Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika lukasz6

lukasz6

#6441485 Napisano: 13.12.2017 14:02:40 w Dyskusje o wynikach konkursu
scrabble napisał(a):

xpac napisał(a):

joan napisał(a):

freyja88 - jeśli rozmowa nie była nagrywana, niczego nie udowodnisz emotka

Z ich wypowiedzi wynika, że "w przypadku braku możliwości kontaktu z uczestnikiem konkursu, traci on możliwość wydania nagrody na rzecz innego uczestnika", ale w Twoim przypadku nie miało to miejsca, bo udało im się z Tobą skontaktować. A skoro tak, to pierwotnie przyznana Twojemu zgłoszeniu nagroda nie może zostać przekazana innemu uczestnikowi.

Jeszcze raz podkreślam -> aby do Ciebie zadzwonić, do Twojego zgłoszenia musiano uprzednio przypisać konkretną nagrodę, którą mogłabyś utracić jedynie w przypadku braku kontaktu (albo działań sprzecznych z regulaminem).

Najlepiej, żeby wszyscy poszkodowani walczyli ramię w ramię, tak więcej zdziałacie. Powodzenia emotka

ja mam to samo emotka   ale.. dzwoniąc do mnie babka jasno i wyraźnie mówią  "Dzień dobry tu agencja ta i ta wygrał pan nagrodę Galaxy S8" sam nie pytałem jaka to nagroda tylko dostałem jasną informację na starcie ....

Babka na wstępie informowała, że rozmowa jest nagrywana. Powiedziała, że przyznana nagroda to S8. Po zebraniu danych itp. zapytałam ponownie, czy na pewno S8 a nie ten drugi telefon, zaśmiała się i powiedziała, że tak, gratuluje wygranej S8. 

jesli jest nagranie, ja bym walczył w sądzie, sprawa jest do wygrania. Nierzetelność, czy bałagan w agencji nie może skutkować przerzucaniem odpowiedzialności za własne błędy na konsumenta. A co by było, gdyby poinformowali, że wygrywasz auto? Wiedzą, że polegli i przegrają sprawę w sądzie, więc chcą Ci zamknąć usta za 200 zł, nie daj się! pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6425041 Napisano: 06.11.2017 16:31:18 w Wkurza mnie...
zabcia0410 napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

głupi mail od Schulz - agencja od Śniadaniowej:zakwalifikował się Pan do Wielkiego Konkursu Śniadaniowej (z numeru telefonu ........), jednak nie może Pan przejść do jego kolejnego etapu, gdyż przesłany przez Pana numer paragonu nie jest kompletny. W smsie przesłał Pan  numer 33176, a na paragonie widnieje 033176. Rozumiem, że zero na początku paragonu może być mylące, lecz niestety stanowi jego część, a według regulaminu numery muszą być kompletne.Pozdrawiam serdecznie


też tak ktoś miał?
ja nie wpisałam W przed numerem i miałam to samo,nagroda przepadła emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6425036 Napisano: 06.11.2017 16:26:14 w Wkurza mnie...
głupi mail od Schulz - agencja od Śniadaniowej:

zakwalifikował się Pan do Wielkiego Konkursu Śniadaniowej (z numeru telefonu ........), jednak nie może Pan przejść do jego kolejnego etapu, gdyż przesłany przez Pana numer paragonu nie jest kompletny. W smsie przesłał Pan  numer 33176, a na paragonie widnieje 033176. Rozumiem, że zero na początku paragonu może być mylące, lecz niestety stanowi jego część, a według regulaminu numery muszą być kompletne.

Pozdrawiam serdecznie


też tak ktoś miał? Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

lukasz6

#6420542 Napisano: 25.10.2017 20:01:16 w Smolar
luckymen napisał(a):

bethan napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

W Leclerc mają ten sam zapis https://www.e-kon...e-leclerc.htmlPewnie docelowo ten zacny zapis pojawi się we wszystkiech regulaminach Smolar.

Komuś tam nieźle peron odjechał. 

Może uokik?
ten zapis z puntu 11.15 to rzeczywiście nadaje się do UOKiK - chyba nie przemyśleli do końca.

Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6415694 Napisano: 13.10.2017 06:32:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
a to dobre
http://www.konkur...esz-miec-zdrowe-zeby

a co, jesli ktoś kupił tę szczotę, by wziąć udział w konkursie? a tu taki klops.... Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6403853 Napisano: 15.09.2017 14:06:36 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
grandprix napisał(a):

Kawa Jacobs z Tesco.

a jak sa zapakowane? Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6401795 Napisano: 11.09.2017 09:58:16 w Smolar
superloser napisał(a):

magie1982 napisał(a):

superloser napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Nie przekręcaj mi nicku Zmierzam tylko do tego, ze trzeba dbać o swoje sprawy. Nie dostajesz zwrotki, drąż temat, pisz, bombarduj agencję. Nie ma to nic wspólnego z siedzeniem w internecie 24/7. Może wtedy coś się uda zadziałać. Tak jak pisze andziulka21, pomarudzić może każdy, tylko po co? Ty jednak superloser jesteś czynnym uczestnikiem tego forum, Wiec wiesz co w trawie piszczy.

Z tego co piszesz, to Organizator poinformował Cie meilem - a Regulamin NIE DAJE TAKIEJ OPCJI!!!TERMIN ogłoszenia wyników też jest NIEZGODNY z regulaminem.

Wiec, po co ten Regulamin? ?? Moze bylas jedyna, której udało sie zagrać???
Skoro ZMIANA rejestracji emailem, działała NA SZKODE INNYCH.

I jak Organizator sprawdza istnienie Tych Dzieci??? 
18stolatek ma 3 letnie dziecko ? Czy rodzenstwo? Czy sąsiada? 



słuchaj, burzysz się i bulwersujesz na mnie, za błędy kogoś, kto prowadził konkurs? Pisz reklamację, skoro masz już maila, może coś ugrasz. Piszesz, że ludzie się wykłócają tu, a co robisz sam? Jedyna nie jestem, ktoś inny chwalił się wygraną. Jednocześnie zamykam temat i życzę powodzenia w pisaniu reklamacji...

Piszesz, by ingerowac u Organizatora  - to bedzie chyba na Twoja szkode?
O co sie sprzeczać?  O brak profesjonalizmu Agencji?  Ewidentnie nie przestrzegają REGULAMINU. A Twoja wygrana jest tego dowodem. 

ja grałem smsem i cisza.  na maila o udostępnienie listy laureatów odpisali, że powiadamiają dopiero i że lista będzie dostępna od 22 września.  do dziś (11.09.) jest termin na złożenie reklamacji (tak mówi regulamin). czy ktoś chce przyłączyć się? Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6400813 Napisano: 08.09.2017 08:58:21 w Informują
magie1982 napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

Netto konkurs Hot Wheels, u mnie mail, bo z powodu błędu systemowego tak wysyłałam odpowiedz.

jakim cudem można było wysyłać odpowiedzi mailem? emotka w regulaminie nie ma na ten temat ani słowa...

wysłałam sms, nie dostałam zwrotki. Napisałam maila do agencji. Odpisali mi, że mają problem z systemem i kazali odpowiedzieć mailem. Taki CUD emotka

fajnie, gratuluję
ciekawe zatem, kto wygrał, skoro smsem kazali słać odpowiedzi....

Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6400650 Napisano: 07.09.2017 18:29:32 w Informują
magie1982 napisał(a):

Netto konkurs Hot Wheels, u mnie mail, bo z powodu błędu systemowego tak wysyłałam odpowiedz.

jakim cudem można było wysyłać odpowiedzi mailem? emotka w regulaminie nie ma na ten temat ani słowa... Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6397014 Napisano: 31.08.2017 11:54:34 w Informują
asiakali napisał(a):

Jacobs w Tesco tel. 509...000 emotka  

a ktoś pisał już tydzień temu, że powiadamiali emotka to chodzi o Karlsbad? Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6389554 Napisano: 14.08.2017 12:17:51 w Informują
monkakk napisał(a):

Konkurs "Napęd do działania z Black" sms

Ta Monika Tkacz-Tokajuk to chyba nagradza według kolejności wpływu smsów. Następnym razem wyślę eska w pierwszy dzień konkursu. Gratki na wygranych. Pochwalcie się, kiedy słaliście smsy. Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6389307 Napisano: 13.08.2017 19:40:31 w Informują
malgosia74 napisał(a):

InCubi - Tesco Tchibo sms 576xxx o 17:06   emotka   emotka   emotka

w niedziele? emotka Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#6386962 Napisano: 07.08.2017 10:51:50 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
onlyrybka napisał(a):

Bony Wedel ITM, od Agencji Radna.Oświadczenie z koperty sztuk 1, należy podpisać i odesłać w ciągu 3 dni, na swój koszt  emotka

ja też mam, ale niczego nie odsyłam, jak się odezwą z ponagleniem, to podeślę im mailem skan. Swoją drogą, przesyłkę dostarczał mi Ukrainiec z In Postu. Dwa słowa może umiał po polsku. Przy wydawaniu nie musiałem niczego podpisywać. Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6380561 Napisano: 18.07.2017 21:09:10 w Czy informują/ informowali?
czy Tiger kogoś informował smsem o zapasie rocznym ze Shella? Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6380530 Napisano: 18.07.2017 19:57:20 w Smolar
aguagu napisał(a):

superloser napisał(a):

 aguagu napisał(a):

Czy Smolar informował dzisiaj z loterii Tiger Sesja - nagrody tygodniowe i główne? 

W MDW ktos o 20zl wspomnial

To nagrody dzienne emotka

a jak sprawdzić na wyniki.smolar.pl wygrany paragon do odesłania? sprawdzam 5 paragonów zgłoszonych i komunikat niestety nie wygrałeś... a sms przyszedł o wygranej... Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6378322 Napisano: 12.07.2017 05:14:44 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Luiza12 napisał(a):

Posucha trwa juz bardzo bardzo dlugo. Nue wiem,  jak ja przelamac  emotka

Polej sobie i na zdrowie! emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6377942 Napisano: 11.07.2017 07:50:32 w Czy informują/ informowali?
czy Tyskie Intermarche do kogoś już dzwoniło? Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6376534 Napisano: 06.07.2017 11:20:41 w Kupię...
kupię nowego laptopa, możliwość wymiany na rower miejski damski, prostownicę, słuchawki, radio cyfrowe z dopłatą. Proszę o oferty. Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6371847 Napisano: 26.06.2017 07:29:24 w Albedo Marketing
ewikewikk napisał(a):

Pomyliłam promocje, fakt. Sypię głowę popiołem. Już nigdy nic złego nie powiem na Albedo - Najuczciwszą z Najuczciwszych i na czwartego po wieszczach Henryka z Olsztyna. Teraz widzę, że żal, po niewygranym choćby raz autem - lukasz6 - mnie zaślepił, "zionąc nienawiścią" - cb656 - obrzuciłam kłamstwami i pomówieniami ZAWSZE NIEWINNYCH. Tym bardziej przepraszam. Od dziś jestem piewcą wszelakich zalet Najuczciwszej z Najuczciwszych i z niecierpliwością czekam na "Hasła zebrane" Henryka z Olsztyna w 8 tomach z Epilogiem, które to staną się hitem wydawniczym wszech czasów. W międzyczasie dam się spacyfikować szpiegowi  Albedo, szukającego "sprzymierzeńców" na stronie by mogli się wykazać choć jednym wyrokiem skazującym dla tych co ich od lat opluwają. A teraz zajmę się przełykaniem łez zawiści, goryczy konkursowego niespełnienia i modlitwami żarliwymi o deszcz nagród dla lukasz6. Amen!  


i że ja "zionę nienawiścią" buhaha - muszę pochwalić się moim znajomym tą internetową oceną.
ewikewikk - pomoc psychologiczna jest na wyciągnięcie ręki, zapraszam do gabinetu, bezpłatnie, nie wezmę nic za terapię. Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6371846 Napisano: 26.06.2017 07:25:51 w Albedo Marketing
ewikewikk napisał(a):

Pomyliłam promocje, fakt. Sypię głowę popiołem. Już nigdy nic złego nie powiem na Albedo - Najuczciwszą z Najuczciwszych i na czwartego po wieszczach Henryka z Olsztyna. Teraz widzę, że żal, po niewygranym choćby raz autem - lukasz6 - mnie zaślepił, "zionąc nienawiścią" - cb656 - obrzuciłam kłamstwami i pomówieniami ZAWSZE NIEWINNYCH. Tym bardziej przepraszam. Od dziś jestem piewcą wszelakich zalet Najuczciwszej z Najuczciwszych i z niecierpliwością czekam na "Hasła zebrane" Henryka z Olsztyna w 8 tomach z Epilogiem, które to staną się hitem wydawniczym wszech czasów. W międzyczasie dam się spacyfikować szpiegowi  Albedo, szukającego "sprzymierzeńców" na stronie by mogli się wykazać choć jednym wyrokiem skazującym dla tych co ich od lat opluwają. A teraz zajmę się przełykaniem łez zawiści, goryczy konkursowego niespełnienia i modlitwami żarliwymi o deszcz nagród dla lukasz6. Amen!  


nigdy się nie wdaję w personalne dysputy, ale chyba jakiś problem jest. Nie mój interes, ale ewikewik wyraźnie zabolało pytanie? skoro wygrałaś już swoje autka i masz czym jeździć, to daj szansę innym, niech też się cieszą z wygranej. Wyświetl w wątku >>
0 0