Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lukasz6

lukasz6

#6803338 Napisano: 24.08.2021 13:32:39 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
targicola napisał(a):

No to co do tego burdelu w Snickersie,jak mają się zachować osoby,które grały od początku(nie dostały @,nie zapisały id zgłoszenia) a być może są laureatami?Kto i jak to zweryfikuje?Trzy dni minęły ,dane nie odesłane=kasa dla organizatora?Ktoś może oo to pytał,bo nie wiem czy uderzać do nich z tym tematem.Czy na tlen.pl @ dochodzą?bo przy tych ilością h zgłoszeń choć 1 powinno być "szczęśliwe" emotka

rozumiem, że każdy kto nie wygrał, będzie teraz pisać maila do nich? 
ludzie, ogarnijcie się, to jest loteria. albo lepiej: zjedźcie Snickersa emotka , bo zapas pewnie jest do końca roku  emotka Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#6803329 Napisano: 24.08.2021 13:15:34 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
domika napisał(a):

domika napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

Był sobie kiedyś taki konkurs

https://wloskaprzygoda.pl

czy były już wyniki? czy ktokolwiek wygrał? Strona dalej jest aktywna, może nawet przesyłać zgłoszenia, mimo, że już dawno po terminie

na maile, gdzie jest lista zwycięzców nie odpisują  emotka

Już dawno były wyniki na facebooku na stronie Faktorii Win sa nawet opublikowane zwycięskie odpowiedzi.

ttps://www.facebook.com/faktoriawin/posts/2796319500679948

domika, dzięki wielkie za podesłanie linka
kompletnie nie zauważyłem wyników na fb
same rymowańce:) Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6803309 Napisano: 24.08.2021 11:44:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Był sobie kiedyś taki konkurs

https://wloskaprzygoda.pl

czy były już wyniki? czy ktokolwiek wygrał? Strona dalej jest aktywna, może nawet przesyłać zgłoszenia, mimo, że już dawno po terminie

na maile, gdzie jest lista zwycięzców nie odpisują  emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6803250 Napisano: 23.08.2021 23:37:08 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy hulajnogę  z Kasa na grilla ktoś dostał? Ktos
ma jakieś wieści, kiedy będą wysyłać?  Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#6802337 Napisano: 19.08.2021 14:42:39 w Smolar
freyja88 napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

Czy ktoś pisał jakiegoś maila do Smolara i dostał jakąś odpowiedź? Jeśli tak, to na jaki adres? Wysłałem przez ostatnie 2 tyg. maila na biuro i maila do Pana Igora i nikt kompletnie nie odpowiada na te maile...

Ja wysłałam 16.08 maila na biuro@smolar z prośbą o przysłanie protokołu i tego samego dnia dostałam maila zwrotnego od p.Igora.
Jesli mogę coś doradzić to w tytule maila napisz od razu jakiego konkursu dotyczy. wtedy pokierują do osoby prowadzącej ten konkurs i sprawniej to idzie.

Dziękuję Ci za podpowiedź Wyświetl w wątku >>
1 freyja88 0

lukasz6

#6802046 Napisano: 18.08.2021 13:49:02 w Smolar
Czy ktoś pisał jakiegoś maila do Smolara i dostał jakąś odpowiedź? Jeśli tak, to na jaki adres? Wysłałem przez ostatnie 2 tyg. maila na biuro i maila do Pana Igora i nikt kompletnie nie odpowiada na te maile... Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6802023 Napisano: 18.08.2021 12:43:20 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Pralka Vanish paleta. Niezbyt uprzejmy kurier DPD. Wyświetl w wątku >>
1 mili05 0

lukasz6

#6801403 Napisano: 15.08.2021 21:01:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
flinta_13 napisał(a):

Luiza12 napisał(a):

Te loterie bramkowe to maja na mnie jakiegos bana, jestem chyba mistrzem w braku wygranych, nawet 10 zl w hallsa nie moge trafic, nie wiem, jak Wy to robicie  emotka

Nie jesteś sama ! Ja też z 10 paragonów na hallsa i nic  emotka

Super. Właśnie o takich grających chodzi organizatorom takich loterii. Może do zakończenia loterii dobijesz do 20 paragonów? Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6800453 Napisano: 10.08.2021 19:27:06 w Smolar
Czy może mi ktoś pomóc i podać adres e-mail do kogoś ze Smolara? kiedyś jakiś Pan wysyłał maile, że nagrody z któregoś konkursu dojdą po regulaminowym terminie. Jeśli dobrze kojarzę, to był Pan Emil? Poratuje ktoś adresem na priv? 2 razy wysłałem maila na biuro@smolar.pl i zero odpowiedzi w ciągu 2 tygodni. Wyświetl w wątku >>
0 1 pikawka

lukasz6

#6799268 Napisano: 04.08.2021 14:20:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atyde25 napisał(a):

Ja  wysyłałam z plusa i też nic nie mam.Inna sprawa,że był to konek bez podania numeru paragonu.No i zakup za najmniej ok 12 zł .Jakoś ta karta za 50 zł zaczyna być dziecięcą igraszką.Na waciki............

no tak, dziecięca igraszka na waciki, ale wszyscy z forum grają i to masowo, z kilku numerów:) a potem frustracja, że się nie wygrało. Czy zawsze w każdym konkursie trzeba wygrać? Na szczęście nie gram o takie badziewne nagrody i się nie stresuję potem po wynikach emotka  no ale na orzeźwienie po porażce w takim konkursie zawsze można sobie zapodać Hallsa. Zapasy co niektórzy już pewnie mają  emotka Wyświetl w wątku >>
1 lukasz6 0

lukasz6

#6799156 Napisano: 04.08.2021 08:50:11 w Wkurza mnie...
Wkurzają mnie te pseudo-loterie IQ. W ich stałym schemacie bramkowym były na początku bramki z nagrodami po 100 zł, później po 50 zł, ostatnio po 20 zł, w Halls zjechali na 10 zł. Niedługo będzie 5 zeta, a i tak wszyscy będą grać  i o to chodzi tym agencjom. Króliczki grzecznie kupują promocyjne produkty, wklepują paragony i się cieszą z 10 zł na waciki jak dziecko. Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#6799155 Napisano: 04.08.2021 08:41:50 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

superloser napisał(a):

darog napisał(a):

asantesana napisał(a):

Siedzę, dumam, ale sama nie rozkminię tego. Czy Fortis to klon jakiejś agencji? Dostałam weryfikację (pozytywną) z Coca-Coli Kaufland na innego maila, niż poslałam dane i paragon. W dodatku mail, na którego dostałam nigdy nie był używany w Fortisie. Sprawdziłam 10 razy, nie wymyśliłam sobie tego... Może jak komuś brakuje weryfikacji, to niech posprawdza inne maile...  emotka
 

Mam dokładnie to samo.
na 2 mailach proszę o podanie INNEGO NUMERU TELEFONU - bo im "nie pasuje w danych".
Dokładnie wiem jakie były podawane. Nie ma żadnej pomyłki z mojej strony.  
Oni nic nie mają do "wygranych maili" tylko im numery tel do nich nie pasują...

Jak na razie weryfikacja negatywna  emotka

To jednak jest pomylka, skoro do weryfikacji prawa do nagrody, nie jestes w stanie podac zestawu "email+ numer telefonu" uzytego podczas rejestracji zgloszenia ... imie i nazwisko tez sie podawalo emotka

na 100% nie ma u mnie pomyłki...zrobione screny przy wysłaniu zgłoszenia emotka  
- ale to zostawię na deser, jak nadal będą się upierać że im "nie pasuje"
Niejeden uczestnik traci nagrode nie ze swojej winy i nie ma jak udowodnić bo screnu nie zrobił a agencja to wykorzystuje
-bo może? bazy z różnymi konkursami i danymi im się pomyliły. 

to potwierdza moje przypuszczenie - trzymają nasze dane cały czas, nawet jak się nie wygrało jest baza w agencji.  Wyświetl w wątku >>
2 darog, reniii 0

lukasz6

#6797352 Napisano: 25.07.2021 20:29:19 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Napiszcie proszę, czy jak paczka DPD wróci do Smolara jako nieodebrana, to wysyłają jeszcze raz? Ktoś miał podobną sytuację? Na jakiego maila pisać? na ich stronie jest tylko adres biuro@smolar.pl. Ktoś coś mi podpowie? Dzięki  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

lukasz6

#6796312 Napisano: 20.07.2021 17:06:38 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ktoś wie, czy było rozwiązanie tego winnego konka?

https://wloskaprzygoda.pl Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6795917 Napisano: 19.07.2021 11:10:16 w Smolar
frodo napisał(a):

awe napisał(a):

frodo napisał(a):

A jaki model jest tej zmywarki?

samsung dw60m5050bb

Super! Dzięki wielkie emotka

co w sytuacji, gdy dpi nie dzwoniło, dwa razy przesyłka rzekomo niedoręczona, a dziś po śledzeniu widzę, że zwrot paczki do Smolara poszedł, mimo że umówiłem w piątek odbiór na dziś przez stronę dpd... co z tym fantem? Pisał ktoś do Smolara by powtórnie wysłali paczkę? Jeśli tak, to jak się z nimi kontaktować? W paczce kapsułki do zmywarek Dzięki. Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6793761 Napisano: 08.07.2021 12:44:25 w Wkurza mnie...
dany-duszek napisał(a):

Koniec usługi rok ważności konta w sieci Plus.

mnie też to wkurza, przysłali sms. niech się walą. Mam dwa na kartę, więc wymienię sobie na inną sieć. Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6792295 Napisano: 01.07.2021 14:55:18 w moje dzisiejsze wygrane :)
Hulajnoga x 2
wyciskarka
laptop


Wreszcie los jest łaskawy i dla mnie. Niech ta dobra passa trwa! Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#6792204 Napisano: 01.07.2021 11:42:32 w Wygrane na wymianę/sprzedaż
Sprzedam nowy, nieużywany aparat fotograficzny natychmiastowy Fujifilm Instax Square SQ 1. W cenie do aparatu dołączam zapas 10 klatek Instant filmu. Kolor aparatu niebieski. Cena za całość 439 zł. Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6792095 Napisano: 30.06.2021 22:02:06 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
gosiaczeq napisał(a):

a jeszcze pytanie, czy jak w columbicie wygrałam kiedyś zmywarkę to jest szansa, że wygram inna główną ? emotka czy lepiej odpuścić.

lepiej dać szansę innym :) Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#6792078 Napisano: 30.06.2021 21:20:59 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
kumulacja napisał(a):

@gnieszk@ napisał(a):

Jaki powinien być format SMS w Andante? Nie rozumiem emotka
numerparagonu.odpowiedz czy jak?

Ja bym wysłałam odpowiedź i na jej końcu numer paragonu.
Ale nie chcę Ciebie wprowadzać w błąd.
Może ktoś wysyłał i wie jak.

po co w ogóle grać w takie niepewne konkursy i ładować w siebie niezdrowe biszkopty latem? emotka Wyświetl w wątku >>