Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lukasz6

lukasz6

#7049832 Napisano: 29.09.2022 07:37:00 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
kod Spotify premium na 180 dni za 90 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#7049178 Napisano: 26.09.2022 11:38:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
co z tymi smsami z kinderbueno? Dziś otrzymałem takie coś: w wyniku omyłki systemu powiadomień, w dniu wczorajszym otrzymali Państwo informację o uzyskaniu prawa do nagrody.... Oni serio do wszystkich wysyłają takie wiadomości? Co za kompromitacja agencji... Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#7048781 Napisano: 23.09.2022 14:54:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nanajka81 napisał(a):

Fortis kazał napisać reklamację odnośnie Kinley i odesłać słuchawki....

Masakra. Ludziom wciskają, może się ktoś nie upomni, nie zwróci uwagi, wstydziliby się wysyłać nieregulaminowe nagrody.  Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#7048372 Napisano: 21.09.2022 21:28:29 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
3 kody Player na rok z reklamami, aktywacja do 30 września po 20 zł za sztukę emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6960008 Napisano: 10.09.2022 17:56:53 w Dyskusje o wynikach konkursu
FBsylwia16 napisał(a):

visserarthur napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

trhspfb napisał(a):

Proszę, otwartym tekstem, niech mi ktoś wytłumaczy o co chodzi z tym Almette i Aleksandrowem Łódzkim? Almette produkują w Węgrowie. 
W Aleksandrowie jest drukarnia wieczek??

w Aleksandrowie są cwaniaki -które być może mają dojście do wydrukowanych wieczek, być może mają swoją wtykę w agencji która pisała regulamin i ustaliła "w tajemnicy" o której otwierane są bramki, być może coś innego. W każdym razie z tego właśnie miasta w każdym konkursie wygrywa sporo osób (rodzina?). Pytanie: jak im się to udaje?

Powtórzę: lata temu była loteria Milki, do wygrania były narty, snowboardy... W pewnym momencie IQ usunęło Aleksandrów z listy, nie wiem, co było powodem, ale któraś z tych osób miała sklep w Aleksandrowie, albo gdzieś pod Aleksandrowem... resztę można sobie dopisać samemu... Poza tym, jak ktoś nie liczy na główną (wiadomo, szanse małe), to co za problem sobie w sklepie nawysylac kodów, skoro są na widoku...

Rok temu było to samo

Przestaje w to grać emotka  właściciel sklepu porejestrowal sobie wszystkie kody z wieczek i potem te niewygrane powystawiał na sprzedaż. Klient Almette u niego kupi i chce sobie zagrać. Wbija kod, a tu zonk - kod wykorzystany emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6880341 Napisano: 03.09.2022 11:40:33 w Kupię...
Kupie klapki Kubota męskie plastikowe najlepiej czarne rozmiar 43 np. te z Coca Coli, może ktoś chce sprzedać?  Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6879242 Napisano: 29.08.2022 19:59:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
joaza111 napisał(a):

sledzik860 napisał(a):

W loterii Haribo niejaką pani Agata S. ma zdumiewającą skuteczność zdobywania nagród. Patrząc na listy zwycięzców takich loterii 'bez ograniczeń nagród' odechciewa się brać udział. Jeżeli założyć by że te nagrody są zdobywane uczciwie, to taki gracz musiałby najpierw wykupić całą paletę żelków na pojedyncze paragony, spędzając przy tym cały dzień przy kasie, a następnie kolejne dni nie robić nic innego tylko wklepywać paragony, a formularz jednak jest dość obszerny. Może i są ludzie co tak robią


W Lavazza na 138 nagród, 35 pojedzie do Kalisza ( Agata S i chyba całą rodzina konkursowa) patrząc na numery paragonów to prawdopodobnie pochodzą z tego samego sklepu, czy ktoś wie gdzie jest ten magiczny sklep? Chętnie zrobię tam zakupy konkursowe.

Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6878974 Napisano: 28.08.2022 17:01:18 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
simonapp napisał(a):

simonapp napisał(a):

 emotka  Mam pytanie  emotka  
Czy brał ktoś udział w konkursie opublikowanym w bazie przez FRAMA dnia16.07 
"Na Mazury w Twoim tempie" w sklepach DUŻY BEN,    organizator MADOGZ Video Paweł Ostrowski
Wyniki, chociaż po terminie, ale zostały już opublikowane. 
Czy macie jakieś miłe doświadczenia z tą Agencją?

To może o w innych konkursach ktoś coś napisze?

był jeszcze taki www.konkurswswoimtempie.pl - też dziwnie te wyniki wyglądają Wyświetl w wątku >>
1 titinunu 0

lukasz6

#6872784 Napisano: 28.07.2022 13:41:40 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
emi napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

emi napisał(a):

Nie mogę nagrać mruczenia/miauczenia w Whiskas, pojawia się napis przygotuj się i cały czas jest tylko "tło" a potem napis wystąpił błąd spróbuj jeszcze raz i tak cały czas emotka

wczoraj miałam dokładnie to samo. Olałam mruczenie, po wielkich trudach udało się wysłać paragon.

Paragon poszedł normalnie , ale wcześniej bez mruczenia a teraz przysłali info, że mam szansę na nagrodę i żeby przesłać mruczenie 

Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6856375 Napisano: 28.04.2022 18:45:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Karta podarunkowa Lidl z winiar na 100 zł Pani mówi, ze karta nieaktywna. Po powrocie do domu sprawdzam saldo na stronie i komunikat, ze karta nieważna a termin ważności do 2020 roku. Ktoś miał podobną sytuację? Co z tym można zrobić? Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6852010 Napisano: 30.03.2022 09:31:22 w Giełda Kodów ; )
Wymienię kod telgrosik 10 zł na doładowanie plus tmobile nju. Kobieta w kiosku zamiast wydrukować mi doładowanie tmobile walnęła mi telegrosika i nie wiem co mam z tym zrobić:) może być wymiana na jakiś paragon tez:) Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6851513 Napisano: 26.03.2022 17:00:36 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Postów: 269
Data rejestracji: 27.11.2016 
Punkty karne: 0 
Konkursy dodane 

Powrót do górySprzedam bon frisco 200 zł z darmową dostawą na terenie Krakowa ważny do 31.03.2022 R. za 100 zł lub wymiana na jakiś inny bon 1:1. Proszę o propozycje priv.  Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6851417 Napisano: 25.03.2022 18:17:50 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Bon Frisco plus dostawa darmowa dostawa ważny w dostawie na terenie Krakowa na kwotę 200 zł  sprzedam za 100 zł lub zamiana na jakiś inny bon 1:1. Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6850641 Napisano: 21.03.2022 13:51:52 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam bon frisco 200 zł ważny z darmowa dostawa na terenie Krakowa ważny do 31.03.2022 R. za 100 zł lub wymiana na jakiś inny bon 1:1. Proszę o propozycje priv. Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6850221 Napisano: 17.03.2022 22:36:33 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

fiona25 napisał(a):

gosiak351 napisał(a):

wkurza mnie, że mam takie stany lękowe, że nie mam na nic siły, kilka konkursów mi przepadło a ja nie umiem przełamać swojego stuporu, 

mam to samo...i chyba muszę poszukać pomocy , sama tego chyba nie ogarnę. Przytulam mocno emotka

Badaliście poziom B12?

ja polecam takie zioło gotu kola suplement 2 tabletki dziennie. Mi bardzo pomaga! Bardzo!

Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6843837 Napisano: 11.02.2022 09:03:52 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

pioge7 napisał(a):

Keisa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

czy wam też etykieta z OLX wychodzi na całą stronę? Wcześniej fajnie było ustawione na 1/4 strony a teraz cała strona jest emotka da się to jakoś obejść bez ustawień w drukarce?

Ja drukując etykietę w ustawieniach drukarki na laptopie ustawiam ilość stron na wydruku - 4 i wtedy etykieta drukuje się na 1/4 strony 

No niby można emotka  ja też kombinuję i np. Ustawiam drukowanie na 70% i też wychodzi takie jak powinno. Ale zepsuli coś co działało i powinni to naprawić.to samo z opcją zapamiętywania danych. Wcześniej zaznaczyłem kwadracik i ni trzeba było uzupełniać za każdym razem tych samych danych. Teraz pomimo zaznaczonego kwadracika, dane się nie zapisują emotka  

zepsuli, powinni naprawić emotka  

Przy drukowaniu trzeba zaznaczyć skaluj i wpisać 92 procent. Wtedy wychodzi etykieta odpowiedniej wielkości.

Niby można emotka  
Ale u mnie był taki myk, że jak drukuję etykietę, to odcinam część etykiety, a reszta kartki idzie dla siostrzenicy i koloruje na niej i rysuje, teraz jak pokombinuję, to etykieta wychodzi na środku kartki i jak obetnę to nie ma na czym rysować emotka
 także czekam na ruch Olx emotka  email poszedł 

Masz rację. Ja wykorzystuje skrawki na zapisywanie co mam kupić w markecie jak się wybieram po sprawunki emotka Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#6843821 Napisano: 11.02.2022 06:23:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pioge7 napisał(a):

Keisa napisał(a):

pioge7 napisał(a):

czy wam też etykieta z OLX wychodzi na całą stronę? Wcześniej fajnie było ustawione na 1/4 strony a teraz cała strona jest emotka da się to jakoś obejść bez ustawień w drukarce?

Ja drukując etykietę w ustawieniach drukarki na laptopie ustawiam ilość stron na wydruku - 4 i wtedy etykieta drukuje się na 1/4 strony 

No niby można emotka  ja też kombinuję i np. Ustawiam drukowanie na 70% i też wychodzi takie jak powinno. 
Ale zepsuli coś co działało i powinni to naprawić.
to samo z opcją zapamiętywania danych. Wcześniej zaznaczyłem kwadracik i ni trzeba było uzupełniać za każdym razem tych samych danych. Teraz pomimo zaznaczonego kwadracika, dane się nie zapisują emotka  

zepsuli, powinni naprawić emotka  

Przy drukowaniu trzeba zaznaczyć skaluj i wpisać 92 procent. Wtedy wychodzi etykieta odpowiedniej wielkości. Wyświetl w wątku >>
1 pioge7 0

lukasz6

#6841000 Napisano: 28.01.2022 13:37:22 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Co zrobić jak w sklepie nie chcą dać pieczątki? Wyświetl w wątku >>
1 sambolera 0

lukasz6

#6838718 Napisano: 19.01.2022 13:17:01 w moje dzisiejsze wygrane :)
Kinderowe słodycze umilą mi życie! Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#6837948 Napisano: 16.01.2022 22:59:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Szajsowate nagrody bony po 20 zł w Kikkoman, a i tak forumowicze grają zamiast bojkotować takie loterie. Potem narzekania, że badziewne nagrody. Na miejscu organizatora dałbym bony po 5 zł, to i tak będzie zainteresowanie. Nie wróżę poprawy w kwestii cenniejszych nagród. Taka refleksja mnie naszła emotka Wyświetl w wątku >>