Reklama na e-Konkursy.info

Wyniki wyszukiwania

Szukano postów użytkownika dwaburekoty

dwaburekoty

#6343636 Napisano: 07.04.2017 16:17:43 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Nie wiem, co jest większą porażką w tym tygodniu: to, że nic nie wygrałam, czy to, że w tym tygodniu nie wzięłam udziału w żadnym konkursie, bo nie mam czasu...emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6343531 Napisano: 07.04.2017 13:00:03 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
banka-manka napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):

Słuchajcie, tuńczyk princes to marka własna jakiegoś hipermarketu? Jestem zdeterminowana na aparat, a byłam już w: biedronce, carrefourze, kauflandzie i lidlu i wszędzie mówią, że czegoś takiego u nich nie ma. Półki też przeszukałam.

U mnie dostępne w kaufie, c4, lewiatan. Gdzie indziej nie szukałam. Od zawsze w kaufie był bo raz na jakiś czas kupowałam. Aż dziwne, że w tych samych sklepach u Ciebie nie ma  emotka

Wykupili mi wszystkie puszki emotka emotka emotka     emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6343524 Napisano: 07.04.2017 12:50:07 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Słuchajcie, tuńczyk princes to marka własna jakiegoś hipermarketu? Jestem zdeterminowana na aparat, a byłam już w: biedronce, carrefourze, kauflandzie i lidlu i wszędzie mówią, że czegoś takiego u nich nie ma. Półki też przeszukałam. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6342926 Napisano: 06.04.2017 10:22:37 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
defed napisał(a):

paula9891 napisał(a):

Czary mary, czary mary,
Telewizor chce mój stary!
Hokus pokus dla Pani Lidki,
Koszulkę Kuby na moje c.cki! emotka

Ps.: Piersi by tutaj lepiej pasowały,
Lecz zarymować się nie chciały...

Nie wygrywasz? Niech Cię to nie dziwi, skoro piszesz, że chcesz Twój stary tivi...
Do wypowiedzi dodawaj myślniki, albo przecinki- zobaczysz wyniki! :P

Przecież jest napisane "chcE", a nie "chcĘ" emotka

Szósty dzień kwietnia, a ja na swoim koncie mam jedną małą maleńką nagrodę o wartości 24pln.... Gdzie jest mój Iphone?emotka emotka emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6342746 Napisano: 05.04.2017 20:09:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
mmika26 napisał(a):

elmo napisał(a): Proszę o podpowiedź do nowego konkursu Aucha. Jeden produkt stoi za szybą chyba? Jak go zaznaczyć?   Ja też proszę o podpowiedź do tego konkursu. Mianowicie: co oznacza wg Was rodzaj kosmetyku, bo mój analityczny umysł nie ogarnia: rodzaj tj. odżywka, szampon i tak dalej, czy rodzaj: nawilżający, oczyszczający itp...Dziękuję! Klikam w produkt i mi się zaznacza, nie mam problemu, że jest za szybą
Jeśli chodzi o rodzaj kosmetyku to też się nad tym zastanawiałam czy krem czy raczej krem nawilżający pisać ? no i nie rozumiem zbytnio tego, żeby go opisać? jakieś takie te pytanie nieprecyzyjne

Okropne jest to pytanie... Jakie mogą być zalety kremu? Nawilża skórę twarzy.... Masakra Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6342616 Napisano: 05.04.2017 15:49:45 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
elmo napisał(a):

Proszę o podpowiedź do nowego konkursu Aucha. Jeden produkt stoi za szybą chyba? Jak go zaznaczyć?  

Ja też proszę o podpowiedź do tego konkursu. Mianowicie: co oznacza wg Was rodzaj kosmetyku, bo mój analityczny umysł nie ogarnia: rodzaj tj. odżywka, szampon i tak dalej, czy rodzaj: nawilżający, oczyszczający itp...
Dziękuję! Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6341813 Napisano: 04.04.2017 10:18:14 w Wkurza mnie...
joan napisał(a):

dwaburekoty napisał(a):Z punktu widzenia prawa kościelnego absolutnie nie powinien nim być. Rodzice dziecka znali sytuację? Bo ksiądz udzielający sakramentu chyba nie bardzo.... Znam sporo dzieci, ale ani jedno nie ma chrzestnych, którzy powinni nimi być. Przyzwyczaiłam się, że to norma.

Bo zazwyczaj chrzestni wybierani są na zasadzie: "wezmę Ciebie, bo jesteś sympatyczny", "chcę żebyś była chrzestną naszego dziecka, bo byłaś świadkiem na naszym ślubie, a byłaś świadkiem, bo znam Cię długo"... A to przecież nie o to chodzi... My na chrzestnego naszego dziecka wybraliśmy męża mojej dalszej kuzynki (bardzo sympatyczny, ale też i religijny człowiek - idealny na tę funkcję) i oczywiście zmierzyliśmy się z burzą, dlaczego nie wybierzemy bliższej rodziny lub przyjaciół, z którymi widujemy się praktycznie co tydzień...Tłumaczenia na nic się zdały, ludzie dalej tak jakby obrażeni... Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6341801 Napisano: 04.04.2017 09:50:43 w Wkurza mnie...
Od kiedy przeglądam to forum, tj. od lipca 2016, temat wybiórczości (ja mogę, a Ty nie) był wałkowany chyba tysiąc razy... Wybuchały kłótnie mniejsze lub większe. Leciały wyzwiska, określenia: "ona jest nasza, Ty też jesteś nasz, ale ona bardziej" itp... itd... i chyba żaden konsensus nie został wypracowany

cudaczek121 napisał(a):

.Osobiście znam kilku gejów, jeden z nich to np. ojciec chrzestny mojego siostrzeńca, bardzo sympatyczny człowiek.

Z punktu widzenia prawa kościelnego absolutnie nie powinien nim być. Rodzice dziecka znali sytuację? Bo ksiądz udzielający sakramentu chyba nie bardzo.... Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6341574 Napisano: 03.04.2017 17:25:52 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Drogi wątku, zaobserwowałam, że albo raczysz mnie małymi nagrodami każdego dnia, albo jedną potężną w tygodniu. Czy jeśli dzisiaj nie wygrałam nic, to znaczy, że dasz mi w tym tygodniu Iphone z czystej loterii? Dorzucisz paroma gadżetami, typu książki, może jakieś kosmetyki, albo wejściówki i o nic więcej Cię w kwietniu nie poproszę, bo norma wypracowana.
Dziękuję emotka Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6340771 Napisano: 31.03.2017 18:40:51 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
julia1264 napisał(a):

http://wizaz.pl/a...y.php?w=6&p=14  pan na wózku. Chyba trzeba mu pomóc. Jak myślicie?

A to nie jest pani? Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6339700 Napisano: 29.03.2017 15:57:30 w moje dzisiejsze wygrane :)
Weekend w Hotelu Galaxy w Krakowie emotka emotka emotka
Cieszę się niesamowicie!!!! Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6339510 Napisano: 29.03.2017 10:24:27 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
julia1264 napisał(a):

mniej niż zero..

mniej niż zeroooooo.... Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6339090 Napisano: 28.03.2017 13:00:45 w Wkurza mnie...
ziolko napisał(a):

 Mój 5-miesięczniak w dzień je co 3 godziny, a w nocy - nie wiem, jak to się dzieje - co półtorej...    może dlatego, że w nocy bardziej rośnie i potrzebuje więcej "nawozu" 

Mam dokładnie to samo emotka . A odkładanie do wózeczka (panna za nic nie chce w swoim łóżeczku spać nocą - za to w dzień bardzo) to połączeniu pisku ciężarówki na czerwonym świetle z syrenami 10 straży pożarnej... A dzisiaj powtórka z rozrywki. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6339089 Napisano: 28.03.2017 12:57:32 w Dziś nic nie wygrałem! To już było!
Proszę pięknie o wspaniałą nagrodę w ten niesamowity, słoneczny, wiosenny dzień. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6338793 Napisano: 27.03.2017 17:53:29 w Paragony na trwające konkursy
Sprzedam paragon biedronkowo-garnierowy z pierwszego dnia konkursu. Ja już nie mam siły opisywać mojego sposobu na piękno. Propozycje proszę na pw. Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6338586 Napisano: 27.03.2017 11:07:46 w Wkurza mnie...
Wkurzam się jako człowiek chcący się wyspać, ale jednocześnie BARDZO CIESZĘ SIĘ jako matka... Moje 5 miesięczne dziecko prowadziło dzisiaj nocny wykład: gaworzyła od 1 do 5 w nocy z półgodzinną drzemką. Chyba jej nikt nie przegada.... A ja muszę przestać czytać jej moje odpowiedzi konkursowe i pytać co ona o tym myśli, bo chyba bierze to sobie do serca, przemyśli, a potem po nocach punktuje mnie i wygarnia wszystko, co jej się nie podoba. Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6338579 Napisano: 27.03.2017 10:59:11 w moje dzisiejsze wygrane :)
Ha! Jednak można coś wygrać w Gildii Filmu!
2x bilety do Cinema City na Babę Jagę.
@ o północy Wyświetl w wątku >>

dwaburekoty

#6338310 Napisano: 26.03.2017 12:42:37 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
pini napisał(a):

ewikewikk napisał(a):

A w ogóle na forum ktoś w tej edycji coś wygrał?

Ja wygrałam tel. i zestaw chemii, mąż zestaw.

I komuś jeszcze się udało trafić telefon (był wpis na MDW) Wyświetl w wątku >>
1 ewikewikk 0

dwaburekoty

#6338115 Napisano: 25.03.2017 14:00:20 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Bimbusia napisał(a):

kunlunija napisał(a):

jak Wam idzie w czystej loterii (duck, pronto itd?) wysłałam kilka zgłoszeń na początku konkursu i nic. nawet kosmetyków. mam wrażenie, że tym razem bardzo trudno zostać wylosowanym Maz wyslal jedno zgloszenie pierwszego dnia konkursu i wygral zestaw produktow w losowaniu tego dnia.Ja wysłałam trzy dni pozniej i do tej pory nic sie nie trafiło






Ja wysłałam 4 zgłoszenia z 19.03 i 4 z 21.03. Póki co nie mam nic... Oj a przydałby się ten ajfon... Więc mam nadzieję, że ten konkurs odmieni moje zdanie o loteriach.

Wyświetl w wątku >>
0 0

dwaburekoty

#6337810 Napisano: 24.03.2017 16:42:44 w Dyskusje o innych konkursach (bez klików)
Wiecie może co się dzieje z Czystą Loterią? Ostatnie wyniki są z 20.03.... A większość wygranych paragonów z 8.03.........emotka Wyświetl w wątku >>
0 0