Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika lukasz6

lukasz6

#6760586 Napisano: 23.01.2021 23:17:02 w WC - rozmowy o wszystkim
nataliii napisał(a):

joan napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

popieram przedmówców. Po co się zabijać i lamentować, że się nie wygrało jakiejś paczki słodyczy. Sama chemia, cukier, zło. Od miesiąca nie jem mięsa, żadnych słodyczy, nie spożywam cukru, kawy, nabiału, soli, nic przetworzonego. Jem tylko owoce i warzywa plus mielony len. Owoce i warzywa w dowolnej konfiguracji i ilości, bez ograniczeń. Efekt  jest oszałamiający. Schudłem 4 kg, lepsze samopoczucie, skończyły się problemy jelitowe, itd. Na próżno w konkursach szukać wygranych w postaci ekologicznych warzyw czy owoców. Wszędzie atakują nas coca colą, batonami, czekoladami i innymi chemikaliami. Naprawdę nie ma co płakać, że się nie wygrało czekolad. Każdemu wyjdzie to na zdrowie! Ps. Kto jeszcze ma dietę? Jak wrażenia?:)

Ja 10kg w DÓŁ!  9 miesięcy pandemi emotka I czuje się rewelacyjnie emotka Teraz normalnie czasami pozwolę sobie na jakieś szaleństwa dziś np.  zjadłam kinderki (ale jestem szalona"  emotka   Moje wrażenia są takie: Schudnąć jest super ale szkoda mi znajomych które nie schudły- czasami mam wrażenie, że tylko mężczyźni cieszą się moim szczęściem emotka  A koleżanki to albo udają,że nie widzą albo komentują coś w stylu "No gdybym jadła samą sałatę to też bym schudła". I jakiś taki niesmak pozostaję. BO ja się cieszę ale nie chcę kogoś w kompleksy większe wprowadzać. 

Gratuluję. Ja myślę, ze w tym trzeba być egoistycznym jednak, a nie zastanawiać się, co ludzie powiedzą. Skoro zazdroszczą, to niech też z czegoś zrezygnują i czegoś sobie odmówią. Ważne by samemu się dobrze czuć. Ci, którzy nam kibicują i dobrze życzą, będą to robić zawsze. A ci, którzy zazdroszczą,
to zawsze będą umniejszać nasze osiągnięcia i odnosić je do swojej sytuacji, znajdując usprawiedliwienie, że im się nie udaje, albo, że to żaden wyczyn i oni też by mogli, ale to, tamto i siamto...  Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#6760225 Napisano: 21.01.2021 22:02:32 w WC - rozmowy o wszystkim
joan napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

popieram przedmówców. Po co się zabijać i lamentować, że się nie wygrało jakiejś paczki słodyczy. Sama chemia, cukier, zło. Od miesiąca nie jem mięsa, żadnych słodyczy, nie spożywam cukru, kawy, nabiału, soli, nic przetworzonego. Jem tylko owoce i warzywa plus mielony len. Owoce i warzywa w dowolnej konfiguracji i ilości, bez ograniczeń. Efekt  jest oszałamiający. Schudłem 4 kg, lepsze samopoczucie, skończyły się problemy jelitowe, itd. Na próżno w konkursach szukać wygranych w postaci ekologicznych warzyw czy owoców. Wszędzie atakują nas coca colą, batonami, czekoladami i innymi chemikaliami. Naprawdę nie ma co płakać, że się nie wygrało czekolad. Każdemu wyjdzie to na zdrowie! Ps. Kto jeszcze ma dietę? Jak wrażenia?:)


Miałam podobną dietę "oczyszczającą" w ubiegłym roku, schudłam ok. 7 kg. Jadłam ile chciałam, byle rzeczy dozwolone. Zostało mi z tamtych czasów kilka dobrych nawyków i znalazłam wiele bardzo fajnych produktów, które jemy nadal emotka Najgorsze było stwierdzić, że ten przeklęty cukier jest wszędzie, nawet w bio hummusie czy ulubionym Wawrzyńcu! emotka

Jak planujesz to dalej rozegrać? Masz już jakieś przemyślenia na temat trwałych zmian? Coś zachowasz na stałe?

Tak. Planuje już na stałe nie jeść cukru, słodyczy i przetworzonej żywności. Polecam tez sok z selera naciowego codziennie po przebudzeniu. Myślałem, ze bez mięsa nie wytrzymam, ale mój upór i silna wola wygrywają póki co. Mielone codziennie siemię lniane to dawka zdrowego tłuszczu. Reszta witamin z warzyw i owoców plus jedynie d3 i b12 trzeba suplementowac. Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#6760210 Napisano: 21.01.2021 21:05:17 w WC - rozmowy o wszystkim
reniii napisał(a):

adriannaa napisał(a):

oklahoma napisał(a):

fiona25 napisał(a):

nanajka81 napisał(a):

joan napisał(a):

nanajka81 - na szczęście organizatorzy dbają o komunistyczną równość i przeważnie można wygrać tylko 1. nagrodę na dom, co za ulga! Wiwat państwo dobrobytu. 

organizatorzy może i dbają ale konkursowicze grają na kogo się da z rodziny. Więc ciocie, babcie, siostry, mamy, teściowe - często są laureatami a nagrodę tak naprawdę oddają temu kto na nich grał emotka

Wiem,że tak robi większość bo znam kilka grających osób...ja gram TYLKO na siebie, na jeden mail, na jeden numer telefonu , nagrody są dla moich dzieci,męża i dla mnie ... jeszcze sprawia mi to radość ,ale jak długo... ? Mam świadomość,ze zginę w tym wyścigu...

Podziękujcie "konkursowemunindży" on tym swoim pseudo blogiem nagonił te "trzódkę" jak się nazywają - teraz mamy tyle pseudo-konkursowiczów co dadzą się pokroić za kabanosy duda, pasztet profi, czy 15 piniat kinder grając na kogo się da

Ostatnio zobaczyłam jego post z jakimś konkursowym kubkiem to tam się roiło od komentarzy jego 'fanów' chwalących się konkursowymi kubkami, ja szczerze mówiąc jak wygram jakąś taką zapchaj dziurę to nawet nie odsyłam paragonu bo nie chcę sobie mieszkania zagracać. A mam wrażenie, że on nakręca tych ludzi aby o każdą pierdołę grali   emotka

Taaa. Zachęca do grania o bzdety i bajety, a sam plagiatuje w innych konkursach o nagrody z wyższej półki

popieram przedmówców. Po co się zabijać i lamentować, że się nie wygrało jakiejś paczki słodyczy. Sama chemia, cukier, zło. Od miesiąca nie jem mięsa, żadnych słodyczy, nie spożywam cukru, kawy, nabiału, soli, nic przetworzonego. Jem tylko owoce i warzywa plus mielony len. Owoce i warzywa w dowolnej konfiguracji i ilości, bez ograniczeń. Efekt  jest oszałamiający. Schudłem 4 kg, lepsze samopoczucie, skończyły się problemy jelitowe, itd. Na próżno w konkursach szukać wygranych w postaci ekologicznych warzyw czy owoców. Wszędzie atakują nas coca colą, batonami, czekoladami i innymi chemikaliami. Naprawdę nie ma co płakać, że się nie wygrało czekolad. Każdemu wyjdzie to na zdrowie! Ps. Kto jeszcze ma dietę? Jak wrażenia?:) Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#6745124 Napisano: 17.11.2020 22:53:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
nataliii napisał(a):

agicho napisał(a):

darog napisał(a):

agicho napisał(a):

darog napisał(a):

agicho napisał(a):

darog napisał(a):


am wrażenie, że oni są nienormalni i dokładnie wiedzą co wyprawiają.

Są tak pewni siebie i tego że dostaną kolejne zgłoszenia na organizacje loterii-konkursów-że mają gdzieś!
Do dziś nie ma odp na rzekomą treść zgłoszenia - które potwierdzili - a nigdy nie było wysłane. A na rzeczywiście wysłane - prawidłowo - NIC! 
Dość ich mam. 
Czekolad full Lindt na pół roku i zero wygranych.
Zechciało się "odbić" na Wawelu - by choć 200zł wpadło i część kosztów zwróciło - i lipa! Jak można wygrać - skoro agencja nie daje szansy na dokonanie zgłoszenia? 
I nie wierzę w jakieś dziwactwa że na wp.pl akurat potwierdzenia nie przychodziły! Jak już to tylko od "Fortuny"! 


Najgorsza agencja! Przez o,że maile nie docierają ani od nich ani do nich  oczywiście wedle nich to po stronie mego operatora leży problem emotka / straciłam nagrodę w Blacku...na szczęście to tylko rękawice bokserskie. Ile jest takich osób które nawet nie mają pojęcia ,że tam "wygrały" bo maile widmo nie dotarły.

A skąd wiesz-że w BLACK była nagroda i że jest stracona?
Ja i znajomi pełno zgłoszeń posłaliśmy, ale zero. Nie było ani potwierdzeń zgłoszenia do loterii na maila ani maila z info o nagrodzie.

Bo dostałam telefon z agencji. a według nich warunkiem odebrania jest klikniecie na link co wyślą, mimo twierdzeń,że kobieta wysyła kolejny raz nie dotarł żaden mai / poczta na tlenie ale z tego co ktoś pisała mają z innymi portalami też problem z dostarczaniem maili.
Wolałabym chyba nie dostać tel. i mieć świadomość,że po prostu nie wygrałam. Ile osób takich jest?

???
Ale to oni mają w regulaminie: że dzwonią poinformować - że stracona nagroda? 

- to oni mają udowodnić, że powiadomili
- nie TY że nie masz info...
Sprawa prosta. Zgłosić tam gdzie trzeba np policja że podejrzewasz oszustwo. Szybko sprawdzą: czy wysłali i kiedy...


"dzwonią poinformować - że stracona nagroda? "

sprawa akurat się rypła "przy okazji" napisała priv.Poza tym oni nic nie muszą to raz a dwa sprawa z "policją" - dobre sobie.Kto będzie zajmował się nagrodą za 

Moim "skromnym "zdaniem- niedoświadczonej konkursowiczki- lepiej w  takiej sytuacji kontaktować się z zleceniodawcą. To tym którzy to zlecali zależy na uczuciowości. To oni będą w staniej bardziej pomóc. Szczególnie jak agencja dzwoni, że coś się ma a potem jednak nie. Wydaje mi się że osoby które to zlecają nie znają się tak mega na tym jak działa ten świat promocji, konkursów i szczere telefon do nich lub napisanie co się stało może pomóc
. Co myślicie?:) "W sensie że brałam udział w loterii Black i wygrałam ale mam problem z agencją . Czy możecie mi Państwo pomóc?" Nie oszukujmy się Agencję bardzo boją się tych firm co im zlecają konkurs niż NAS:)

Popieram poprzedniczkę. Ode mnie zażądano kiedyś w celu sprawdzenia rzekomo mojej tożsamości skanu dowodu osobistego, który miałem przesłać mailem! Oczywiście nie zamierzałem tego robić, ale podałem, że ok, jeśli Pani, która do mnie dzwoni, wyślę mi swój dowód mailem najpierw... Zatkało ją. Absolutnie nie mają prawa żądać skanu dokumentu tożsamości. Nie pomogły żadne moje tłumaczenia, że przecież jest RODO, że ich żądanie przesłania DO nie wynika z regulaminu konkursu, że dowód mogę co najwyżej pokazać kurierowi dostarczającemu przesyłkę. Stwierdziłem, że nie będę się boksować z tymi tłukami. Ale wpadłem na pomysł, by napisać do zleceniodawcy konkursu (fundatora nagród). Opisałem, że jestem laureatem, ale nie chcą mi wydać nagrody, bo uzależniają to od otrzymania skanu mego DO, że cwaniakują, itd. Przesłałem całą korespondencję mailową z agencją do wiadomości zleceniodawcy. Podałem nr do siebie. Na drugi dzień telefon od pani z działu marketingu fundatora od razu z przeprosinami, że wyjaśnili sprawę z agencją, nagroda zostanie mi dziś wysłana, a w ramach przeprosin za zamieszanie oni od siebie jeszcze mi przyślą dodatkowy upominek w podziękowaniu za moje zaangażowanie. Bardzo miło mi się z panią rozmawiało. Przekazałem swoje uwagi odnośnie agencji, której zlecili konkurs, że na ich miejscu bym niczego więcej takim amatorom nie zlecał. Efekt jaki osiągnęli przez działanie agencji był taki, że zamiast zmotywować do zakupów ich produktów i pozytywnie nastrajać do marki, zniechęcili mnie kompletnie. A chyba nie o to im chodziło jak zlecali organizację konkursu. Pani przyznała mi rację, bardzo podziękowała za uwagi, na zebraniu w firmie poruszy kwestię zmiany podmiotu obsługującego ich działania marketingowe. Od tej pory nie widzę, by ta agencja, której nazwy nie będę wymieniać, prowadziła już jakiekolwiek akcje dla tego fundatora. Prosta zasada - jak ktoś coś robi dobrze, to się go chwali i poleca. Ale jak ktoś partaczy, to nie można milczeć, bo takie nieprofesjonalne działanie zaszkodziło dziś mi, a jutro może kolejnym konsumentom. Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#6745118 Napisano: 17.11.2020 22:36:35 w Agencje reklamowe/promocyjne - ogólna dyskusja
netka2000 napisał(a):

Konkurs konsumencki z sukcesem, czyli siedem kroków do wygranej

dzięki za ten artykuł:) już wiadomo, skąd ten chiński badziew jako fanty w tych tygodniowych loteriach z jedną nieco cenniejszą nagrodą. Wyświetl w wątku >>
1 kumulacja 0

lukasz6

#6744864 Napisano: 17.11.2020 11:43:17 w Czy informują/ informowali?
misiamarysia napisał(a):

Czy Ferrero główne (10x5000 zł) już poinformowane?

też jestem ciekaw  Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6744858 Napisano: 17.11.2020 11:40:09 w Konkursy firm tytoniowych
natinka napisał(a):

Zapraszam do rejestracji w akcji Camel: https://strefakon...c5-9367-aa490179a9d7

możesz napisać, jakie są nagrody konkretnie? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6744856 Napisano: 17.11.2020 11:32:00 w Konkursy firm tytoniowych
marysienka278 napisał(a):

Jest taki konkurs - na e-papierosy. Żeby się zarejestrować trzeba podać że jest się palaczem.
My z narzeczonym nie jesteśmy palaczami ale zarejestrować się dla nagrody można

https://maszwybor.pl/?utm_campaign=maszwybor_november_social&utm_source=Facebook&utm_medium=CPC&utm_content=Facebook_RTG_1080x1080_CPC_PCC&utm_term=maszwybor_november_social_Facebook_post_remarketing_CPC_1080x1080_LINKAD_remarketing_5_new





jak dla mnie to ściema i wyciąganie danych osobowych. nie polecam. Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6744854 Napisano: 17.11.2020 11:31:07 w Konkursy firm tytoniowych
marysienka278 napisał(a):

Jest taki konkurs - na e-papierosy. Żeby się zarejestrować trzeba podać że jest się palaczem.
My z narzeczonym nie jesteśmy palaczami ale zarejestrować się dla nagrody można

https://maszwybor.pl/?utm_campaign=maszwybor_november_social&utm_source=Facebook&utm_medium=CPC&utm_content=Facebook_RTG_1080x1080_CPC_PCC&utm_term=maszwybor_november_social_Facebook_post_remarketing_CPC_1080x1080_LINKAD_remarketing_5_new





jak dla mnie to ściema i wyciąganie danych osobowych. nie polecam. Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6744763 Napisano: 17.11.2020 08:45:23 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agicho napisał(a):

darog napisał(a):

agicho napisał(a):

darog napisał(a):


am wrażenie, że oni są nienormalni i dokładnie wiedzą co wyprawiają.

Są tak pewni siebie i tego że dostaną kolejne zgłoszenia na organizacje loterii-konkursów-że mają gdzieś!
Do dziś nie ma odp na rzekomą treść zgłoszenia - które potwierdzili - a nigdy nie było wysłane. A na rzeczywiście wysłane - prawidłowo - NIC! 
Dość ich mam. 
Czekolad full Lindt na pół roku i zero wygranych.
Zechciało się "odbić" na Wawelu - by choć 200zł wpadło i część kosztów zwróciło - i lipa! Jak można wygrać - skoro agencja nie daje szansy na dokonanie zgłoszenia? 
I nie wierzę w jakieś dziwactwa że na wp.pl akurat potwierdzenia nie przychodziły! Jak już to tylko od "Fortuny"! 


Najgorsza agencja! Przez o,że maile nie docierają ani od nich ani do nich  oczywiście wedle nich to po stronie mego operatora leży problem emotka / straciłam nagrodę w Blacku...na szczęście to tylko rękawice bokserskie. Ile jest takich osób które nawet nie mają pojęcia ,że tam "wygrały" bo maile widmo nie dotarły.

A skąd wiesz-że w BLACK była nagroda i że jest stracona?
Ja i znajomi pełno zgłoszeń posłaliśmy, ale zero. Nie było ani potwierdzeń zgłoszenia do loterii na maila ani maila z info o nagrodzie.

Bo dostałam telefon z agencji. a według nich warunkiem odebrania jest klikniecie na link co wyślą, mimo twierdzeń,że kobieta wysyła kolejny raz nie dotarł żaden mai / poczta na tlenie ale z tego co ktoś pisała mają z innymi portalami też problem z dostarczaniem maili.
Wolałabym chyba nie dostać tel. i mieć świadomość,że po prostu nie wygrałam. Ile osób takich jest?

w takiej sytuacji o problemach z ich podejściem do konkursowiczów i niedocierających mailach powinien być powiadomiony WAWEL. Zmieni agencję i problemy się skończą, albo będą następne:) Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#6742917 Napisano: 09.11.2020 17:29:47 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Ktoś może mi napisać gdzie na FB Czarnej Żubrówki jest ukryty As? Szukam i szukam kilka godzin i błądzę jak ten żubr we mgle... emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6741787 Napisano: 04.11.2020 19:49:23 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
ilonaxx5 napisał(a):

łyżeczki Gerlach z Belriso 1 eap i przelew od smolara Tiger

łyżeczki czy łyżki? bo do mnie dotarły takie do zupy  emotka Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#6730113 Napisano: 18.09.2020 17:59:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
anaesth napisał(a):

 

Może nie będą takie złe, wg porównywarki te nasze są lżejsze i dłużej trzyma bateria. emotka

buu , nie podoba mi się ich działanie.
ostatnio rower przysłali też jakiś z wyprzedaży/ekspozycji. miał być nowy, a opony koloru białego czarne od jeżdżenia, linka od hamulca pożółkła, odrapana. Nie wyglądał na nowy. Kupiony w lutym niby....
A słuchawki bez gwarancji? Ktoś pisze reklamację, że nagroda niezgodna z regulaminem? emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6722438 Napisano: 17.08.2020 11:38:46 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

jokan napisał(a):

po ile wychodzi najtansza nutella?

drogo nieco, w biedronce 350g po 10.99. same puste kalorie w słoiku:) mniejszych tam nie ma.

to nie ma tych 230 gramowych?

ja nie widziałem w biedronce małych słoików. Może w niektórych są, w mojej może wylupione.  Wyświetl w wątku >>
1 jokan 0

lukasz6

#6722431 Napisano: 17.08.2020 11:32:56 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
jokan napisał(a):

po ile wychodzi najtansza nutella?

drogo nieco, w biedronce 350g po 10.99. same puste kalorie w słoiku:) mniejszych tam nie ma. Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6722038 Napisano: 14.08.2020 13:30:29 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

agakaz2 napisał(a):

superloser napisał(a):

Nie wiem, czy to az taki koszt by ograniczyc przodownikow chamsko-kreatywnych nikow  emotka   

i co zrobisz 

G3 niech sprawdzi, co za "milosnik" ksiegowej i Ziobry,  ich shakowal
Ale zeby nie wiedziec, ze Lech i Tyskie to jedno i to samo  emotka  to widac, ze marketing słabiutki 


fatalnie to wygląda:) no, ale koszulki do kogoś spod tych nicków trafią:) Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6717972 Napisano: 25.07.2020 13:58:57 w Giełda Kodów ; )
demonisia napisał(a):

Kod zniżkowy o wartości 90 zł do Medicine (przy wartości zakupów 250 zł) sprzedam za 25 zł.

ten kod zniżkowy to żadna atrakcja

normalnie w sklepie przy zakupach za ponad 200 zł mamy rabat

https://wearmedicine.com/s/summer-sale/ona Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6717969 Napisano: 25.07.2020 13:45:16 w Giełda Kodów ; )
demonisia napisał(a):

Kod zniżkowy o wartości 90 zł do Medicine (przy wartości zakupów 250 zł) sprzedam za 25 zł.

ten kod zniżkowy to żadna atrakcja

normalnie w sklepie przy zakupach za ponad 200 zł mamy rabat

https://wearmedicine.com/s/summer-sale/ona Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6715728 Napisano: 14.07.2020 11:24:49 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
superloser napisał(a):

soulfly napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

A mnie wkurzają kasjerki w kauflandzie. O kupony na loterie trzeba się po zakupach upominać. Miałem rozdzielone zakupy na 2 paragony, ale z wielka łaska dostałem jeden kupon. Kasjerka stwierdziła, ze klient nie może sobie rozdzielac zakupów i za jedne zakupy jest jeden kupon. Nie chciałem robić scen. Ale powiedziałem, ze zapoznam się jeszcze raz
szczegolowo z regulaminem, bo czytałem go pobieżnie i jestem przekonany, ze kupon jest do kazdych
zakupow na jeden paragon jeden kupon bez wzgledu na wartość paragonu i ze następnym razem przyjdę na duże zakupy. Wtedy poproszę o każdy produkt na osobnym paragonie z karta Payback i będzie mi musiała wydać sto paragonów i sto kuponów. Kasjerka mało mnie nie zjadła wzrokiem i patrzyła jak na psychicznego. A ja z uśmiechem na ustach pożyczyłem jej miłego dnia. Ktoś próbował dostać na kilka paragonów kilka kuponów na loterię przy jednej kasie?

Możesz zakupy rozbić na pojedyncze artykuły i musi dac Ci kupon,jeżeli narzeka że długo trwa,zapytaj jak długo trwalaby obsługa gdyby ustawili sie klienci z pojedynczą rzeczą ,zawsze działa:)

Smolar dal zapis, zeby ograniczyc rozbicie zakupow. Przebiegli sa  emotka
Ale wydawane kupony nie sa wcale rejestrowane w systemie emotka  a w nich samochody, ktore moga trafic do kosza albo znajomego, ktory dostanie 5 “zlepionych” losow  emotka
 Kasjerzy w Biedrze bardziej rozliczani sa z nalepek na plusze niz  Kaufland rozlicza z losow na nagrody warte tysiace. 

ps. Ciekawe, czy  wszystkie samochody zostana wydane 

jest jednak sposób na nich. trzeba sobie zrobić kilka razy zakupy, nawet najmniejsze i iść za każdym razem do innej kasy. Dziś bez problemu dostałem 3 losy od 3 różnych kasjerek. Pomijam fakt, że nic nie trafiłem:P  Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6715676 Napisano: 13.07.2020 23:18:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
A mnie wkurzają kasjerki w kauflandzie. O kupony na loterie trzeba się po zakupach upominać. Miałem rozdzielone zakupy na 2 paragony, ale z wielka łaska dostałem jeden kupon. Kasjerka stwierdziła, ze klient nie może sobie rozdzielac zakupów i za jedne zakupy jest jeden kupon. Nie chciałem robić scen. Ale powiedziałem, ze zapoznam się jeszcze raz
szczegolowo z regulaminem, bo czytałem go pobieżnie i jestem przekonany, ze kupon jest do kazdych
zakupow na jeden paragon jeden kupon bez wzgledu na wartość paragonu i ze następnym razem przyjdę na duże zakupy. Wtedy poproszę o każdy produkt na osobnym paragonie z karta Payback i będzie mi musiała wydać sto paragonów i sto kuponów. Kasjerka mało mnie nie zjadła wzrokiem i patrzyła jak na psychicznego. A ja z uśmiechem na ustach pożyczyłem jej miłego dnia. Ktoś próbował dostać na kilka paragonów kilka kuponów na loterię przy jednej kasie? Wyświetl w wątku >>
2 shell, ReneK 0