Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dwaburekoty

dwaburekoty

#6761980 Napisano: 29.01.2021 20:47:51 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
delfinka101 napisał(a):

Wiem, ze ta piniata to tylko same słodycze ale...jak to możliwe, ze nie potrafię tego wygrać. Już mi pomysłów brakuje i wymyślam nowe teksty i nic, dosłownie nic.  POMOCY


weź przestań. nie wymyślaj tekstów. przecież to losowanie jest. ktoś na FB pisał, że wygrał dwa razy, kończąc zdanie "to dobra zabawa". szkoda Twojego czasu, jeśli oni nawet tego nie czytają. Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6760922 Napisano: 25.01.2021 20:09:22 w Wkurza mnie...
dzisiaj zwolniono moja koleżankę z pracy. Gdy zapytala o powód, powiedziano jej, że "powodu nie ma, po prostu ja zwalniają". Dziewczyna bystra, inteligentna, z pokroju tych, którzy wejdą przez okno, gdy wypchaja ja przez drzwi. to o tyle smutne, że tydzień wcześniej zostawiono na analogiczne stanowisko dziewczynę, która po pół roku pracy nie zna się na swoim jedynym obowiązku tj. wystawianiu faktur - robi takie błędy, że już klienci dzwonią, żeby sprawdzać, czy u nas idiotów zatrudniają Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6760506 Napisano: 23.01.2021 13:46:52 w WC - rozmowy o wszystkim
reniii napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

joan napisał(a):

lukasz6 napisał(a):

popieram przedmówców. Po co się zabijać i lamentować, że się nie wygrało jakiejś paczki słodyczy. Sama chemia, cukier, zło. Od miesiąca nie jem mięsa, żadnych słodyczy, nie spożywam cukru, kawy, nabiału, soli, nic przetworzonego. Jem tylko owoce i warzywa plus mielony len. Owoce i warzywa w dowolnej konfiguracji i ilości, bez ograniczeń. Efekt  jest oszałamiający. Schudłem 4 kg, lepsze samopoczucie, skończyły się problemy jelitowe, itd. Na próżno w konkursach szukać wygranych w postaci ekologicznych warzyw czy owoców. Wszędzie atakują nas coca colą, batonami, czekoladami i innymi chemikaliami. Naprawdę nie ma co płakać, że się nie wygrało czekolad. Każdemu wyjdzie to na zdrowie! Ps. Kto jeszcze ma dietę? Jak wrażenia?:)


Miałam podobną dietę "oczyszczającą" w ubiegłym roku, schudłam ok. 7 kg. Jadłam ile chciałam, byle rzeczy dozwolone. Zostało mi z tamtych czasów kilka dobrych nawyków i znalazłam wiele bardzo fajnych produktów, które jemy nadal emotka Najgorsze było stwierdzić, że ten przeklęty cukier jest wszędzie, nawet w bio hummusie czy ulubionym Wawrzyńcu! emotka

Jak planujesz to dalej rozegrać? Masz już jakieś przemyślenia na temat trwałych zmian? Coś zachowasz na stałe?

Tak. Planuje już na stałe nie jeść cukru, słodyczy i przetworzonej żywności. Polecam tez sok z selera naciowego codziennie po przebudzeniu. Myślałem, ze bez mięsa nie wytrzymam, ale mój upór i silna wola wygrywają póki co. Mielone codziennie siemię lniane to dawka zdrowego tłuszczu. Reszta witamin z warzyw i owoców plus jedynie d3 i b12 trzeba suplementowac.

Zdrowe warzywa i owoce w obecnym czasie, to za dużo powiedziane. Wszystko teraz jest tak naszpikowane chemią i od spodu nawozami i z góry opryskami, że nawet nie wiemy co jemy. Może nawet całą tablicę Mendelejewa.


ale bez ŚOR i nawozów tez jesz cała tablicę Mendelejewa emotka . Nawozy to głównie azot, potas, fosfor, rzadziej magnez, siarka, krzem.
Spokojnie, UE wycofuje tyle substancji czynnych, że skończy się lanie glifosatów, za to ceny owoców i warzyw poszybują hen hen wysoko. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6760496 Napisano: 23.01.2021 13:01:16 w Żegnamy zmarłych

dwaburekoty

#6760204 Napisano: 21.01.2021 20:41:44 w SZUKAM....
anaesth napisał(a):

koniczynka123 napisał(a):

anaesth napisał(a):

Szukam inspiracji, na co można wydać środki z niepotrzebnej karty sim emotka Albo wskazówki, ile mniej więcej trzeba wysłać smsów, żeby wygrać w konkursie na dlalejdis.pl i podobnych (z regulaminu ich konkursów: "system wyłania zwycięzcę, który wysłał najwięcej wiadomości SMS z jednego numeru telefonu", dlatego pytam).

Ktoś tu pisał, że książkę wygrał kilkoma smsami, natomiast na telefon nie starczyło smsów za połowę jego wartości. Więc albo był większy desperat albo organizator wyrolował smsujących. Pod każdym konkursem dlalejdis.pl dodaję informację, że biorą pod uwagę ilość wysłanych smsów (choć mógłaby to wpisać osoba dodająca konkurs)- mnie za to e-konk zablokował, że moje informacje to spam emotka , mimo że to ostrzeżenie żeby nie słać smsów z nadzieją wylosowania...

Dzięki za informację emotka Ciekawe, ile osób za każdym razem nacina się w ich konkursach, bo nie doczytali regulaminu emotka


ja za lampę do hybryd z lakierami straciłam około 100. Gdyby nie fakt, że karta SIM do likwidacji w życiu bym tych smsów nie wysyłała. generalnie wg moich obliczeń cen rynkowych, mimo wszystko byłam 150zl do przodu. Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6759786 Napisano: 20.01.2021 12:38:17 w moje dzisiejsze wygrane :)
SMS -100zl do biedronki od Smolara emotka
cud w 2021! Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6759782 Napisano: 20.01.2021 12:34:06 w Smolar
a wysłali już smsy? nie mam paragonu przy sobie (w ogóle nie pamiętam czy brałam udział w tym konkursie, ale chyba tak). Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6759426 Napisano: 18.01.2021 22:18:23 w Czy informują/ informowali?
L'Oreal Paris na FB z marzeniami?
tak, wiem, mają czas do 31.01, ale może ogarnęli temat wcześniej. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6759419 Napisano: 18.01.2021 21:49:23 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
fiona25 napisał(a):

magie1982 napisał(a):

edzia21 napisał(a):

kiedystobylo napisał(a):

Na plecaku mi nie zależało, ale to jest aż niewyobrażalne żeby na 500 plecaków nie załapać się naprawdę dopracowanym zgłoszeniem.... Przy tak drogim zakupie promocyjnym! Zawsze w takich momentach się szczypię, że podałam błędnego maila, ale chyba po prostu czas wziąć duży oddech i zrobić sobie przerwę od konkursowania. W styczniu wpadło równe zero i chociaż nie grałam wiele, odechciewa się. 

Nie wiem co może być w takich konkursach nagradzane. Moja proza się nigdy w promocyjnych nie podobała. Zaczęłam pisać wiersze i coś wpadło. Kurde: zawsze z pomysłem, dograne rymy i akcenty. Jak czytam niektóre konkursowe rymowanki to aż mnie mrozi - tak ciężkie i niedopasowane rytmicznie są. Nie wspomnę o rymach częstochowskich. Mam nadzieję, że chociaż te nagradzane teksty są tak błyskotliwe i dobrze napisane, że by mi kopara opadła. Ale czy mamy tutaj samych Tuwimów? Wątpię. A prawie każdy (tylko nie ja) wygrywa! 

Akurat w JW udziału nie brałam, ale widziałam 3 prace (a właściwie to rymowanki częstochowskie), które zostały nagrodzone zegarkami.
Powiem tak: "  emotka emotka emotka emotka emotka ", skoro nie masz nawet plecaka, to widocznie ZA DOBRZE napisałaś, serio emotka  
Zauważyłam, że coraz częściej w konkursach kreatywnych wygrywa beznadzieja. Uważam, że to z racji natłoku zgłoszeń...nowi "konkursowicze" wyrastają teraz jak grzyby po deszczu. Spróbuj przeczytać ze zrozumieniem, dajmy na to, 50 prac pod rząd. Odechce Ci się poszukiwać pośród nich "perełek".

Napisałaś dokładnie to, co ja myślę. Teraz im prościej, im bardziej chamski rym, tym większa szansa na wygraną. Staram się przerzucić na taki styl, ale kurna ciężko

Mam to samo, czasem jak marudzę,ze tak się staram i nic to odzywa się ktoś, kto pisze coś w stylu "wysyłaj chłam" bo łatwiej wygrać pisząc "jak półgłówek" - a ja kurde nie umiem... jakoś słynne zgłoszenia typu "zapach zmarłego sąsiada" czy "częstochowski żurek" to już dla mnie za dużo, za słabe mam nerwy żeby puszczać takie poematy  emotka  No i może dlatego właśnie dziś postanowiłam zrobić sobie przerwę , bo niedługo każdy dzień będę miała  "Blue" nie tylko Monday ...


to samo dzisiaj pomyślałam emotka .
Jest tu paru(nastu) konkursowiczow, przed którymi chylę czoła. Piszą super, przegrać z nimi nie boli tak bardzo. ostatnio jednak wygrywają takie zgłoszenia, że moje, pisane z sercem i rzadko rymem, widocznie są zbyt dobre. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6757736 Napisano: 12.01.2021 11:53:47 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Założyłam sobie nowego maila specjalnie na konkursy jakoś w połowie listopada i chyba jest przeklęty, bo jeszcze nie wpadły na nie gratulacje....
oj Dino, Dino... Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6757095 Napisano: 08.01.2021 20:26:11 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
suziii napisał(a):

uleczkaa napisał(a):

suziii napisał(a):

Ile dajecie zgłoszeń do Kinder? Widziałam, że w wygranych wiele osób stąd wygrało, ja kupiłam na oddzielnych paragonach 2 sztuki

Ja wygrałam jednym zgłoszeniem i więcej losu kusić nie będę. Ale w regulaminie nie widziałam informacji o ograniczeniu ilości zgłoszeń na uczestnika.
Mnie bardziej chodzi o to, czy większa ilość zgłoszeń daje większą szansę na wygraną, ale w Twoim przypadku widać, że nie emotka
Ja maiłam dzisiaj się zgłosić, ale może jutro to zrobię, bo być może limit 20 osób jest wyczerpany i mi nie zaliczą zgłoszeń.


jaki limit 20osob?
wybierają 20 najlepszych odpowiedzi. Wyświetl w wątku >>
1 pikawka 0

dwaburekoty

#6756839 Napisano: 07.01.2021 20:30:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
ale bieda. gdzie moja piniata? Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6756572 Napisano: 06.01.2021 20:26:35 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
dwaburekoty napisał(a):

Czy sla jeszcze gry z Lubisiow?


halo, halo... czeka ktoś jeszcze? Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6756437 Napisano: 05.01.2021 18:12:39 w Czy wysyłają juz nagrody z... ???
Czy sla jeszcze gry z Lubisiow? Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6756322 Napisano: 05.01.2021 11:50:40 w Wkurza mnie...
znów przez Kinder przepuszczę mnóstwo pieniędzy... dobrze, że to konkurs, a nie loteria... Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6756200 Napisano: 04.01.2021 17:48:33 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Działa Wam strona loterii płatków Nestle że scrabblami? Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6756108 Napisano: 04.01.2021 12:25:59 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Pierwsza porażka na koncie. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6755781 Napisano: 02.01.2021 13:56:04 w WC - rozmowy o wszystkim
nitka310 napisał(a):

Właśnie zastanawiam się czy warto założyć FB.... widzę, że niektóre konkursy to rozmowy z botami przez Messenger... no i różne weekendowe noclegi można wygrać właściwie tylko tam. Czy ktoś ma fb tylko ze względu na konkursy? Może nawet bym miała tam jakieś zdjęcie, tylko przeraża mnie że każdy będzie je mógł widzieć (siostra mi mówiła, że gdzieś się to wyłącza, ale co i jak dokładnie to nie wie)emotka  chciałabym dodać do znajomych tylko osoby z którymi mam kontakt, więc bez szaleństwa emotka . Macie Facebooka, dużo znajomych, bierzecie udział w konkursach?


a ja Ciebie zachęcam do założenia FB. Znajomych mam mało - w zasadzie ostatnio zrobiłam ostre czystki. zdjęć wrzucam niewiele, od święta. Nic nie publikuje.
natomiast jeśli chodzi o grupy w obszarze zawodowym lub w kontekście Twojej pasji to FB jest genialny. Zaczynam się już nazywać specjalistą od remontów starych domów, gier planszowych, czy rynku spożywczego (należę do takich grup) Nie mam problemow z organizacją i lubię poczytać o babskich biznesach (też są takie grupy). No i wisienka na torcie - antyfani pewnej instacelebrytki od rosołu (pozdrawiam wszystkie Gnidy - wiem, że tu są emotka )- nic tak nie poprawia humoru i nie odmóżdża.

dla samych grup zainteresowań FB założyć warto.
Wyświetl w wątku >>
1 ziolko 0

dwaburekoty

#6754895 Napisano: 29.12.2020 10:59:39 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
anaesth napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

anaesth napisał(a):

Grudzień - najgorszy miesiąc tego roku. Niech już się skończy! Konkurs Duck/Glade mnie dobił emotka


a myślisz że już skończyli informować?

A oni ślą maile na raty? Hmm... Zobaczyłam wpis w MDW, u mnie w skrzynce same reklamy, więc założyłam, że już po ptokach... emotka


nie wiem, łudzę się jeszcze Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6754887 Napisano: 29.12.2020 10:50:56 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
anaesth napisał(a):

Grudzień - najgorszy miesiąc tego roku. Niech już się skończy! Konkurs Duck/Glade mnie dobił emotka


a myślisz że już skończyli informować? Wyświetl w wątku >>
0 0