Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika klamkorozec

klamkorozec

#6340912 Napisano: 31.03.2017 23:38:54 w moje dzisiejsze wygrane :)
zestaw winx z wczoraj, a dziś ok. 11 telefon z House konkursu fotograficznego, z informacją o głównej emotka Wyświetl w wątku >>

klamkorozec

#6336154 Napisano: 21.03.2017 18:51:36 w moje dzisiejsze wygrane :)

klamkorozec

#6335703 Napisano: 20.03.2017 21:18:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
Bluzy z FRUGO i 200 zł z Nestle emotka Cieszę się baardzo, bo ubiegły tydzień był pierwszym w tym roku, w którym NIC nie wyhaczyłam - a dziś, hura, coś wpadło emotka Wyświetl w wątku >>

klamkorozec

#6333809 Napisano: 16.03.2017 10:54:48 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
okulary z kaktusa Wyświetl w wątku >>
1 krseta 0

klamkorozec

#6331404 Napisano: 10.03.2017 13:34:43 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
zestaw Colgate z rmf emotka - czy tam wszyscy uczestnicy dostawali taki zestaw? bo ja choć pamiętam, że udział brałam (trzeba było napisać co się w 2min. by zrobiło), to nie dostałam ŻADNEJ informacji o nagrodzie. Fajna niespodzianka emotka Wyświetl w wątku >>
1 jo-anna 0

klamkorozec

#6331119 Napisano: 09.03.2017 18:22:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
słodycze Mieszko Wyświetl w wątku >>
0 0

klamkorozec

#6330862 Napisano: 09.03.2017 11:18:16 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
robot z loterii smaku. CUDNY! Wyświetl w wątku >>
0 0

klamkorozec

#6329692 Napisano: 07.03.2017 11:40:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy w takim razie, już wszystkie nagrody z netto są rozdysponowane, jak myślicie? Wyświetl w wątku >>
0 0

klamkorozec

#6329515 Napisano: 06.03.2017 21:17:58 w moje dzisiejsze wygrane :)
kocyk z Helleny emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

klamkorozec

#6326569 Napisano: 27.02.2017 22:54:21 w moje dzisiejsze wygrane :)
planszówka z fb z akademii niechorowania emotka - kocham poniedziałki emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

klamkorozec

#6326422 Napisano: 27.02.2017 16:17:55 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
do męża dzwoniła jakaś panna z ustaleniami co do porcelany którą podobno wybrał  emotka ktoś coś może wie? Bo nie braliśmy udziału w żadnym konkursie z porcelaną (nawet w kawie) i nic nie przychodzi mi do głowy innego, niż to że to naciągaczka... jednak wolę się upewnić - może do kogoś też dzwoniła? Wyświetl w wątku >>
0 0

klamkorozec

#6326384 Napisano: 27.02.2017 14:40:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a zdradzicie czym zauroczyliście Żabę...?
 
fotka: mąż, dwóch synów (zbliżenie na buzie) i dosyć kolorowo Wyświetl w wątku >>
0 0

klamkorozec

#6326368 Napisano: 27.02.2017 14:14:45 w moje dzisiejsze wygrane :)
również gogle kaktus emotka Wyświetl w wątku >>

klamkorozec

#6324919 Napisano: 22.02.2017 23:28:03 w moje dzisiejsze wygrane :)
poczta kwiatowa od Inposta (widocznie stwierdzili, że takiej starej babie to już nie ma po co bielizny fundować emotka ) Wyświetl w wątku >>
1 nelunia 0

klamkorozec

#6324535 Napisano: 22.02.2017 09:26:26 w Przedszkolaki i przedszkola :)
Julia26062011 nigdy, ale to przenigdy nie daj sobie wmówić, że to z twoją córką jest coś nie tak.

Ja to przerabiałam z pierwszym dzieckiem, gdzie przedszkolanki wmówiły mi, że syn ma problemy, do tego stopnia, że zaczęłam z
nim jeździć do lekarza specjalisty! Po badaniach lekarz złapał się za głowę i zapytał – co pani chce, dziecko jest zdrowe jak ryba! Trwało to rok czasu, syn był zestresowany, przestał lubić przedszkole i w ogóle był wycofany. Przemyślałam sprawę i przeniosłam syna do innego państwowego przedszkola – i nagle jakbym miała inne dziecko: radosne, szczęśliwe, uśmiechnięte. Okazało się że w poprzednim
przedszkolu panie były nie miłe dla dzieci, nie szanowały ich potrzeb, lekceważyły dzieci i jeżeli coś robiły to tylko na pokaz. Nawet do toalety dzieci mogły wychodzić tylko kiedy pani pozwoliła! Jednak to wszystko wyszło dopiero po zmianie przedszkola. Synowi to pierwsze przedszkole „odbijało” się jeszcze do trzeciej klasy podstawówki (w stresowych sytuacjach następowały wymioty… nie chcę się na ten temat rozpisywać, bo jeszcze jestem wściekła na siebie że tak dałam się wmanewrować…)!

Drugi syn całe przedszkole przebył jako szczęśliwy malec,nigdy nie miałam żadnych problemów.

Trzecia córka… no to jest historia. Pierwsze dwa lata przesympatyczne panie, zresztą te same, które opiekowały się moimi synami.
Istna sielanka. W tym roku jednak córka trafiła na wiedźmę. Wiedźmę, na którą latami skarżyli się rodzice, która jednak dalej pracuje z dziećmi. Wrzesień, październik jakoś minął – córka chorowała, wiedźma chorowała – nastał listopad, gdzie w ciągu 2-3 tygodni córa zaczęła płakać wieczorami, rankami, w weekendy, ciągle! że nie chce iść do przedszkola. Zaczęła obgryzać paznokcie. Gdy tylko
przedszkole jej się przypomniało to w płacz. No nie mogłam!  Podpytałam córkę o co chodzi, wytłumaczyła, że pani nie fajnie się zachowuje, krzyczy, każe oglądać telewizję (telewizor właśnie sama załatwiła, bo wcześniej nigdy go nie było) i nie pozwala się bawić
(?!). Poszłam od razu do dyrektorki porozmawiać, powiedziała, że zwróci nauczycielce uwagę i postara się usunąć telewizor. Następnego dnia doszło do mojej konfrontacji z wiedźmą, która stwierdziła, że jest wszystko ok, a telewizor to same programy
edukacyjne i ona nie widzi powodów do mojego pieklenia się. Minął niecały tydzień, córka dalej płakała i gdy już miałam sama iść na następną rozmowę wiedźma, stwierdziła, że musimy porozmawiać na temat zachowania mojego dziecka. Choć wcześniej, podczas pierwszej rozmowy, do mojej córy nie miała żadnych zarzutów. No i się zadziało.
Nauczona doświadczeniem, i ewentualnymi konsekwencjami mojej naiwności, nie dałam sobie powiedzieć cokolwiek złego na moje dziecko. Rozmowa polegała na próbie wmówienia mi, że wszelkie problemy córki, jej płacze wynikają z problemów w domu. Dokładnie tak samo jak kilka lat wcześniej przedszkolanki z innego przedszkola wmówiły mi że to syn ma problem, a one to samo dobro i nic
nie mają sobie do zarzucenia.  W każdym razie znam swoją córkę, sytuacja w domu od lat praktycznie to niezmienna rutyna
i wiem, że rozpacz nastąpiła dopiero po kontaktach z wiedźmą. Mimo ataków, że to u mnie w domu jest coś nie tak, nie pozwoliłam robić sobie pani prywatnych wycieczek, stwierdziłam, że ja się nie interesuję jak jej sytuacja domowa wpływa na humorki które ma później w pracy wśród dzieci, no i ciągle konsekwentnie broniłam córkę podkreślając, że skoro z innymi nauczycielkami córa dogadywała się zawsze bez problemu, a teraz nagle płacze w towarzystwie właśnie jej, to ewidentnie wina jest po jej stronie, i proszę ją by przemyślała swoje zachowanie i sposoby pracy z dziećmi. Nie przedłużając – wiedźma nie była przygotowana na taki obrót rozmowy, myślała że się ukorzę i stwierdzę , że może faktycznie u mnie jest coś nie tak. Gdy nie pozwoliłam sobie na prywatne wycieczki, z rozpędu powiedziała, że z moimi synami też był problem i że jak chcę to mogę przepisać dziecko do innego przedszkola, bo ona się nie zwolni. No jak pojechała po moich starszych dzieciach, które są wyjątkowo łagodne i bezkonfliktowe, to ogarnął mnie śmiech, że aż takie bzdury wygaduje. Na koniec rozmowy wściekła, że nic nie ugrała, i że to jej się dostało wyszła bez pożegnania  i tyle.

Dyrektorka wiedząc o naszej awanturze grzecznościowo przeniosła córkę do starszej grupy. Po przenosinach córka popłakiwała już tylko rankami cały grudzień, styczeń, dopiero teraz w lutym mamy dwa tygodnie radosne, takie jak kiedyś. Paznokcie jeszcze nie odrosły, ale humor córki wrócił na swoje miejsce. Zawalczyłam o córkę i jestem z tego dumna. Nie wyobrażam sobie, jakby córcia psychicznie się czuła po całym roku pod opieką tej wiedźmy i jakie by to miało konsekwencje na dalsze lata jej życia.

Napisałam to wszystko dlatego, byś zawalczyła o swoje dziecko. Wg mnie to wszystko wina przedszkolanki, bo relacje w grupie między
dziećmi, sprawny pedagog szybko potrafi ogarnąć, nie eliminując kogoś z towarzystwa. W ogóle co to za stół przy którym może siedzieć tylko część dzieci?! Co to za wytłumaczenie że myślała, że dziecko lubi rysować? Jak można nie zaangażować wszystkich dzieci do zabawy? Jak można mieć pretensję, że dziecko nie miało się kiedy zaaklimatyzować, co to tylko twoja córka chorowała?!
I co z tego że dziecko jest nieśmiałe – przecież każdy człowiek jest inny i trzeba to szanować, a nie krytykować! Krytykować to można jak się okaże , że dzieciak jest agresywny, ale nie nieśmiały! Wsłuchaj się w córki słowa, stój za nią murem, powiedz, że wcześniej było super, a że teraz jest źle to najwyraźniej wina złego podejścia nauczycielki. I tyle. Myślę, że gdy dzieci widzą, lekceważące podejście nauczyciela w stosunku do twojej córki, to same po prostu też tak robią. Uwierz mi, ja też płakałam, byłam załamana,  i łzy leciały mi jak grochy. Przygotuj się na rozmowę, wysłuchaj najpierw zarzutów, oczywiście nie pozwalaj sobie na prywatne wycieczki, a później na zimno powiedz, co ty o tym myślisz. Zobaczysz, że jak argument: bo w dziecku/domu jest problem, zniknie i odwrócisz go w stronę przedszkola, od razu nauczycielka będzie miała mniej do powiedzenia. Nie daj sobie w mówić, że to coś w domu się dzieje, albo, że z córką jest coś nie tak – bo wiesz, że tak nie jest!
Walcz o swoje dziecko! Nie daj sobie wmówić, że wina leży po twojej stronie. Może porozmawiaj z dyrektorką o zmianie grupy, a może spróbuj się dowiedzieć o inne przedszkole – i to niekoniecznie prywatne, bo i w prywatnym mogą być nauczycielki nie za bardzo lubiące pracę z dziećmi. Najważniejsza jest zawsze osoba, która opiekuje się twoim dzieckiem. Gdy jest fajna i sympatyczna, to nawet brak zabawek i ogólna bieda, nie stanowią problemu, a gdy nauczyciel nie ma powołania do tej pracy, to nawet najpiękniej wyszykowana sala
i najfajniejsze zabawki nie pomogą. 
Wiedźma z opowieści ma ogromne wykształcenie w kierunku pracy z dziećmi, studia, kursy różne cuda – ale to że jest dobra w teorii, nie oznacza że to się przekłada na praktykę – no niestety!
Trzymaj się, trzymam kciuki!
 
Wyświetl w wątku >>

klamkorozec

#6324128 Napisano: 21.02.2017 12:53:40 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
aparat nikon z odkryjniebieski Wyświetl w wątku >>
0 0

klamkorozec

#6323043 Napisano: 17.02.2017 13:49:13 w moje dzisiejsze wygrane :)
toster z Ramy emotka z Mili Wyświetl w wątku >>
1 viviean 0

klamkorozec

#6322099 Napisano: 15.02.2017 11:26:37 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
wypasiony kubek, bez żadnego sms-a czy powiadomienia e-mail. Wyświetl w wątku >>
0 0

klamkorozec

#6321995 Napisano: 14.02.2017 23:38:05 w moje dzisiejsze wygrane :)
bransoletka z fb  - cieszy emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

klamkorozec

#6321621 Napisano: 13.02.2017 23:07:09 w moje dzisiejsze wygrane :)
robot Bosh w loterii emotka no po prostu szok emotka Wyświetl w wątku >>