Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika tomasz2

tomasz2

#7279611 Napisano: 17.07.2025 09:10:58 w poznajmy się BLIŻEJ
Witajcie, chciałem się przywitać po dość długiej nieobecności tutaj emotka  

Człowiek wyjdzie z konkursów ale konkursy z człowieka już nie. Za mną już sporo wygranych, wyjazdy z RMF, wyjazd do Brazylii od zawsze pamiętam, że było tutaj miło, bez złośliwości tylko miła, rodzinna atmosfera. 

Witajcie emotka Wyświetl w wątku >>