Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano wśród postów użytkownika dwaburekoty

dwaburekoty

#6365731 Napisano: 08.06.2017 18:21:28 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Knorr Smak Dopisuje-czy pomoże ktoś z nr paragonu? Ten obrazek u nich jest dla mnie mylący emotka . Chodzi o ten taki dłuuuugaśny na całą szerokość paragonu, czy ten po prawej stronie daty? Dziękuję. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6365536 Napisano: 08.06.2017 13:09:08 w Wkurza mnie...
.... nasz były już hydraulik. Robimy łazienkę i kuchnię. Praktycznie od zera. Poprosiliśmy o wycenę znajomego hydraulika.  Dostaliśmy. Materiały za 6500 zł, z czego zaznaczył, że robocizny tutaj nie wliczył i styropianu, i części jeszcze materiałów itp. itd... a to może być drugie tyle. Oczywiście, wszystko i wyłącznie w jednym sklepie z zastrzeżeniem, żebyśmy nie szli do marketów budowlanych, bo tam kupować jest bez sensu. Nie ta jakość. Dzisiaj byliśmy w mrówce, bo kupowaliśmy farbę (leroy merlin daleko). Z ciekawości sprawdziliśmy ceny z hydrauliczej rozpiski. Podgrzewacz przepływowy firmy X (dokładnie takiej jak na rozpisce) w mrówce 700 z ogonkiem, na rozpisce 1140pln. Grzejniki też oczywiście policzył o 350pln drożej. Też dokładnie takie jak na rozpisce. Jestem ciekawa, jaką prowizję dostaje z tego sklepu z której rozpiskę robił. Oczywiście, nie kupowaliśmy jeszcze niczego. I może i dobrze. Wyświetl w wątku >>
2 brucee, ziolko 0

dwaburekoty

#6364816 Napisano: 06.06.2017 18:08:41 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
I po flamingu.......

(w głębi duszy jestem mocno rozczarowana) Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6364722 Napisano: 06.06.2017 15:01:24 w Czy informują/ informowali?
Czy tvn abc z dnia dziecka już informował (było w teraz)? Nagród było ponad 500 i nie chce mi się jakoś wierzyć, że bratanica nic nie dostała.... Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6364586 Napisano: 06.06.2017 12:40:07 w Wkurza mnie...
cb656 napisał(a):

Potwornie żenujące są wszelkie żałosne wpisy w komentarzach pod ogłoszonymi wynikami konkursów na Facebooku "a tak się starałam i znów nic, to niesprawiedliwe, że nie wygrałam ja, tylko jakiś gniot, gdzie wy macie oczy i gust, odlubiam was za to"RZYGAĆ SIĘ CHCE NA TAKI WIDOK

Ja jeszcze dorzuciłabym: "wystarczy wpisać w google nazwisko, ile razy ta osoba wygrała! To niesprawiedliwe". Ten tekst jednocześnie mnie rozśmieszył, ale też i niesamowicie zdenerwował. Wychodzi tak, jakby napisanie tekstu, zrobienie zdjęcia, wymyślenie hasła nie kosztowało ani czasu, ani nerwów, ani pracy. Tak atakuje się konkursowiczów, a ja śmiem powiedzieć, że osoby często grające mają pod górkę: wiedzą, że muszą sporo z siebie dać, wymyślić coś, czego jeszcze nie było, zdają sobie sprawę z tego, jak liczna jest konkurencja, żyją pod presją ambicji swojej i innych.  Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6364443 Napisano: 06.06.2017 09:38:03 w WC - rozmowy o wszystkim
bruce napisał(a):

Ale miałam dzisiaj sen! - tańczyłam po ulicach w Turcji z innymi turystami i... byłam świadkiem przygotowywanego przez terrorystów zamachu przed posterunkiem policji... emotka emotka

To byśmy się dogadały! Mi się często śnią zamachy w Szwecji.... Może dlatego, że nie mogę uwierzyć, że taki piękny kraj tak szybko zmienił się na gorsze. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

dwaburekoty

#6363611 Napisano: 03.06.2017 21:00:00 w co chcielibyście wygrać?
Bon do decathlonu, gotówkę, gotówkę i jeszcze raz gotówkę.
I różowego flaminga, bo mi się śni po nocach i popędza, abym w końcu odpowiedź napisała.emotka Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

dwaburekoty

#6363408 Napisano: 02.06.2017 19:12:09 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Mam problem. Co oznacza stwierdzenie "do 3.06"? tzn do 2.06 godz 23.59, czy do końca 3.06? ja bym stawiała na tę drugą opcję, ale wolę się upewnić zawczasu niż potem pluć sobie w brodę. Zazwyczaj w regulaminach jest doprecyzowana godzina, w tym jednym nie. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

dwaburekoty

#6363274 Napisano: 02.06.2017 14:06:45 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Kurier właśnie przywiózł ostatnią nagrodę. Nie mam na co czekać. Smuteczek emotka

Edit: dzisiaj pogrom... przegrywam 0:5 Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6362720 Napisano: 01.06.2017 11:23:29 w WC - rozmowy o wszystkim
ace napisał(a):

czy ktoś z Was wyrabiał może wizę do USA na paszport z krótką datą ważności? Bo mam paszport ważny do października 2018r, a chce wyrobić sobie wizę teraz (będę rezygnować z pracy/zmieniać ją z przerwą na roczne wakacje emotka , a ładniej wygląda we wniosku zatrudniony niż bezrobotny emotka ), ale sam wyjazd planuję na 2018r. No to przechodzę do pytania emotka Czy ma to jakieś znaczenie? czy na paszport ważny trochę ponad rok dostanę wizę na 10 lat (innej opcji nie zakładam:P)? czy lepiej wyrobić nowy paszport przed wyrabianiem wizy?

Chyba jest tak, że po powrocie z USA paszport musi być jeszcze ważny 6 miesięcy - najlepiej sprawdzić na stronie ambasady lub U.S. Customs and Border Protection. Natomiast prawdą jest, że jeśli masz wizę wbitą na okres dłuższy niż ważność Twojego paszportu, to latasz do Hameryki z dwoma paszportami - przetestowałam ja i moja mama.

EDIT: Nie wiem czy byłaś wcześniej w US, ale pamiętaj że to oni na lotnisku decydują jak długo jednorazowo możesz zostać wbijając Ci datę do paszportu. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6362706 Napisano: 01.06.2017 10:56:43 w Wkurza mnie...
Wkurza mnie, że zobaczyłam różowego flaminga w konkursie, który dzisiaj został dodany do bazy i nie mogę przestać o nim myśleć i skupić się na konkursach, które dzisiaj lub jutro się zakończą.  Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

dwaburekoty

#6362427 Napisano: 31.05.2017 17:25:17 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Jest! Jest! Jest! Mogę znów wpisać się w wątku: MDW! Moje Dzisiejsze Wtopy!
Ale też mam maraton porażek! Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6362276 Napisano: 31.05.2017 13:18:13 w Wkurza mnie...
kinzao napisał(a):

korekk napisał(a):

Kogoś tu wkurzała CZYSTA LOTERIA I GLADE:

TU MAMY 35 IPHONÓW I 25 ROWERÓW DO KUPIENIA:

http://allegro.pl...12676492&order=m

O.o O co tu chodzi...? emotka

Ciekawe na kogo grała sexiasia5, bo myślałam, że w czystej loterii było ograniczenie na osobę. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6361614 Napisano: 30.05.2017 10:49:11 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Odklikuję tylko konkursy w których znów mi się nie udało. Taka posucha, że ucieszyłabym się nawet z książki, lub z biletów do kina. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6361209 Napisano: 29.05.2017 14:22:11 w Dziś dotarła nagroda z.... (tylko info!)
Gadżety ze Skody (DPD).
Książka ma super papier i ładną okładkę (i to by było na tyle emotka  ) Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6361203 Napisano: 29.05.2017 14:13:28 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Miesiące nieparzyste zawsze wyróżniały się mocnymi wygranymi.... Więc maju, masz 3 dni, żeby się ogarnąć. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6361056 Napisano: 29.05.2017 10:13:17 w Wkurza mnie...

dwaburekoty

#6360921 Napisano: 28.05.2017 17:55:11 w Paragony na trwające konkursy
Jeśli do kogoś zapukała wena, a nie chce mu się iść do Biedronki, to mam jeszcze jeden paragon Colgate. Z chęcią wymienię na jakiś kod w konkursie, gdzie nie trzeba myśleć i wymyślać (mi to dzisiaj nie wychodzi). Jeśli paragon będzie wygrany, to za dopłatą do listu mogę odesłać do Agencji nie żądając części wygranej emotka   emotka   emotka

EDIT: nieaktualne Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6360902 Napisano: 28.05.2017 14:55:53 w Wkurza mnie...
bruce napisał(a):

Jeszcze edytować chciałam, ale tylko dopiszę jako post nowy, że mnie wkurza potwornie ujrzenie na FB kolejnych moich znajomych, rzekomo "Janów Kowalskich" czy innych "Janów Nowaków" (absolutnie bez podtekstów, po prostu podaję najbardziej popularne, sztandarowo zawsze cytowane w kraju imiona i nazwiska), którzy się nagle nieoczekiwanie stają "Mmmohammmedammmi" i innymi bliżej mi nieznanymi... obcokrajowcami. emotka emotka

emotka emotka emotka  Masakra!!!! Ja na takich jestem przewrażliwona! Swojej rodzinie, zwłaszcza teściowej, wyłapuje dziwnych znajomych z Fejsbuka (których na pewno nie zna) i grzecznie proszę o usunięcie. Wyświetl w wątku >>
1 brucee 0

dwaburekoty

#6360880 Napisano: 28.05.2017 12:22:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
andii napisał(a):

bezaczek7 napisał(a):

Orlen loteria: za wziecie udzialu mam kupon rabatowy na dowolny napoj. Czy ktos wie czy z paragonem po wykorzystaniu tegoz kuponu moge sie zglosic do tejze loterii? emotka

o jakiej loterii mowa? emotka

o tej:
https://www.e-kon...ow.html#.WSqkuuuLTIU Wyświetl w wątku >>
0 0