Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lukasz6

lukasz6

#6371847 Napisano: 26.06.2017 07:29:24 w Albedo Marketing
ewikewikk napisał(a):

Pomyliłam promocje, fakt. Sypię głowę popiołem. Już nigdy nic złego nie powiem na Albedo - Najuczciwszą z Najuczciwszych i na czwartego po wieszczach Henryka z Olsztyna. Teraz widzę, że żal, po niewygranym choćby raz autem - lukasz6 - mnie zaślepił, "zionąc nienawiścią" - cb656 - obrzuciłam kłamstwami i pomówieniami ZAWSZE NIEWINNYCH. Tym bardziej przepraszam. Od dziś jestem piewcą wszelakich zalet Najuczciwszej z Najuczciwszych i z niecierpliwością czekam na "Hasła zebrane" Henryka z Olsztyna w 8 tomach z Epilogiem, które to staną się hitem wydawniczym wszech czasów. W międzyczasie dam się spacyfikować szpiegowi  Albedo, szukającego "sprzymierzeńców" na stronie by mogli się wykazać choć jednym wyrokiem skazującym dla tych co ich od lat opluwają. A teraz zajmę się przełykaniem łez zawiści, goryczy konkursowego niespełnienia i modlitwami żarliwymi o deszcz nagród dla lukasz6. Amen!  


i że ja "zionę nienawiścią" buhaha - muszę pochwalić się moim znajomym tą internetową oceną.
ewikewikk - pomoc psychologiczna jest na wyciągnięcie ręki, zapraszam do gabinetu, bezpłatnie, nie wezmę nic za terapię. Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6371846 Napisano: 26.06.2017 07:25:51 w Albedo Marketing
ewikewikk napisał(a):

Pomyliłam promocje, fakt. Sypię głowę popiołem. Już nigdy nic złego nie powiem na Albedo - Najuczciwszą z Najuczciwszych i na czwartego po wieszczach Henryka z Olsztyna. Teraz widzę, że żal, po niewygranym choćby raz autem - lukasz6 - mnie zaślepił, "zionąc nienawiścią" - cb656 - obrzuciłam kłamstwami i pomówieniami ZAWSZE NIEWINNYCH. Tym bardziej przepraszam. Od dziś jestem piewcą wszelakich zalet Najuczciwszej z Najuczciwszych i z niecierpliwością czekam na "Hasła zebrane" Henryka z Olsztyna w 8 tomach z Epilogiem, które to staną się hitem wydawniczym wszech czasów. W międzyczasie dam się spacyfikować szpiegowi  Albedo, szukającego "sprzymierzeńców" na stronie by mogli się wykazać choć jednym wyrokiem skazującym dla tych co ich od lat opluwają. A teraz zajmę się przełykaniem łez zawiści, goryczy konkursowego niespełnienia i modlitwami żarliwymi o deszcz nagród dla lukasz6. Amen!  


nigdy się nie wdaję w personalne dysputy, ale chyba jakiś problem jest. Nie mój interes, ale ewikewik wyraźnie zabolało pytanie? skoro wygrałaś już swoje autka i masz czym jeździć, to daj szansę innym, niech też się cieszą z wygranej. Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6371674 Napisano: 25.06.2017 13:07:20 w Albedo Marketing
ewikewikk napisał(a):

I przez przypadek trafiłam na mój ulubiony duet - ALBEDO I HENRYK Z OLSZTYNA. Po koszeniu przez parę lat we wszystkich promocjach Henkela w Albedo wielu samochodów, gotówy, fantów pomniejszych - a były to czasy gdy auta Fundowane przez Henkel miały wartość po 80 tyś, nagrody gotówkowe szły w dziesiątki tysięcy - znów mój idol się objawił. Ciekawe, że w promocjach innych agencji nie jest tak błyskotliwy, by zgarniać główne i pomniejsze nagrody w każdej promocji na siebie i rodzinę. Choć, jak niezmordowanie przekonuje nasza Forumowiczka "jego talent literacki jest bezsprzeczny i zostawia w tyle maluczkich" takich jak wszyscy forumowicze tutaj. Ciekawe, że tylko Albedo widzi jego wyjątkowy talent. I jego rodziny, którą stadami obstawiał i wygrywał... I wygrywa znów, jak widać... To musi być wyjątkowy geniusz i Albedo nie ma z tym nic wspólnego!http://www.grosze...o-nowych-wlascicieli


ewikewik pochwal się zatem ile Ty do tej pory wygrałaś aut? Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6370451 Napisano: 22.06.2017 06:03:37 w Albedo Marketing
artus1978 napisał(a):

Ode mnie do firmy Albedo wyszło stosowne zawiadomienie weryfikacyjne

mowa trawa - jak w PISie
nic z tego wpisu nie wynika
niepotrzebnie tylko podsyca emocje Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6369021 Napisano: 18.06.2017 10:00:19 w Albedo Marketing
ziolko napisał(a):

lukasz6 wysłałam do Carrefoura i Wedla.. zero odzewu, również od nich.. 
Chyba, że robią jakąś kontrolę w agencji i stąd to opóźnienie w odpowiedzi.. nie wiem.. to są tylko moje niepotwierdzone hipotezy  emotka

Wedel powinien zareagować. Kiedyś miałem taka akcje z tqg. Był konkurs vegety w którymś z marketów. Wysyłane smsy w ogóle do nich nie dochodziły czyli nikt nie wygrał... odpisali mi na reklamacje, ze mój przypadek był jednostkowy i bardzo przepraszają, a laureaci zostali wyłonieni. Skłamali, bo jednostkowy nie  był, jako ze wysłałem tez smsy z innego numeru i było to samo. Podałem, ze powiadomie zleceniodawcę, to od razu znalazły się przeprosiny i jeszcze 100 zł ekstra rekompensaty. Resztę z nagród zachowali dla siebie emotka Wyświetl w wątku >>
1 mayteq 0

lukasz6

#6368959 Napisano: 17.06.2017 19:36:38 w Albedo Marketing
ziolko napisał(a):

bruce napisał(a):

ziolko napisał(a):

Albedo prawdopodobnie olało moją reklamację sikiem prostym  emotka emotka  do dziś nie ma ani odpowiedzi na reklamację, ani awizo. Odpowiedzi (wg regulaminu) mieli wysyłać do 5 czerwca. Dziś jest 16, a listu ani widu, ani słychu..

Mam dziwne przeczucie, że odpowiedź do Ciebie dotrze, bo... ten sik - miast prostego - był zygzakowaty. emotka
Edit - ale faktycznie widzę teraz po wybraniu tego linka, że z czterech samochodów trzy jeszcze nie mają właściciela, bo... ciągle trwa weryfikacja. emotka  Nie brałam udziału, nie wiem, o jakie zasady konkursu chodzi, ale to dość dziwne... emotka

było 3 właścicieli, ale dziwnym trafem nagle są 3 weryfikacje  emotka

co do odpowiedzi mam coraz większe wątpliwości... list został odebrany, na co mam dowód, ale kto wie?? może ZNOWU im zaginął, jak wiele innych Waszych? 


takie reklamacje najlepiej wysyłać jest także do wiadomości Sponsora/zleceniodawcy. Niech widzą jak promują im markę wśród klientów.

Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#6364084 Napisano: 05.06.2017 13:43:01 w Albedo Marketing
ewikewikk napisał(a):

visserarthur napisał(a):

A co tu się stało...
http://wiosennaloteria.pl/
Koleżanka dostała jakiś czas temu telefon z Albedo, by nie wyrzucała paragonów, bo jeden ze zwycięzców raczej nie dośle wymaganych dokumentów, ale że pousuwali... Może tylko przypadek i lista wróci, ale dziwnie to wygląda...

Może fundatorzy przyglądnęli się wyczynom Albedo formalnie?  emotka  I nagle posiadacze aut już nimi nie są?


Wczoraj sprawdzałem i Pani Mariola była na liście i Pan Robert - stali auciarze.. a dziś już ich nie ma jako laureatów? To wszystko śmierdzi...

Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6362668 Napisano: 01.06.2017 09:14:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
patrze na wyniki z Glade emotka . dziwnym trafem jeszcze żadnego paragonu z maja nie wylosowali, a już minął cały maj... - wygrywają tylko paragony zgłoszone w kwietniu... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6362666 Napisano: 01.06.2017 09:12:01 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
yreks napisał(a):

tuw3105 napisał(a):

1Mamcia napisał(a):

agniehaha89 napisał(a):

ewelinka-017017 napisał(a):

Claudia77 napisał(a):

korekk napisał(a):

CZYSTA LOTERIA I GLADE  emotka emotka
od samego początku budzą wątpliwości. Jeszcze większe są poniżej w linku. Użytkownik Allegro wystawia 35 iPhonów z Czystej Loterii i 25 rowerów z Glade. Kilka/kilkanaście tysięcy zgłoszeń dodanych 8 marca dla Organizatora jest normalne. 

Ciekawe tylko czy na każde zgłoszenie przypada oryginalny sklepowy paragon, czy obrabiany np w paincie? 

http://allegro.pl...12676492&order=m

a skąd wiesz, że akurat to z tych loterii?

Ta loteria już od dawno zaczęła mi śmierdzieć. W wynikach nie ma ani jednej wygranej z nr paragonu xxxx/xxxx a przecież niektóre sklepu mają takie paragony np. rossman . W poprzedniej loterii to samo. Dawnymi czasy wygrywało się po 9 zestawów a teraz nawet jednego nie można wygrać, nie wspominając już o nagrodach głównych. Jak dla mnie to albo ktoś rysuje cyferki w paincie albo to jakiś hurtownik. Niewykluczone, że agencja macza w tym palce. 

A ileż starterów sprzedawał pod koniec 2016.

zwracalam im na to uwage- odpisali, ze jesli maja watpliwosci to prosza o wyslanie im paragonu poczta ...

Ewidentnie cos jest nie tak! wystarczy spojrzeć na wątek MDW praktycznie 0 wygranych dziennych czy głownych. Sporadycznie ktoś się chwali a jest nas tu naprawdę sporo . A zupełnie przypadkowo jedna osoba wygrywa po kilka nagród głównych. Ciekawe co na to sponsor ... ?


sponsor pewnie o niczym nie wie. może zrobić jakiś szum na FB lub napisać do nich? emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6358256 Napisano: 21.05.2017 09:25:41 w Kaufland konkursy
mnie wq....ta agencja TQG. wysłalem sms zgodnie z tą durną instrukcją KAUFLAND.kod pocztowy. nr systemowy 12 cyfr bez myślników.odpowiedź i oczywiście przyszedł sms - Przysłany przez Ciebie sms nie jest zrozumiały - przeczytaj jeszcze raz instrukcje. 1,23 zł wtopione! ktoś wie jak wysłać skutecznie??? Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6353151 Napisano: 06.05.2017 12:30:18 w Albedo Marketing
kalka napisał(a):

radosna napisał(a):

cb656 napisał(a):

mixik napisał(a):

matys napisał(a):

Na http://wiosennaloteria.pl/ pojawił się komunikat o błędzie oraz pojawiła się już lista laureatów nagród I stopnia, samochodów, ktoś się pochwali? emotka

co do aut to wątpię, ale trzecia miejscowość (auto) jest znana z loteryjnych wygranych... coś jak aleksandrowy i inne takie

emotka
Przeoczyłeś, że nie wygrywa miejscowość, lecz osoba, a to własnie jest owa osoba, znana z wygrywania. emotka


Mariola F. to ma szczęście!
W tej loterii wylosowała samochód, i w poprzedniej także! Szczęściara!
http://www.odjazdowaloteria.pl/


Znam wprawdzie tylko jedną Mariolę F. ale śmiało mogę pokusić się o stwierdzenie, że faktycznie Mariole F. to prawdziwe szczęściary emotka  i naprawdę fajne dziewczyny - przynajmniej ta jedna emotka   

no tak, Robert W. z Jutrosina.... ciekawe, które to już auto wygrane w tej rodzinie....

Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6349169 Napisano: 23.04.2017 11:33:42 w Albedo Marketing
Uważam, że trzeba pisać do zleceniodawcy konkursu, jeśli ma się wątpliwości. Mnie Albedo miło potraktowało. Przysłali nagrodę, choć wygrałem u nich jeden, jedyny raz. Z autami u nich to mogą być jakieś wałki, patrząc na listy zwycięzców z delikatesów centrum Wedel... ale nie chcę spiskować. Poza tym, nieuczciwa okazała się kiedyś agencja Tequilla Group z Poznania. W odpowiedzi na reklamację przyznali mi dodatkowo 100 zł jako rekompensatę, pewnie po to, bym nie robił szumu o zleceniodawcy konkursu. Ale to było dość dawno temu. Fajnie, że są ludzie tu z forum, którzy patrzą agencjom na ręce. Sami widzicie, co się dzieje w polityce, jakie przekręty, jakie wałki. Z nieuczciwością można zetknąć się wszędzie. Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

lukasz6

#6318371 Napisano: 04.02.2017 08:40:07 w Auchan
ciekawostki piszecie rymowane? jestem ciekaw, co napisaliście, że się spodobało jury? kto się pochwali?:P Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6315941 Napisano: 30.01.2017 15:00:08 w Informują
także mam maila od Tefal, o 14.19 Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#6311494 Napisano: 16.01.2017 19:25:13 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Moi drodzy. Pytanie dla tych, co wygrali w listamarzen.com
czy po wysłaniu paragonu oni dzwonią i proponują jakieś nagrody-zamienniki, a nie to co się wybrało przy wysyłaniu zgłoszenia?
czy wysyłają maila z propozycjami do wyboru?
pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6311028 Napisano: 15.01.2017 12:04:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
próbował ktoś zgłosić się przez formularz do loterii Play?
nie dochodzą na komórkę smsy z kodem... co zrobić?
Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6309235 Napisano: 09.01.2017 19:06:07 w Czy informują/ informowali?
listamarzen.com z ostatniego tygodnia grudnia słała maile do kogoś? Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6305406 Napisano: 28.12.2016 22:22:56 w Paragony na trwające konkursy
nabędę paragon Monnari od uczciwej osoby, prv
pozdrawiam Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6302187 Napisano: 18.12.2016 20:58:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kumulacja napisał(a):

Czy był już rozwiązany konkurs w Drogeriach Laboo - Head&Shoulders,
gdzie do wygrania były depilatory albo golarki?

też czekam na info... Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6301301 Napisano: 16.12.2016 12:54:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
scrabble napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

scrabble napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

donia7 napisał(a):

scrabble napisał(a):

Podobno można wypłacić pieniądz z kart Elseve z bankomatu  emotka

można, ja też wybrałam, z tym, że 480 zł... emotka czemu

czemu 480 zł?

jakaś prowizja za wypłatę jest.

to jest karta bez chipu, ona wchodzi też do bankomatu bez problemu? przepraszam, że pytam, ale na co dzień posługuję się tylko chipową i nie bardzo wiem:)

Tak, po prostu wstukujesz pin i zatwierdzasz wypłatę. Koleżanka dziś wypłacała z bankomatu  a mój chłop płacił wczoraj w restauracji także każda forma jest uznawana emotka   
Też dziś wypłacę tylko ciekawe czy prowizja w każdym bankomacie jest taka sama? 

dajcie znać, w którym bankomacie jaka jest prowizja, bo też chcę wypłacić kasę z tej karty. dzięki!
Wyświetl w wątku >>
0 0