Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika bibeck

bibeck

#6844056 Napisano: 12.02.2022 15:44:56 w PODZIĘKOWANIA
Niebieska_Laguna
Zakup bez zastrzeżeń. Wysyłka ekspres emotka Mam nadzieję, że to nie ostatnia nasza transakcja emotka
Polecam

Dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6843092 Napisano: 07.02.2022 20:00:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
fineessa napisał(a):

A czy w tej loterii Biedronki mogę wziąć udział używając karty Moja Biedronka mamy? Swojej nie mam a w mojej Biedronce nie ma nowych i nie wiedzą czy będą:zakrecon

Generalnie nie ma przeszkód, ale w razie wygranej zwycięzcą zostanie mama emotka Wyświetl w wątku >>
1 madllen 0

bibeck

#6842454 Napisano: 04.02.2022 09:06:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
z wczoraj, Wawel Intermarche, bon 200 zł ... Jednak świadomość, że byłem tak blisko auta, motywuje emotka Wyświetl w wątku >>

bibeck

#6842130 Napisano: 02.02.2022 16:51:34 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
500 zł z podwójnego świętowania Lays (V etap), jeszcze na VII czekam... Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

bibeck

#6841115 Napisano: 28.01.2022 18:27:28 w Avanti
A czy dzisiaj ktoś dostał jakiś przelew z "podwójnego" ? Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6840806 Napisano: 27.01.2022 13:25:06 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
domika napisał(a):

agaluna napisał(a):

myja napisał(a):

noemi82 napisał(a):

Czeka ktoś jeszcze na przelew z 5 etapu podwójnego świętowania? 

tak, ja

ja też czekam

i ja emotka

i ja na jeden...
Zaobserwowałem, że z tego konkursu wypłacają pieniądze w piątki i chyba nie trzymają się do końca kolejności etapów. Było np. info że ktoś już z 7 etapu w zeszłym tygodniu otrzymał główną, a z 6 nikt się nie ujawnił, nie mówiąc już, że niektórzy jeszcze z 4 etapu podobno nie dostali jeszcze pięćsetek. Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6839286 Napisano: 21.01.2022 20:53:52 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Podwójne Świętowanie Lays i Cheetos - V etap główna emotka ,
500 zł z tego samego etapu jeszcze w drodze emotka Wyświetl w wątku >>

bibeck

#6837922 Napisano: 16.01.2022 20:04:10 w Kupię...
kody Netflix z dobrym upustem emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6836397 Napisano: 09.01.2022 16:19:34 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Wiadomo coś o kartach Orlen (Lays i Pepsi) z ostatniego etapu? Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6834755 Napisano: 31.12.2021 18:55:50 w Nasze wygrane w minionym roku
Rok 2021 to zdecydowanie odpoczynek od konkursów,przynajmniej do połowy roku. Przyjąłem również nieco inną strategię, staram się walczyć w konkursach kreatywnych (dokończ zdanie, odpowiedz na pytanie), bo widzę, że udaje mi się tam zgarniać lepsze nagrody.  Odpuszczam granie o nagrody typu bluzy, piwa, bony po 50 zł, chyba, że jest w tych konkursach większa pula nagród głównych.

Pomimo tego lenistwa mam, a właściwie mamy (bo żona też ma w tym szaleństwie konkursowym swój spory udział) kilka sukcesów (Hulajnoga elektryczna, Konsola Playstation 5 od Kiory, zamiast której ostatecznie otrzymałem gotówkę, bo brakło jej wtedy w sklepach ,Nintendo Switch z tej samej agencji, trochę bonów, 500 zł z "Ramy".

No i na koniec konkurs który pozytywnie zaskoczył mnie na koniec roku i w którym  czułem się jak ryba w wodzie,czyli "podwójne świętowanie z Lays i Cheetos". Nie chcę zbytnio się rozpisywać o kwotach, ale jest bardzo, bardzo dobrze .

W sumie, jak na moją mniejszą aktywność w tym roku, jestem bardzo zadowolony, nagrody na kilkadziesiąt „tysiaczków” 😊  ale bez Tyskiego niestety (1 zgłoszenie tylko poszło, bo Lays układałem).

Jak zawsze, życzę Wam i sobie, samych gratulacji na naszych skrzynkach pocztowych i innych komunikatorach.

Nadal czekam na Autko emotka albo fantastyczną wycieczkę... Wyświetl w wątku >>

bibeck

#6834229 Napisano: 29.12.2021 16:57:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
No tego się nie spodziewałem emotka    "podwójne świętowanie Lays i Cheetos" -i to dosłownie emotka

Co za czaderska końcówka roku. Wyświetl w wątku >>

bibeck

#6832046 Napisano: 17.12.2021 19:55:52 w Avanti
mama2006 napisał(a):

czy Avanti odpowie mi na pytanie, odnośnie numeru albo daty paragonu? bo nie wiem, który odeslać

tak, to bardzo solidna agencja Wyświetl w wątku >>

bibeck

#6832040 Napisano: 17.12.2021 19:33:31 w Avanti
margobb napisał(a):

diabkate napisał(a):

bocin napisał(a):

Dzisiaj przegrałem w podwójnym świętowaniu, ale dziś należała mi się przegrana. Wysłałem 1 zgłoszenie, aczkolwiek było denne. Za to w minionym etapie też wysłałem 1 zgłoszenie, jednak to już było wporzo. Proza rymizowana, szczerze, bez wspominania o produktach promocyjnych. Zobaczymy co z tego wyniknie. 

Ja to nigdy nie wspomniałam o produktach promocyjnych. Może dlatego nic nie wygrałam?emotka

Wygralam główną bez wychwalania wątpliwych walorów Lays'ow. Także to nie to emotka

Jak wyżej emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6832015 Napisano: 17.12.2021 18:31:53 w moje dzisiejsze wygrane :)
Co za dzień, 5000 z Lays emotka

Edit: +500 zł, niezauważyłem bo do ofert wpadło emotka Wyświetl w wątku >>

bibeck

#6827358 Napisano: 01.12.2021 23:00:14 w Żegnamy zmarłych
emotka przykro, kojarzę nick, chociaż bliżej nie miałem okazji poznać, ale wszyscy forumowicze to jedna rodzina, więc zabolało... Wyświetl w wątku >>

bibeck

#6826648 Napisano: 30.11.2021 08:17:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
sasaaabp napisał(a):

magie1982 napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

bibeck napisał(a):

"Kuchnia Ramy" Tak się zastanawiam, czy Albedo ma zwyczaj nagradzać główną, bez wcześniejszego przyznania nagrody dnia? Obserwując listy wyników, trochę dziwnie to wygląda (mniej laureatów niż nagród), a przecież na 100% mamy tutaj na forum dobrych "literatów".

Zgodnie z regulaminem tego konkursu (punkt 3.3) - w najbliższym dniu roboczym po zakończeniu konkursu komisja wybierze DODATKOWO pięciu laureatów nagrody głównej, przy czym jeden uczestnik może zdobyć tylko 1 nagrodę główną i 1 nagrodę II stopnia. To znaczy, że ten DODATKOWY wybór może objąć zarówno laureatów już nagrodzonych II stopniem lub nowych.

Co do pustych miejsc na liście laureatów, pojawiają się one dopiero po zweryfikowaniu prawa do nagrody, stąd aktualnie nie ma jeszcze we wszystkich dniach wszystkich wygranych laureatów.

Akurat znając Albedo, to główne nagrody dostaną Ci, którzy nie dostali 500 emotka

Trochę to dziwne, bo z drugiej strony, skoro codziennie wybierali niby najlepsze zgłoszenia danego dnia i mają na tacy oficjalnie 100 takich zgłoszeń, to jak do nagrody głównej mogą pretendować zgłoszenia, które są poza tą setką. Chyba, że Thermomixy dadzą ze zgłoszeń z ostatniego dnia konkursu.

Tak powinno być, ale z tymi agencjami bywa różnie... Avanti np. zawsze robi tak jak piszesz, główne wybiera z dziennych. Jednak wiem, że już bywały konkursy w których główne wygrywały osoby wcześniej nienagrodzone. Stąd moje pytanie o doświadczenia z Albedo. W każdym razie mam jedną wygraną i kilka (moim zdaniem lepszych zgłoszeń) nienagrodzonych, więc tak czy siak jakaś szansa jest emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6826506 Napisano: 29.11.2021 16:49:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
magie1982 napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

AneczkaS napisał(a):

bibeck napisał(a):

"Kuchnia Ramy" Tak się zastanawiam, czy Albedo ma zwyczaj nagradzać główną, bez wcześniejszego przyznania nagrody dnia? Obserwując listy wyników, trochę dziwnie to wygląda (mniej laureatów niż nagród), a przecież na 100% mamy tutaj na forum dobrych "literatów".

Zgodnie z regulaminem tego konkursu (punkt 3.3) - w najbliższym dniu roboczym po zakończeniu konkursu komisja wybierze DODATKOWO pięciu laureatów nagrody głównej, przy czym jeden uczestnik może zdobyć tylko 1 nagrodę główną i 1 nagrodę II stopnia. To znaczy, że ten DODATKOWY wybór może objąć zarówno laureatów już nagrodzonych II stopniem lub nowych.

Co do pustych miejsc na liście laureatów, pojawiają się one dopiero po zweryfikowaniu prawa do nagrody, stąd aktualnie nie ma jeszcze we wszystkich dniach wszystkich wygranych laureatów.

Akurat znając Albedo, to główne nagrody dostaną Ci, którzy nie dostali 500 emotka

i tego się trzymajmy emotka Wyświetl w wątku >>

bibeck

#6826502 Napisano: 29.11.2021 16:37:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
"Kuchnia Ramy" Tak się zastanawiam, czy Albedo ma zwyczaj nagradzać główną, bez wcześniejszego przyznania nagrody dnia? Obserwując listy wyników, trochę dziwnie to wygląda (mniej laureatów niż nagród), a przecież na 100% mamy tutaj na forum dobrych "literatów". Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6823310 Napisano: 17.11.2021 07:56:01 w PODZIĘKOWANIA
koala33
Dziękuję i bardzo polecam. Wszystko przebiegło bezproblemowo. Wyświetl w wątku >>
0 0

bibeck

#6815487 Napisano: 17.10.2021 20:37:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
norweska20 napisał(a):

Orientuje się ktoś może czy te szkolenie internetowe z biedronki jeszcze kodami obdarowuje ? . Na stronce wisi informacja , link aktywny ..tylko się zastanawiam czy pula już nie wykorzystana ?

Przydatna wstawka z Peppera, dzięki której możemy sprawdzić, czy kody jeszcze są dostępne. W prawym okienku informacja emotka

czy kody jeszcze dostępne




Wyświetl w wątku >>