka tutaj mocno się zastanowię nad choć jednym zgłoszeniem. Choć może spróbuję coś kreatywnego stworzyć i przetestować gust komisji emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6306445 Napisano: 01.01.2017 19:04:18 w Nasze wygrane w minionym roku
Do "świadomych" konkursowiczów należę dopiero od 2016 roku, konkretnie od końca września. Przez całe życie uważałem że jak się nie zarobi, to nikt nic nie da za darmo. Takie wpojone zasady przez rodziców emotka . Do czasu, kiedy w 2016 żona wysłała kilka zgłoszeń z kodami z "Grześków" i wygrała wycieczkę do parku rozrywki (już za nami, było świetnie). Później zacząłem bardziej zgłębiać temat konkursów i trafiłem na to forum. "Mugol" zmienił się w konkursowicza pełną gbą emotka

Uważam, że chyba dopadł mnie syndrom początkującego. Bo jak tylko zacząłem grać, co rusz jakaś wygrana (Poza wspomnianą już wycieczką - Tablet z graala, karnet PKP Intercity za 3000, Kilka bonów do Intermarche, Juli, Biedrony, pocieszki ze smolara (nagrody 2 i 3 stopnia), kilkanaście piłek, 2 konsole, pralka z Calgonu (tylko 2 zgłoszenia), książki, Whisky od Smolara, wódeczka, i trochę piwa - ostatnio zgrzewka Harnasia. O dziwo odnotowałem sporo szczęścia w loteriach, co do których nigdy mi nie szło. Jednak grudzień był najsłabszy i kolejne konkursy kończyły się porażkami. Chyba aby ostudzić mój zapał...

Jestem typowym humanistą, więc konkursy kreatywne, to jest to co najbardziej mnie pociąga.  Niestety nie zawsze jestem przekonany co do tego że wybierane są najlepsze teksty. W sumie przez 3 miesiące zgarnąłem nagród za około 6 tysięcy, łącznie z "Grześkami" będzie to około 10 tysięcy złotych.

Moim marzeniem konkursowym są wycieczki, lub bony wycieczkowe, ekspress do kawy dla żonki i coś, co pomoże szybko spłacić nasze zobowiązania, czyli nowiutkie autko... 

W nowym roku życzę Wam wszystkim samych nagród I stopnia emotka  i sobie również emotka

Przy okazji, dzięki za okazaną pomoc i wiele przydatnych informacji o tym jak grać. Wyświetl w wątku >>

bibeck

#6305681 Napisano: 29.12.2016 17:41:57 w moje dzisiejsze wygrane :)
24 szt. Harnasia, szkoda że nie IPhonemotka Wyświetl w wątku >>
0 0