Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lukasz6

lukasz6

#6512757 Napisano: 25.07.2018 06:09:18 w Albedo Marketing
miketyson napisał(a):

Frama napisał(a):


Carrefour, już dawno trwa, ale nie znalazłam w bazie.


Typowe dla Albedo - najpierw konkurs owiany tajemnicą a potem nagle się go ujawnia. Nie widziałem regulaminu ale podejrzewam że już parę etapów zdążyło się skończyć

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Podają, że regulamin dostępny u Organizatora - Albedo. Mam taki pomysł - może się skrzykniemy na któryś dzień w Poznaniu pod siedzibą Albedo? Każdy z nas po kolei będzie wchodzić do ich siedziby i prosić o wydruk regulaminu danego konkursu. Nazbieramy więcej takich konkurów z info w plakacie, że regulamin dostępny u Organizatora - niech nam drukują. Jeśli dadzą do wglądu i nie będą chcieli drukować, to każdy po kolei będzie robić fotki regulaminów - spędzimy tam pół dnia, a potem pozwiedzamy stolicę Pyrlandii. Kto jest za?

Wyświetl w wątku >>
1 lukasz6 0

lukasz6

#6512756 Napisano: 25.07.2018 06:05:40 w Albedo Marketing
darog napisał(a):

miketyson napisał(a):

Frama napisał(a):


Carrefour, już dawno trwa, ale nie znalazłam w bazie.


Typowe dla Albedo - najpierw konkurs owiany tajemnicą a potem nagle się go ujawnia. Nie widziałem regulaminu ale podejrzewam że już parę etapów zdążyło się skończyć

Kiedyś wysłałem do nich zapytanie: dlaczego nie mają na swojej www informacji/ regulaminów. Odp że nie muszą, a informacji należy szukać w 'podmiocie promocyjnym", na pytanie: a skąd można wiedzieć : który to i kiedy "podmiot promocyjny" = brak odp.
Nie rozumiem czegoś takiego.
Co jak co, ale PRZEDE WSZYSTKIM regulaminy musza być na stronie organizatora.


Moim skromnym zdaniem, takie sytuacje najlepiej zgłaszać u źródła, tj. do Zleceniodawcy danego konkursu - następnym razem zastanowią się, czy wybrać do promocji swoich produktów właśnie Albedo Marketing. Jeśli ich jednak wybiorą, to niech żądają od tej wspaniałej agencji, by regulamin konkursu od dnia poprzedzającego jego rozpoczęcie był dostępny np. na stronie Albedo Marketing i po sprawie. Nauczą się słuchać klientów i konsumentów. Mam rację? emotka

Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

lukasz6

#6512459 Napisano: 24.07.2018 11:04:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
scrabble napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

Czy wszyscy także czekają na przelew 100 zł z gorączki złota Nescafe? Konkurs sprzed 3 miesięcy,  na początku kwietnia wysłany paragon, a nagrody mają wydać maks. do 20 sierpnia, więc pewnie czekają z wykonaniem przelewu do ostatniego dnia.... Obracają sobie środkami przekazanymi na nagrody przez Zleceniodawcę na lokacie bankowej pewnie emotka

Dziwne, że nie masz z kwietnia. Przelewy szły etapami, ale datami od początku. Napisz maila, może gdzieś się zabłąkało Twoje oświadczenie. 

No właśnie Cwaniaczki mi odpisały, że mam się zapoznać z regulaminem konkursu i że wydanie nagród nastąpi do 20 sierpnia 2018... więc się zapoznałem i faktycznie 20 sierpnia emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6512445 Napisano: 24.07.2018 10:33:31 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Czy wszyscy także czekają na przelew 100 zł z gorączki złota Nescafe? Konkurs sprzed 3 miesięcy,  na początku kwietnia wysłany paragon, a nagrody mają wydać maks. do 20 sierpnia, więc pewnie czekają z wykonaniem przelewu do ostatniego dnia.... Obracają sobie środkami przekazanymi na nagrody przez Zleceniodawcę na lokacie bankowej pewnie emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6511890 Napisano: 22.07.2018 12:08:57 w Zjazd e-konkursowiczów
Cudaczek21 ja tez Wrocław. Chętnie się spotkam emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6502188 Napisano: 25.06.2018 17:00:35 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
basku napisał(a):

czy ktos moze mi napisac jak oznakowane jest opakowanie cheetos na konkurs, w ktorym do wygrania sa reczniki, lazy bag koszulki itp (NIE naklejki)?
i gdzie ten kod dokladnie sie znajduje?

banderola na opakowaniu, a kod wewnątrz na zgrzewie - czasem słabo widoczny, trzeba z lupą się wgapiać:P Wyświetl w wątku >>
1 basku 0

lukasz6

#6502061 Napisano: 25.06.2018 13:20:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
 Gdzie się poskarżyć, że Organizator nie chce usunąć na mój wniosek ( 8 dni temu pisemne żądanie o usunięciu wraz z linkami) wizerunku oraz danych i w uzasadnieniu motywuje tym, iż


"zdjęcia oraz materiał wideo zostały wykonane podczas imprez publicznych, na które zostały zaproszone również media. Nie ma podstaw do ich usunięcia."

BiuroGeneralnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych
Departament Orzecznictwa Legislacji i Skarg

ul. Stawki 2


00-193 Warszawa



na pewno pomoże Wyświetl w wątku >>
1 darog 0

lukasz6

#6500116 Napisano: 20.06.2018 09:40:14 w Czy informują/ informowali?
monkakk napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

https://www.nagrodyzfuzetea.pl/
A tu informowali już czy jeszcze nie? nie wiem czy się łudzić jeszcze....

Nie informowali 

też czekam - pochwalcie się, jakie smaki proponowaliście:P Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6499723 Napisano: 19.06.2018 09:41:45 w Paragony na trwające konkursy
kupię paragon Chorten Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6496546 Napisano: 11.06.2018 14:06:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
mail z Cono Sur, ale nie mogę go otworzyć emotka ktoś też tak ma? Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6488879 Napisano: 12.05.2018 19:53:02 w Auchan
przepraszam, jeśli pytanie się powtarza: czy paragon należy zgłosić w danym etapie, czy mogę zachować paragon z dziś i zgłosić go w następnym etapie? dzięki Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6476183 Napisano: 23.03.2018 07:01:17 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
pionas, jak dla mnie za duża czcionka, wszystko się zlewa, nie jest przejrzyście. źle mi się przegląda teraz forum. ale to tylko moje zdanie. może innym się podoba:) Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6476181 Napisano: 23.03.2018 06:35:47 w Coś wam się nie podoba? Piszcie!
nowy wygląd forum mnie się nie podoba w ogóle. nieczytelne. Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6469723 Napisano: 05.03.2018 09:58:51 w Gdzie najtaniej kupić produkt konkursowy?
Gdzie kupię herbatę Ahmad Tea we Wrocławiu do konkursu z kartą flirtu? a może ktoś ma kod do odstąpienia? Będę zobowiązany emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6464335 Napisano: 16.02.2018 11:14:22 w Dyskusje o wynikach konkursu
rozinio napisał(a):

Parę stron temu, bodajże w tym wątku gadaliśmy o konkursie legnickiej galerii (na hasło reklamowe). Nie zgadniecie co wygrało samochód (!). Galeria Piastów - dodaj do ulubionych.


:D emotka  :D 

haha - każdy ma szansę wygrać auto, nie trzeba się wcale wysilać Wyświetl w wątku >>
1 shineoff 0

lukasz6

#6456609 Napisano: 26.01.2018 13:19:30 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ewunia napisał(a):

asantesana napisał(a):

Czy to 50 zl z Kauflandu w MDW to z loterii? Były smsy?

Nie, to maile z konkursu: Wygraj1 z 50 bonów o wartości 50 zł...

kolejny konkurs to będzie wypasiony, a nagrodami będą bony o wartości 20 zł.
a na wakacje 2018 szykują też superkonkurs z wypasionymi bonami o wartości 10 zł.
nie przegapcie! konkursy kauflandowe wpisują się w ogólną tendencję marketingową organizatorów - badziewne, niskiej wartości nagrody, przy wymaganiu zakupu za kwotę równą lub wyższą wartości nagrody. Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6454256 Napisano: 19.01.2018 10:08:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mellowfruit napisał(a):

ufik napisał(a):

mahuska napisał(a):

[quote=anialistopad napisał(a

mellowfruit napisał(a):

ufik napisał(a):

mahuska napisał(a):

anialistopad napisał(a):

ufik napisał(a):

mahuska napisał(a):

anialistopad napisał(a):

mahuska napisał(a):

anialistopad napisał(a):

anialistopad] Wygral ktos iphona z itm crunchips?


wgl jakoś mało wpisów

Ja bym się pokusiła o pytanie - czy ktoś prócz Ciebie wygrał jeszcze bony emotka ? Chyba , że ludzie już się nie chwalą na forum swoimi wygranymi. Bo to samo z konkursem i wynikami z Pur w Tesco - nagród ogrom, a chwalących się jak na lekarstwo. 

U mnie 2/2. Nie chwaliłam się, bo czasu brak. Zajrzałam jednakna forum dowiedzieć się, czy mogę wysłać oba paragony w jednym liście? Ktoś wie jak Versus Studio na to patrzy?

Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6452879 Napisano: 16.01.2018 11:02:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Agnes napisał(a):

estrelitta napisał(a):

buziolek napisał(a):

https://www.e-kon...od.html#.Wl3DW67ibIU
czyżby Smolar? w regulaminie też ma zapis "własnoręcznie podpisanie oświadczenia przez uczestnika o wyrażeniu zgody na uzyskanie wjego imieniu danych objętych tajemnicą telekomunikacyjną w postaci wszystkich numerów
telefonów, które są zarejestrowane na uczestnika, od wszystkich operatorów
telekomunikacyjnych świadczących usługi telekomunikacyjne na terytorium Rzeczpospolitej
Polskiej, w tym zwolnienie na podstawie art. 159 ust. 2 pkt. 2 ustawy Prawo
telekomunikacyjne (t.j. Dz.U. 2016 poz. 1489 ze zm.) ww. operatorów z zachowania tajemnicy
telekomunikacyjnej w odniesieniu do informacji o numerach telefonów, które są
zarejestrowane na uczestnika i polecenie ich ujawnienia organizatorowi."

Ojoj, Smolar się sklonował emotka Też z Łodzi, podobne zapisy w regulaminie - to jakiś ich odłam

smolar jest na ul Inzynierskiej a ta agencja kilkanaście metrów dalej na Radwańskiej naprawdę to rzut beretem az dziwne

nic nie jest dziwne, wystarczy zajrzeć w KRS tej spółki - udziałowiec to Robert Wojkowski - czyli to klon Smolara - rodzinna firma. Więc i baza numerów konkursowiczów ta sama:) Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6452821 Napisano: 16.01.2018 08:31:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mappet napisał(a):

Mam do Was takie pytanie.
Wygrałam w RMF główną nagrodę w konkursie Winiar. Kosz produktów i robot kuchenny.
Zamiast robota przyszedł multicooker philips. (Chociaż na paczce stało robot kenwood)
Pisałam do nich maila - bez odzewu.
W regulaminie niby stoi że przyjmują reklamacje pisemne... no i tu pojawia się mój problem. (edit: w sensie że listownie)
Jak napisać reklamację tak żeby kiedyś jeszcze coś u nich wygrać? emotka
Będę wdzięczna za wszelkie porady, może ktoś już miał taką sytuację że dostał inną nagrodę niż miał...

po prostu nie graj więcej w ich konkursach i problem będziesz mieć z głowy:) Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6444360 Napisano: 20.12.2017 11:44:25 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
moskala22 napisał(a):



Zakupy w lewiatanie - 1997,50 zł


super! gratuluję! będą Tymbarkowe Święta! emotka - Wyświetl w wątku >>