Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bibeck

bibeck

#6276433 Napisano: 28.10.2016 10:11:44 w Lay's
A czy nie uważacie że w takim razie, ta ich weryfikacja to hipokryzja? Sami czysto nie grają, a innych weryfikują żeby piłkę wysłać... Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6275313 Napisano: 26.10.2016 12:59:41 w Informują
@ od Jula przed chwilą Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6275255 Napisano: 26.10.2016 11:34:42 w Lay's
z hasłami na konsole mają łatwiej, bo już mają mniej do przebrania i być może już podczas wstawiania laureatów na listę dnia, zaznaczają sobie najfajniejsze do nagrody tygodnia. Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6275249 Napisano: 26.10.2016 11:29:10 w Lay's
Ok, ja zostaje przy swoim. Podziwiam Wasz bezkrytycyzm.  700 unikatowych nazwisk.... Być może niedługo to zmienią, ale na razie widać to gołym okiem.... Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6275244 Napisano: 26.10.2016 11:26:18 w Lay's
jarek2 napisał(a):

Przecież można wygrać tylko jedną nagrodę na dane nazwisko (każdego stopnia oczywiscie). Zatem sprecyzuj, co Cie dziwi, bo mało z powyzszego wynika.

bibeck napisał(a):

agniehaha89 napisał(a): przestańcie doszukiwać się nazwisk a zacznijcie wymyślać dobre hasła emotka  

tylko, że wyślijcie je na nazwisko którego nie ma jeszcze na liście laureatów emotka  - wysyłałem naprawdę niezłe hasła, wygrałem, a później nic. Dopiero jak wysłałem parę zgłoszeń na nazwisko, którego jeszcze nie było (hasła te same) to znowu magicznie stałem się laureatem...

Tak wiem, ale później wysyłałem na dane ojca (te same nazwisko, ale imię inne), więc powinno przejść i nic. Dlatego zacząłem słać na dane kuzyna i wygrałem mu piłkę. Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6275229 Napisano: 26.10.2016 11:14:47 w Lay's
agniehaha89 napisał(a):

przestańcie doszukiwać się nazwisk a zacznijcie wymyślać dobre hasła emotka  

tylko, że wyślijcie je na nazwisko którego nie ma jeszcze na liście laureatów emotka  - wysyłałem naprawdę niezłe hasła, wygrałem, a później nic. Dopiero jak wysłałem parę zgłoszeń na nazwisko, którego jeszcze nie było (hasła te same) to znowu magicznie stałem się laureatem... Wyświetl w wątku >>

bibeck

#6275218 Napisano: 26.10.2016 11:03:13 w Lay's
 Chyba chcieli sobie do minimum ograniczyć konieczność pracochłonnej weryfikacji i przystopować kilkakrotne wygrane w jednej rodzinie, z jednej strony to dobrze, ale nie jest to uczciwe dla osób wysyłających zgłoszenia. Co ma zrobić taki Nowak z Konstantynopolitańczykiewiczówną nie ma szans emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6275196 Napisano: 26.10.2016 10:19:27 w Lay's
synk napisał(a):

  Laskowski
To na razie jedyny przypadek  wystąpienia nazwiska 3x (2 razy męskie i raz żeńskie)

Może filtr ma lub miał na początku również problem z dużymi literami emotka
pierwszy Laskowski jest wypisany małymi, drugi dużymi na liście zwycięzców. Widocznie tak wypełnili formularz i filtr nie rozpoznał że to te same nazwisko. Błąd ten mógł już zostać przez nich naprawiony... Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6275189 Napisano: 26.10.2016 10:05:50 w Lay's
Jak ktoś ma takie nazwisko jak którykolwiek z laureatów z ich list, niech zapomni (przynajmniej na razie) o nagrodzie. Widać że bardzo starają się aby nazwiska się nie powtarzały - co na prawie 700 laureatów jest nie lada wyczynem....

jedyne co przepuszcza ich system to to samo nazwisko w formie żeńskiej lub męskiej (wtedy się mogą powtórzyć ) Wyświetl w wątku >>
1 dromader 0

bibeck

#6274355 Napisano: 24.10.2016 18:04:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kaskaderka1 napisał(a):

Wygrałam piłkę Lay's.
Czy jest jeszcze szansa na konsole ,tym jednym zgłoszeniem ?

Jak najbardziej. Parę osób pisało że jednym zgłoszeniem wygrało piłki i konsole. Moje analizy to potwierdzają - na listach zwycięzców konsol widnieją JEDYNIE te osoby, które wcześniej wygrały piłki... Wyświetl w wątku >>

bibeck

#6273824 Napisano: 23.10.2016 12:41:02 w Paragony na trwające konkursy
Kupię paragon Calgon (oferty tylko od zaufanych forumowiczów) Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6273651 Napisano: 22.10.2016 16:32:31 w Wkurza mnie...
wkurzają mnie opisy produktów na paragonach, w większości przypadków nie da się jednoznacznie zidentyfikowac marki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6273510 Napisano: 22.10.2016 00:00:50 w Czy informują/ informowali?
kumulacja napisał(a):

Czy wysyłali mejle do zwycięzców z konkursu JULA?

Też czekam, ale wg. regulaminu, mają na to 14 dni od wyłonienia zwycięzców. Czyli od 11 października (ogłoszenie wyników) mają czas do 25.10.  Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6273185 Napisano: 21.10.2016 14:07:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bonik ITM  z Tchibo emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6273148 Napisano: 21.10.2016 13:20:39 w Dyskusje o wynikach konkursu
scrabble napisał(a):

joan napisał(a):

A moim zdaniem Pani Maria I* strzeliła sobie w kolano, bo teraz przy okazji każdego konkursu, gdzie pojawi się na liście laureatów, konkursowicze będą napierali na organizatorów w sprawie publikacji prac i zrobią organizatorom kolonoskopię by sprawdzić, czy im Pani Maria I* czasem nie wlazła do d***.

Warto było spalić dane osobowe? Nie sądzę emotka  

Nie przesadzasz trochę? Piszesz tak jakby dziewczyna popełniła morderstwo  emotka
*strzeliła sobie w kolano
*wlazła komuś do d***
*spaliła dane osobowe  emotka

Jak dla mnie co najmniej wygrała rower .
Nie brałam w tym udziału i nie wysyłam zdjęć kiedy chodzi o tekst ale być może napisała wcześniej do organizatora czy wyraża na to zgodę? 
Czy mi się to podoba czy nie? Szkoda mi życia żeby się zajmować takimi bzdetami. Wolę ten czas poświęcić na napisanie zgłoszenia, bo chyba w każdym regulaminie jest napisane, że decyzja komisji jest ostateczna a kryterium przyznania nagród będzie swobodna ocena przysłanych odpowiedzi ...
A z relacji innych konkursowiczów wynika, że *kolonoskopia robiona organizatorom, kończy się jedynie blokowaniem wpisów na fb.

Dokładnie
Jedynym ewentualnym winowajcą jest organizator, który uznał to zgłoszenie, pomimo zapisów regulaminu. Dziewczyna miała pomysł i spróbowała, normalnie by ją odrzucili, ale jej się udało. No i teraz ją za to linczować? wyluzujcie... Wyświetl w wątku >>

bibeck

#6273062 Napisano: 21.10.2016 11:25:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
defed napisał(a):

huda83 napisał(a):

Hej! Mam pytanie odnośnie lays. Czy ps4 jedt wybierane spośród zgĺoszeń, które wygrały piłki czy ze wszystkich? 

Spośród wszystkich najlepszych zgłoszeń danego tygodnia, niekoniecznie z tych, które zgarnęły piłki, bo jest limit 1 piłka-1osoba.
Możesz np. wygrać piłkę zgłoszeniem wysłanym we wtorek, ale zanim się dowiesz o wygranej, wysyłasz jeszcze lepsze hasło w sobotę i to ono może zgarnąć PS4  emotka
Lub wysyłasz zgłoszenie w niedzielę(koniec 1 etapu) i poniedziałek(początek 2 etapu). Potem dowiadujesz się o piłce za niedzielne hasło ale nie wygrywasz PS4. Natomiast tydzień później możesz znaleźć się na liście z PS4 juz za hasło z poniedziałku jeśli sie okaże najlepsze z danego tygodnia.

Zadałem sobie trochę trudu i wrzuciłem wszystkie wyniki do Excela. Wnioski są następujące - Nazwiska zwycięzców dziennych nie powtarzają się prawie wcale (jest tylko kilka przypadków kiedy powtarza się nazwisko w odmianie żeńskiej i męskiej). PS4 do tej pory wygrały osoby, które znalazły się na listach zwycięzców dnia. Nie ma NIKOGO kto by wygrał PS4 spoza tej listy - sprawdzone). Moim zdaniem do wygrania kolejnych piłek są "dopuszczane" osoby o unikatowych nazwiskach (które nie występowały jeszcze na listach zwycięzców). Nie mają co liczyć na PS4 osoby, których nie ma na liście z Piłkami. Ciekawe czy bilety będą rozdane tylko laureatom PS4, czy też będą rozlosowane spośród wszystkich zgłoszeń wcześniej nagrodzonych... Wyświetl w wątku >>
1 defed 0

bibeck

#6271430 Napisano: 18.10.2016 15:12:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
w Lay`s konsole losują chyba tylko ze zgłoszeń, które wygrały piłki. Kilka osób z dzisiaj co wygrało piłki jest również na liście z konsolami, a pozostałe nazwiska zwycięzców tygodnia znaleźć można w kolejnych dniach... Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6271260 Napisano: 18.10.2016 11:41:46 w moje dzisiejsze wygrane :)
0 0

bibeck

#6271121 Napisano: 18.10.2016 00:59:14 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kwartalna karta PKP ICC na przejazdy w 2 klasie PKP INTERCITY. To chyba pierwszy raz jak wolałbym nagrodę o mniejszej wartości (Voucher do hotelu lub tablet). Mało poruszam się pociągami, a chyba nie mogę oddać komuś innemu mojego karnetu? Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6270859 Napisano: 17.10.2016 17:57:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
No to kto może się pochwailić autem z loterii Coli ? emotka  - ja niestety muszę przyznać, że ta loteria to moja totalna klęska, sporo zgłoszeń, a nawet karty nie ugrałem... Wyświetl w wątku >>
0 0