Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dreams

dreams

#3647902 Napisano: 24.08.2010 06:52:59 w Połączenia nieodebrane
sophie1 napisał(a):

miriam napisał(a):

i

pc174 napisał(a):

Koło 10 z zastrzeżonego. Ale puścili tylko 1s sygnał emotka



I u mnie coś takiego...nie sposób odebrać tego fona
zastrzeżony dzwonił już 2 razy...
wie ktoś co to może być???


U mnie to samo.



Ten sam problem mam. Wyświetl w wątku >>
0 0

dreams

#3619707 Napisano: 13.08.2010 11:34:07 w Rossmann
raia2006 napisał(a):

martusiamj napisał(a):

dreams napisał(a):

Odbieraliscie moze nagrody z Wielki konkurs Plusssz w rossmanie ? Ja dzisiaj bylam w Katowicach (nagrody mialy byc od 2-16 sierpnia) a mi pani powiedziala, ze wogole nie dotarly i ze one cos slyszaly, ze kurierem beda wysylane.

Prawda to ? Czy mam sie tam nadal upominac o nagrode ?


Ja nagrodę z tego konkursu odebrałam w zeszłym tygodniu w sklepie bez żadnego problemu. emotka


Ja też odebrałam - 8szt różnego rodzaju Plussza..



Dziękuję za powiedzi.

Napisalam do Rossmanna w tej sprawie i mi odpowiedziano, ze nagroda na mnie czeka w Katowicach. Pojechalam ponownie tam wczoraj i Pani mi oznajmia, ze niestety nie doreczono mojej nagrody (odbior od 2 do 16 sierpnia). To jej maila pokazalam, ta sie zajknela i stwierdzial, ze istnieje mozliwosc, ze jeszcze jednym miejscu ona moze byc. Po chwili mi ja przyniosla, a gdy pokazywalam jej paragon, stiwerdzial, ze lwasciwie nie potrzebuje bo starczy jej tylko nazwisko i ze gratuluje etc.

Wiem, ze ktos jeszcze ma plusssza do odebrania w Katowicach, wiec jesli ktos z forum to smialo moze tam jechac.

karla0689 napisał(a):

Nie ma nagrody dla mnie w żadnym Płockim rossmanie emotka wie ktos może do kogo pisać w tej sprawie?pw



Polecam kontakt z Biurem Obsługi Klienta redakcja@rossnet.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

dreams

#3610815 Napisano: 10.08.2010 09:19:11 w Rossmann
tereniagno napisał(a):

tereniagno napisał(a):

merus napisał(a):

dotusia napisał(a):

czy dzisiaj będą jakieś wyniki?


chyba Vanish emotka



tak,o 12



No i jeszcze powinny byc wczorajszego z Corny, bo jeszcze nie dali. Wyświetl w wątku >>
0 0

dreams

#3609613 Napisano: 09.08.2010 08:36:57 w Rossmann
martusiamj napisał(a):

dreams napisał(a):

Odbieraliscie moze nagrody z Wielki konkurs Plusssz w rossmanie ? Ja dzisiaj bylam w Katowicach (nagrody mialy byc od 2-16 sierpnia) a mi pani powiedziala, ze wogole nie dotarly i ze one cos slyszaly, ze kurierem beda wysylane.

Prawda to ? Czy mam sie tam nadal upominac o nagrode ?


Ja nagrodę z tego konkursu odebrałam w zeszłym tygodniu w sklepie bez żadnego problemu. emotka



dziekuje, to pozostaje mi isc zameczyc do 16, bo inaczej mi przepadnie...
Wyświetl w wątku >>
0 0

dreams

#3609397 Napisano: 09.08.2010 07:57:03 w Rossmann
Odbieraliscie moze nagrody z Wielki konkurs Plusssz w rossmanie ? Ja dzisiaj bylam w Katowicach (nagrody mialy byc od 2-16 sierpnia) a mi pani powiedziala, ze wogole nie dotarly i ze one cos slyszaly, ze kurierem beda wysylane.

Prawda to ? Czy mam sie tam nadal upominac o nagrode ? Wyświetl w wątku >>
0 0

dreams

#3594285 Napisano: 04.08.2010 03:28:38 w GFK
katrin22 napisał(a):

kaoa napisał(a):

katrin22 napisał(a):

mariwanna napisał(a):

jakiej marki dotyczy ankieta z ciastkami?


chyba hit, tak zrozumialkam jak czytalam poprzednie posty(kilka stron wczesniej)


lebniz (czy jak to się tam pisze emotka )


A to przepraszam, tak to jest jak człowiek nie miał ankiety a coś tam mu świta emotka



Sa dwie ankiety, ta wczesnjesza to Hit, a ta ostatnia Leibnitz. Wyświetl w wątku >>
0 0

dreams

#3470886 Napisano: 18.06.2010 04:15:30 w GFK
Moja pierwsza ankieta i 252 pkt, super. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dreams

#3256109 Napisano: 31.03.2010 04:52:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
leilani napisał(a):

Doszły - z wymiany forumowej - kamera internetowa i 2 mgiełki do ciała.



Z tej samej wymiany forumowej ksiazka Esencja smaku z autografem autora, DVD Żołnierze wyklęci oraz probeczkaa odzywki. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dreams

#2997074 Napisano: 06.01.2010 06:52:48 w Rossmann
toka napisał(a):

mahuska napisał(a):

ale jak na 200 nagród coś mało osób sie chwaliło... ja nie mam szczęścia do rossmana/rossnetu


ostatnio chyba 3 dni zawiadamiali-moze teraz tez tak będzie emotka



Jedyna nadzieja... bo, az korci zeby sprzedac paragon. Chociaz tyle propozycji dostalam, ze moze byc spora lista rezerwowych i troce zal by bylo, aby sie stalo jak przy ostatniej promocji, ze ktos na forum sprzedal paragon a pozniej wygral. Wyświetl w wątku >>
0 0

dreams

#2997071 Napisano: 06.01.2010 06:50:08 w Paragony
dreams napisał(a):

podziele sie paragonem Loreal



Nadal posiadam paragon. emotka

Mam takze paragony na winiary.
Wyświetl w wątku >>
0 0

dreams

#2995811 Napisano: 05.01.2010 07:17:08 w Paragony
podziele sie paragonem Loreal
Wyświetl w wątku >>
0 0

dreams

#2919767 Napisano: 07.12.2009 04:16:51 w Rossmann
Odnosnie bonow loreal, czy ktos probowal na nie kupowac alkohol ? emotka
Bo u mnie w rossmannie jest taki dzial i sie tak zastanawiam. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dreams

#2897452 Napisano: 30.11.2009 03:27:44 w Rossmann
mio napisał(a):

Czy moze ktos wklepic liste nagrodzonych z mojej opowiesci wigilijnej? nie chce mi sie otworzyc ;(



Agnieszka Nowaczyk Słupsk
Monika Chamny Bydgoszcz
Magdalena Wesołowska Boniewo
Justyna Lewczuk Suwałki
Iwona Suchodolska Pasłęk
Ewa Turczyn Koszalin
Magdalena Kłosek Tuczno
Justyna Pestka Brusy
Agnieszka Majdanik Piekary Śląskie
Małgorzata Zaleska Bielsk Podlaski
Alicja Kusiakiewicz Gliwice
Beata Szalecka Tarnów
Rena Augustyn Kraków
Irena Trzaskawka Wągrowiec
Dominika Ogrodnik-Jendrzejczak Piekaty Śląskie
Irena Wowczko Masłów
Agnieszka Jędrzejewska Łódź
Anna Znajomska Łęczna
Alina Sawuła Przeworsk
Barbara Błędowska Rogów
Justyna Gniadzik Warszawa
Maria Biegańska Rudna
Milena Piotrowska Pułtusk
Paulina Daniłowicz Białystok
Katarzyna Kijowska Ostrów Wielkopolski
Malwina Birus Dubienka
Marlena Półrola Gidle
Anna Obajtek Myślenice
Agnieszka Szpala Lublin
Teresa Wrońska Żyrardów Wyświetl w wątku >>
0 0

dreams

#2891159 Napisano: 28.11.2009 08:30:30 w Znikajace konkursy
ignam napisał(a):

Czy wygrał ktoś w konkursie Sizeer na http://sizeer.com/
Pytanie było o sposób na jesienną nudę czy jakoś podobnie. Konkurs zniknął, wyników nie ma. Do wygrania były bony.



Wczoraj ktos sie chwalil w wygranych, ze dostal bon na 100 zł z sizeer Wyświetl w wątku >>
0 0

dreams

#2836508 Napisano: 11.11.2009 11:52:51 w Rossmann
banditos napisał(a):

artcafe napisał(a):

olciak napisał(a):

gamarta napisał(a):

Witam,
czy ktoś otrzymał już bon do Rossmanna 200 zł z konkursu „Odkryj Świat Piękna z L’Oréal Paris w drogeriach Rossmann”? Wysłałam skan paragonu 27.10 w odpowiedzi na maila od osoby zajmującej się konkursem i odtąd cisza. Nie dostałam żadnej informacji kiedy i jak otrzymam ten bon a trochę czasu już minęło. W regulaminie wyczytałam że bony można odebrać w wybranym Rossmanie - nie napisałam tego w mailu ale nie otrzymałam też informacji żeby to dopisać później bo inaczej nagrody nie otrzymam. Proszę o odpowiedź osoby które wygrały w tym konkursie.
Pozdrawiam:)


tez nie mam. Może jeszcze przyślą @ z prośbą o wybranie drogerii emotka



Bedzie lista ze spisem drogerii. Bony imienne.




Btw:
oddam nagrodę II stopnia (bon na zakupy w Rossmann o wartości 200 zł), która posiada paragon + jakaś dopłata (propozycje na PW)




Rozumiem, ze lista, z której będzie można wybrać drogerię....
To, że bony imienne to świetnie emotka



Mi Pan kazal odpisac jeszcze raz na swoje maila i podac w ktorej drogerii chce odebrac bon. A odbior bonow bedzie mozliwy miedz 25 listopada a 9 grudnia. Wyświetl w wątku >>
0 0

dreams

#2746559 Napisano: 13.10.2009 04:13:25 w Rossmann
taleksander napisał(a):

jaanonimka napisał(a):

pamal73 napisał(a):

Widać juz nowe prezenty ale kodu nie mogę pobrać. Jak jest u Was ??


a jakie sa prezenty?? emotka



jedwab do włosów, krem i mleczko z garniera. Oczywiście próbki, słabo widać




A to ciekawe bo u mnie wogole.... pisza, ze juz wyczerpane.. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dreams

#2686057 Napisano: 24.09.2009 07:39:02 w Połączenia nieodebrane
mialam polaczenie, ale 17 wrzesnia (nie bylo mnie) z numeru 606-124-129, ktos moze kojarzy co to moze byc ? Wyświetl w wątku >>
0 0

dreams

#2635169 Napisano: 05.09.2009 07:29:18 w Paragony
rybka1103 napisał(a):

Gdyby ktoś szukał paragonów Real Garnier (chociaż chyba jeszcze wyników nie ogłaszali), to mam 3 czy 4, a za późno sobie przypomniałam żeby wysłać zgłoszenia emotka



Ja mialam tak z Knorr z Tesco, tylko tam jeszcze pomogl mi mylacy termin konkursu, gdzie jego zakonczenie podali jako date wysylania nagrod. Wyświetl w wątku >>
0 0

dreams

#2568089 Napisano: 11.08.2009 07:19:26 w Połączenia nieodebrane
dreams napisał(a):

Dzisiaj o 12:45 i 13:36 z zastrzezonego. Tylko za pierwszym razem odebralam, ale nikt sie nie odezwal.

Do kogos moze w tej porze dzwonili ?



A ja dzisiaj z zastrzezonego dwa o 19.00... ale w kinie bylam, nie ze na zlosc nieodbieram, po prostu po roku czasu pracy wreszcie stac mnie na bilet. emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dreams

#2565322 Napisano: 10.08.2009 07:10:47 w Połączenia nieodebrane
fikumiku napisał(a):

dreams napisał(a):

Dzisiaj o 12:45 i 13:36 z zastrzezonego. Tylko za pierwszym razem odebralam, ale nikt sie nie odezwal.

Do kogos moze w tej porze dzwonili ?



Dzwonili, przenosne dvd wygrałam emotka emotka emotka



To chyba nie to. emotka Nie przypominam sobie o takim konkursie. emotka Ale dziekuje. Wyświetl w wątku >>
0 0