Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lukasz6

lukasz6

#6541079 Napisano: 22.10.2018 21:03:16 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

helcia85 napisał(a):

Czy odsyłając oświadczenia na kuferek Wawel konieczne jest podanie nr dowodu os?

tak. i na szczęście mają weryfikowac-czy taki numer dowodu istnieje, czy zwycięzca to "słup-widmo"

tak, jasne, a niby w jaki sposób weryfikacja zwycięzcy po numerze dowodu? agencja ma tak jak sąd dostęp do bazy pesel i w 3 sekundy sprawdzi nasze dane?
lol. ludzie, nie dajcie się zwariować.. Wyświetl w wątku >>
3 nkba, darog, joan 0

lukasz6

#6540589 Napisano: 21.10.2018 11:45:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

PUDLISZKI. Zapas na rok..zero wygranych...
rozumiem, że wszystkie nagrody już poszły?

u mnie tez zero, a liczyłem na te gary... mimo, że poszło kilka formularzy, kompletna susza
nie wiem, co ta agencja preferuje Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6539669 Napisano: 18.10.2018 09:49:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Jogav napisał(a):

iskaa91 napisał(a):

jak mam sms-a z książeczką, a potem sms-a z tortem, to mogę dostać to i to? czy tylko jedną nagrodę? Bo to w końcu jest nagroda z 1go stopnia i 2go stopnia? emotka

Ja mam inny "problem". Ten sam paragon został wylosowany do książeczki i do tortu. Ktoś wie co w takiej sytuacji? 

też chciałbym mieć taki problem jak Ty:)
po co Ci ta książeczka? mogę Ci ją przysłać, a mi oddaj tort emotka
smacznego! Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6539644 Napisano: 18.10.2018 08:58:36 w Czy informują/ informowali?
Auchan Pudliszki było już? Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6538700 Napisano: 16.10.2018 11:36:34 w Dyskusje o wynikach konkursu
edzia21 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

Takim hasłem niejaki Pan Waldemar emotka łyknął Forda Ka.Hasło może nienajgorsze,ale śmiem wątpić że było najlepsze emotka

Biorac pod uwage haslo "polomarket - moj ulubiony" ... to tak troche srednio wyszlo emotka


a tu reklama Polo: https://www.youtu.../watch?v=MG_TZaU2o0I Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6538699 Napisano: 16.10.2018 11:35:44 w Dyskusje o wynikach konkursu
lukasz6 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

Takim hasłem niejaki Pan Waldemar emotka łyknął Forda Ka.Hasło może nienajgorsze,ale śmiem wątpić że było najlepsze emotka

Biorac pod uwage haslo "polomarket - moj ulubiony" ... to tak troche srednio wyszlo emotka

żenada - nie mogą się tak reklamować, to pewne. Już piszę do Polo w tej sprawie emotka o haseł posłałem 10 i moim zdaniem były fajne. Ale cóż, może Pan Waldek mieszka gdzieś blisko miejsca, gdzie stało to auto w którymś z marketów... Sprawdzimy na FB, czy jest lawina komentarzy anty...


https://www.youtu.../watch?v=MG_TZaU2o0I

Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6538694 Napisano: 16.10.2018 11:21:43 w Dyskusje o wynikach konkursu
edzia21 napisał(a):

stamp2 napisał(a):

Takim hasłem niejaki Pan Waldemar emotka łyknął Forda Ka.Hasło może nienajgorsze,ale śmiem wątpić że było najlepsze emotka

Biorac pod uwage haslo "polomarket - moj ulubiony" ... to tak troche srednio wyszlo emotka

żenada - nie mogą się tak reklamować, to pewne. Już piszę do Polo w tej sprawie emotka o haseł posłałem 10 i moim zdaniem były fajne. Ale cóż, może Pan Waldek mieszka gdzieś blisko miejsca, gdzie stało to auto w którymś z marketów... Sprawdzimy na FB, czy jest lawina komentarzy anty... Wyświetl w wątku >>
0 1 anula18

lukasz6

#6534017 Napisano: 02.10.2018 13:58:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ma ktoś może jakiś wolny kod Lays dla mnie? u mnie nie ma nigdzie promocyjnych paczek na osiedlu, ani w Żabce, ani w Biedronce, ani w Społem. wszędzie stare opakowania bez promocji...

czym się mogę odwdzięczyć? sam nie wiem, nie mam aktualnie wolnego paragonu na cokolwiek
ale mogę zaproponować hmmm kawę, spacer po Wrocławiu, darmową poradę prawną emotka   Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#6532111 Napisano: 26.09.2018 15:33:03 w Informują
marfiusza napisał(a):

marfiusza dzięki - ale się cieszę!!! Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#6532103 Napisano: 26.09.2018 15:19:46 w Informują
marfiusza napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

sms z nr 7155 - Wygrales: MIESZANKI SALAT! Wyslij adres! Wpisz słowo … i po kropce imie, nazwisko... czekamy 7 dni!
Ktoś wie co to za konkurs? Nie grałem o mieszanki sałat...

A o rower w Kropce TV? (Back to School)

tak, wysyłałem kiedyś sms, znaczy się że to wygrany rower, a nie mieszanki sałat?  emotka Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#6532098 Napisano: 26.09.2018 15:11:30 w Informują
sms z nr 7155 - Wygrales: MIESZANKI SALAT! Wyslij adres! Wpisz słowo … i po kropce imie, nazwisko... czekamy 7 dni!
Ktoś wie co to za konkurs? Nie grałem o mieszanki sałat... Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6528024 Napisano: 13.09.2018 10:18:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Cześc, nie wiem, gdzie wkleić moje pytanie, więc w tym wątku.
Napiszcie mi, po co w Kinder Bueno są we wnętrzu opakowania nadrukowane kody?
Do loterii zgłasza się paragon, a te kody to na jakiś inny konkurs są? Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6527045 Napisano: 10.09.2018 10:34:12 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
helcia85 napisał(a):

joasiunia napisał(a):

Do mnie dziś odpisali, że wszystko ok, dziękują za dokumenty i potwierdzają nagrodę  a wysłałaś tyle paragonów, ile zgłoszeń? Może o to chodzi?

Miałam jedno zgłoszenie wiec odesłałam 1 paragon. A dostałaś powiadomienie smsem czy mailowo, ze dziękują?

skoro laureatów już dawno wybrali i powiadomili w zeszłym tygodniu, to postąpili wbrew regulaminowi, który sami stworzyli

22.
Rozstrzygnięcie Konkursu
a)
K
omisja Konkursowa w dniu
10.09
.2018 r.
zapozna się z treścią wszystkich
kreatywnych odpowiedzi na pytanie konkursowe
, a
następnie przyzna nagrody tym Uczestn
ikom Konkursu, którzy spełnili
wszystkie warunki R
egulaminu Konkursu i
przesłali
najbardziej kreaty
wne
zdaniem Komisji odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Zatem chyba sobie dla sportu napiszę reklamację, niech się wytłumaczą, jak macie jakieś wolne paragony, to podsyłajcie mi priv skany, zażądam zwrotu pieniędzy za zakupione żelki, im więcej paragonów, tym lepiej, niech płacą za własną nieuczciwość:) Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6518412 Napisano: 12.08.2018 09:40:59 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
gryszelm napisał(a):

Oak View garnki Tefal Ingenio + karta RtvAgd na 200 zł - UPS
zestaw od krówki Wawel - ostatni etap - DPD

Wina z oak view tez ktoś już dostał? Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6516946 Napisano: 07.08.2018 05:07:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
cb656 napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

Czy z Monnari https://loteriamonnari.pl/laureaci na prawdę nikt z forumowiczów nie wygrał? Na liście brakuje 70 osób, na Fb nie odpowiadają na zapytanie  emotka

Pisz skargę do MultiPrezesa. Baaaardzo aktywny człowiek ostatnio... Tylko w pierwszym półroczu 2018 roku zarejestrował kilkanaście nowych spółek emotka

Może wyniki takie jak kiedyś w Lidlu?:) Wyświetl w wątku >>
1 lukasz6 0

lukasz6

#6516628 Napisano: 06.08.2018 12:07:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Niebieska_Laguna napisał(a):

lager napisał(a):

marzenier napisał(a):

Hamaki dzwonią wg.jakiegos systemu?
Jakoś dniami czy co?
Szybko się uwineli swoją drogą emotka

U nich tak często, nagród czasem kilkaset, a tylko kilka na forum, nikt nie wie co się dzieje z resztą emotka

Albedo to według mnie jedna z najgorzej zorganizowanych agencji pod względem informowania o nagrodach. Często wykonują tylko jedno połączenie, nie oddzwaniają regulaminową ilość razy, nie wysyłają esemesów na wszystkie nieodebrane połączenia. Kiedyś do nich sama oddzwoniłam na nieodebrane połączenie, to było wielkie zamieszanie w tle "z czego my dzisiaj dzwoniliśmy?"... nikt nie mógł się połapać, a nieodebrane połączenie było sprzed kilku godzin. Pewnie to dlatego, że organizują dużo konkursów i wszędzie rozdają tryliard tanich gadżetów i jeszcze ze wszystkim dzwonią, zamiast od razu rozesłać te 100 esemesów. A tak gubią się, plątają, mylą rodzaje nagród (też miałam u nich taką sytuację). Jak się ich samemu nie przypilnuje, to nagroda może przepaść, bo często nie są łaskawi oddzwonić kolejny raz i wysłać esemesa.

ja jak jestem niezadowolony z tej Agencji Albedo, to za każdym razem informuję Zleceniodawcę konkursu. Kiedyś 3 miesiące nie mogłem się doprosić by wysłali mi nagrodę. Było już dawno po terminie wynikającym z regulaminu, paczka utknęła w jakiejś kwiaciarni, w życiu bym nie wiedział nawet, że tam na mnie czeka, gdybym nie męczył ich mailami i telefonami.
Nie biorę często udziału w ich konkursach, bo po pierwsze to same loteria, a po drugie nagrody są takie jak z chińskiego bazaru za 5 zł.  Mógłby Smolar ich wykończyć. Przynajmniej nauczyliby się publikować wyniki i regulaminy, których nigdzie nie ma. Nieodebrane, nierozdane nagrody pewnie sami spieniężają emotka Wyświetl w wątku >>
1 lukasz6 0

lukasz6

#6516541 Napisano: 06.08.2018 10:24:15 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
myszorka92 napisał(a):

czy w konkursie orange mogę brać udział gdy mam numer w nju?

też bym chciał wiedzieć:) Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6515111 Napisano: 01.08.2018 09:07:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
monkakk napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

madzia1-s napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Czy wszyscy dostali wczoraj ekspresy Tchibo ze Stokrotki?


ja nie...

ja też nie

Do mnie dziś przyszły

zaczytana-pola napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Czy wszyscy dostali wczoraj ekspresy Tchibo ze Stokrotki?

Do mnie dzisiaj dojechał ostatni. 

napiszcie proszę, jaki kurier dostarcza te ekspresy Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6514923 Napisano: 31.07.2018 16:08:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
madzia1-s napisał(a):

estrelitta napisał(a):

Czy wszyscy dostali wczoraj ekspresy Tchibo ze Stokrotki?


ja nie...

ja też nie Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6514560 Napisano: 30.07.2018 17:35:54 w Kupię...
może ma ktoś do sprzedania koszulkę Leszka z Radiem - bardzo chciałbym ją mieć... ale się nie udało emotka Wyświetl w wątku >>
0 0