Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika lukasz6

lukasz6

#6707353 Napisano: 04.06.2020 10:21:36 w SZUKAM....
czy w T-Mobile jest opcja rok ważności konta? jaki kod się wbija? Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6707351 Napisano: 04.06.2020 10:20:11 w Czy informują/ informowali?
czy z Heńka informują na bieżąco? czy raz na tydzień? Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6707350 Napisano: 04.06.2020 10:19:12 w NA CO CZEKAMY?

lukasz6

#6707349 Napisano: 04.06.2020 10:18:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Żywiec 3 pudła
nie będę tego już pić! Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6707348 Napisano: 04.06.2020 10:18:19 w Wkurza mnie...
pogoda, która świruje i ciśnienie, które skacze:( jak żyć Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6707345 Napisano: 04.06.2020 10:15:36 w Pomocy!!!!
czy ktoś powie, gdzie mogę kupić żywca w dobrej cenie? Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6707343 Napisano: 04.06.2020 10:14:48 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
asper01 napisał(a):

zielonaszpilka napisał(a):

cleo25 napisał(a):

W Prymacie przejdzie paragon opisany "Oregano przyprawa" z Lidla ? Agencja First Line.

ślij, jak wygrasz będziesz się martwić emotka  najwyżej pójdziesz po pieczątkę.


Też tak robię, ale jeszcze "martwić" się nie musiałem  emotka emotka

wiem, że może głupie pytanie,ale jak na 1 paragonie mam 3 przyprawy to mogę zgłosić 3 razy? Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6707342 Napisano: 04.06.2020 10:13:48 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
badziewna czapka Jeżyki:P Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

lukasz6

#6703980 Napisano: 19.05.2020 18:15:33 w PLAGIATY
edzia21 napisał(a):

wrrrryyy napisał(a):

Oswiadczenie Góralki:
"Drodzy Uczestnicy konkursu „GO! Po nagrody!”, ze względu na Wasze liczne komentarze i uwagi w stosunku do nagrodzonego hasła, które bardzo nas zaniepokoiły, podjęliśmy działania w celu wyjaśnienia wszelkich zarzutów i wątpliwości. Zwróciliśmy się do Zwyciężczyni naszego konkursu, aby wyeliminować ewentualne naruszenia regulaminu. Zwyciężczyni udzieliła nam wyjaśnień i złożyła oświadczenie, iż jako autorka posiada pełnię praw do nagrodzonego hasła, a jego poszczególne elementy nie zostały zaczerpnięte z jakichkolwiek prac i haseł zgłoszonych w innych konkursach, organizowanych przez inne podmioty i są w całości rezultatem jej twórczości. Zwyciężczyni oświadczyła także, że według jej wiedzy, zgłoszone hasło nie narusza autorskich praw majątkowych i osobistych oraz dóbr osobistych innych osób, a zgłoszenie go w Konkursie nie jest działaniem w złej wierze lub niezgodnym z dobrymi obyczajami. Zwracamy uwagę, że fakt podobieństwa haseł zgłoszonych w różnych konkursach, nie świadczy automatycznie o tym, że autorem danego hasła jest osoba, która zgłosiła je w innym konkursie wcześniej. Zapewniamy, że chcemy oferować Wam dobrą zabawę i atrakcyjne konkursy, w których mamy na celu nagradzanie Waszej kreatywności. Zgłaszanie nam informacji o pracach naruszających prawa innych osób zawsze spotykało się z naszą reakcją i nigdy nie pozostawiliśmy takich uwag bez odpowiedzi. Nagradzanie prac naruszających prawa innych osób jest niezgodne z naszymi ideami i wartościami, a także celami naszej marki, dlatego zawsze odpowiednio badamy i weryfikujemy wszelkie zarzuty w tym zakresie. Zdarzało nam się pozbawiać laureatów praw do nagrody, gdy tylko, niejednokrotnie z Waszą pomocą, stwierdziliśmy jakiekolwiek naruszenie Regulaminu. Mamy nadzieję, że Wasze wątpliwości zostały odpowiednio rozwiane, a pomimo ich zaistnienia, konkurs przysporzył Wam dobrej zabawy i wspaniałych nagród. Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy, a wszystkich pozostałych Uczestników i Obserwatorów, zapraszamy do naszych kolejnych konkursów!"

srutututu majtki z drutu...chyba też zacznę wysyłać plagiaty i później oświadczać, że to moje i już. Bez sensu się wysilać   Cóż za głupie oświadczenie w obliczu tak wielu dowodów, d-n-o!

odpowiedź organizatora to jak farsa w sądzie. Zapytali zwyciężczynię jak sędzia oskarżonego: ukradł pan ten rower? Wysoki sądzie, nie! Ale widziano pana z tym rowerem przy sklepie. Wysoki sądzie, to nie mój rower, ale ja tylko pożyczyłem ten rower od kogoś, już nie pamiętam od kogo i zapomniałem oddać:P a tu pani idzie w zaparte, że jej twórczość. Może beknie za to, jak dalej forumowicze nie odpuszczą. Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#6701476 Napisano: 07.05.2020 06:31:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
darog napisał(a):

gizoon napisał(a):

halliday napisał(a):

kermit napisał(a):

magalan83 napisał(a):

patyk napisał(a):

magalan83 napisał(a):

Działa Wam strona kaktus? 

Nie... Zaczyna to być już irytujące 

Mi od wczoraj nie działa  emotka  zaraz to zgłoszę 


Oni doskonale wiedzą, że strona nie działa. Ciągle tylko przepraszają i proszą o cierpliwość. Niestety ale poza tym innych efektów brak

a oni nie prowadzili loterii crunchips oraz tyskiego? To tam też często były awarie, a w jednym konkursie nie wydali połowy nagród, a w drugi wygrywały jakieś dzieci, przynajmniej tak wyglądało ze zamiast imienia normalnego to zdrobniałe.

Loterie Kaktus prowadzi z tego co pamiętam czytając regulamin, który obecnie jest nieaktywny - agencja KROPKA BORDO SP. Z O.O. Pewnie będą cyrki i awarie przez cały czas trwania loterii.

KROPKA BORDO zawsze odpowiada że u nich wszystko gra i żeby sprawdzić u siebie i skorzystać z innej przeglądarki lub sprzętu ORAZ ŻE NIKT WCZEŚNIEJ NIE ZGŁASZAŁ PROBLEMU... emotka

Jeszcze nie grałem w tej pseudo-loterii. Ale jeśli będą problemy techniczne przy zgłaszaniu, to nie omieszkam powiadomić zleceniodawcy konkursu. Tym bardziej, jeśli mi odpiszą, ze u nich wszystko w porządku. Im więcej takich sygnałów z naszej strony, tym większa siła rażenia. Przecież ta agencja bierze masę kasy od zleceniodawcy. Skoro sobie nie radzą i konsumenci zamiast być zadowoleni z loterii, tylko się wkurzają, to dzięki agencji zleceniodawca osiąga efekt odwrotny do zamierzonego. Następnym razem pomyślą może nad wyborem innej agencji. A traktowanie olewająco przez agencję sygnałów od uczestników, ze nie można dokonywać poprawnych zgłoszeń i odpisywanie, ze u nich wszystko w porządku, jest po prostu bezczelne. Jeśli mnie spotka taki problem jak Was przy zgłaszaniu, to na pewno sprawy nie zostawię. Im nas więcej, tym lepiej dla agencji. Bo szybko zmieni podejście i może się nauczy pokory. Inaczej straci zleceniodawców. Ale może im wszystko jedno... Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#6697126 Napisano: 16.04.2020 13:35:36 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
zielonaszpilka napisał(a):

Jak ja lubię konkursy bez podania numeru paragonu i ten wysyp biedactw, które akurat odesłały paragon na inny konkurs, zalały albo wyrzuciły przypadkowo emotka Nie twierdzę, że takie sytuacje się nie zdarzają, no ale... emotka  

kwarantanna Ci widać nie służy i bardzo się nudzisz emotka Wyświetl w wątku >>
1 pikantny 0

lukasz6

#6689883 Napisano: 13.03.2020 15:46:17 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
noska81 napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

agusiac87 napisał(a):

Miałam 2 nieodebrane połączenia od organizatora konkursu, otrzymałam maila że odebrano mi prawo do nagrody bo próbowano skontaktować się ze mną 3 razy, jednak mam na telefonie informację tylko o dwóch połączeniach emotka   odpisałam organizatorowi i wysłalam zdjęcia, jednak bez odzewu, chcę wysłać ponownie maila  - na jaką instytucję mogłabym się powołać  - macie pomysł ?



jakiej pomocy oczekujesz?
w tym kraju to chyba najlepiej powoływać się na kościół katolicki
oni wszystko mogą emotka

a możesz nie obrażać ludzi przy okazji? 

gdzie tu masz obrażanie? Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#6689870 Napisano: 13.03.2020 15:13:26 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
agusiac87 napisał(a):

Miałam 2 nieodebrane połączenia od organizatora konkursu, otrzymałam maila że odebrano mi prawo do nagrody bo próbowano skontaktować się ze mną 3 razy, jednak mam na telefonie informację tylko o dwóch połączeniach emotka   odpisałam organizatorowi i wysłalam zdjęcia, jednak bez odzewu, chcę wysłać ponownie maila  - na jaką instytucję mogłabym się powołać  - macie pomysł ?



jakiej pomocy oczekujesz?
w tym kraju to chyba najlepiej powoływać się na kościół katolicki
oni wszystko mogą emotka Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#6689016 Napisano: 10.03.2020 17:20:04 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
ikropka napisał(a):

Czy ktoś ugrał coś w coli? Wpisałam już ponad 50 kodów i nic. Ciągle tylko Oj! Tym razem nie udało Ci się wygrać.

ja też kilka kodów wbiłem i odpuszczam. niech sami piją sobie ten odrdzewiacz:P Wyświetl w wątku >>
1 anaesth 0

lukasz6

#6688332 Napisano: 06.03.2020 13:31:43 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
koniczynka123 napisał(a):

case napisał(a):

jokan napisał(a):

melancholia napisał(a):

Ten nowy konkurs Danio w Biedronce to jakaś kpina  emotka  Walka o to, kto kupi więcej serków, żeby dostać chińską maskotkę... To nawet żart z osób, które kupują to na co dzień. Żeby się musiały bić o kilkadziesiąt marnych maskotek.  Zgarną na tym sporą kasę, rzucą jakiś ochłap, a Ty się człowieku o to przepychaj i jedz na siłę serki. Zero szacunku do konsumenta, żeby coś takiego organizować. 

dokładnie, to jest jakaś żenada z ich strony  emotka

Halooo, NAV Agency, czytasz nas?  emotka emotka emotka

Czytam, czytam.

Cóż, nie każda akcja musi każdemu pasować.

1. W którym miejscu nazywamy to konkursem?
2. Pamiętajcie o kodach polecających. Ludzie, którzy mają po 200 pkt w rankingu wcale niekoniecznie kupili po 200 serków. Przeciwnie, niektórzy po 4, 8, nie więcej. Ale dzięki systemowi poleceń mają tyle pkt, ile mają.
3. Jeśli do otrzymania maskotki w I turze potrzebne było 9-10 punktów, to znaczy, że ktoś musiał kupić 9-10 serków (pomijając system poleceń). Czyli wydać 13-15 zł. Za maskotkę wartą regulaminowo 24 zł (tak, wiem... proszę zostawić dla siebie komentarze o wartości realnej, nie ja ustalam te wartości emotka ).
4. Zdziwię Was, ale poza forum e-konkursy również istnieje świat emotka I to, że całe szacowne grono ma już całą paletę maskotek u siebie, nie znaczy, że cała Polska też emotka
5. Zanim ktoś zacznie wymyślać (w sumie już zaczął) teorie o opłacalności takiej akcji dla Fundatora, spieszę poinformować, że jeśli w pierwszej turze było na okrągło licząc 300 osób (dane oficjalne, widać w rankingu), które kupiły średnio 5 serków na łeb (liczba nie jest "z cenzura"), to... matematykę zostawiam Wam, ale faktycznie, cała ta akcja to tylko po to, żeby się obłowić. Ja na przykład kupiłem z samej prowizji od tego dom z basenem i dwa Lamborghini. emotka  
Opłacalność leży w zupełnie innym aspekcie.

Hmmm, może i Pana firma nie obłowiła się za dużo ale firma z którą wygrałam proces zgarnęła( czyt. nie wydała) 4 spore nagrody, za które kupiła sobie piękne sportowe auto prosto z salonu i inne wartościowe sprzęty. Teraz mają na karku komornika. I to nie były pieniądze za organizacje konkursu lecz za niewydane nagrody. Tak więc gdy wiem jak wszystko wygląda od strony organizatora i fundatorów oraz gdy czytam jaki badziew dają organizatorzy to ... emotka

możesz napisać coś więcej?:) chodzi o Panią M. z Łodzi?:) Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6679288 Napisano: 02.02.2020 15:32:10 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
atanerka napisał(a):

Co zrobić z fantem, a mianowicie brakiem potwierdzenia z loterii Wawel Intermarche? Brak 2 potwierdzen na poczcie o2

napiszę Ci, że oni ogólnie mają jakiś problem z serwerami. mi napisali jakoś tydzień temu z zakończonego w grudniu konkursu, że z uwagi na to, że mieli informację, że poprzedni mail nie dotarł do mnie z infromacją o wygranej, to informują, że moje zgłoszenie wygrało i bla bla.... także nie wiem, jeśli nie masz zwrotek, to pewnie w ogóle nie dostali tych zgłoszeń. Masakra z tą agencją. Ciekawe, kto te wszystkie autka wygrał... Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6674871 Napisano: 18.01.2020 10:05:36 w Allegro.pl - bez linków
pioge7 napisał(a):

Czytaliście emaila od allegro? 
od któregoś tam lutego czy marca, będziemy płacić nie dość że wyższe prowizje, to jeszcze dodatkowo im się zamarzyło płacenie za prowizję od dostawy... 
czyli ktoś kupi u nas za 100 zł plus 20 zł wysyłka to płacimy prowizje od 120 zł a nie od 100 zł. 
nie dość że poczcie czy kurierowi płacimy 20 zł to jescze prowizję od tego do allegro emotka  

ja podzielę się swomi spostrzeżeniami:
Gdy się ma pakiet smart, to nic nie jest korzystniej:(
Cena towaru na allegro, gdy ktoś ma wykupiony pakiet smart i tym samym "niby bezpłatną dostawę", jest z reguły powiększona o koszty wysyłki. Więc płacimy za tę wysyłkę i tak my... Wystarczy porównać aukcje - bez pakietu ze smart dostawą cena niższa nawet o 12 zł - więc ten pakiet smart, to taki chwyt marketingowy. Opłacalny może wtedy, gdy zwracamy towar, bo wtedy faktycznie nie płącimy za przesyłkę powrotną. Jak nie wykupiłem pakietu smart na kolejny rok, to allegro co chwilę bombarduje mnie mailami, bym przedłużył, ale tego nie zrobię.
Korzystam z olx, tam na szczęście nie ma prowizji od wystawionych i sprzedanych rzeczy - prowizje na allegro na tyle odstraszają, że już nic tam nie wystawiam od dłuższego czasu.
Nie wróżę im sukcesów z taką polityką i podejściem do klienta. Wyświetl w wątku >>

lukasz6

#6672707 Napisano: 11.01.2020 21:35:38 w Kupię...
Kupię nowego Iphone 11 64GB kolor czarny (inne nie), zafoliowanego - proszę o oferty pv. Wyświetl w wątku >>
0 0

lukasz6

#6672476 Napisano: 10.01.2020 19:31:00 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
czy do kogoś też dzwonili z tego konkursu jakiś miesiąc temu celem weryfikacji i nie ma go na liście zwycięzców?

https://www.njumobile.pl/konkurs-nju-na-karte Wyświetl w wątku >>
0 0