Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lukasz6

lukasz6

#6579572 Napisano: 12.03.2019 11:15:18 w Dyskusje o wynikach konkursu
dwaburekoty napisał(a):

nswe69 napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

Pani Joanna K. z Krasiejowa ma super szczęście w konkursach Columbita. Jest niemal na każdej liście zwycięzców na 1 miejscu łącznie z autem

np. tutaj też https://konkursy..../lista_laureatow.pdf

jeśli jest bywalczynią forum, może zdradzi gusta Columbita, że nagradzają ją autami, bonami, kosmetykami, sprzętem, wycieczkami.. Byłoby miło poznać receptę na wygraną:) i oczywiście gratulacje!

podrzucisz linki ? listę ? z ciekawości rzuciłbym okiem...

btw. to jest zwykłe skurczysyństwo i złodziejstwo

dlaczego zlodziejstwo?

nie piszcie, że złodziejstwo, ja nie podejrzewam, że rodzina w agencji, itd. po prostu pewnie ma kobietka dużo weny i może się pochwali tym trickiem na gusta agencji

http://konkursy.columbit.pl/

klikasz po prawej jak się przesunie dany konkurs, to na dole jest lista laureatów w pdfie

Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6579564 Napisano: 12.03.2019 11:04:41 w Dyskusje o wynikach konkursu
Pani Joanna K. z Krasiejowa ma super szczęście w konkursach Columbita. Jest niemal na każdej liście zwycięzców na 1 miejscu łącznie z autem

np. tutaj też https://konkursy..../lista_laureatow.pdf

jeśli jest bywalczynią forum, może zdradzi gusta Columbita, że nagradzają ją autami, bonami, kosmetykami, sprzętem, wycieczkami.. Byłoby miło poznać receptę na wygraną:) i oczywiście gratulacje! Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#6579179 Napisano: 11.03.2019 10:50:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agusiac87 napisał(a):

mia napisał(a):

deva napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

no to Voila, mamy rozwiązanie zagadki: Otsochodzi, właściwie Miłosz Stępień
i o co chodziło z tą podpowiedzią do niego..?

no to w życiu bym nie zgadła, nie znam człowieka, nie dokopalam się do takiego kogoś...

pierwszy raz słysze o kims takim...i gdzie te trzy literki?

Trzy literki są jak najbardziej: O, T, S. Odpowiedź na stronie jest skrótem - OTSO. Myślałam właśnie w tym kierunku, że mogą się powtarzać...
Niestety gościa nie wyczaiłam. emotka
Ciekawi mnie, co z nagrodami, jeśli nie będzie danego dnia wystarczającej liczby poprawnych zgłoszeń? emotka

podpowiedź z kosmosu, różowe tło ? co ono ma wspólnego z tym otsochodzi?

emotka  
 za chwilę powstaną loterie w loteriach analogicznie do państwa w państwie   emotka

też czekam na wyjaśnienie, o co chodzi z tymi 3 literkami na różwym tle... Wyświetl w wątku >>
1 agusiac87 0

lukasz6

#6567027 Napisano: 27.01.2019 14:40:31 w Czy informują/ informowali?
Czy z Kropki TV były smsy z konkursu świątecznego jeśli chodzi o roboty kuchenne? ktoś wygrał? Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6565200 Napisano: 20.01.2019 16:31:46 w Giełda Kodów ; )
lukasz6 napisał(a):

może jakaś dobra dusza podaruje mi kod captain jack?
mogę się zrewanżować głosowaniem, albo poradą prawną:)

:) Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6565045 Napisano: 19.01.2019 11:18:16 w Giełda Kodów ; )
może jakaś dobra dusza podaruje mi kod captain jack?
mogę się zrewanżować głosowaniem, albo poradą prawną:) Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6562549 Napisano: 10.01.2019 14:40:05 w Informują
pioge7 napisał(a):

kropka TV wysyła smsy z konkursu  świątecznego


wszystkie rodzaje nagród już poinformowane? czekam na sms w sprawie miksera:) Wyświetl w wątku >>
1 lukasz6 0

lukasz6

#6560373 Napisano: 02.01.2019 18:33:59 w moje dzisiejsze wygrane :)
super dzień:
garnki
bon
tv
a gdzie auto?:P Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#6560169 Napisano: 02.01.2019 10:59:20 w moje dzisiejsze wygrane :)
omuzu napisał(a):

bianco napisał(a):

Garnki abc  MILKA emotka

też mam emotka emotka



gratki dla Was - za jakie dni? Wyświetl w wątku >>
1 FBilona 0

lukasz6

#6560163 Napisano: 02.01.2019 10:42:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
aleks1983 napisał(a):

Opakowania z płatków Nestle i wieczka Almerte mozna juz wyrzucic? Czy jeszcze beda jakies dodatkowe losowania?



ja właśnie wczoraj po noworocznych porządkach wyrzuciłem te śmiecie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6560157 Napisano: 02.01.2019 10:34:06 w moje dzisiejsze wygrane :)
arivederczi napisał(a):

ABC Świąteczne Przysmaki-garnki emotka



dzwonią? Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#6557907 Napisano: 19.12.2018 09:30:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
larix napisał(a):

Niebieska_Laguna napisał(a):

maximus napisał(a):

larix napisał(a):

maryam napisał(a):

zielonooka85 napisał(a):

Ciekawe.. dostałam @ z potrójnegowygrywania (Develey), że (prawdopodobnie) złamałam warunki regulaminu i chcą mój adres, żeby prawnik mógł się ze mną skontaktować. Niby wiem, że nie złamałam, ale jednak podnieśli mi ciśnienie. Ciekawe o co chodzi.. że dodałam za dużo paragonów? Przecież tylko 10 emotka  (akurat trafiły mi się tanie produkty). Z kimś z Was także się kontaktowali? 

Pierwszy raz o takim czymś słyszę, daj znać o co chodziło. emotka

ze mną też się kontaktowali - też nie złamałem regulaminu czekam emotka

  mam to samo ,   ich prawnik ma się ze mną kontaktować listownie

emotka  jak dobrze, że nie brałam tam udziału. Żeby za zgłoszenie do loterii mieć jakieś nieprzyjemności z prawnikiem... mam nadzieję, że to wszystko wyjaśni się na Waszą korzyść. 

Jakie nieprzyjemności? Nie zrobiłem nic nielegalnego, nie złamałem regulaminu. Najeździłem się za to jak głupi po sklepach i kasowałem każdy słoiczek oddzielnie emotka

nie podawaj żadnego adres pocztowego, niech się mailem kontaktuje, jeśli ma potrzebę!

Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6557906 Napisano: 19.12.2018 09:29:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
donia7 napisał(a):

Ja z abc z Milki też wysłałam zgłoszenie i później się kapnęłam, że w regulaminie są wymienione produkty, które trzeba kupić emotka  Zadzwoniłam do nich i Pani powiedziała, że taki paragon jest zły i w razie jak wygram to nagrody nie otrzymam.

u mnie na paragonie jest Pince Polo i tyle, bez oznaczenia XXL, mimo że takie kupiłem.
Swoją drogą, czy to nasza wina, że opisy zakupionych towarów na paragonach z ABC są tak beznadziejne?
i my mamy się domyślać, czy to sklep ABC z listy, czy nie, skoro szyld wisi ABC - ja tam będę się wykłócać. Kiedyś złożyłem reklamację do jednej z firm, opisałem ich nieuczciwe praktyki, to tak się wystraszyli, że powiadomię o tym Zleceniodawcę, że w ramach poświęconego czasu na napisanie reklamacji, oprócz uwzględnienia jej kosztów, dali 100 zł rekompensaty emotka Jako prawnik, zachęcam do walki. Tylko umarły się poddaje! Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6553945 Napisano: 06.12.2018 08:18:46 w Lay's
może jakaś dobra dusza podaruje mi kod Lays na Mikołaja? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6552767 Napisano: 02.12.2018 07:59:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
soulfly napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

https://czystaprz...nia.pl/laureaci.html

Rex i Kamill - normalnie żałuję, że nie mieszkam w tych miejscowościach, jakieś mega kumulacje wygranych w paru miejscach w Polsce...

No nieprawdopodobne....

chyba ktoś z agencji ma rodzinę w tych miejscowościach emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6550399 Napisano: 24.11.2018 12:38:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
[quote=ponawiam pytanko emotka





lukasz6] czy ktoś wie co za konkurs w Leclerc ze zmywarkami? przy BOK jest pudełko na jakieś kupony, ale mignęło mi tylko dziś jak przechodziłem i nie miałem czasu wypytywać się o szczegóły, bo była kolejka w BOK. Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6550243 Napisano: 23.11.2018 17:06:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy ktoś wie co za konkurs w Leclerc ze zmywarkami? przy BOK jest pudełko na jakieś kupony, ale mignęło mi tylko dziś jak przechodziłem i nie miałem czasu wypytywać się o szczegóły, bo była kolejka w BOK. Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6549443 Napisano: 21.11.2018 12:00:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy były już wyniki?
https://www.debowekonkurs.pl/

wygrał ktoś? Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6545220 Napisano: 08.11.2018 09:54:15 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
a we Wrocławiu ktoś wie, gdzie znajdę ten wspaniały automat z promocyjnymi kubeczkami? emotka

amif napisał(a):

ciotkaklotka napisał(a):

czy jakaś dobra dusza poratuje informacją gdzie w Krakowie kupie na loterie kubek pełen nagród? i w jakiej cenie mimimalnej ?
a gdzie na nagrody z automatów? i w jakiej cenie?

jakiś automat z informacją o promocji widziałam na terenie Szpitala Żeromskiego w Krakowie

Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6542052 Napisano: 26.10.2018 09:38:06 w Loterie bramkowe
Tak mnie teraz naszła taka refleksja dotycząca tych loterii bramkowych...

Nieźle sobie to przemyśleli organizatorzy. Bo tak, jeśli byłby konkurs Kup Prince Polo i wyślij sms z odp. na pytanie, albo zgłoś odp. przez www, to jedna osoba grzecznie kupuje 1 wafelka, zgłasza odpowiedź i cierpliwie czeka na wyniki.
Natomiast w przypadku bramek, osoba kupuje jeden wafelek - zgłasza paragon i od razu sprawdza, że nie wygrywa, a bardzo chce wygrać... Więc co robi? kupuje kolejny wafelek, kolejny raz zgłasza kod i kolejny raz pudło... Co robi dalej? Idzie do sklepu po 10 wafelków i poluje dalej, aż może w końcu trafi na bramkę... Jak trafi, super, powiadamia wszystkich naokoło i znajomi lub rodzina wciągają się w ten wir loterii. Postępują tak samo...

Wniosek dla organizatora: najlepsza forma promocji sprzedaży i źródło nieograniczonego zysku
Wniosek dla gracza: zachować umiar i nie dać się zwariować, kalkulować, by akurat na naszym naiwniactwie nie udało im się zarobić.

Czy mam rację?
Powodzenia! Wyświetl w wątku >>