Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lukasz6

lukasz6

#6837837 Napisano: 15.01.2022 18:27:26 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Voucher kod Tidal Hifi na 180 dni dla nowych użytkowników za 120 zł lub wymienię na kody Allegro lub bony do spożywczaka lub kod Mokate. Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6831423 Napisano: 15.12.2021 19:11:54 w Wkurza mnie...
Mail od zdrowy oddech, ze nie wygrało moje zgłoszenie. Ciekawe czy ktooolwiek z forum wygra coś. Po co te maile? Liczmy info, ze niewygrane. Może się okaże, ze będzie z 291 takich maili 😜 Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#6829294 Napisano: 08.12.2021 21:35:40 w moje dzisiejsze wygrane :)
Płyta cd w radiu Silesia  Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#6826772 Napisano: 30.11.2021 14:18:38 w Wkurza mnie...
Nie są widoczne moje posty po ich dodaniu. Treść znika.  Na Macu nie mogę w ogole otworzyc strony e-konkursy. Jakiś Bad Request. Wcześniej działało bez zarzutu… Wyświetl w wątku >>
1 cb656 0

lukasz6

#6826771 Napisano: 30.11.2021 14:14:54 w Wkurza mnie...
as32572 napisał(a):

agata6 napisał(a):

sylwiabe napisał(a):

Co się dzieję w tym sklepie isłodycze....Robiąc zakupy wywaliło mi płatność i zablokowało kod.Napisałam mail w nd i do dziś cisza, od rana dzwonię na 2 podane nr w końcu ktoś odebrał i usłyszałam że 1000 zamówień żeby czekać i dadzą nowy kod.Ale kiedy dadzą to niewiem ...
Myślałam że będzie paczka na mikołajki a tu guzik.... Ech
Kurde noo

Oj nie ma szans na mikołajki. Ja na swoje zamówienie czekam od 9 listopada i dziś dzwonili że nie ma jeżyków klasycznych, brakuje towaru więc chyba na zajączka dostanę zamówienie.

do mnie dzisiaj dotarło zamówienie z 08 listopada, ale mnie z kolei wkurza,że nie dzwonią jak czegoś brakuje tlyko dają co innego -> drugie zamówienie i drugi raz taka sytuacja. Nie jest to koniec świata,ale skoro zamawiam konkretną rzecz to chyba chcę tą a nie inną emotka

Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6814403 Napisano: 12.10.2021 09:09:08 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
wczoraj nestle dało plecak z myszką, ale maila zwrotnego od nich brak... po jakim czasie przysyłają potwierdzenie i co trzeba odesłać? Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6811013 Napisano: 27.09.2021 09:56:40 w Oddam za darmo
0 0

lukasz6

#6809923 Napisano: 22.09.2021 14:28:58 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
mrkingpl napisał(a):

viviean napisał(a):

Wczoraj zestaw z P&G z everydayme (myślałam, ze wygrałam bon do Smyka) a tu wypasiony zestaw. Dziś kurier inpost Coca-Cola w Odido, zestaw a w nim: rękawica kuchenna neoprenowa, powerbank sprite, bransoletka Yes, okulary przeciwsłoneczne, kubek termiczny costa, otwieracz Coca-Cola.. emotka  

No to szału nie ma, a ta bransoletka to srebro czy złoto albo pozłacana?

do mnie z everyday doszły jedynie damskie maszynki Venus emotka  piszę reklamację, bo grałem jedynie tam, gdzie były bony do decathlon i zestawy produktów PiG. Ktoś może wkleić foto tego zestawu? Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6808953 Napisano: 17.09.2021 15:36:25 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
soulfly napisał(a):

melancholia napisał(a):

halliday napisał(a):

mrmax napisał(a):

mandarynka16 napisał(a):

ktoś kiedyś pytał czy Ferrero będzie coś robiło
https://www.loteria.ferrerorocher.pl/

dom tylko na rok - słabo emotka , szczególnie patrząc po wartości regulaminowej, daliby lepiej ten budżet (~350 tys. zł) na karty przedpłacone

pewnie jakiś pracownik agencji sobie kupił dom i teraz chcę odzyskać pieniądze za zakup tego domu wynajmując agencji i po roku będzie miał zwrot albo za niewielką kwotę dom na całe życie.

To jest część dużego  hotelu emotka  chyba im nie szedł wynajem, skoro mają rok wolnego terminu. Domek jak domek, jak dla mnie daleko mu do jakiegoś luksusu, standardowo mają tam 2499 za noc... trochę dużo. Jest też hotelowy serwis - sprzątanie, wymiana  pościeli. Jak ktoś lubi prywatność, to może być kiepsko, zwłaszcza jak w seoznie zjadą się goście do hotelu. Chyba liczą, że ktoś zostawi jeszcze sporo kasy w hotelowej restauracji... bo okolica piękna, ale do sklepu daleko. No i boję się pomyśleć, co będzie jak ktoś przez rok mieszkania w takim domu coś "uszkodzi", bo przecież wiadomo, że przez taki czas wszystko się zużywa. A jak to wszystko takie luksusowe, to jeszcze dowalą taką karę, że ten cały domek bokiem wyjdzie. Zresztą, ile przeciętny człowiek spędzi tam czasu? Tydzień wakacji, ferie i święta? A tak to domek będzie stał pusty. Za zwierzęta są dodatkowe opłaty, których nie pokrywa regulamin... Nagroda, która pewnie się zmarnuje, o ile nie trafi na bezdzietnego singla, który nie ma zwierząt, pracuje zdalnie i ma samochód. 

Kreatywna agencja,kreatywna nagroda-poprostu mistrzostwo,dawno już takiego kuriozum nie było emotka

a ja węszę jakiś spisek - ktoś z agencji być może jest powiązany rodzinnie lub biznesowo/towarzysko z właścicielem tego przybytku. Sponsor płaci kasę, a kasa jako nagroda z konkursu trafia akurat do tego właściciela chatki, którego wskazała agencja, że to będzie super nagroda w promocji:) Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#6807554 Napisano: 10.09.2021 17:32:23 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam kod Netflix 250 zeta za 200 zeta Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6805991 Napisano: 04.09.2021 12:14:37 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
kod Netflix 250 zł Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

lukasz6

lukasz6

#6803368 Napisano: 24.08.2021 14:43:05 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

targicola napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

targicola napisał(a):

No to co do tego burdelu w Snickersie,jak mają się zachować osoby,które grały od początku(nie dostały @,nie zapisały id zgłoszenia) a być może są laureatami?Kto i jak to zweryfikuje?Trzy dni minęły ,dane nie odesłane=kasa dla organizatora?Ktoś może oo to pytał,bo nie wiem czy uderzać do nich z tym tematem.Czy na tlen.pl @ dochodzą?bo przy tych ilością h zgłoszeń choć 1 powinno być "szczęśliwe" emotka

rozumiem, że każdy kto nie wygrał, będzie teraz pisać maila do nich? 
ludzie, ogarnijcie się, to jest loteria. albo lepiej: zjedźcie Snickersa emotka , bo zapas pewnie jest do końca roku  emotka

Jak chcesz pisać,żeby pisać to zostań dziennikarzem.Jestem w konkursach od ponad 20 lat i wiem co mam robić i takie "dobre rady" możesz sobie schować.do szuflady emotka

haha, dzięki
ale naprawdę zjedz Snickersa i wyluzuj  emotka

Lajkujesz wlasne posty  emotka

kto bogatemu zabroni emotka Wyświetl w wątku >>
1 lukasz6 0

lukasz6

#6803355 Napisano: 24.08.2021 14:13:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
kilka Snickersów - starczy na dziśemotka Wyświetl w wątku >>

lukasz6

lukasz6

#6803350 Napisano: 24.08.2021 14:10:38 w moje dzisiejsze wygrane :)
monety, smart i kody allegro żywiec Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#6803349 Napisano: 24.08.2021 14:09:33 w moje dzisiejsze wygrane :)

lukasz6

lukasz6

#6803347 Napisano: 24.08.2021 14:03:14 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
targicola napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

targicola napisał(a):

No to co do tego burdelu w Snickersie,jak mają się zachować osoby,które grały od początku(nie dostały @,nie zapisały id zgłoszenia) a być może są laureatami?Kto i jak to zweryfikuje?Trzy dni minęły ,dane nie odesłane=kasa dla organizatora?Ktoś może oo to pytał,bo nie wiem czy uderzać do nich z tym tematem.Czy na tlen.pl @ dochodzą?bo przy tych ilością h zgłoszeń choć 1 powinno być "szczęśliwe" emotka

rozumiem, że każdy kto nie wygrał, będzie teraz pisać maila do nich? 
ludzie, ogarnijcie się, to jest loteria. albo lepiej: zjedźcie Snickersa emotka , bo zapas pewnie jest do końca roku  emotka

Jak chcesz pisać,żeby pisać to zostań dziennikarzem.Jestem w konkursach od ponad 20 lat i wiem co mam robić i takie "dobre rady" możesz sobie schować.do szuflady emotka

haha, dzięki
ale naprawdę zjedz Snickersa i wyluzuj emotka Wyświetl w wątku >>